Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:28:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19387 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #60 na: Rujan 08, 2012, 11:19:00 »

u v5 i moja baba moze biti prva  Grin Grin Grin Grin penziju ulozi svaki mjesec u dijamante i hebo me pas ako nebio moja baba osvojila realm  Grin Grin Grin Grin

cuvaj penziju od svoje babe ako ona odluci igrat imperiju,...navuce se i trazice i zirante,i kredit,...ali ako ne bude s pravom ekipom izgori ti baba,...ode sve u bunar,....bolje da je ne petljas u ovo i ostavis da heglenise,...xd
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #61 na: Rujan 08, 2012, 11:21:31 »

neće ići igorova baka sama, ici ce i moja pa će biti u savezu skupa... pa ćete vidjeti vi belaje!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #62 na: Rujan 08, 2012, 11:23:28 »

luzeri....  Wink Wink Wink Wink šta pričate gluposti... ni ti angola ni ti menmnom ili kak ose već zoveš niste napravili nista... niti ste ikad bili najbolji, niti se ikad bili prvi vrhu... ja branim igora jer serete bez veze... znam ga godinama i igrali smo skupa dugo... i niste dorasli uopče pričati o stvarima koje neznate... kao što je i sam rekao.... imao je najvise medalja, najvise vojnih, najvise ekonomskih bodova.... sve je napravio... a mene zanima šta ste vi napravili? bez saveza.... angola ovo za redaljku po horusu kaj si rekao... pitaj ga za acc edimedi i za acc nosferatu6 pa će ti reć o redljkama... pitaj ga o raspustanju vojske a bio je vođa najjačeg saveza na serveru, ajde pitajga....
Drago mi je sto jos postoje stovatelji imena i djela igraca Horus i sto moja djela prelaze polako u legendu i prenose se iz usta na usta, tj  s posta na post:D posto takav nacin prenosenja s vremenom iskrivi cinjenice potrebno je da osobno napravim ispravke
tko je crisseci ili edimedi? ucenik disturbeda6.  a on je bio jedan od mojih najtalentiranijih ucenika. edi igra vec 5 godinu kao i ja i jedan je od najboljih ratnika IO stare verzije. pobjedio je u 10 000 bitaka i osvojio stotine medalja. ali njegov najveci uspijeh je  jedna bitka i kojoj je pobjedio ucitelja svog ucitelja. ako prolistate forum tu bitku je edi parem 10x stavio na forum. 5 godina igre 2 godine u istim svijetovima i uspio je Horusa pobjediti u 2 bitke. i bude li ovdije za 5 godina , on ce o tome pisati. uspio je pobjediti Horusa!!! rekao bih bravo edi , svaka cast , ali on to ne zasluzuje , varao je. igrao je s jos jednim igracem skupa na racunu , i zbog toga to nije samo njegova pobjeda . nego samo pola edi, druga polovina je od ante, zar ne Grin nosferatu6 je inace racun s kojega su njih dvoje uspjeli to postici. inace 2 godine je tome , pa bih pozdravio sve clanove amonraa koji jos igraju a koji su sa mnom osvojili tu eru
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2834.0   *beer* :hooray:
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #63 na: Rujan 08, 2012, 11:41:55 »

eo di odmaran sada malo,nezz ocu se vratit,al u v5 necu garant.dalje,ko kaze da je v4 izumrla?pa sad su svi int. svijetovi puni predobrih igrača i gušt je igrati a ne ko neki v5 sa 100 igraca.dalje,v4 je igra u kojoj je 60% ovisili o strategiji 15% o vremenu i 15% o kreditima,dok je u v5 oko 50% krediti ,30% vrijeme i 20 % strategija,mozemo sad pričat i svadat se i argumentirat al svi znamo da je tako kosto san napisa.znači nema rasprave velike i nepotrebne,jos jedan dokaz,vecina igraca v4 koji nisu bili nesto tamo presli su na v5 i sa kredama i ulaganjem postigli nesto,znači razlika je velika;)
a mozemo bacit okrsaj jedan u v4 ,jer ja u v5 nebi kune da,al svak sa svojin parama more radit sta ga je volja;)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #64 na: Rujan 08, 2012, 11:54:30 »

