Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:06:08 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19339 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #30 na: Rujan 08, 2012, 02:33:34 »

vi fosili iz v4 dodete i pljujete po v5,ajmo zatvorite se u spilju di ste i dosad bili.koga briga sta ste ubijali prije 5,6 godina.a onda opet i cijenim igrace o kojima drugi pisu i koje drugi hvale a ne ko ovaj blebetan crisedi i prijatelj mu igor dva obicna hvalisavca  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #31 na: Rujan 08, 2012, 02:41:41 »

što je to sad.. gdje su chucky , driver , memnon ... ajmo nastaviti ovaj okršaj ili smo već sve ispucali pa ostali bez riječi  Smiley
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #32 na: Rujan 08, 2012, 03:21:20 »

što je to sad.. gdje su chucky , driver , memnon ... ajmo nastaviti ovaj okršaj ili smo već sve ispucali pa ostali bez riječi  Smiley

nema se sta reci vise,mos ti u v4 igrat kako god hoces....ali ti si u V5 tuga i to je cinjenica
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #33 na: Rujan 08, 2012, 04:44:37 »

no no... kad već vidim tu neki sve face... ajmo dečki rezultate na vidjelo... chucky tvoj rezultati do sada??, mnemomo.. nesto... tvoji rezultati? angola i tvoji? kad ste takve face da možete nekome komentirat ajde da vas vidim.... da vidim dal ste kompetentni ista govorit... ajmo face a onda ćemo ja i igor reć svoje pa neka narod odluci tko je bolji  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #34 na: Rujan 08, 2012, 04:47:38 »

ups... koji je ovaj buu? i ti isto da čujem koja si ti faca!! tvoj rezultat...
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
buuu
Gost
« Odgovor #35 na: Rujan 08, 2012, 04:55:18 »

a di su tvoji rezultati,i prevedi mi ja nekuzim taj prapovijesni svijet.uostalom niko ovde i netrabunja i nehvali sebe osim tebe.horusa mos i u v5 na redaljku on je jdnostavno ko i ti stvar proslosti.u blitz5 kad ga zjuty malo uplasio ode a tako bi i ti vjerojatno gospodine lajavce Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #36 na: Rujan 08, 2012, 04:57:02 »

uostalom ko si ti  Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #37 na: Rujan 08, 2012, 04:59:48 »

raspitaj se.... tj. pogledaj sliku biti će ti sve jasno... ako malo znas šta je v4 verzije onda ćeš skuziti... slika je 3 mjeseca prije kraja ere... ovako kolkko kuzim da ste svi tu neki horus loveri, ajde pitajte njega tko sam ja?  Grin Grin samo mu recite da vam edi sere! pa me zanima njegova reakcija  Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #38 na: Rujan 08, 2012, 05:03:02 »

horus loveri... *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #39 na: Rujan 08, 2012, 05:09:57 »

kralju opsjednut si horusom,to ti je bolest a bolesnima se zna di je misto. Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #40 na: Rujan 08, 2012, 05:10:44 »

ok... ospjednut sam njime... a sad daj odgovori na pitanje? tj. pokazi rezultat?
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #41 na: Rujan 08, 2012, 05:22:10 »

ok... ospjednut sam njime... a sad daj odgovori na pitanje? tj. pokazi rezultat?

crisedi tvoj rezultat u V5 Huh? a vidim da ni v4 nisi igro sam Grin Grin

ustvari netrebaju mi tvoji rezultati,dođi u V5 i pokazi kakva si ratnik kojim se hvalis tu na forumu...e da i meni nije bitan moj rezultat,meni je bitna moja ekipa i savez da budu sto bolji
« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2012, 05:34:05 od Chucky » Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #42 na: Rujan 08, 2012, 07:24:12 »

što je to sad.. gdje su chucky , driver , memnon ... ajmo nastaviti ovaj okršaj ili smo već sve ispucali pa ostali bez riječi  Smiley

s tobom se igore i moze razgovarati ali ovaj cris udara ko maxim po diviziji,...i s takvim ljudima je tesko vodit bilo kakvu raspravu,...
ali evo,...
 1............ v4  i v5 verzije  ne mozete porediti jer su jako razlicite,i prestanite uporedivati uspjehe u jednoj verziji  s uspjesima u drugoj,...cak je i ovaj forum podjeljen za igrace v4 i v5 verzija prema tome,odvojite to u svojim glavama...
2.............igor je odigrao neku eru v5 realma bez upotrebe dijamanata,visoko se plasirao u ekonomskom poredtku,..nije slao napade na aktivne igrace,jer se bojao odmazde, i poroba i sl,..vojno nije ucestvovao u nikakvim vojnim akcijama,nije cak ni vojsku htio donirati u savezu  da ne bi pao ekonomski,.jer mu je ekonomski poredak bio jedini cilj u eri,..vec sam mu cestitao na tome,medutim ,kome treba takav igrac u savezu,...kakva je korist od njega kad ga libo taki za sve osim za svoje ekonomske,..i desi mu se da ga srokaju vlastiti saveznici ,poprilicno bijedan ishod al sasvim razumljiv....
3..........ovi postovi su objavljeni u rubrici za v5 svijetove pa se drzite v5 svijetova,..a kad vidis da ja budem pisao po dijelu foruma za v4 realmove pricaj mi price....
4.......... ja sam sasvim obican igrac koji voli igrace i savez u kojem igram i koji zeli samo najbolje i najvise za svoj savez i to NIKO NIKAD NECE OSPORITI....to je moj cilj u svakoj eri koju zaigram,...
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #43 na: Rujan 08, 2012, 07:33:21 »

ali odogovor jos nisam dobio! niti od jednog... kaj se sramit reć ili nije vrijedni spomena.... ja sam se ukljuci u raspravu jer ste napali jegora!! a meni jegora nitko nebude dirao  Grin Grin Grin Grin ovo baš zvuci  Lips Sealed ski....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #44 na: Rujan 08, 2012, 07:36:34 »

kakav odgovor,..sta pitas ti...
Evidentirano

 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!