Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:28:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19329 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #90 na: Rujan 25, 2012, 07:06:21 »

naravno da je jasno... protupitanje : Što bi se dogodilo da ste se odlučili na izravan i fer dvoboj s igračem vodećim u ekonomskom poredku s 1,5M elite ...
( pritom ne mislim na : neočekivani prekid federacije usred noći kad se osigurate da sam off , uništavanje vojske po provincijama , porobljavanje , rušenje svih kolonija istu noć )
... koji vam učini ovo s šaćicom vojnika ?  ...5 medalja u 5 dana na vama :



svaka cast (nist cudno za pocetak ere kada vecina drzi vojske doma i nema offa),e a reci ti meni kud ti pobjeze na odmor pa samo sam ti fort nocas srusio Huh? Grin Grin Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2012, 07:16:28 od Chucky » Evidentirano

DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #91 na: Rujan 25, 2012, 07:56:50 »

Evo nisan davno bija na ovom forumu a bilo bi bolje da nisan ni sad.
Ove slike šta su ovde prilipljene sve govoru o igracu koji ih je prilipija. Na pocetku svake ere u ovoj igri i najveca budala može sidit cilu noc za racunalon i napadat duplo slabije od sebe ,koji istini za vlju nemaju di poslat vojsku da i hoce. Zar se stvarno neko može pohvalit sa ovakvim igranjem? I kad si stvarno dosadija ljudima pobiga si na stolicu . Kako bi stari svit reka " ko sa dicon leži  -popišan se digne " ....tako je nažalost i u ovoj igri . Da ijedna slika pokazuje napad na nekoga radi resursa pa ajd moga bi svatit ali napadanje na pocetku samo radi vojnih bodova i medalja ( koje ti nisu na cast) nije za pohvalit se .
Ali  Smiley iga nismo svi isti - neki imaju u sebi onaj online gaming moral a neki ne ...... a ti koji ga nemaju nažalost ubijaju i ovu igru .
« Zadnja izmjena: Rujan 25, 2012, 09:18:41 od DALmata » Evidentirano

DALmata
Private
*

Karma: +16/-8
Offline Offline

Postova: 34



Profil WWW
« Odgovor #92 na: Rujan 25, 2012, 01:08:37 »

Stvarno ne svacaš o cemu san ja govorija? Pa napadaš ljude koji nemogu maknit nigdi na off da i hoce - niko nije budala sidit 24 sata za racunalon i kontrolirat svakih 35 minuta jel ga ko napada na pocetku ere -kad je normalno da se igraci razvijaju kako bi kasnije mogli normalno sudjelovat u nadmudrivanjima i bitkama . I onda tako napadat "glinene golubove" mislin stvarno nije neki uspjeh a ni za pohvalit se ...... probjem je sama igra jer je tako napravljena a ocito oni koji je rade ne vode racuna o uživanju u gamingu osoba koje je igraju vec samo o zaradi . Iduca nadogradnja ce bit ko uplati 10k dijamanata može odma skocit na elitnu vojsku - da su normalni postavili bi na mape off pointe pa bi se u samom pocetku igre moglo slat vojsku na šetnju dok nije pod kontrolom igraca ..... ali možda su oni i racunali da nece bit osoba koje ce UBIJAT igru potezima kao šta su ovi tvoji ....takvih 5 u svijetu i viruj mi svest ce se svit na 20 igraca pa onda igrajte sami sa sobom ...... ne govorin ovo jer mi je krivo igraca iz storma koji su iznapadani vec radi toga šta je svit cro3 i osta na 50-80 osoba koje ga igraju a vecina je odustala od igre upravo zbog slicnih poteza igraca.........
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #93 na: Rujan 25, 2012, 05:21:33 »

