Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:52:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19331 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
igorzg
Gost
« Odgovor #75 na: Rujan 09, 2012, 10:33:54 »

PA vidim sad da se od mog zadnjeg posta napisalo već par stranica. Uglavnom, što se mene tiče, ja protiv igora nemam apsolutno  ništa. Lik je očito bio vrhunski igrač u v4.   I meni je čak jedan od simpatičnijih likova ovdje na forumu. List koja je inače jako mala.  Sad što se tiče mojih postignuća u v4 ne mogu se hvaliti ni vrhom po vojnim( ali ajd bio sam i u top 10 po vojnim i top 20 po ekonomskim ) ni po ekonomskim bodovima. Najveće mi je postignuće što sam postao član Join forcea. Savez koji je u to vrijeme imao 8 nizozemaca koji su uvijek bili vrh po vojnim bodovima. Izgubili su dotad 3 rata u 4 godine, a vodili ih 100-njak. To što su me zvali da im se pridržuim mi je uistinu najveće postignuće. Od te ekipe samo nas dvojica trenutno igramo v5. Ova era u r 82 nam je prvi ozbiljni pokušaj u v5. I nismo se baš proslavili. Izgubili smo 2 rata od njih 10. Jedan protiv bugara ( kad je omnia ostavio vojsku po utvrdama u sred rata i otišao off. Lik sigurno neće više igrati ni u jednom mom savezu) a drugi od vukova isključivo na porobe. Ni jedan vojni bod nije bio osvojen uništenjem nečije vojske. Ali ajd' jedan su i izgubili oni od nas gadno. I to im jedini koji su izgubili. Ljudi su očito vrhunska ekipa.  Savez koji sam ja osnovao ( iako nisam i završio eru jer mi je x4 brzina prebrutalna) u r111 je osvojio prvu eru. Od tog saveza je kasnije nastao i brazilski join force koji je osvojio r131 prije par dana. I tu je sad hrvatsko srpski JF  koji će najvjerojatnije osvojiti cro/srb 4 kroz kojih mjesec dana. Savez je trenutno sigurno jedan od najbrojnijih saveza u IO. Sa oko 100-njak članova u 4 različita realma. Eto, to su moja postignuića. A ti?! De me molim te podsjeti koja su tvoja. Za igorova znam.

http://i50.tinypic.com/2cg0k7n.png
http://i46.tinypic.com/o7ojo0.png
osvojio je proslu eru u v4 500k vojnih ja sam to vidio igram taj svijet trebao je zavrsiti bio bi prvi neznam zasto nije u to necu ulaziti,edijev problem je najveci sto nikad ne zavrsi eru
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #76 na: Rujan 09, 2012, 10:53:51 »

criss, hlebo te, smanji taj alkohol...
bolje napravi feštu s tih 20k kuna, hebla te imperija i v4 i v5 i v6....  Angry
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #77 na: Rujan 09, 2012, 10:56:26 »

Onda skidam kapu. Ili bih ju već skinuo da nosim.   Pothvat koji ja sigurno neću ostvariti ovu eru u cro/srb 4. Imam jednog igrača kojega mogu napadati. Smiley problem je što velik broj igrača koristi 58 nikova ili aliasa i onda nikad ne znaš tko je tko. A i ne poznam previše hr igrača. Ovo mi je prva ozbiljna era u nekom domaćem svijetu. U svakom slučaju, povlačim primjedbu.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
igorzg
Gost
« Odgovor #78 na: Rujan 09, 2012, 11:00:20 »

Onda skidam kapu. Ili bih ju već skinuo da nosim.   Pothvat koji ja sigurno neću ostvariti ovu eru u cro/srb 4. Imam jednog igrača kojega mogu napadati. Smiley problem je što velik broj igrača koristi 58 nikova ili aliasa i onda nikad ne znaš tko je tko. A i ne poznam previše hr igrača. Ovo mi je prva ozbiljna era u nekom domaćem svijetu. U svakom slučaju, povlačim primjedbu.
ja uvjek jedan acc i uvjek igorzg  Grin Grin Grin,ne mjenjam nemam razloga za skrivanje sto ja mogu kad sam sila  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #79 na: Rujan 09, 2012, 11:04:33 »

