Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:29:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovo nije pitanje  (Posjeta: 19405 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #45 na: Rujan 08, 2012, 07:37:23 »

tvoj najbolji rezultata dečec?
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #46 na: Rujan 08, 2012, 07:50:24 »

 Grin Grin Grin edi se vrati u igru
i odmah frka na forumu  Grin Grin Grin Grin car si zahuktas sve u 16  ;D
Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #47 na: Rujan 08, 2012, 07:58:07 »

Kad je igor245 takva nznalica ajde vi onda profesionalci iz v5 nadjite neki server pa da se okusate protiv nas neznalica iz v4,i kad to rjesimo onda vi protiv nas u v4 ?
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #48 na: Rujan 08, 2012, 08:00:04 »

bravo Dany, plusić od srca u karmu... Wink
tako je, riješite to ko mudonje, a ne ko pič.ice se tu verbalno hvalit, omalovažavat i šta ti ja znam....
valjda imate muda za okršaj? Cheesy Cheesy
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #49 na: Rujan 08, 2012, 08:28:58 »

pricate o necemu sto se nece nikad desiti,...v4 i v5 je nebo i zemlja,...v4 umire ,..v5  prerasta u v6,..bugari se bogate,i ONI POSTAVLJAJU PRAVILA IGRE,ova tema je i zapoceta jer igra postaje preskupa i gusi strategiju koja je osnova igre i daje prednost igracima koji trose dijamante,...vidis da se igraci iz v5  bune  radi toga,...ali igras ili ne igras,...




tvoj najbolji rezultata dečec?

koji si ti shabaniiii,trazis da sam sebe hvalim,.
..evo upravo radim na svom najboljem rezultatu,...

Ere u svijetovima Imperia Online nisu vječne.
Trenutna era vašeg svijeta je počela 08.05.2012
Maksimalno trajanje ere je 8 mjeseca.

http://img28.imageshack.us/img28/5967/screenhunter70sep082008.jpg
jacu vojsku od moje trenutno nema niko u realmu,..prema tome pristojan post sam ti pokazao,
e sad ,...

meni se cini da ti nikad nisi ni zaigro v5 verziju ,ako jesi POKAZI SE sad ti,...ako nisi, idi fosilu u taj v4 realm ,koristi forum predviden za v4 svijetove i pricaj price stare 5 godina nekim indijancima a ne meni,....


« Zadnja izmjena: Rujan 08, 2012, 08:31:37 od memnon » Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #50 na: Rujan 08, 2012, 08:45:09 »

s tobom se igore i moze razgovarati ali ovaj cris udara ko maxim po diviziji,...i s takvim ljudima je tesko vodit bilo kakvu raspravu,...
ali evo,...
 1............ v4  i v5 verzije  ne mozete porediti jer su jako razlicite,i prestanite uporedivati uspjehe u jednoj verziji  s uspjesima u drugoj,...cak je i ovaj forum podjeljen za igrace v4 i v5 verzija prema tome,odvojite to u svojim glavama...
2.............igor je odigrao neku eru v5 realma bez upotrebe dijamanata,visoko se plasirao u ekonomskom poredtku,..nije slao napade na aktivne igrace,jer se bojao odmazde, i poroba i sl,..vojno nije ucestvovao u nikakvim vojnim akcijama,nije cak ni vojsku htio donirati u savezu  da ne bi pao ekonomski,.jer mu je ekonomski poredak bio jedini cilj u eri,..vec sam mu cestitao na tome,medutim ,kome treba takav igrac u savezu,...kakva je korist od njega kad ga libo taki za sve osim za svoje ekonomske,..i desi mu se da ga srokaju vlastiti saveznici ,poprilicno bijedan ishod al sasvim razumljiv....
3..........ovi postovi su objavljeni u rubrici za v5 svijetove pa se drzite v5 svijetova,..a kad vidis da ja budem pisao po dijelu foruma za v4 realmove pricaj mi price....
4.......... ja sam sasvim obican igrac koji voli igrace i savez u kojem igram i koji zeli samo najbolje i najvise za svoj savez i to NIKO NIKAD NECE OSPORITI....to je moj cilj u svakoj eri koju zaigram,...
komentar na točku pod rednim brojem 2 ! ccc