eo di odmaran sada malo,nezz ocu se vratit,al u v5 necu garant.dalje,ko kaze da je v4 izumrla?pa sad su svi int. svijetovi puni predobrih igrača i gušt je igrati a ne ko neki v5 sa 100 igraca.dalje,v4 je igra u kojoj je 60% ovisili o strategiji 15% o vremenu i 15% o kreditima,dok je u v5 oko 50% krediti ,30% vrijeme i 20 % strategija,mozemo sad pričat i svadat se i argumentirat al svi znamo da je tako kosto san napisa.znači nema rasprave velike i nepotrebne,jos jedan dokaz,vecina igraca v4 koji nisu bili nesto tamo presli su na v5 i sa kredama i ulaganjem postigli nesto,znači razlika je velika;)
a mozemo bacit okrsaj jedan u v4 ,jer ja u v5 nebi kune da,al svak sa svojin parama more radit sta ga je volja;)
necu pljuvati po v4 jer sam tamo osvojio sve sto se osvojiti moglo,sto individualno , a sto sa savezom. i da u zadnjem v4 nisam svima pustio 3 tjedna fore, bio bih ispred aliena. igrati dalje u v4? nemam motiva! sad i s v5 zavrsavam. ako na vrijeme izbace v6, mozda ostanem jos neko vrijeme, ako ne . lijep pozdrav svima Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #65 na: Rujan 09, 2012, 12:02:22 »

aj hvala bogu da i ti ode...već sam pomislio da ćeš ovdje kosti ostavit Grin
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #66 na: Rujan 09, 2012, 12:27:41 »

Drago mi je sto jos postoje stovatelji imena i djela igraca Horus i sto moja djela prelaze polako u legendu i prenose se iz usta na usta, tj  s posta na post:D posto takav nacin prenosenja s vremenom iskrivi cinjenice potrebno je da osobno napravim ispravke
tko je crisseci ili edimedi? ucenik disturbeda6.  a on je bio jedan od mojih najtalentiranijih ucenika. edi igra vec 5 godinu kao i ja i jedan je od najboljih ratnika IO stare verzije. pobjedio je u 10 000 bitaka i osvojio stotine medalja. ali njegov najveci uspijeh je  jedna bitka i kojoj je pobjedio ucitelja svog ucitelja. ako prolistate forum tu bitku je edi parem 10x stavio na forum. 5 godina igre 2 godine u istim svijetovima i uspio je Horusa pobjediti u 2 bitke. i bude li ovdije za 5 godina , on ce o tome pisati. uspio je pobjediti Horusa!!! rekao bih bravo edi , svaka cast , ali on to ne zasluzuje , varao je. igrao je s jos jednim igracem skupa na racunu , i zbog toga to nije samo njegova pobjeda . nego samo pola edi, druga polovina je od ante, zar ne Grin nosferatu6 je inace racun s kojega su njih dvoje uspjeli to postici. inace 2 godine je tome , pa bih pozdravio sve clanove amonraa koji jos igraju a koji su sa mnom osvojili tu eru
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2834.0   *beer* :hooray:
bio je i edi u amonu jedno vrijeme te godine Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #67 na: Rujan 09, 2012, 06:08:31 »

Kad je igor245 takva nznalica ajde vi onda profesionalci iz v5 nadjite neki server pa da se okusate protiv nas neznalica iz v4,i kad to rjesimo onda vi protiv nas u v4 ?

ma Dany svaka njemu cast na rezultatima u v4,nekad sam se ja njemu divio kad sam poceo igrat Imperiju....ali eto razocaro me je totalno u dvije ere V5,prvi puta nakon sta je posto vođa u NA_VI kada si ti odusto raspali smo se samo tako....a drugi put eto u cro3 mi svi doniramo vojsku a on se pravi pametan i kaze da je neda (vjerovatno mu se svidlo prvo mjesto kada smo mi sve donirali) a o manje od 2% njegovih donacija da ne govorim....da smo i mi ostali tako radili nebi imali za saveznu vojsku ni 15 dana para u riznici.....sto se tice igre za savez on od mene ima ocjenu nula
Evidentirano

Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #68 na: Rujan 09, 2012, 07:52:13 »

ma Dany svaka njemu cast na rezultatima u v4,nekad sam se ja njemu divio kad sam poceo igrat Imperiju....ali eto razocaro me je totalno u dvije ere V5,prvi puta nakon sta je posto vođa u NA_VI kada si ti odusto raspali smo se samo tako....a drugi put eto u cro3 mi svi doniramo vojsku a on se pravi pametan i kaze da je neda (vjerovatno mu se svidlo prvo mjesto kada smo mi sve donirali) a o manje od 2% njegovih donacija da ne govorim....da smo i mi ostali tako radili nebi imali za saveznu vojsku ni 15 dana para u riznici.....sto se tice igre za savez on od mene ima ocjenu nula
Sta ti pričaš chucky? Ja od kada sam prestao u cro2(a i sam znaš zbog čega sam odustao,kad su uveli da  možeš trenirati vojsku i raditi istraživanja za dijamante) poslje toga više nisam ni igrao v5,O kakvim ti donacijama pričaš? Jedino što igram v5 onako bez kredita je r111 beta i to sam počeo prije jedno 10 dana.I daj mi link u privatnoj poruci di sam ja to prvi u v5?
« Zadnja izmjena: Rujan 09, 2012, 08:11:23 od Dany » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #69 na: Rujan 09, 2012, 08:52:19 »

