Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 07:49:05 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pohvala  (Posjeta: 2184 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
driver62
Gost
« Odgovor #15 na: Rujan 07, 2012, 07:48:56 »

 Smiley nije chucky prvi zbrisao nego si ti igore razbio savez koji je bio ok..10 ujednaćenih igrača koji su se pomagali...bila je to dobra ekipa koja nije trebala tebe ni aresa..dokaz tko sa igrom spava probudi se popišan Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #16 na: Rujan 07, 2012, 07:55:52 »

Smiley nije chucky prvi zbrisao nego si ti igore razbio savez koji je bio ok..10 ujednaćenih igrača koji su se pomagali...bila je to dobra ekipa koja nije trebala tebe ni aresa..dokaz tko sa igrom spava probudi se popišan Grin
hoćeš reći .. napao sam sam svoje članove ? ... pa znaš da se ne mogu napadati igrači u istom savezu ?!  Cheesy
a to što si ti pobjegao na odmor pred naletom husara ... za to ne mogu biti odgovoran
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #17 na: Rujan 07, 2012, 08:00:14 »

 Smiley ja sam otišao na odmor zbog tebe i Aresa ne zbog husara..vidim da si pozaboravio igore..zaboravljaš sve više biti čovijek to je tvoj problem..znam da znaš igrati..ja kada ne kupujem dijamante u glavnini sam sa donacijama stalno na max i tako igram..ne šparan se i nisam sebićan
« Zadnja izmjena: Rujan 07, 2012, 08:37:13 od driver62 » Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #18 na: Rujan 07, 2012, 08:21:37 »

ma nije uopce upitno jesam ja zbrisao,ja sam se samo drzao dogovorene rijeci da cu biti uz 300sg i Husare nakon sto nas je Patrija zeznula 3,4 puta prijetila itd...  zar ne Igore???   
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #19 na: Rujan 07, 2012, 09:30:16 »

ma nije uopce upitno jesam ja zbrisao,ja sam se samo drzao dogovorene rijeci da cu biti uz 300sg i Husare nakon sto nas je Patrija zeznula 3,4 puta prijetila itd...  zar ne Igore???   
ja sam dao riječ da ću biti uz Stormborn nakon što ste me izbacili iz saveza i održao sam je nisam vas napao ni nagovarao svoj savez da makne mirovni.
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #20 na: Rujan 07, 2012, 09:36:46 »

ja sam dao riječ da ću biti uz Stormborn nakon što ste me izbacili iz saveza i održao sam je nisam vas napao ni nagovarao svoj savez da makne mirovni.

pa da si bio uz Stormborn onda bi i ucinio sve sta se trazilo od tebe .... a znas ti jako dobro zasto si dobio,ali necemo vise zamarat ljude sa glupim objasnjavanjima preko foruma....ionako smo skrenuli sa teme Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #21 na: Rujan 07, 2012, 09:46:04 »

Smiley ja sam otišao na odmor zbog tebe i Aresa ne zbog husara..vidim da si pozaboravio igore..zaboravljaš sve više biti čovijek to je tvoj problem..znam da znaš igrati..ja kada ne kupujem dijamante u glavnini sam sa donacijama stalno na max i tako igram..ne šparan se i nisam sebićan
Ares nas je stvarno prestrašio ... sam je napao 5-6 naših igrača i poslao ih na odmor
u riznicu valjda doniraš kad je potrebno... ispuniš max. doniranih resursa u riznicu i to se s vremenom potroši na hramove , utvrde i sl. ... i onda kad zatreba ne možeš više donirati , što onda ?
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #22 na: Rujan 07, 2012, 09:49:21 »

 Smiley daj neka netko ovo stavi pod ključ..van teme smo svi otišli.. *freak*
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #23 na: Rujan 07, 2012, 09:50:14 »

pa da si bio uz Stormborn onda bi i ucinio sve sta se trazilo od tebe .... a znas ti jako dobro zasto si dobio,ali necemo vise zamarat ljude sa glupim objasnjavanjima preko foruma....ionako smo skrenuli sa teme Grin
svaka tema zaslužuje odgovor Smiley... u trenutku kad je vođa izgubio vodstvo u ukupnom poredku po ekonomskim bodovima i kad ga je prešao njegov član saveza u poredku naređuje tom članu da donira vojsku u riznicu ?!
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #24 na: Rujan 07, 2012, 09:54:27 »

svaka tema zaslužuje odgovor Smiley... u trenutku kad je vođa izgubio vodstvo u ukupnom poredku po ekonomskim bodovima i kad ga je prešao njegov član saveza u poredku naređuje tom članu da donira vojsku u riznicu ?!


zasto je izgubio vodstvo Huh?? zato jer je cijelu vojsku donirao i trazio je to od svih,ali nasao se je Igor pametni koji igra po svome .....aj se nemoj vise sprdat sam sa sobom Grin Grin Grin
Evidentirano

driver62
Gost
« Odgovor #25 na: Rujan 07, 2012, 09:59:22 »

 Cheesy
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #26 na: Rujan 07, 2012, 10:27:44 »

aj objavi vamo nekoliko većih bitaka savezne vojske saveza Stormborn zadnjih mjesec dana igre kad se donirala vojska u savez.
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #27 na: Rujan 07, 2012, 10:38:39 »

aj objavi vamo nekoliko većih bitaka savezne vojske saveza Stormborn zadnjih mjesec dana igre kad se donirala vojska u savez.

nisam ih uslikao,ali upravo zbog takvih kamikaza se i donirala da napunimo sve ostale dvorce dovoljno da nemoze niti jednog probit nitko jer bilo ih je 6 a nismo imali previse vojske u ostalima osim u sredisnjem(a ni vremena da dežuramo previše) ,ali  Lips Sealed a neznam vise kako bi ja to tebi objasnio....igras imperiju 3,4,5 godina koliko vec al ko da igras 3 dana tako se ponasas Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #28 na: Rujan 07, 2012, 10:46:21 »

nisam ih uslikao,ali upravo zbog takvih kamikaza se i donirala da napunimo sve ostale dvorce dovoljno da nemoze niti jednog probit nitko jer bilo ih je 6 a nismo imali previse vojske u ostalima osim u sredisnjem(a ni vremena da dežuramo previše) ,ali  Smiley a neznam vise kako bi ja to tebi objasnio....igras imperiju 3,4,5 godina koliko vec al ko da igras 3 dana tako se ponasas Grin
igraš u Husarima i možeš li onda objasniti zašto niste (ako ste imali npr. 3M vojske ) podijelili vojsku na 3 djela i poslali po 1M vojske kod svakog dvorca
mogli ste barem pitat , možda sam ja imao više vremena da dežuram sa saveznom vojskom
Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #29 na: Rujan 07, 2012, 10:53:53 »

igraš u Husarima i možeš li onda objasniti zašto niste (ako ste imali npr. 3M vojske ) podijelili vojsku na 3 djela i poslali po 1M vojske kod svakog dvorca
mogli ste barem pitat , možda sam ja imao više vremena da dežuram sa saveznom vojskom

kakve sad veze Husari imaju sa Cro3 Huh?   vidili smo kako dezuras u subotu Wink
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!