Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 05:39:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izazov za buduće ere u CRO2  (Posjeta: 14625 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #15 na: Rujan 10, 2012, 12:10:54 »

ja samo kazem kako si igrao za te vojne bodove i koga si napadao
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #16 na: Rujan 10, 2012, 12:17:21 »

nije bitno koga se napada bitni su vojni bodovi ako je covjek napravio toliko vojnih treba mu cestitati a ne uvjek omalovazavati meni nije jasno zasto tako svi  Grin Grin,ako mislis da imas formulu kako do vojnih pa igraj brate tako i budi prvi  Huh?
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #17 na: Rujan 10, 2012, 12:39:28 »

Dunkan1973 budi realan pa napadao si moga sina koji udje na imperiju 1 u 5 dana i na takvim 13-godisnjacima si pravio vojne bodove nisi napravio ni jedan napad na ozbiljnog igraca IO u eri 2 cro 2 svijeta impresivno je 2.5 M vojnih ali na nacin na koji si ih napravio nije bas za hvaliti se i to nije izazov izazov je skinuti husare sa trona jer to je savez vredan respekta sa igracima koji znaju jako puno o igri a jos vise o dvorcima
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 10, 2012, 12:55:24 »

Zato što u Inter. svijetu ekipa Husara nema ama baš nikakve šanse, pogotovo u R 5 i beta 111

Srce te ekipe je već osvojilo blitz svijet sa savezom koji su osnovali praktički u sredini ere sa kojim su krenuli od nule, a to su warlock i free. Ja sam bio samo promatrač sa strane tako da to mogu svjedočiti. I divim se njihovoj požrtvornosti i vremenu svoga života koju su unjeli u tu eru. I za to im moja kapa dolje.
Evidentirano
dedo
Private
*

Karma: +17/-11
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #19 na: Rujan 10, 2012, 01:01:41 »

Dunkan1973 budi realan pa napadao si moga sina koji udje na imperiju 1 u 5 dana i na takvim 13-godisnjacima si pravio vojne bodove nisi napravio ni jedan napad na ozbiljnog igraca IO u eri 2 cro 2 svijeta impresivno je 2.5 M vojnih ali na nacin na koji si ih napravio nije bas za hvaliti se i to nije izazov izazov je skinuti husare sa trona jer to je savez vredan respekta sa igracima koji znaju jako puno o igri a jos vise o dvorcima

Imati 5M bodova i nekome skinuti jednom vojsku ili imati 1M bodova i 5 puta skinuti vojsku da bi bili otprlilike na istim vojnim bodovima, teoretski. Vidi se tko je tu puno više vremena i htjenja uložio.
Lako je pričati, treba to dokazati, a dunkan je to dokazao. Isto, kapa dolje.
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 10, 2012, 02:39:54 »

warlock free i rocky su sve ako oni ne igraju husari ne postoje njima kao igracima kapa dole
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #21 na: Rujan 10, 2012, 02:53:27 »

ja samo kazem kako si igrao za te vojne bodove i koga si napadao
A ne ne, pročitaj si post ponovo Grin Nisi samo to rekao rekao si i da bi ti 10M vojnih napravio da si igrao ko ja Grin
Kako su ti ljudi ljiepo napisali znaš kako treba igrati pa da te vidimo dokle ćeš dogurat, s takvim malim accom ti si cijelo vrijeme i lovina a ne samo lovac... ajde više da te vidimo kako ćeš ti to izvest Wink