ma Dany svaka njemu cast na rezultatima u v4,nekad sam se ja njemu divio kad sam poceo igrat Imperiju....ali eto razocaro me je totalno u dvije ere V5,prvi puta nakon sta je posto vođa u NA_VI kada si ti odusto raspali smo se samo tako....a drugi put eto u cro3 mi svi doniramo vojsku a on se pravi pametan i kaze da je neda (vjerovatno mu se svidlo prvo mjesto kada smo mi sve donirali) a o manje od 2% njegovih donacija da ne govorim....da smo i mi ostali tako radili nebi imali za saveznu vojsku ni 15 dana para u riznici.....sto se tice igre za savez on od mene ima ocjenu nula
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked kako ste uspjeli izvuc 2% iz njega Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ne vjerujem ti Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #70 na: Rujan 09, 2012, 09:13:42 »

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked kako ste uspjeli izvuc 2% iz njega Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
ne vjerujem ti Grin Grin Grin Grin Grin
Besposlen popa i jariče krsti tako i ti bubaš gluposti *hahaha*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #71 na: Rujan 09, 2012, 09:51:43 »

ma Dany svaka njemu cast na rezultatima u v4,nekad sam se ja njemu divio kad sam poceo igrat Imperiju....ali eto razocaro me je totalno u dvije ere V5,prvi puta nakon sta je posto vođa u NA_VI kada si ti odusto raspali smo se samo tako....a drugi put eto u cro3 mi svi doniramo vojsku a on se pravi pametan i kaze da je neda (vjerovatno mu se svidlo prvo mjesto kada smo mi sve donirali) a o manje od 2% njegovih donacija da ne govorim....da smo i mi ostali tako radili nebi imali za saveznu vojsku ni 15 dana para u riznici.....sto se tice igre za savez on od mene ima ocjenu nula
nismo se raspali kad je Dany odustao ni kad sam preuzeo mjesto vođe, već nekoliko mjeseci kasnije kad su Husari prekinuli mirovni ... od nas 10ak jačih članova saveza 2 su odmah napustila savez ( jedan od njih si i ti ) 5-6 ljudi uključilo odmor i ostalo nas 3 možda 4 .. mislim igorzg , MA i ja . ostali smo nekoliko dana dok ne prođu odmori da vidimo hoće se tko vratiti , nitko nije .. i dogovorili se da idemo dalje.

kažeš svi su donirali vojsku... doniralo je vojsku 5 / 25 igrača u savezu ..  osim ako smatraš da članovi koji su naknadno došli u Stormborn nisu bili dovoljno dobri da imaju status člana vašeg saveza
nije bilo 2% nego je bilo 5% donacija ( nakon onih 50M )
vojsku nisam dao :

komentar na točku pod rednim brojem 2 ! ccc

"nije slao napade na aktivne igrace,jer se bojao odmazde, i poroba i sl,..vojno nije ucestvovao u nikakvim vojnim akcijama"
kako je od početka bio cilj razvijat se samo ekonomski napravio sam samo vojsku za "goldanje" s tim i da sam htjeo nekog napasti ... nebi prošao u napadu na vojsku.
da sam htjeo ozbiljniju vojsku ...opet dijamanti .
nakon 2-3 mjeseca od početka ere već sam bio u TOP10 a među prvih 10 igrača svi isti savez Stormborn! ...tako da više nitko nije ni mogao na nas vršiti odmazdu , porob i sl. niti je bilo ikakve vojne akcije... tj. par naših igrača se utrkivalo u skupljanju vojnih bodova i ovih malo protivnika što je i bilo otpremili na odmore Smiley

"nije čak ni vojsku htio donirati u savez"
tvoj komentar se odnosi na savez i svijet u kojem nisi ni bio ...al dobro,
u početku kad se kretalo na osvajanje dvoraca i kad je trebalo donirati vojsku .. donirao sam je (uglavnom ovnovi i kataprahti - nije ih bilo nešto puno al opet sve sam ih ubacio) to vam može chucky potvrditi Smiley  
ubrzo smo osvojili 6 dvoraca i bila je apsolutna dominacija saveza Stormborn ... već tamo od 6 mjeseca kontrolirali smo 60% mape i čekali osmi mjesec odbrojavanje za gospodara svijeta, u osmom mjesecu je već bilo 70%.
ostala 3 dvorca držali su dvoje naših saveznika Hopliti 2 i same 1... uz nas jedini savezi koji su imali saveznu vojsku su bili upravo Hopliti i same .
jedino iznenađenje je bio savez cro_army ... iznenadili nas napadom ( ~140 000 kataprahta i 120 000 paladina + ostalo ), prvi napad im je prošao i srušio utvrdu ali ne i drugi i time je bila rješena posljednja prijetnja za dvorce.
nakon toga je došla naredba cijelom savezu da moramo donirati vojsku u savez tj. samo meni ...