Stvarno ne svacaš o cemu san ja govorija? Pa napadaš ljude koji nemogu maknit nigdi na off da i hoce - niko nije budala sidit 24 sata za racunalon i kontrolirat svakih 35 minuta jel ga ko napada na pocetku ere -kad je normalno da se igraci razvijaju kako bi kasnije mogli normalno sudjelovat u nadmudrivanjima i bitkama . I onda tako napadat "glinene golubove" mislin stvarno nije neki uspjeh a ni za pohvalit se ...... probjem je sama igra jer je tako napravljena a ocito oni koji je rade ne vode racuna o uživanju u gamingu osoba koje je igraju vec samo o zaradi . Iduca nadogradnja ce bit ko uplati 10k dijamanata može odma skocit na elitnu vojsku - da su normalni postavili bi na mape off pointe pa bi se u samom pocetku igre moglo slat vojsku na šetnju dok nije pod kontrolom igraca ..... ali možda su oni i racunali da nece bit osoba koje ce UBIJAT igru potezima kao šta su ovi tvoji ....takvih 5 u svijetu i viruj mi svest ce se svit na 20 igraca pa onda igrajte sami sa sobom ...... ne govorin ovo jer mi je krivo igraca iz storma koji su iznapadani vec radi toga šta je svit cro3 i osta na 50-80 osoba koje ga igraju a vecina je odustala od igre upravo zbog slicnih poteza igraca.........

ma đaba njemu nesto objasnit Grin al glavno da se zna pokupit na odmor kad neko uzvrati napad,jedino to i zna uz standardne gace na štapu Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #94 na: Rujan 25, 2012, 07:38:13 »

Ja sam obrisao bitke jer nisu starije od 7 dana.
tiger
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2012, 08:23:10 od Tiger » Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #95 na: Rujan 25, 2012, 08:39:28 »

tko mi maknio post  Shocked
nekako mi najljepše stoji ova medalja zarađena na chuckyu  Cheesy zar ne ?

dobra je Wink samo bila bi jos bolja da nisi pobjego Cry
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #96 na: Rujan 25, 2012, 11:55:18 »

evo 6. medalja u nizu od 6 dana i sve to na savezu Stormborn , kasno si se sjetio napadati Smiley
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #97 na: Rujan 26, 2012, 07:09:35 »

evo 6. medalja u nizu od 6 dana i sve to na savezu Stormborn , kasno si se sjetio napadati Smiley

bravo,žalosno je samo sto ne zelis nastavit svoj dobar pocetak
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #98 na: Listopad 02, 2012, 06:59:22 »







nastavlja se...
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2012, 05:01:16 od Igor245 » Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #99 na: Listopad 02, 2012, 09:30:30 »

 Grin vratiće se kada ga vi zaboravite Grin
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #100 na: Listopad 03, 2012, 03:27:56 »



nastavlja se...

eh da stvarno je tesko usred noci prekinut odmor i napast pa se sa tim hvalit Grin Grin Grin .... i daj ljudima objasni samo zasto vec 4 put ides na odmor 5 minuta prije obaveznog offa,da razrijesimo tu misteriju Huh?

Nije valjda da je strah velikog ratnika Huh?
« Zadnja izmjena: Listopad 03, 2012, 04:15:32 od Chucky » Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #101 na: Listopad 03, 2012, 03:32:29 »

čovjek vas guli ko zečeve a vi pjevajte slobodno Grin
Evidentirano

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #102 na: Listopad 05, 2012, 04:28:37 »

Pozdrav svima vidm tu je puno igraca s kojima sam se naganjo i skojima sma igro pozdrav sima neko je napisoa na pocektu najeveci problem ove igre je napustiti ekipu to se deinitivno slazem Smiley sto se tice igoroovg cro 3-a majke mi to nije virdno spomena... cojvek igra sovju igru i izdo bi boga i vraga da psotigne neki sovj cilj al nebinto barem ima karakter lol uglavom vi koji ga branite naganjo sam se i s vama prije par godina i rpiej par godina je radio iste stvari ko i dns tako da neznam na koju osnovu ga branite al dobro ajde nema veze uglavom htio bi samo pozdravit sv eljude koji me prepoznaju i drzte mi se ak ce se masovno prolazit na neko novu igru javite mi to Smiley  Cool
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #103 na: Listopad 05, 2012, 05:24:00 »

jegor car!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #104 na: Listopad 05, 2012, 05:26:56 »

nije valjda da ja to čujem da vam je žao saveza Stormborn ... stvarno je nezgodno kad jedan igrač ruši savez od 20 igrača a bespomočni su da uzvrate  Cheesy
Evidentirano

 Str: 1 ... 5 6 [7] 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!