Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 02:11:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Izazov za buduće ere u CRO2  (Posjeta: 14616 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
10pitbull
Private
*

Karma: +3/-9
Offline Offline

Postova: 16


Profil Email
« Odgovor #120 na: Rujan 14, 2012, 10:18:22 »

ma dodi do 50 da se igramo s srb. Angry Angry
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #121 na: Rujan 14, 2012, 10:20:25 »

tako  je popušili  smo  mi  dovidenja ja se tog ne sramim  al  kad mi  se ovaj  buu  unacuje u  razgovor muka mi  je
i meni bi bila muka da sam ko ti  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #122 na: Rujan 14, 2012, 10:24:40 »

1.korak-sajla ili ti  štrik
2.korak-balkon
3.korak-zavežeš  oko  vrata
4.korak  zaletiš  se
5 korak-i  skociš  sto  daaalje možeš
u  5 koraka nam  svima može bit ljepo  buuu!!
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
buuu
Gost
« Odgovor #123 na: Rujan 14, 2012, 10:33:00 »

nemoze mene to ubit,ja sam buuu nisam sahara  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #124 na: Rujan 15, 2012, 08:32:54 »

tako  je popušili  smo  mi  dovidenja ja se tog ne sramim  al  kad mi  se ovaj  buu  unacuje u  razgovor muka mi  je

a buu ti je isto nekada bio insekt...  dok se nije samnom posvađao... Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #125 na: Rujan 15, 2012, 09:19:15 »

srica tvoja mrki nisi me puno naljutio  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #126 na: Rujan 15, 2012, 02:54:31 »

aj nemojte sad vodit ljubav na forumu Grin Grin
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #127 na: Rujan 15, 2012, 02:57:01 »

ovo je forum ljubavi
Evidentirano
jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #128 na: Rujan 16, 2012, 02:28:49 »

hm...svaka čast na bodovima..hm..kako zarađenima o tome stvarno ne treba puno govoriti..na žalost možda ova igra i postane zanimljiva kada moderatori ove igre počnu tjerati ljude i davati doživotne banove za varanje u igri kao i što se radi ostalim igrama poput ove(nemoram nabrajati koje to igre jesu)..Dunkane upoznao sam ljude koji su igrali sa tobom u savezu i to kako si došao do bodova ne da ti treba spićiti doživotni ban..nisu mi jasni samo ti moderatori koji ne mogu ništa naći loše u tvojoj igri..žao mi je ovih ljudi koji igraju ovaj cro svjet al momci odustanite od toga jer kolko vidim rezerviran je samo za nekolicinu..
i stvarno čestitke za takvog igrača stvarno su vrijeđanje ostalih koji ovu igru igraju pošteno....
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #129 na: Rujan 16, 2012, 10:34:10 »

hm...svaka čast na bodovima..hm..kako zarađenima o tome stvarno ne treba puno govoriti..na žalost možda ova igra i postane zanimljiva kada moderatori ove igre počnu tjerati ljude i davati doživotne banove za varanje u igri kao i što se radi ostalim igrama poput ove(nemoram nabrajati koje to igre jesu)..Dunkane upoznao sam ljude koji su igrali sa tobom u savezu i to kako si došao do bodova ne da ti treba spićiti doživotni ban..nisu mi jasni samo ti moderatori koji ne mogu ništa naći loše u tvojoj igri..žao mi je ovih ljudi koji igraju ovaj cro svjet al momci odustanite od toga jer kolko vidim rezerviran je samo za nekolicinu..
i stvarno čestitke za takvog igrača stvarno su vrijeđanje ostalih koji ovu igru igraju pošteno....
evoooo gaaa još jedan plačljivac koji nema pojma o igri i svi koji nešto vanserijski postignu su mu varalice Grin Grin Grin
mada... možda i nije novi plačljivac nego stari s novootvorenim nickom na forumom... iskočio ko zeko izvučen iz mađionarevog šešira *WASSUP*
idemooooo..... sljedeći molim Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
kockar
Sergeant
**

