Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 02:55:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19338 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 07, 2012, 10:19:22 »

Sve ovo podebljano je istina hehe
Moj cilj je bio čisto ekonomski poredak , a ova gore bitka i jest napad na "gold" Smiley
Nisam napao niti jednog aktivnog igrača u svijetu !! da jesam vjerojatno bi puno pao u poredku jer nebi mogao obnoviti vojsku bez dijamanata...
Na žalost nisam završio svijet s 8,4M eko bodova jer postoji ova igra gospodar svijeta , savezna vojska i slično
Ne napredujem bolje od igrača koji uzimaju dijamante već ih malo pomalo dostižem i dobru večinu prestignem ovako i onako .. pod uvjetom da me ne robe i uništavaju vojsku Smiley
Bio sam običan član u savezu cijelu eru tako da nisam birao s kim ću imati mirovni / federaciju


pa tako objasni,..to mi reci,....ok igore jasno sve ,..nije lako tako igrati i cestitam ti na tom tvom licnom uspjehu,..mada mislim da si promasio smisao igre,...al respect,xd
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #16 na: Rujan 07, 2012, 11:08:38 »

joj daj molim vas... nije valjda da ste ekonomisti postali...  Lips Sealed o vas v5... kolko sam skuzio sve se igra na dijamante... fuj igra... u v4 ti dijamanti nista ne znače... nista... mozes biti prvi po svemu ako želiš...sve je u znanju.... a igora znam već jako dugo, a vi tu sad serete nesto... igra svoju igru... kao što bi svi trebali... on je invidualac... savez je tu da ti pomogne ali kolko sam puta ja sam igrao... imao sam savez samo tako da mi da dodatna istraživanja... dečki mladi ste i morate puno toga naucit..  Wink Smiley
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #17 na: Rujan 08, 2012, 12:22:42 »

pa ko voli individualce u savezu,...tj sebicne igrace ,...savez je uvijek iznad igraca,makar on bio i voda,.u kakvim si ti savezima igrao to je drugo pitanje,..
a uostalom covjek nije poslao napad u 9 mjeseci na aktivnog igraca ,bar tako kaze...mislim  Lips Sealed ,.halo...
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #18 na: Rujan 08, 2012, 12:29:05 »

ey mali.... ti neznas s kim razgovaraš.... a čini se da neznas ni igora... zato malo pristojnosti i poštovanja... jer ako pogledas sliku na profilu i ako si igrao v4 verziju sad bi isplazio jezik i nebi ga mogao podici sljedećih 30min.... da ti ja ispričam svoja iskustva nebi vjerovao... vjeruj mi to vi u v5 niste doživjeli.... jer ako ti počnem pričati zašutit ćeš... mnogi me ovdje znaju, a i igora i svi imaju poštovanja jer svi svi jednom dobili po njuski ili od mene ili od igora a it govoriš o nekim savzeima ovo ono... daj molim te... ti mislis da je sve idealno.... kad te izdaju više puta ljudi s kojima si igrao onda ćeš skuziti o čemu govorim... ova je zasebna igra i ima samo par igrača kojima mozeš vjerovat ostali će te za Lips Sealed at... znam iz iskustva.... uzdaj se use i u svoje kljuse... kao što rekog gore igrao sam u savezima i bilo je par ljudi koji su igrali s menom, ali akcije i napade sam većinom izvodio sam, ratove sam znao sam završit... iako imam puno poštovanje prema svima... a ako hoćeš lekciju iz IO dođi u v4 pa ti pokažem... nećeš izdržati dugo.... jer nećeš više imati fizičke snage...
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #19 na: Rujan 08, 2012, 12:47:20 »

 *hahaha*,...izdaja je normalna pojava u svim svijetovima,...nazalost,..a v4 je proslost,ta slika od igora je jako stara,i ima jako puno drugih igraca koji su nesto napravili u v5 al nisu nista okacili na profil,..al za savez uvijek treba igrati,i izgoriti pa makar te izdali ,bar mozes reci da su drugi bili supc.ne... a ne ti,...a kad bi igrao ko sto ti kazes sam za sebe,..ne bi nikad se logirao na imperiju,..
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #20 na: Rujan 08, 2012, 12:50:21 »

aj suti farmer.... dobio informaciju da si farmer ko i horus... sve mi jasno... pitaj horusa šta sam mu radio i njegovom savezu.... reći će ti.... pa ćeš skužit o čemu pričam....  Wink pozdravi mamlaza  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
buuu
Gost
« Odgovor #21 na: Rujan 08, 2012, 01:05:34 »

aj suti farmer.... dobio informaciju da si farmer ko i horus... sve mi jasno... pitaj horusa šta sam mu radio i njegovom savezu.... reći će ti.... pa ćeš skužit o čemu pričam....  Wink pozdravi mamlaza  Grin Grin Grin Grin
Grin Grin Grin koga briga za tebe i taj v4,i koga si ti ubio tamo  Grin Grin Grin Grin znas onu bili jednom ratnici  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #22 na: Rujan 08, 2012, 01:13:09 »

skaces s teme na temu,...saberi se malo,...horus igra samnom u savezu,i ne bude li kad dode vrijeme dao maximum,necemo ni biti u istom savezu,....a njemu ce se desiti isto sto i igoru kojeg su napali bivsi saveznici,..sve je do njega,...a tu pricu o farmerima pricaj igracima koji igraju u v4 verziji
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 08, 2012, 01:45:36 »

