Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:36:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izazov za buduće ere u CRO2  (Posjeta: 14611 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #60 na: Rujan 12, 2012, 09:56:44 »

evo ga jos jedan koji nikada nece shvatiti da je ovo igra a zokyy stvarno si ...... sto se tice inteligencije svi ste podvili rep i trazite izgovore da pobjegnete iz cro 2 da ne budete vrece za nabijanje jer i ti i tvoji husari zajedno sa 300_SG ste navikli da nesmetano farmate i da vas niko ne napada sad kad se pojavio problem svi kao cekaju neki novi svjet u kojem ce igrati budem dosao i tamo ali opet cu nestati kao i sa starim acc tako cu i sa amaterom i bicu neko treci koji ce opet jahati po vama dok god budete igrali imperiju jednostavno cete moci nabijati vojne bodove kao dancan1973 na kokos patka i guska savezima gdje igraju deckici od 13 godina i koji na imperiji budu 1 u 5 dana po 2 sata i na kraju ere cete se moci busati o silnim vojnim bodovima  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
pa ti si štrašan  Grin Grin Grin Grin Gdje si bio ove dvije ere  Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #61 na: Rujan 12, 2012, 10:00:40 »

Amateru napravi nešto u IO.....budi prvi po vojnim ili ekonomskim bodovima, osvoji bilo koju medalju i onda pametu Lips Sealed .nemoj ovako pametovat i vrijeđat druge
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #62 na: Rujan 12, 2012, 10:48:56 »

medalje ove ere,i medalje svih sljedećih era cro2 se neće moći nikako uspoređivati s medaljama prve ere. zlatne,srebrne,medalje bitaka,vojni..ekonomski....nikako! onda si imao 10h,poklone za blagdane,svakih 24h škrinjica...a kolko sada poklona se može dnevno otvoriti? + one škrinje 20+ eura. lijepo se tako da skočiti ekonomski/vojno bodovno. tak da medalje osvojene ove ere,nadalje neće biti medalje znanja i truda,nego medalje dijamanata. trebalo bi uvest neku medalju za onog tko kupi najviše dijamanata! bugari su uništili igru....a di su srećke još..na njih sam zaboravila. odigrat ovu eru bez dijamanata,premiuma...10h za vikend Smiley nešto poklona za blagdane,čisto malo da se profil šareni, a pokazati neke brojke,bilo eko,bilo vojne je pravi izazov. ovako se samo možete hvaliti kolko ste para potrošili.
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #63 na: Rujan 13, 2012, 12:25:34 »

Hehe jeste se zakacili ,na obicnu glupost od teme.Naime kao prvo covjeka bi trebalo kazniti sto je igrao dupli acc.kako je igrao dupli acc(sto uzgred receneo nije dozvoljeno) tako je nadalje krseci pravila covjek mogao skupiti bodove koje je skupio.Na koncu nema se tu sto cestitati,jer ako covjek sam sebi cestita(vidljivo kroz otvaranje teme) sto se tu vise ima dodati..To je toliko smjesno kao da recimo Olić zabije gol kada je sudac vec otsvirao poluvrjeme i onda jos stane pred sve i kazem eto vidite ja sam najbolji nitko me ne moze prestici..Inace sluzbena nogometna utakmica sa najvecim rezultatom je 76:0(trebalo ljudima da nadoknade gol razliku) Dakle nema se tu sto cestitai ili voditi rasprave.Povjest je pokazala mnoge pokusaje malih da postanu veliki.. Ako netko nema pametnija posla,ne samo da ce te prestic nego visestruko nadmasiti(bas kao ovi 76:0). I jos nesto aj da je bar netko drugi otvorio temu pa rekao idemo covjeku cestitati(Mogao si to sam poskrivecki napraviti) Nego ti mali misu cestitao sam sebi- smjeh... I jos drugi komentiraju.KOMPA UZMI KRAMP I LOPATU I DOKAZI NAM DA ZNAS NESTO PAMETNO I POSTENO RADITI U ZIVOTU. Vi drugi sto ste mu cestitali fino kada on iskopa dovoljno duboku rupu uskocite unutra,ja cu vas drage volje bez lopate-golim rukama zatrpati.. Dobro ugaziti kako niti jedna glupost vise ne bi mogla izletiti iz te rupe..Poslje ce mo posaditi cjece i napraviti djecje igraliste na tom mjestu..
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #64 na: Rujan 13, 2012, 12:25:55 »