 Grin
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #80 na: Rujan 09, 2012, 03:04:05 »

Sta ti pričaš chucky? Ja od kada sam prestao u cro2(a i sam znaš zbog čega sam odustao,kad su uveli da  možeš trenirati vojsku i raditi istraživanja za dijamante) poslje toga više nisam ni igrao v5,O kakvim ti donacijama pričaš? Jedino što igram v5 onako bez kredita je r111 beta i to sam počeo prije jedno 10 dana.I daj mi link u privatnoj poruci di sam ja to prvi u v5?


fafane krivo si me shvatio,to ja za igora pisem Grin 
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #81 na: Rujan 09, 2012, 03:05:01 »

evo mene!! bio dernek dosao doma u 6 ujutro.,..  Grin Grin Grin Grin e igor odgovor na tvoje pitanje zasto nisam zavrsio eru... upali mi u acc 3 mjeseca prije kraja i raspustili mi vojsku.... i onda su mi kapitulirali i spustili me do 300k vojnih... a trebao sam oborit rekod svi rekorda u v4 verzije po vojnima... isao sam na 1m vojnih.... sigurno bi bilo jos 5 medalja... ali nema veze... imam sad priliku da nalupamo ove tamo gdje igramo... horus gluposti pričaš... ti si meni bio učitelj? daj molim te... u 1 eru skuzio vise caka nego ti u 3 godine igre... samo je trebalo razmisljati.... meni je dino rekao za igricu ali ostalo sam sam nauci... prvo je bio edimedi acc... to sam bio loš, onda je bio nosferatu6 tu smo pobili sve, znas i sam da ste bili na odmoru po cijele dane... ti si bio gotov nakon što si raspustio vojsku... ono što ja volim reć da uvjek igram s nekim... zato jer mi je tako lakse a i većina tako radi.... provi osnovno radi financija, drugo zato jer onda imam normalan život a ne da gledam svakih 1h kaj se događa nego lagano... a i kad igram s nekim većinom sam zadužen da ratujem... jer mene ekonomija ne zanima... ja mogu bez problema biti 1 po ekonomskima gdje god da dođem... znam caku i gotovo mogu imati 10m ekonomskih bodova... a ti znas tu caku rekao sam vam u r95... svima... jer da je muki to znao imao bi i vise bodova... no kako bilo ovo je sve zezancija... malo sam htio upalit forum... vidis da su svi tiho a sad sve svi raspislai... =D svoj cilj cu opravdat i napravit cu 1m vojnih bodova i onda će hrvatska nosit zastavu u v4 po najvise vojnim bodovima...  Wink Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #82 na: Rujan 09, 2012, 03:16:44 »

moja najdraža bitka horuse: http://www39.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2011_9_24/95005223_95004779_2645175
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #83 na: Rujan 09, 2012, 03:17:21 »

nismo se raspali kad je Dany odustao ni kad sam preuzeo mjesto vođe, već nekoliko mjeseci kasnije kad su Husari prekinuli mirovni ... od nas 10ak jačih članova saveza 2 su odmah napustila savez ( jedan od njih si i ti ) 5-6 ljudi uključilo odmor i ostalo nas 3 možda 4 .. mislim igorzg , MA i ja . ostali smo nekoliko dana dok ne prođu odmori da vidimo hoće se tko vratiti , nitko nije .. i dogovorili se da idemo dalje.

kažeš svi su donirali vojsku... doniralo je vojsku 5 / 25 igrača u savezu ..  osim ako smatraš da članovi koji su naknadno došli u Stormborn nisu bili dovoljno dobri da imaju status člana vašeg saveza
nije bilo 2% nego je bilo 5% donacija ( nakon onih 50M )
vojsku nisam dao :


ma ok...zasto su husari prekinuli mirovni Huh? Husari i 300sg su ti pomagali kada te napadala Patrija i ti onda  ko pravi vođa nisi mogo stavit Patriji neprijateljstvo nego nakon svega sto su oni napravili das im federaciju,primis u savez Aresa bez pitanja,prijateljski porobi itd... itd...  ja prijateljske nisam radio jer sam dao rijec svoju Oljaru sto on moze potvrditi zato sam i kasnije otisao u 300sg pa u Husare jer drzim do svoje rijeci i zelim da me ljudi pamte po poštenju...a ovakvih svakojakih muljanja mi je dosta....

