Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 02:39:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izazov za buduće ere u CRO2  (Posjeta: 14654 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #30 na: Rujan 11, 2012, 11:08:35 »

ja sam proslu poceo 3 mjeseca kasnije i dosao visoko ti si mi bio koliko se sjecam van x2 a dodji igrati bas treba MC nekoga da se sa njim ismijava na racun zabijanja  Grin Grin Grin evo poceo sam kada i svi i sada vas nema nigdje sinoc je free izgorila a danas raspustila to malo vojske sto joj je ostalo
I ja sam prošlu eru počeo 3 mjeseca iza, a kad kako i koliklo ću ovu ni sam ne znam, al sigurno neću radi nekog luzera iz prošlih era koji se sad nakon par dana busa o prsa nakon što je ubio par kila protivničke vojske Grin Ti se samnom ni u snu ne možeš uspoređivat, nisi dosad nikad imao ni blizu ekonomskih ili vojnih koliko sam ih ja napravio u dosadašnjim erama u CRO2, a ne vjerujujem ni da ćeš ikad imat, al evo pokušaj pa da te vidimo. 10M ekonomskih u pvoj eri, 2.5M vojnih u drugoj eri. Nemaš stila ni na forumu evo puna su ti usta za par vojnika što si na početku ere ljudima uništo, ja sam medalja pun kufer osvojio dosta njih tipa one na MCu ali prije nego era nije završila nigdje to ni spominjao nisam. Nemaš stila a ni integriteta, otišao si iz svojeg saveza bez riječi pozdrava što samo po sebi dovoljno govori. Ja čak iz poštovanja neke protivničke igrače nisam cijelu eru dirao, tipa Goronje s kojim sam odigrao svoju prvu eru u imperiji, derali su ga moji, kupili i ponešto lijepih vojnih na njemu, al ga nisam nijednom napao mada mi se stalno motao kad sam tražio po mapi a ja isto gladan vojnih Wink S druge strane primjer tvog ponašanja je ucjena da ti se "sinovom" accu nastavi dupe da si on može povratiti izgubljenu vojsku i rese Grin Grin Grin Nema veze, kad zanemarimo sve superpametne izjave koje imaš ostaješ ugodno osvježenje, možda na kraju ere budeš free u 2x da ima koga napadat a ne da vam samo sve kolonije poruši Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #31 na: Rujan 11, 2012, 11:27:48 »

dragi Dunkane, iliti ga acc Marko(imenjače Grin )
sviđa mi se prvi post ove teme, i veliki respect za učinjeno u eri, stvarno pravi izazov... Wink
slabo te poznajem, znam jedino da si zagorec Wink , ali vidim po te dvije ere u cro2 svijetu da si i igrač...
eto ja počeo opet taj jadan svijet igrati, samo zbog ove teme... 2.5m zvuči jako primamljivo, i to me je jedino privuklo u ovaj svijet...Wink
meni će biti malo teže, jer imam i tebe za protivnika, skupa sa svim husarima i 300_sg, evo hanahrvoje dan za danom puši špijune na meni, a ako ne računamo ta dva saveza, ostaje 50-ak aktivnih igrača... minus njih 7,8 u mom savezu, znači 40... ipak si ti imao malo veći izbor prošlu eru, pogotovo u svom rangu bodova...Wink
sve u svemu, vidjet ćemo šta će ispast iz toga svega...Wink

and yes, challenge accepted...Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #32 na: Rujan 11, 2012, 11:34:06 »

imas i one iz patrije i lex_legis  Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #33 na: Rujan 11, 2012, 11:39:49 »

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Grin Grin Grin Grin Grin
oni će bar shvatit zašto ih napadam... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #34 na: Rujan 12, 2012, 12:01:04 »

and yes, challenge accepted...Wink
Nije nemoguće to stić Wink
Sretno  [:-}  Wink
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #35 na: Rujan 12, 2012, 12:31:20 »

ja sam proslu poceo 3 mjeseca kasnije i dosao visoko ti si mi bio koliko se sjecam van x2 a dodji igrati bas treba MC nekoga da se sa njim ismijava na racun zabijanja  Grin Grin Grin evo poceo sam kada i svi i sada vas nema nigdje sinoc je free izgorila a danas raspustila to malo vojske sto joj je ostalo
Ma miša mu slavnoga. Zar nemate nikog drugog iz prošle ere tko se zabio u nekog nego samo mene tu spominjete kao školski primjer? ;D
Neka, nije m teško palo zabijanje jer sam dvije večeri prije toga pobrao dovoljnu količinu resa ako se ne varam da to pokrije. I bilo bi čudno da dunkan nije sačekao treću noč. Sve u svemu  [:-}
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #36 na: Rujan 12, 2012, 12:59:13 »