Karma: +5/-14
Offline Offline

Postova: 51


Profil
« Odgovor #130 na: Rujan 16, 2012, 10:36:38 »

kao prvo  Lips Sealed o vam kockar sve zensko u obitelji....severu ajd ne kenjaj da siti sahara zznamo svi kako si ti igrao na pocetku...ja sam vrijedao ljude ali ja sam bar nesto doprinio savezu..i sahara se nije raspala kad su insekti razbili neke igrace u sahari..naravno ne i mene +mene ste ganjali mjesec dana poslije...sad da cujem tko to potrvrditi nece...pitajte goronju,i te igrace inesekata....ja volim pod Lips Sealed avati u igri i to je moja stvar....ali bar sam neki  Lips Sealed  napravio u toj eri a ti si severu odustao....i vec sam to rekao sahara se raspala kad je odustao carlinjo od igre..i da jos nesto amater ti se poklopi usima...ja jesam mali igrac nasprema tebe ali to je zato jer emam novaca koliko ti bacas na igru a li mene su krsili pa nisam ppobjego na drugi nik kao ti...zato tisina majmune...
Evidentirano
asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #131 na: Rujan 16, 2012, 10:48:35 »

kad bi mi se dalo biti na 100 K bodova cjelu eru i napadati one sto ce postati golderi kao sto si ti radio imao bi 10 M vojnih bodova

Dunkan sve čestitke, na osvojenim vojnim bodovima, impozantna brojka nema se što za reći, međutim i lijep izazov.
Ja sam ovu eru vodio Asterixxa koji je bio ekonomska pomoć savezu, ali kada mi je to dosadilo zadnja dva mjeseca sam uzeo acc. _-Rohan-_ iz zabave, podigao vojsku, digao acc. sa 500k na 1,6 miliona bodova (osobno mislim da je najbolji vojni acc. između 1,5 i 2 mil bodova i 10 prova sa utvrdama ne većim od 5), uzeo 7 medalja i napravio malo više od 500.000 vojnih i to uz odmore koje sam uzimao preko tjedna.
Bilo je zanimljivo gledati Bugare koji su se čudili acc-u koji je iznenada niknuo i počeo ih paliti. Na kraju sam završio vojno 3. da sam imao još mjesec dana dohvatio bih vrhovnika, ali i ovako je bilo dobro.

Rekord je dostižan, samo treba naći nekoga tko ima 8-10 mjeseci života, malo muda i taktičke sposobnosti, da se posveti obaranju izazova.

Čestitam još jednom
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #132 na: Rujan 16, 2012, 11:25:52 »

Dunkan sve čestitke, na osvojenim vojnim bodovima, impozantna brojka nema se što za reći, međutim i lijep izazov.
Ja sam ovu eru vodio Asterixxa koji je bio ekonomska pomoć savezu, ali kada mi je to dosadilo zadnja dva mjeseca sam uzeo acc. _-Rohan-_ iz zabave, podigao vojsku, digao acc. sa 500k na 1,6 miliona bodova (osobno mislim da je najbolji vojni acc. između 1,5 i 2 mil bodova i 10 prova sa utvrdama ne većim od 5), uzeo 7 medalja i napravio malo više od 500.000 vojnih i to uz odmore koje sam uzimao preko tjedna.
Bilo je zanimljivo gledati Bugare koji su se čudili acc-u koji je iznenada niknuo i počeo ih paliti. Na kraju sam završio vojno 3. da sam imao još mjesec dana dohvatio bih vrhovnika, ali i ovako je bilo dobro.

Rekord je dostižan, samo treba naći nekoga tko ima 8-10 mjeseci života, malo muda i taktičke sposobnosti, da se posveti obaranju izazova.