cro3 necu uopce više komentirat,samo cu rec da tebe kao jedanog od 3 najaca igraca u savezu moze biti sram da neki igraci koji su dosli 2 mjeseca prije kraja ere dođu do MAX donacija i doniraju cak i neki puno vise vojske  a nemaju ni milju bodova...eto toliko od mene,uzivaj i sretno Wink
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #84 na: Rujan 09, 2012, 03:51:02 »

čaki ti si samo ljubomoran na igora...ništa više  Cheesy
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #85 na: Rujan 09, 2012, 05:01:34 »

ma ok...zasto su husari prekinuli mirovni Huh? Husari i 300sg su ti pomagali kada te napadala Patrija i ti onda  ko pravi vođa nisi mogo stavit Patriji neprijateljstvo nego nakon svega sto su oni napravili das im federaciju,primis u savez Aresa bez pitanja,prijateljski porobi itd... itd...  ja prijateljske nisam radio jer sam dao rijec svoju Oljaru sto on moze potvrditi zato sam i kasnije otisao u 300sg pa u Husare jer drzim do svoje rijeci i zelim da me ljudi pamte po poštenju...a ovakvih svakojakih muljanja mi je dosta....
"Husari i 300sg su ti pomagali kada te napadala Patrija" - ovo se može prokomentirati i na ovaj način ... mi smo pomagali Husarima da ulove vojsku Patriji u kontrama tj. u povratku vojske od nas .
pitanje:
misliš da bi husari dopustili da se šlepamo za njima cijelu eru pod mirovnim i dopustili nam da uzmemo jedan dvorac i budemo brončani gospodari svijeta odmah iza Husara i 300SG ? ( pod pretpostavkom da si mislio da je to cilj saveza NA_VI) Smiley

i još niste objavili ( bar jednu ) saveznu bitku , u obrani ili u napadu , ili ako nemate fotku bar recite ime saveza koji vas je napao ili ste napali nakon donacije vojske ?!
Izgleda da ću morati sam odgovoriti na ovo pitanje ?!
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #86 na: Rujan 09, 2012, 09:22:54 »

čaki ti si samo ljubomoran na igora...ništa više  Cheesy

Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #87 na: Rujan 09, 2012, 09:29:13 »

evo da ponovim igore sta sam ti napisao i na drugoj temi,malo cu bolje objasnit....nije nas nitko napao ali da bi bili potpuno sigurni trebali smo donirat svi jel svakakvih kamikaza ima...i kao sto si vidio 2 napada su prosla od onoga na cini mi se zapadni dvorac jer nitko nije imao vremena pazit....pa je zato trebalo brdo vojske da je rasporedimo...jasnije il mozda treba crtat Huh?
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #88 na: Rujan 25, 2012, 01:33:09 »

evo da ponovim igore sta sam ti napisao i na drugoj temi,malo cu bolje objasnit....nije nas nitko napao ali da bi bili potpuno sigurni trebali smo donirat svi jel svakakvih kamikaza ima...i kao sto si vidio 2 napada su prosla od onoga na cini mi se zapadni dvorac jer nitko nije imao vremena pazit....pa je zato trebalo brdo vojske da je rasporedimo...jasnije il mozda treba crtat Huh?
naravno da je jasno... protupitanje : Što bi se dogodilo da ste se odlučili na izravan i fer dvoboj s igračem vodećim u ekonomskom poredku s 1,5M elite ...
( pritom ne mislim na : neočekivani prekid federacije usred noći kad se osigurate da sam off , uništavanje vojske po provincijama , porobljavanje , rušenje svih kolonija istu noć )
... koji vam učini ovo s šaćicom vojnika ?  ...5 medalja u 5 dana na vama :






« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2012, 08:23:53 od Tiger » Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #89 na: Rujan 25, 2012, 02:01:16 »

 Grin naljutili ste ga...hahha tako vam i ttreba  Cheesy
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!