Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 04:12:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izazov za buduće ere u CRO2  (Posjeta: 14607 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #105 na: Rujan 14, 2012, 03:49:45 »

da ja sam dobio zvrku od napoleona koji je odustao i od njega ali taj je zvrka bio na odmoru jer je kockar isto htjeo da igra i sa zvrkom ako nevjerujes pitaj napa i ja sam poslije dao toga zvrku jednom decku koji ima 16 godina da ga igra ali ja nisam igrao na 2 acc a znao sam pasove iod moai27 i od povermax100 itd jer ti su decki bili kod mene u savezu a i provjera je izvrsena jer su prijave bile nisam baman niti blokiran jer nisam igrao na nijednom racunu moj racun je povezan sa ip adresom i puno ulaza je bilo na NEMILOSRDNI1 a to je acc moga sina
Evidentirano
10pitbull
Private
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #106 na: Rujan 14, 2012, 03:53:18 »

sve ok  [:-} ja samo kazem kako sam cuo....i to da covjek nije igro bulla
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #107 na: Rujan 14, 2012, 05:18:02 »

raspala se sahara poslije insekata....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
10pitbull
Private
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #108 na: Rujan 14, 2012, 05:33:20 »

skoro pa da Angry Angry
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #109 na: Rujan 14, 2012, 06:29:41 »

mrki  tu  se necu  složit s tobom insekti  su  odustali  prije nego  smo  se mi  preselili  u beta blitz!
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #110 na: Rujan 14, 2012, 08:13:13 »

sahara je bila jako dobar savez sa dosta dobrim igracima ali sta se tocno desilo sa labud01 ostace tajna jer u elite svjetu je napisao sta sam ja sebi uradio sam i upalio odmor a taj jako dobar igrac je drzao saharu na okupu i danas bi sahara palila i zarila po imperiji da se labud01 vrati igrati
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #111 na: Rujan 14, 2012, 08:28:17 »

mrki  tu  se necu  složit s tobom insekti  su  odustali  prije nego  smo  se mi  preselili  u beta blitz!

to je bila šala don...Wink
ali kad baš hoćeš, nije ta sahara bila nešto posebno... očekivao sam izazov nakon onog silnog klurčenja, kako privatnim porukama tako i na forumu, al sam se razočarao... labud01 je priča za sebe, on je stari vojnik hells_angles-a, i jedini je bio kakva takva konkurencija, šteta za njega ako je odustao, stvarno je bio igrač za savez i dobar ratnik...
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #112 na: Rujan 14, 2012, 08:59:48 »

slažem  se s amaterom !labud igra u  nekom  drugom  svijetu  cuo  sam  se s njim  neki  dan ,bahate privatne poruke si  mogao  dobit samo  od kockara nikog drugog  ali  vi  ste ti  koji  su  upalili  odmor kad je sahara rat obajvila i  to  cijeli  savez i  time ste se osramotili  ,mi  smo  kasnije izgubili rat i  to  priznajem ali sahara se raspala na pola ere a bila je 5 po  vojnim  bodovima do  kraja,zato  mogu  jedino  rec da mi  je cast kaj  sam  igrao  tamo  i  s tim  ljudima !
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #113 na: Rujan 14, 2012, 09:06:24 »

slažem  se s amaterom !labud igra u  nekom  drugom  svijetu  cuo  sam  se s njim  neki  dan ,bahate privatne poruke si  mogao  dobit samo  od kockara nikog drugog  ali  vi  ste ti  koji  su  upalili  odmor kad je sahara rat obajvila i  to  cijeli  savez i  time ste se osramotili  ,mi  smo  kasnije izgubili rat i  to  priznajem ali sahara se raspala na pola ere a bila je 5 po  vojnim  bodovima do  kraja,zato  mogu  jedino  rec da mi  je cast kaj  sam  igrao  tamo  i  s tim  ljudima !

da, jesmo, upalili smo odmor, kolektivno, na moju preporuku, jer objava rata je bila dan ili dva prije blagdnaske zaštite i poklona, pa nije bilo smisla da nam netko uništi ekonomiju porobima i pri tome smanji veličinu poklona..  treba nekada malo i misliti glavom, a ne srljati ko muha bez glave...Wink
ako ćemo o sramoti, molim te pročitaj si ovu temu od prvoga posta do zadnjega, samo da se malo prisjetiš "blažene tišine" nakon 36 sati rata, a do kraja da i ne govorim... Wink
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=5009.0
no dosta više, bilo pa prošlo, bolje za vas da se zaboravi, a sad nećemo više čovjeku kvarit temu... Grin

jedan tvoj postić, tako me slatko sada nasmijao.. Grin Grin Grin Grin
http://prntscr.com/fjj7l
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2012, 09:08:07 od mrki88 » Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #114 na: Rujan 14, 2012, 09:38:02 »

reci mu mrki Grin Grin Grin,vidi sad sahare koji jadnici na niske su grane spali.objave rat i upale zastitu pocetnika i onda dodu pricat o sramoti
Evidentirano
10pitbull
Private
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #115 na: Rujan 14, 2012, 10:11:15 »

aj jadnika igraju 2 igraca i to SU igrali sad neznam
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #116 na: Rujan 14, 2012, 10:12:51 »

daj  buu  smiri  strasti  ovo  nije prava sahara kaj  je sad u  cro  2  bolje ti  je da šutiš 
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #117 na: Rujan 14, 2012, 10:13:26 »

necu  se raspravljat nema ni  sahare ni  insekata više to  je prošlost
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
10pitbull
Private
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #118 na: Rujan 14, 2012, 10:14:43 »

da se nadovezem na severa bilo je tako oni su svi pobjegli na odmore prvi puta al sta je je drugi put su na prozvakali sve je krenulo s onim velikim zabijanjem da ga nije bilo mozda bi i drukcije bilo al  Lips Sealed  na kraju se pokazalo da su nas razbili i mi smo svi lijepo dobili k**** *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #119 na: Rujan 14, 2012, 10:16:56 »

tako  je popušili  smo  mi  dovidenja ja se tog ne sramim  al  kad mi  se ovaj  buu  unacuje u  razgovor muka mi  je
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!