Dunkan1973 budi realan pa napadao si moga sina koji udje na imperiju 1 u 5 dana i na takvim 13-godisnjacima si pravio vojne bodove nisi napravio ni jedan napad na ozbiljnog igraca IO u eri 2 cro 2 svijeta impresivno je 2.5 M vojnih ali na nacin na koji si ih napravio nije bas za hvaliti...
Kad sam ti "sina" napao javio si se i tražio da mu dam odštetu za uništenu vojsku i rese *freak* ili da će me tvoja ekipa u goldera pretvorit. Reko sam ti da neće bit ništa od tvojeg zahtjeva pa nek samo navale... koji si ti krel.c od ljudi tražiš da ti guzicu "sinu" nastave Grin Jao što smo scila i ja na tvoj zahtjev krepavali od smijeha, ne znam što me to tvoja ekipa (onu koju si napustio bez pozdrava) nije razvalila, baš me zanimalo jel su se valjali od smijeha i oni isto Grin
Što se tiče načina na koji sam vojne stekao da nije baš se za hvaliti... stvar gledišta Wink Čiji su jači? Moji koji sam eru igrao 7 mjeseci bez prekida i odmora na 100k-1M bodova i bio stalno u bodovima 50-200 igrača koji su me mogli dobit, ili recimo tvoji kojeg je moglo dobit možda 10-20 protivničkih igrača? Ja sam bio i lovac i lovina, zabijali su se u mene i duplo jači, evo ostao mi MC u sjećanju Wink Za mene svaki moj vojni bod vrijedi najmanje 5x više nego tvoj Smiley Znam, znam, za tebe je obrnuto, ovi igrači na kojima sam 22 medalje dobio su sve za tebe bili budući golderi, niti jedan nije bio ozbiljan igrač Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #22 na: Rujan 10, 2012, 03:06:38 »

warlock free i rocky su sve ako oni ne igraju husari ne postoje njima kao igracima kapa dole
Oni su među ponajboljima, a ovo da bez njih Husari ne postoje je bedastoća i još jedan tvoj pokušaj omalovažavanja ostalih u njihovoj ekipi *hmm*
Ništa čudno od tebe Grin Samo si u krivoj temi, nađi neku drugu ili otvori novu u kojoj ćeš dalje provocirati po tom pitanju *freak*
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 10, 2012, 11:56:45 »

evo i mene Smiley.sada sam se dobro nasmijao kad sam skuzio tko mu je sin Grin..igor ima pravo uvijek umanjujete neciji uspijeh..husari osvoje eru to je zato sto "je tiger na pomagao","imaju veze kod bugara" itd...dunkan(marko) skupi tonu vojnih opet nije dobro lol..
to sto pises o warlocku,free i rockyiu nije tocno..u husarima postoje i drugi odlicni igraci...prema tome amater002 nick ti govori sve o tebi za moj pojam
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 11, 2012, 01:26:06 »

da rekao si i da tvoj acc i cjela ekonomija vredi 80 K bodova sve moze biti jasno pravim igracima koga si napadao i protiv koga si ratovao kokos i patka savez a sad si upalio odmor a tvoji husari i 300_SG su svi sakriveni iza goluba danas je pepeljara skupio  hrabrosti da izadje iz zastite ali samo 2 sata je bio tako slobodan
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #25 na: Rujan 11, 2012, 05:15:30 »

 Ja sam bio i lovac i lovina, zabijali su se u mene i duplo jači, evo ostao mi MC u sjećanju Wink

a jel ti barem čvoruga ostala od mojeg zabijanja? hihi  *black_eye*
Malo je falilo, grizo sam se jer nisam sve poslao...podcijenio sam.
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 11, 2012, 08:12:31 »

zokyy i tebi rukavica u lice srescemo se u nekom svjetu i nazalost stradaces od amater002
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 11, 2012, 08:50:35 »

da rekao si i da tvoj acc i cjela ekonomija vredi 80 K bodova sve moze biti jasno pravim igracima koga si napadao i protiv koga si ratovao kokos i patka savez a sad si upalio odmor a tvoji husari i 300_SG su svi sakriveni iza goluba danas je pepeljara skupio  hrabrosti da izadje iz zastite ali samo 2 sata je bio tako slobodan
joooooooj sad si frajer!!! Gdje si bio prošlu eru?Huh? Nemoj da opet moram zaigrat cro2  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #28 na: Rujan 11, 2012, 09:08:41 »

ja sam proslu poceo 3 mjeseca kasnije i dosao visoko ti si mi bio koliko se sjecam van x2 a dodji igrati bas treba MC nekoga da se sa njim ismijava na racun zabijanja  Grin Grin Grin evo poceo sam kada i svi i sada vas nema nigdje sinoc je free izgorila a danas raspustila to malo vojske sto joj je ostalo
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #29 na: Rujan 11, 2012, 10:00:22 »

zokyy i tebi rukavica u lice srescemo se u nekom svjetu i nazalost stradaces od amater002
legendo to si nam pricao i proslu eru pa si se zavukao kao mis Smiley
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!