"kakva je korist od njega kad ga libo taki za sve osim za svoje ekonomske"
s obzirom da je večinu ere porez bio 30% na sve resurse ... mislim da je itekako isplativo imati igrača u savezu s toliko jakom ekonomijom a uostalom i onih 5% doniranih resursa bilo je preko 200M zlata u riznici , manje jedino od 4-5 igrača koji su išli ispuniti donacije 100%.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #72 na: Rujan 09, 2012, 10:12:18 »

i još niste objavili ( bar jednu ) saveznu bitku , u obrani ili u napadu , ili ako nemate fotku bar recite ime saveza koji vas je napao ili ste napali nakon donacije vojske ?!
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #73 na: Rujan 09, 2012, 10:17:58 »

a da smo ostali svi kaj smo bili u naviu razbili bi i husare brijem sad nebi pricali o husarima u cro vec o nama  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #74 na: Rujan 09, 2012, 10:22:31 »

luzeri....  Wink Wink Wink Wink šta pričate gluposti... ni ti angola ni ti menmnom ili kak ose već zoveš niste napravili nista... niti ste ikad bili najbolji, niti se ikad bili prvi vrhu... ja branim igora jer serete bez veze... znam ga godinama i igrali smo skupa dugo... i niste dorasli uopče pričati o stvarima koje neznate... kao što je i sam rekao.... imao je najvise medalja, najvise vojnih, najvise ekonomskih bodova.... sve je napravio... a mene zanima šta ste vi napravili? bez saveza.... angola ovo za redaljku po horusu kaj si rekao... pitaj ga za acc edimedi i za acc nosferatu6 pa će ti reć o redljkama... pitaj ga o raspustanju vojske a bio je vođa najjačeg saveza na serveru, ajde pitajga....

PA vidim sad da se od mog zadnjeg posta napisalo već par stranica. Uglavnom, što se mene tiče, ja protiv igora nemam apsolutno  ništa. Lik je očito bio vrhunski igrač u v4.   I meni je čak jedan od simpatičnijih likova ovdje na forumu. List koja je inače jako mala.  Sad što se tiče mojih postignuća u v4 ne mogu se hvaliti ni vrhom po vojnim( ali ajd bio sam i u top 10 po vojnim i top 20 po ekonomskim ) ni po ekonomskim bodovima. Najveće mi je postignuće što sam postao član Join forcea. Savez koji je u to vrijeme imao 8 nizozemaca koji su uvijek bili vrh po vojnim bodovima. Izgubili su dotad 3 rata u 4 godine, a vodili ih 100-njak. To što su me zvali da im se pridržuim mi je uistinu najveće postignuće. Od te ekipe samo nas dvojica trenutno igramo v5. Ova era u r 82 nam je prvi ozbiljni pokušaj u v5. I nismo se baš proslavili. Izgubili smo 2 rata od njih 10. Jedan protiv bugara ( kad je omnia ostavio vojsku po utvrdama u sred rata i otišao off. Lik sigurno neće više igrati ni u jednom mom savezu) a drugi od vukova isključivo na porobe. Ni jedan vojni bod nije bio osvojen uništenjem nečije vojske. Ali ajd' jedan su i izgubili oni od nas gadno. I to im jedini koji su izgubili. Ljudi su očito vrhunska ekipa.  Savez koji sam ja osnovao ( iako nisam i završio eru jer mi je x4 brzina prebrutalna) u r111 je osvojio prvu eru. Od tog saveza je kasnije nastao i brazilski join force koji je osvojio r131 prije par dana. I tu je sad hrvatsko srpski JF  koji će najvjerojatnije osvojiti cro/srb 4 kroz kojih mjesec dana. Savez je trenutno sigurno jedan od najbrojnijih saveza u IO. Sa oko 100-njak članova u 4 različita realma. Eto, to su moja postignuića. A ti?! De me molim te podsjeti koja su tvoja. Za igorova znam.

http://i50.tinypic.com/2cg0k7n.png
http://i46.tinypic.com/o7ojo0.png
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!