živciraju me te gluposti farmer i ratnik. Jer uvijek ispada kako je tako lako biti farmer. Dođu likovi koji igraju imperiju godinu dana i onda kažu ah, mogu tako i ja samo da imam dijamanata. PA to su čiste gluposti. Treba puno i znanja i strpljenja za farmanje. Koliko sam već čuo tih priča kako je netko horusa gazio u ovom ili onom svijetu. Po tim pričama, praktički je svaki početnik radio redaljku na horusu kad god mu se prohtjelo. No, lik je sad kod mene u savezu i bogme nisam baš vidio ikakvih napada na njega. Pa gdje su sad odjednom svi ti veliki gang bangeri koji toliko vole pričati o lovačke priče?!  No uostalon, ne znam zašto se sad tu raspravlja o igoru i horusu, a tema je o dijamantima?
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 08, 2012, 06:28:23 »

*hahaha*,...izdaja je normalna pojava u svim svijetovima,...nazalost,..a v4 je proslost,ta slika od igora je jako stara,i ima jako puno drugih igraca koji su nesto napravili u v5 al nisu nista okacili na profil,..al za savez uvijek treba igrati,i izgoriti pa makar te izdali ,bar mozes reci da su drugi bili supc.ne... a ne ti,...a kad bi igrao ko sto ti kazes sam za sebe,..ne bi nikad se logirao na imperiju,..

 *bravo*   *beer*
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #25 na: Rujan 08, 2012, 07:28:36 »

*hahaha*,...izdaja je normalna pojava u svim svijetovima,...nazalost,..a v4 je proslost,ta slika od igora je jako stara,i ima jako puno drugih igraca koji su nesto napravili u v5 al nisu nista okacili na profil,..al za savez uvijek treba igrati,i izgoriti pa makar te izdali ,bar mozes reci da su drugi bili supc.ne... a ne ti,...a kad bi igrao ko sto ti kazes sam za sebe,..ne bi nikad se logirao na imperiju,..
malo malo nekom zasmeta ova dolje slika s profila , koje je objašnjenje toga ? kakve veze ima to što je stara? V4 još postoji.
pa ko voli individualce u savezu,...tj sebicne igrace ,...savez je uvijek iznad igraca,makar on bio i voda,.u kakvim si ti savezima igrao to je drugo pitanje,..
a uostalom covjek nije poslao napad u 9 mjeseci na aktivnog igraca ,bar tako kaze...mislim  Smiley ,.halo...
čuj, teško je biti ratnik s dva obavezna off-a dnevno

znači nikad nisi imao želju tj. neki cilj u ovoj igri - napraviti nešto više, da se primjeti dobar rezultat .. npr. osvojiti prvo mjesto u vojnim bodovima , skupiti najviše medalja , odraditi najjače bitke u svijetu , sijat strah svijetom s najmočnijom vojskom , biti na samom vrhu ekonomskog poredka ... !?
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #26 na: Rujan 08, 2012, 11:31:32 »

luzeri....  Wink Wink Wink Wink šta pričate gluposti... ni ti angola ni ti menmnom ili kak ose već zoveš niste napravili nista... niti ste ikad bili najbolji, niti se ikad bili prvi vrhu... ja branim igora jer serete bez veze... znam ga godinama i igrali smo skupa dugo... i niste dorasli uopče pričati o stvarima koje neznate... kao što je i sam rekao.... imao je najvise medalja, najvise vojnih, najvise ekonomskih bodova.... sve je napravio... a mene zanima šta ste vi napravili? bez saveza.... angola ovo za redaljku po horusu kaj si rekao... pitaj ga za acc edimedi i za acc nosferatu6 pa će ti reć o redljkama... pitaj ga o raspustanju vojske a bio je vođa najjačeg saveza na serveru, ajde pitajga....
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #27 na: Rujan 08, 2012, 12:56:55 »

haha misliš ono kad je hors raspustioo  svu vojsku pred tvojim naletom? hahah ono kad je pisao gluposti po forumu mjesecima i kad si ga ti uhvatio i kad je morao sve raspustit? isto tako je prestao pisat gluposti...mjesecima...hahha sjećam se Grin
Evidentirano

marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #28 na: Rujan 08, 2012, 01:06:27 »

cris i igor su extra igrači,jedni od najbolji u svijetu,naravno u v4,pravoj igri,a ne v5,tu se gleda ko je bogatiji
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #29 na: Rujan 08, 2012, 01:30:27 »

heheh bilo je smijesno... a horusu je izlika bila bolje da raspusti vojsku nego da dobijem vojne bodove... koji dikobraz...  Grin Grin Grin ooooo marshal... ke ima... kaj sad ti igraš v4 ili v5?
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
 Str: 1 [2] 3 4 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!