Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 10:18:58 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izazov za buduće ere u CRO2  (Posjeta: 14623 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« na: Rujan 03, 2012, 09:08:05 »

Evo ljudići ko želi izazov neka proba napravit preko 2.5 M vojnih bodova u erama CRO2 realma koje su ispred nas [:-}
Ni sam nisam mislio da ću do tud dogurat posebno nakon uvođenja pravila da nema vojnih ispod 2x, a to je bilo kad sam imao ravno 900k vojnih.
Evo ovo mi je bila najzabavnija era koju sam odigrao. Na početku nije bilo loše ni s Dunkanom kojeg sam dao dalje kad je doma vremenski zagustilo i nisam mogao igratali, a nakon što je završio u krivim rukama na zamolbu moje ekipe iz Husara acc je oduzet natrag i stavljen na odmor. Situacija se doma malo razvedrila, i za razbibrigu sam oko 3 mjeseca nakon starta ere od nule počeo igrat s accem Marko_2001 koji je trebao biti od mojeg sina koji ga je dobio zabranu igrat zbog loših ocjena... Marko Marko sunce moje žarko ošo je tvoj acc u legendu Wink Preko 2.5 Milje vojnih (dostatno za preko 3 vrhovnička čina), 60tak osvojenih ratova (I poslije donacija u savez ostalo je preko 1.8 MILIJARDE drva i 160M željeza) preko 33k časti, 22 bitke dana za medalju zlatnog sjaja, preko 800 poroba i preko 23M ubijene protivničke vojske...
http://prntscr.com/ex6i7
Na kraju je acc završio u Husarima, to je uvijek bila moja ekipa bio u njoj ili van nje Wink Čak je i Dunkan acc završio kod saveznika u 300_SG više da se vrati nešto vojske koje smo im rotormotor i ja oderali... bili su ljutiiii na nas, ljutiiii Grin Lijepe medalje smo na njima zaradili Grin Grin Grin Bar smo ih malo razbuđivali da im nije dosadno bilo Grin
Pozdrav svima s kojima sam u igri surađivao ili se dopisivao, bilo je nažalost nešto ekipe s kojima sam komunicirao samo mačevima, jer drugo nije smisla imalo... no takvih je u Markovim bodovima bilo možda 3x manje nego prošlu eru u Dunkanovim Huh?
Poseban pozdrav ide mojoj ekipi iz StormLordsa, scila, rotormotor, atila i još par njih koji nisu uspjeli izdržati pritisak u ratovima što smo vodili, pardon pobijeđivali Wink Posebno ću napomenuti rotormotora koji je s imperijanom u svojoj prvoj eri koju nije ni igrao od početka uspio čuda napravit... 15 medalja, jedna mu je svega falila do zlatne, prvi imperijan po vojnim bodovima, jedini koji je uz mene uspio dogurat do vrhovnika. Bravo rotormotor.
Naravno poseban pozdrav ide i svim suigračima iz Husara... najbolji ste... onima kojima je ovo zadnja era puno sreće i uspjeha u stvarnom životu.

Što dalje... ovu eru sam potrošio možda 1/4 vremena na imperiju u odnosu na prošlu, ovu još dalje mislim smanjit ako ću igrat, a vjerojatno hoću ako ništa drugo ko ekonomska potpora ekipi, stil koji mi istina ne leži, bilo je tako planirano i za ovu eru a evo ispalo je sasvim drugačije, no full zabavno Wink
« Zadnja izmjena: Rujan 03, 2012, 10:09:09 od Dunkan1973 » Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #1 na: Rujan 03, 2012, 09:19:33 »

svaka cast za marka
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #2 na: Rujan 03, 2012, 10:02:29 »

 *bravo*
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
japaner
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 2


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 03, 2012, 10:59:31 »

