Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 07:16:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izazov za buduće ere u CRO2  (Posjeta: 14557 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #45 na: Rujan 12, 2012, 04:42:09 »

Ti si r.......n ocigledno..... Grin  Eto to je cro svije,t sve babe koje pišu gluposti a nemaju blage veze o zivotu.. Ja cro2 ne igram odavno jer ne igram više svijetove normalne brzine a ponajmanje cro2 di nema igrača.. Tongue

I da ako ne vidiš mjesecima nisam te spomijao niti neću ali okani se moga imena zokky i ti i svi klauni koje traze svadju..  Grin

Možeš me naći u r56 ako te zanima i cro3 ali tamo statiram..

ja trazim svadju lol?pa ja ti kazem sto sam cuo..i vidis da je tvoja inteigencija ravna broju tvojih tenesica jer odmah vrijedjas

a ti amater dodi do mene na zelenjak pa objasni kako se igra imperija lol
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #46 na: Rujan 12, 2012, 04:45:07 »

Pa vidim , odma nešto čuješ pa na forum kao baba, di je tu inteligencija??? a nisi provjerio.. Ja bi mogao onda spamat forum rekla kazala šta sam čuo ali mi ne pada na pamet više..pozz i uživaj  ;D
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #47 na: Rujan 12, 2012, 04:46:18 »

pa nisam cuo na forumu Smiley
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #48 na: Rujan 12, 2012, 04:48:22 »

Nije ni bitno di si čuo , Čuo si od ljudi koji nemaju pametnijeg posla u životu nego tapkat u mraku i nagadjat ali nebitno. Budi ti meni zdrav ,lijep pametan ,puno love ti želim ,i zdravlja najviše.. Uživaj care..  Wink
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #49 na: Rujan 12, 2012, 05:54:50 »

hahahahahah zasto ama bas u svakoj temi na ovom forumu mora biti prepirki i svadje Grin ... No dobro .

Btw Svaka cast Marko_2001 ili ti dunkan Smiley . Ja zasigurno nebih mogao postici to sto si ti uspio cak i da sam imao vremena igrat, kapa dolje covjece  :hooray:
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #50 na: Rujan 12, 2012, 08:14:16 »

evo ga jos jedan koji nikada nece shvatiti da je ovo igra a zokyy stvarno si ...... sto se tice inteligencije svi ste podvili rep i trazite izgovore da pobjegnete iz cro 2 da ne budete vrece za nabijanje jer i ti i tvoji husari zajedno sa 300_SG ste navikli da nesmetano farmate i da vas niko ne napada sad kad se pojavio problem svi kao cekaju neki novi svjet u kojem ce igrati budem dosao i tamo ali opet cu nestati kao i sa starim acc tako cu i sa amaterom i bicu neko treci koji ce opet jahati po vama dok god budete igrali imperiju jednostavno cete moci nabijati vojne bodove kao dancan1973 na kokos patka i guska savezima gdje igraju deckici od 13 godina i koji na imperiji budu 1 u 5 dana po 2 sata i na kraju ere cete se moci busati o silnim vojnim bodovima  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #51 na: Rujan 12, 2012, 08:26:57 »

oo marko svaka cast....amater ti si toliko glup covjek da to nisu istine.....,ee na ovoj igrici ne vole pola mperijie ali ja uvjek ostajem na istom niku a ne kao ti malo te husari razvale odmah drugi nim igras....ajd sakrij se nemas pojma o igranju jedino sto imas novaca pa deres dijamante....sjecam se kad si bio u cdro legends samo si nam srao da nezz igrat a onda opsa 400 000 vojske se spuca u 15 000 toliko o tvom znanju na igri....sunkan ili ti ga marko voli bih ako opet krenes marka igrat da igram zajedno znas da smo pricali prije aali tek sam sad saznao da si ti dunkan....pa ako budes igrao tako ratno i vojsno da ti pokusam biti konkurancija...hehehe
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #52 na: Rujan 12, 2012, 08:39:31 »