medalje ove ere,i medalje svih sljedećih era cro2 se neće moći nikako uspoređivati s medaljama prve ere. zlatne,srebrne,medalje bitaka,vojni..ekonomski....nikako! onda si imao 10h,poklone za blagdane,svakih 24h škrinjica...a kolko sada poklona se može dnevno otvoriti? + one škrinje 20+ eura. lijepo se tako da skočiti ekonomski/vojno bodovno. tak da medalje osvojene ove ere,nadalje neće biti medalje znanja i truda,nego medalje dijamanata. trebalo bi uvest neku medalju za onog tko kupi najviše dijamanata! bugari su uništili igru....a di su srećke još..na njih sam zaboravila. odigrat ovu eru bez dijamanata,premiuma...10h za vikend Smiley nešto poklona za blagdane,čisto malo da se profil šareni, a pokazati neke brojke,bilo eko,bilo vojne je pravi izazov. ovako se samo možete hvaliti kolko ste para potrošili.
Nažalost slažem se Sad
Igrao sam 2 dana aktivno s dijamantima ovu treću eru, čak sam po prvi puta 2 škrinje po 5 dijamanata otvorio... istina bez premijuma ali 10h + dodatne 2 škrinje, plus hrpa resa od napada, po vojnima sam prvi bio... i nisam mogao ekonomski parirati vodećima, vidio sam kako to ide u blic svjetovima, sad si uz to još možeš birati što da iz škrinje iskoči samo moraš dijamanata imati Grin Grin Grin Love za dijamante nemam, prošlu eru sam bez dijamanata igrao osim 4 mjeseca sam premium uzeo i to preko razmjene darova, i još oko 5-6 poruka da sam tu i tamo ubrzao izgradnju vojske. Bez ijedne uzete 10h produkcije. Ali ovo sad nema smisla, posebno na početku kada dijamantima možeš odskočiti samo tako. No neme veze, ako će biti vremena dijamanti mi netrebaju, dobar igrać uskladi svoju igru s vremenom koje ima i pravilima igre, zada si cilj i ako se sve poklopi ostvari ga. Savjet, pustite "velike dečke" (i cure) da se dignu bodovno, a onda laganini možete s guštom igrati i bez dijamanata Wink Ide, provjereno Wink A oni nek troše lovu na dijamante pa nek se kasnije plaču ko Amater za vojne Grin Grin Grin Bar dok ne uvedu opciju da i vojne možeš s dijamantima kupit *black_eye* Tipa ako imaš premijum dobivaš 10% više vojnih po napadu, ili recimo dobivaš vojne i izvan 2x ako si premijum... bit će i toga sigurno, samo je pitanje vremena  *freak* No ljudići uz lov na vojne postoji i opcija igre za savez, nešto kao što su lexi u drugoj eri igrali, malo je dosadno ponekad i još ako na kraju ne uspije kako zacrtano onda zna biti i poprilično razočaravajuće no i to prođe...
Zaključak da se i bez dijamanata zabavljati, ali moraš bit svjestan da neke stvari bez njih neidu pa se s njima ni ne treba opterećivati. Na kraju krajeva neko mora i igru financirati, evo Amater i slični takav posao puno bolje rade nego mi ostali Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #65 na: Rujan 13, 2012, 12:55:44 »

Naime kao prvo covjeka bi trebalo kazniti sto je igrao dupli acc.kako je igrao dupli acc(sto uzgred receneo nije dozvoljeno)
Trebaš se naučit čitanje s razumijevanjem. Onda bi sam skužio da nije bilo igranja duplog acca, Dunkan acc je dat dalje a ja sam igrao acc kreiran za sina.

I jos nesto aj da je bar netko drugi otvorio temu pa rekao idemo covjeku cestitati(Mogao si to sam poskrivecki napraviti)
To je očito nešto što bi ti napravio, dovoljno govori o tebi Grin

I jos drugi komentiraju.
Pa komentiraš i ti Grin Grin Grin

Na koncu nema se tu sto cestitati,jer ako covjek sam sebi cestita(vidljivo kroz otvaranje teme) sto se tu vise ima dodati.
Tema je izazov da se proba dostić i prestić moje vojne bodove iz ove ere... a na ostvareno i prikazano se ne trebam hvaliti, al da sam ponosan na to jesam Wink No kako prije rečeno... fali ti malo čitanja s razumijevanjem Grin

Na kraju krajeva, rekapitulacija i zaključak:
Jadan si.
Ljude prozivaš jer komentiraju temu a to i sam radiš Grin
Optužuješ za multiaccaunting a sam predlažeš neka na forumu s drugog nicka otvorim temu i poskrivečki se hvalim (ZBILJA SI JADAN)
Pravopis i interpunktacija su ti na razini jednog jadnog člana koji je prije ovdje komentirao i spominjao otvaranje novih acceva, baš kao što i ti ovdje predlažeš pisanje s više acceva Wink Pa neka svako sam zaključak iz toga donese Grin
A evo ti još i savjet: Poradi na čitanju s razumijevanjem Grin

Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #66 na: Rujan 13, 2012, 12:58:50 »

vojni su zakon!  Grin Grin Grin Grin zato volim v4... nema tu puno caka... ili znas ili neznas.... meni najjače bilo kad smo mi u 3 dana rat riješavali... u 3 dana svi izrokani i onda gledaš kaj ćeš sad...  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #67 na: Rujan 13, 2012, 01:27:47 »

Kompa ja ne prozivam ljude zbog kometiranja(dobro rece poradi na razumjevanju). Vec sve one koji su ti cestitali.. Moja forma izrazaja kao sto mogu svi primjetiti nije ocito dovoljno jednostavna da bi je ti shvatio.Dakle morati cu se vise potruditi..Kao sto svi mogu primjetiti i dalje si ustrajan u prikazu svoje velicine(svak pametan lako skonta koliko si velik. Da si zaista po necem velik(ili tvoje djelo) drugi bi ukazali na to.No eto nije imao tko dugi nego ti.. hehe A sada mudri,ovako -postaviti cu par jednostavinih pitanja drugima koji ti tu pljescu. Dakle ova igra ima svoju motoriku.najbitniji cinbenik ove igre je vrijeme.dakle napad prema nekomu traje ti odredzeno vrijeme(najcesce duze od 40 min).E sada  koliko ti rece da si ono bodova skupio(vojnih i ekonomskih).Matematika je  egzaktna znanost.Zbroj 2 ili vise jednakih brojeva uvijek daje isti iznos.Dakle da bi na legalan nacin zbog motorike igre skupio onoliki broj vojnih bodova sa onim brojem ekonomskih(jednostavno na legalan nacin nisi mogao)--Stvar je jasna nisi imao dovoljno vremena mudri..Na onaj broj bodova imao si odredzeni broj vojnika(koji je uzgred receno daleko premasivao mogucnosti tvoje ekonomije) Dakle nacin hranjenja vojske-paralelno sa obnovom vojske (jer imao si gubitke iako si pobjedizvao),jednostavno je nespojiv.Sa druge strane nisu ti svi protivnici bili na 40 Min,pa da si eto bas njih svaki dan udarao po  9 puta,a deseti udar ti je bio u ofuu (zamisli cuda i svih 10 puta ti pogodi pravo u vojsku) Onima koji mozda manje kontaju igru sa vojskom koju si imao(mozes poraziti vojsku  odredzene jakosti,a nadalje vojni bodovi koje mozes dobiti u takvoj bitci nisu dostatni da bi nekim slucajem i da 10 x pogodis likove  u vojsku i da si na granici pobjede(dakle generiras najvise bodova) mogao dostici te vojne bodove..Hoces li ti mudri molim te pojasniti svima tu koliko si ti to ekipe klepio pravo u vojsku??? Njih recimo 300?? i eto bas se ti pametan nasao da im sastavis vojsku koja je igrom slucaja taman dovoljno slaba da bi je ti mogao pobjediti..Ma cudo si evo ja ti se isto divim,no ne onom cemu bi ti zelio vec tvojoj gluposti mudri..
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #68 na: Rujan 13, 2012, 01:35:45 »

hehehehe....
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #69 na: Rujan 13, 2012, 01:40:26 »

Prosli svijet svi koji su ga igrali znaju da nije imao vise od 200 aktivnih igraca--S druge strane njih 100 su bili ili dovoljno aktivni ili van dometa mogucnosti nicka koji si igrao.I zato kompa KRAMP i LOPATU..Molio bih da se tema zakljuci,meni trajno zabrani  pristup forumu,da jednostavno nemam mogucnost-samim time ipotrebu odgovarati na svakojake gluposti. Inace Goli otok i slicna mjesta na svijetu nisu zatvorena zato sto se vise nije imalo koga poslati tamo.Zatvorena su zato sto su neki shvatili  da se na takvim mjestima ne moze nista napraviti
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #70 na: Rujan 13, 2012, 01:53:04 »