Čestitam Marko!!!!...kao što sam ti i već jednom napisala nadmašio si sam sebe  Grin čestitke mojim Husarima i 300_sg.. Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 04, 2012, 04:48:07 »

moje cestitke husarima pre svega staroj ekipi necu imenovati ali isto zamjerka sto su primili u svoje redove igrace tipa japaner
stvarno ste uigrana ekipa zao mi je samo sto ne zelite da poharate neki inter. svjet ili je to ipak malo prevelik izazov
hvala free na dobrim savjetima i cestitka ipak je ona najmocnija dama na imperiji
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 04, 2012, 01:20:01 »

moje cestitke husarima pre svega staroj ekipi necu imenovati ali isto zamjerka sto su primili u svoje redove igrace tipa japaner
stvarno ste uigrana ekipa zao mi je samo sto ne zelite da poharate neki inter. svjet ili je to ipak malo prevelik izazov
hvala free na dobrim savjetima i cestitka ipak je ona najmocnija dama na imperiji

free i warlock su već osvojili blitz svijet.
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #6 na: Rujan 08, 2012, 01:44:37 »

moje cestitke husarima pre svega staroj ekipi necu imenovati ali isto zamjerka sto su primili u svoje redove igrace tipa japaner
stvarno ste uigrana ekipa zao mi je samo sto ne zelite da poharate neki inter. svjet ili je to ipak malo prevelik izazov
hvala free na dobrim savjetima i cestitka ipak je ona najmocnija dama na imperiji
Zato što u Inter. svijetu ekipa Husara nema ama baš nikakve šanse, pogotovo u R 5 i beta 111
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #7 na: Rujan 08, 2012, 05:13:07 »

Goronja to ti gledaš u karte, visak ili kuglu?
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 08, 2012, 08:43:55 »

Zato što u Inter. svijetu ekipa Husara nema ama baš nikakve šanse, pogotovo u R 5 i beta 111

 Grin Grin Grin Grin imaju ako dođu u pravi savez....Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #9 na: Rujan 08, 2012, 09:37:38 »

Goronja to ti gledaš u karte, visak ili kuglu?
Nemoram gledat u ništa , nagledao sam se dosta, i vidio ih na djelu Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #10 na: Rujan 08, 2012, 09:38:28 »

Grin Grin Grin Grin imaju ako dođu u pravi savez....Wink

jadan onda ti sa njima Grin:D pucao bi po šavovima.
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #11 na: Rujan 08, 2012, 09:50:01 »

jadan onda ti sa njima Grin:D pucao bi po šavovima.
nema frke, samo neka onaj afganistanac šalje dije i slagali bi se Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 08, 2012, 01:43:56 »

kad bi mi se dalo biti na 100 K bodova cjelu eru i napadati one sto ce postati golderi kao sto si ti radio imao bi 10 M vojnih bodova
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 09, 2012, 09:06:20 »

kad bi mi se dalo biti na 100 K bodova cjelu eru i napadati one sto ce postati golderi kao sto si ti radio imao bi 10 M vojnih bodova
Dokaži... isprazne riječi ništa ne vrijede... s ovim što si izjavio za 10M vojnih samo pokazuješ koliko si ili nerealan ili napuhanko Cheesy
Evo tebi je lako... oko 10 mjeseci traje era, to ti je po tvojem u prosjeku 1M vojnih na mjesec... za malo više od 2 i pol mjeseca si me prešišao, ne treba ti cijela era... osim ako nisi samo napuhanko Grin
Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 09, 2012, 09:22:34 »

Dokaži... isprazne riječi ništa ne vrijede... s ovim što si izjavio za 10M vojnih samo pokazuješ koliko si ili nerealan ili napuhanko Cheesy
Evo tebi je lako... oko 10 mjeseci traje era, to ti je po tvojem u prosjeku 1M vojnih na mjesec... za malo više od 2 i pol mjeseca si me prešišao, ne treba ti cijela era... osim ako nisi samo napuhanko Grin
Dobra *beer2*
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!