amater kaj  briješ  ti ?? pa prije si  bio  normalan  kaj  se tebi  desilo?Huh?
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #53 na: Rujan 12, 2012, 08:41:31 »

spammers, leave this area, please... Smiley
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
10pitbull
Private
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #54 na: Rujan 12, 2012, 08:45:14 »

gledam citam nikad ne komentiram al ovo je vise previse sta ti amater izvaljujes ....di god igras budes(pobjegnes) u savez s vodecim igracima tog realma tako i sad tu al to mi nije bitno nema veze....ono sta me smeta je tvoje ponavljanje da je covjek skupio vojne na 13-godisnjacima ahahha pa i da je... skupi ti na njima ako si tolko uvjeren da je to maciji kasalj ...skuliraj se i reci mu SVAKA CAST il te to jako boli sta njemu govore a ne tebi *freak* *freak*
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #55 na: Rujan 12, 2012, 09:00:01 »

...... sto se tice inteligencije svi ste podvili rep i trazite izgovore da pobjegnete iz cro 2...
Dečec jel ti kad čitaš što napišeš? *crazy*

...budem dosao i tamo ali opet cu nestati kao i sa starim acc tako cu i sa amaterom i bicu neko treci...
Ma bez brige prepoznat ćemo te bit će vjerojatno 3-4 tvoja nicka s istim imenom i onda na svakom drugi broj na kraju... mali savjet, možda da ne promijeniš onaj "Amater" u nicku dobro ti paše  Cheesy

...jednostavno cete moci nabijati vojne bodove kao dancan1973 na kokos patka i guska savezima gdje igraju deckici od 13 godina i koji na imperiji budu 1 u 5 dana po 2 sata i na kraju ere cete se moci busati o silnim vojnim bodovima  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
E gle najzad da si se u svom tekstu primio i nečeg u svezi teme Wink Ajd kad otvoriš par acceva sinu javi koji su, bit će nam lakše da ih ne moramo sami tražit *freak*
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #56 na: Rujan 12, 2012, 09:02:44 »

...skuliraj se i reci mu SVAKA CAST il te to jako boli sta njemu govore a ne tebi *freak* *freak*
E bravo Wink Mislim da je ovo bio pogodak u crno Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2012, 09:04:55 od Dunkan1973 » Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #57 na: Rujan 12, 2012, 09:15:14 »

u ovoj igri su za moj pojam najcenjeniji vojni bodovi,jer ekonomske skuplja ekipa koja ima lovu za to.amater da budemo na cisto proslu eru je obiljezio duinkan OPET..jer je prvu eru cro2 bio uvjerljiv po ekonomskim a drugu po vojnim bodovima,cakk eto kad pricas o znanju prvu sam obiljezio i ja jer sam prvi dosao do zlatne medalje Smiley..a di si ti?ti obiljezavas ovaj forum glupim izjavama lol..husari kad god budu igrali cro2 svijet ili bilo koji cro sigurno su rvi,,,a volio bih da igraju neki internacionalni da doklazu da su najblji hrvatski savez medju najboljima u svijeetu
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #58 na: Rujan 12, 2012, 09:17:47 »

u ovoj igri su za moj pojam najcenjeniji vojni bodovi,jer ekonomske skuplja ekipa koja ima lovu za to.amater da budemo na cisto proslu eru je obiljezio duinkan OPET..jer je prvu eru cro2 bio uvjerljiv po ekonomskim a drugu po vojnim bodovima,cakk eto kad pricas o znanju prvu sam obiljezio i ja jer sam prvi dosao do zlatne medalje Smiley..a di si ti?ti obiljezavas ovaj forum glupim izjavama lol..husari kad god budu igrali cro2 svijet ili bilo koji cro sigurno su rvi,,,a volio bih da igraju neki internacionalni da doklazu da su najblji hrvatski savez medju najboljima u svijeetu

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #59 na: Rujan 12, 2012, 09:25:19 »

pa dobro ,amater pretjeruje,al ja vidim da on samo hoce da vas malo zapali da zaigrate ovu eru,... Grin,...

Evidentirano

 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!