Amater tvoj sin ili neki drugi koji su tu bili povremeeno,a ovaj ih je bas tukao u vojsku,ljudi pa nisu oni ovdje bili povremeno  samo da bi napravili vojsku koju bi ovaj krele kada bi se je nakupilo skrsio,ti i takvi nickovi su klikali i nesto drugo (trosili rese na druge stvari-bar ono sto bi im ostalo,sto im ne bi opljackali drugi igraci).Ma ima tu jos masa.. LJUDI LIK JE OBICNI PREVARANT I NISTA VISE..Eto jednostavno i seljacki receno--da svi to mogu razumjeti..
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #71 na: Rujan 13, 2012, 02:02:00 »

teške optužbe...teške....
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #72 na: Rujan 13, 2012, 02:06:58 »

Amater tvoj sin ili neki drugi koji su tu bili povremeeno,a ovaj ih je bas tukao u vojsku,ljudi pa nisu oni ovdje bili povremeno  samo da bi napravili vojsku koju bi ovaj krele kada bi se je nakupilo skrsio,ti i takvi nickovi su klikali i nesto drugo (trosili rese na druge stvari-bar ono sto bi im ostalo,sto im ne bi opljackali drugi igraci).Ma ima tu jos masa.. LJUDI LIK JE OBICNI PREVARANT I NISTA VISE..Eto jednostavno i seljacki receno--da svi to mogu razumjeti..
Ne samo da si jadan jadan najjadniji... nego se i iz svega što pišeš vidi i da ne znaš igrat Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #73 na: Rujan 13, 2012, 02:39:43 »

Uvijek kad neko napravi vanserijski rezultat nađu se zavidnici koji radi nerazumijevanja igre govore da je varalica Grin Grin Grin Sve sam to već prošao kroz prvu eru, takvih je uvijek bilo i bit će.
Evo primjer u ovoj eri par igrača je skočilo jako bodovno na samom početku ere... jesu li varali... neki misle da jesu, ali ja vjerujem da nisu, samo su se poslužili jednom od opcija koje na početku prošle ere još nisu postojale.
Hrpa dijamanata i carski trgovac i rasteš brže od ostalih, posebno do izražaja to dolazi na početku ere... možda nije fer prema ostalima ali je legalno. Pa ko voli neka izvoli. No likovi poput smurfcluba koji ne znaju finese ove igre takav rast će naprimjer proglasit varanjem *hmm* I sad me traži da mu objašnjavam kako sam svoje vojne napravio, matematika mu ne štima jer ne zna igrat Grin Grin Grin Kako da ne... al evo mu par novih stvari ja njegove jednadžbe, nek malo trenira. Križaj smurfe da je min napad 40 minuta, minimalan napad je 10 minuta, pa ubaci 60tak dobivenih ratova (stormlords je bio 3ći savez po vojnim bodovima) pa računaj ponovo Grin Grin Grin To ti je samo jedna ispravka u tvojim smiješnim kalkulacijama za moje vojne bodove, ostale ćeš morat od nekog drugog naučit Grin Jer sam teško da ćeš uspijet Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #74 na: Rujan 13, 2012, 02:57:12 »

Dakle ova igra ima svoju motoriku.najbitniji cinbenik ove igre je vrijeme.dakle napad prema nekomu traje ti odredzeno vrijeme(najcesce duze od 40 min).E sada  koliko ti rece da si ono bodova skupio(vojnih i ekonomskih).Matematika je  egzaktna znanost.Zbroj 2 ili vise jednakih brojeva uvijek daje isti iznos.Dakle da bi na legalan nacin zbog motorike igre skupio onoliki broj vojnih bodova sa onim brojem ekonomskih(jednostavno na legalan nacin nisi mogao)--Stvar je jasna nisi imao dovoljno vremena mudri..Na onaj broj bodova imao si odredzeni broj vojnika(koji je uzgred receno daleko premasivao mogucnosti tvoje ekonomije) Dakle nacin hranjenja vojske-paralelno sa obnovom vojske (jer imao si gubitke iako si pobjedizvao),jednostavno je nespojiv.Sa druge strane nisu ti svi protivnici bili na 40 Min,pa da si eto bas njih svaki dan udarao po  9 puta,a deseti udar ti je bio u ofuu (zamisli cuda i svih 10 puta ti pogodi pravo u vojsku) Onima koji mozda manje kontaju igru sa vojskom koju si imao(mozes poraziti vojsku  odredzene jakosti,a nadalje vojni bodovi koje mozes dobiti u takvoj bitci nisu dostatni da bi nekim slucajem i da 10 x pogodis likove  u vojsku i da si na granici pobjede(dakle generiras najvise bodova) mogao dostici te vojne bodove..Hoces li ti mudri molim te pojasniti svima tu koliko si ti to ekipe klepio pravo u vojsku??? Njih recimo 300??
 
http://youtu.be/52CzD31SqaM Smiley
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!