Čestitam još jednom

*

Ja se slažem sa Asterixom više manje u svemu samo ima jedan "mali" problem na koji svako drugačije gleda, nisu isti uvjeti r82 di si ti napravio ni cro2 di je igralo 200 igrača poluaktivno možemo reći ...isti..  Wink
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2012, 11:31:28 od ANUBIS » Evidentirano
jarovit
Private
*

Karma: +3/-4
Offline Offline

Postova: 12



Profil
« Odgovor #133 na: Rujan 16, 2012, 11:33:00 »

evoooo gaaa još jedan plačljivac koji nema pojma o igri i svi koji nešto vanserijski postignu su mu varalice Grin Grin Grin
mada... možda i nije novi plačljivac nego stari s novootvorenim nickom na forumom... iskočio ko zeko izvučen iz mađionarevog šešira *WASSUP*
idemooooo..... sljedeći molim Grin Grin Grin Grin Grin
kao prvo ja ne igram cro svjetove tako da nemam potrebe za plakanjem i iskakanjem iz šešira...
a ti ako si tako veliki igrač navrati malo u kvalitetnije svijetove od cro svijeta..vjerovatno češ tamo moći igrati jedino sa bugarima jer za drugo nemaš kvalitetu  Wink pa će ti bit potrebna sva pomoć koju u cro svijetu koristiš...  Cool...što se tiče vojnih bodova najjaći igrač je REVIZOR...ali u našem svijetu  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #134 na: Rujan 16, 2012, 11:49:28 »

Dunkan sve čestitke, na osvojenim vojnim bodovima, impozantna brojka nema se što za reći, međutim i lijep izazov.
Ja sam ovu eru vodio Asterixxa koji je bio ekonomska pomoć savezu, ali kada mi je to dosadilo zadnja dva mjeseca sam uzeo acc. _-Rohan-_ iz zabave, podigao vojsku, digao acc. sa 500k na 1,6 miliona bodova (osobno mislim da je najbolji vojni acc. između 1,5 i 2 mil bodova i 10 prova sa utvrdama ne većim od 5), uzeo 7 medalja i napravio malo više od 500.000 vojnih i to uz odmore koje sam uzimao preko tjedna.
Bilo je zanimljivo gledati Bugare koji su se čudili acc-u koji je iznenada niknuo i počeo ih paliti. Na kraju sam završio vojno 3. da sam imao još mjesec dana dohvatio bih vrhovnika, ali i ovako je bilo dobro.

Rekord je dostižan, samo treba naći nekoga tko ima 8-10 mjeseci života, malo muda i taktičke sposobnosti, da se posveti obaranju izazova.

Čestitam još jednom
Hvala na čestitki.
Igrao sami ja kratko vrijeme u blicu vojno orijentirani acc, jako sličan tvojem, 11 prova, fortovi 5, jedino sam imao manje ekonomskih između 700k i 1.2M. Uživancija za igru samo treba puno slobodnog vremena, u 10tak dana sam stigao do vrhovnika (150k vojnih je onda za to bilo dovoljno) jedino napomena da sam počeo igrati oko 2-3 mjeseca od početka realma ali je acc bio registriran već prije pa sam počeo s jednom provom ali oko 270k populacij u njoj pa sam imao odmah u početku populacije za vojsku pravit. Do kraja ere sam vojno derao cijelo vrijeme, na kraju i završio u top 10 po vojnima. Ali potrošeno vrijeme za takvu igru u blicu je katastrofa, zato i igram svijet normalne brzine, evo ovo s Marko_2001 sam znao imati off i po 16 sati, nije mi trebalo odmor uzimati ako sam imao što cijeli dan za radit i nisam mogao na imperiji bit jednostavno sam dugi off poslao.
Rekord je zbilja dostižan, ali izazov je postavljen je za CRO2 a tu je pravi izazov jer je zbog malog broja aktivnog igrača to ovdje puno teže napravit nego u nekom internacionalnom svijetu. Onima koji prihvate izazov ko mrki88 neka je sa srećom.
Evidentirano
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!