"nije slao napade na aktivne igrace,jer se bojao odmazde, i poroba i sl,..vojno nije ucestvovao u nikakvim vojnim akcijama"
kako je od početka bio cilj razvijat se samo ekonomski napravio sam samo vojsku za "goldanje" s tim i da sam htjeo nekog napasti ... nebi prošao u napadu na vojsku.
da sam htjeo ozbiljniju vojsku ...opet dijamanti .
nakon 2-3 mjeseca od početka ere već sam bio u TOP10 a među prvih 10 igrača svi isti savez Stormborn! ...tako da više nitko nije ni mogao na nas vršiti odmazdu , porob i sl. niti je bilo ikakve vojne akcije... tj. par naših igrača se utrkivalo u skupljanju vojnih bodova i ovih malo protivnika što je i bilo otpremili na odmore Smiley

"nije čak ni vojsku htio donirati u savez"
tvoj komentar se odnosi na savez i svijet u kojem nisi ni bio ...al dobro,
u početku kad se kretalo na osvajanje dvoraca i kad je trebalo donirati vojsku .. donirao sam je (uglavnom ovnovi i kataprahti - nije ih bilo nešto puno al opet sve sam ih ubacio) to vam može chucky potvrditi Smiley  
ubrzo smo osvojili 6 dvoraca i bila je apsolutna dominacija saveza Stormborn ... već tamo od 6 mjeseca kontrolirali smo 60% mape i čekali osmi mjesec odbrojavanje za gospodara svijeta, u osmom mjesecu je već bilo 70%.
ostala 3 dvorca držali su dvoje naših saveznika Hopliti 2 i same 1... uz nas jedini savezi koji su imali saveznu vojsku su bili upravo Hopliti i same .
jedino iznenađenje je bio savez cro_army ... iznenadili nas napadom ( ~140 000 kataprahta i 120 000 paladina + ostalo ), prvi napad im je prošao i srušio utvrdu ali ne i drugi i time je bila rješena posljednja prijetnja za dvorce.
nakon toga je došla naredba cijelom savezu da moramo donirati vojsku u savez tj. samo meni ...

"kakva je korist od njega kad ga libo taki za sve osim za svoje ekonomske"
s obzirom da je večinu ere porez bio 30% na sve resurse ... mislim da je itekako isplativo imati igrača u savezu s toliko jakom ekonomijom a uostalom i onih 5% doniranih resursa bilo je preko 200M zlata u riznici , manje jedino od 4-5 igrača koji su išli ispuniti donacije 100%.

 

Evidentirano

memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #51 na: Rujan 08, 2012, 09:32:33 »

ma ti si ok,...extra igrac ,.....vjerovatno ,za pozelit u savezu,....
ali nemoj sebi dozvoliti da te tuku vlastiti saveznici,....sramota,....ruzno,..
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #52 na: Rujan 08, 2012, 10:16:27 »

ti si farmer!!!! hahahahahahahahaha  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin ajmo dečki napravit neku borbu kako je dany rekao.... ekipa iz v5 na ekipu iz v4!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin moramo se naci negdje u sredini.... ajmo odigrati jedan v4 i jedan v5 da vidimo....  Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #53 na: Rujan 08, 2012, 10:36:40 »

bjezi s ovog dijela foruma,kako ono ti nazivas druge igrace,.. MAMLAZE....nemoj mi skijat po zivcima,.....
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #54 na: Rujan 08, 2012, 10:41:27 »

hahah čuj farmera!! sad je jos i bahat... mislim ime farmer ti bolje stoji nego memnom ili kako već, zamucam kad probam zapisati!!!!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #55 na: Rujan 08, 2012, 11:02:54 »

u v5 i moja baba moze biti prva  Grin Grin Grin Grin penziju ulozi svaki mjesec u dijamante i hebo me pas ako nebio moja baba osvojila realm  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #56 na: Rujan 08, 2012, 11:05:46 »

hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaha baš ću počet igrati v5.... dignut cu si 20000kn i krećem... hoće mi biti dosta??
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #57 na: Rujan 08, 2012, 11:09:31 »

hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahaha baš ću počet igrati v5.... dignut cu si 20000kn i krećem... hoće mi biti dosta??
tako je kredit si podigni kupi kredite i udri  Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #58 na: Rujan 08, 2012, 11:10:45 »

tako je uzmi kredit bro i pokaži bugarima tko je igrač  Tongue
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #59 na: Rujan 08, 2012, 11:12:11 »

hahahhahaha a jadni ovi iz v5... vidim da su tu ali nista ne pisu... ipak su vidjeli da imamo pravo i da se moraju pokloniti ekipi iz v4.... čak je i horus ovdje on će ih vodit... sad su ko vuco i njegovi sljedbenici!!!  Grin Grin Grin Grin Grin hahahhaha
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!