hahaha pa ti neznas moj nick iz ranijih era pa kako to pa kao husar si to trebao saznati jer sam warlock kaze da prati svoje neprijatelje a on je najaca karika u svemu kod vas ja sam proslu eru proucavao vas i kad sam snimio vas stil ovu sam dosao da vas malo razbudim moj stari nick je u mirovini a warlock ga zna jako dobro kao i dosta ozbiljnih igraca a amater002 se pojavio odnikle i dosao da vas malo proseta po imperiji dok ne pocne V6
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #37 na: Rujan 12, 2012, 09:09:55 »

ja sam proslu poceo 3 mjeseca kasnije i dosao visoko ti si mi bio koliko se sjecam van x2 a dodji igrati bas treba MC nekoga da se sa njim ismijava na racun zabijanja  Grin Grin Grin evo poceo sam kada i svi i sada vas nema nigdje sinoc je free izgorila a danas raspustila to malo vojske sto joj je ostalo
i nisi ništa napravio....mi te nismo htjeli napadat, već smo se sažalili nad tobom i pustili te na miru....inače ne bi prešao milju bodova...budi zahvalan  Wink Wink
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #38 na: Rujan 12, 2012, 10:26:16 »

hahaha bas zanimljivo pa ti nikada nebi nista napravio u ovoj igri da se nisi zalijepio i podilazio husarima pa sve su oni uradili za vas a kad su turpija i hanahrvoje otisli u husare ti si podvio rep i napustio cro2 zato nemoj da pametujes bezveze bilo kome ovdje ima igraca koji mogu da kazu nesto ali oljaR ti nemozes nazalost nista da kazes
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #39 na: Rujan 12, 2012, 10:32:47 »

amater002,003,004 nastavi niz lol...drugim rijecima amater zauvijek Smiley
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #40 na: Rujan 12, 2012, 02:18:49 »

‎"Držite se podalje od ljudi koji žele omalovažavati vaše snove i ambicije. Sitne duše to rade cijelo vrijeme, a samo -zaista- veliki ljudi ulijevaju vam sigurnost, samopouzdanje i osjećaj da i Vi možete postati veliki..." M.Twain (Otrovne misli)
Evidentirano

BLOODRIDERS
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #41 na: Rujan 12, 2012, 03:59:45 »

zokyy kad vas sve srokam u bilo kojem svjetu i kad me budete sanjali onda ce i amater u mirovinu a pojavice se neki novi igrac sasvim nepoznat evo dva nepoznata amater002 i T_Rex_ nedaju nikome da mrdnu a kao sto vidim da husari gube i volju jer sad je free pocela da pronalazi bugove i zato gubi volju
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #42 na: Rujan 12, 2012, 04:10:09 »

lol t-ex novi igrac?pa to je moj prijatelj anubis,a amater je jednostavno amater nista drugo..i ne kuzim sta meni pricas o husarima pa ja nisam tamo vec vise od 1god lol
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #43 na: Rujan 12, 2012, 04:14:57 »

i anubis je amater  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #44 na: Rujan 12, 2012, 04:24:22 »

lol t-ex novi igrac?pa to je moj prijatelj anubis,a amater je jednostavno amater nista drugo..i ne kuzim sta meni pricas o husarima pa ja nisam tamo vec vise od 1god lol

Ti si r.......n ocigledno..... Grin  Eto to je cro svije,t sve babe koje pišu gluposti a nemaju blage veze o zivotu.. Ja cro2 ne igram odavno jer ne igram više svijetove normalne brzine a ponajmanje cro2 di nema igrača.. Tongue

I da ako ne vidiš mjesecima nisam te spomijao niti neću ali okani se moga imena zokky i ti i svi klauni koje traze svadju..  Grin

Možeš me naći u r56 ako te zanima i cro3 ali tamo statiram..
« Zadnja izmjena: Rujan 12, 2012, 04:29:05 od ANUBIS » Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!