Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 08:26:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pohvala  (Posjeta: 2186 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« na: Rujan 03, 2012, 03:38:38 »

Čestitke svima na osvojenim medaljama. Prije sveg bih se zahvalio svojim članovima na požrtvovnosti i trudu uloženom u osvajanje medalje. Kao što je moj ljutiti protivnik oljar rekao, pružali smo žestok otpor do kraja. hvala na dobrim bitkama. Čestitke husarima na zlatu i 300_sg na srebru.
Zahvalio bih se ptije svega savezima koji su nam pomagali, Opakii debili su savezi koji su nam se pridružili u bitkama za medalju. Veliku smo pomoč dobili od saveza heartandsolul (najviše od usamljena, poliop, wuxa...i popis ide dalje), hvala savezu looool na pomoči u zlatu i vojsci (malanina...hvala od srca). Hvala također savezu patria_nostra iz kojeg su nam pojedini članovi došli pomoči (hvala velikouho, djontravolta, hnekic, R_u_d_i, wallace1989...itd.), Bloodriders savez nam se malo pred kraj pridružio u bitkama (hvala khaal i ostali, pomogli ste nam), hvala pojedincima iz Kralj_Zvonimir (lonestar...prava si ljudina i čovjek od riječi) (. Svi članovi koji su nam se pridruživali tokom ere hvala na pomoći, ne bi uspijeli bez vas.
Ako sam nekoga zaboravio, ispričavam se. Neka se slobodno javi i njemu ču se zahvaliti.
Evidentirano
guber
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 03, 2012, 07:25:32 »

kad ovo vidim  velika podrška ......ko vam nije pomagao jedino husari 300 sg i pistolerosi
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #2 na: Rujan 03, 2012, 08:25:02 »

Tnx Lexi na poduci o saveznom ratovanju!
Mcd i Stumf...respect!
Zao mi je sto zadnja dva dana nisam nista stigao, bilo je zelje vise pomoci al nije bilo mogucnosti...
See ya!

Evidentirano

BLOODRIDERS
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #3 na: Rujan 04, 2012, 04:50:48 »

Mc cestitka od mene znam da smo se u pojedinim djelovima ere razmoilazili u stavovima mogli ste i vise samo da ste me poslusali u vezi japanerice jer ona je bila procitana knjiga ali vecina patrije to nije vjerovala i zavrsilo je tako kako je
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 04, 2012, 10:31:48 »

Nije prošlo 7 dana .. al kraj ere je pa valjd smijem objaviti bitke završnog okršaja cro2 svijeta ?



Evidentirano

guber
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 14


Profil
« Odgovor #5 na: Rujan 04, 2012, 04:03:51 »

objavio si jednu bitku iz napada 300 sg a idućih 10-ak koje su slučajno imale suprotan kraj nisi objavio i zbog korektnosti ja ne bi od sramote objavio ni ovu ili bi sve
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Rujan 04, 2012, 04:07:50 »

to su najjače bitke ( ona gornja vjerojatno i najjača u prošlom cro2 svijetu ).. ostale su slabe
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #7 na: Rujan 04, 2012, 04:32:58 »

objavio si jednu bitku iz napada 300 sg a idućih 10-ak koje su slučajno imale suprotan kraj nisi objavio i zbog korektnosti ja ne bi od sramote objavio ni ovu ili bi sve
 Imaš pravo. Bilo je jako puno bitaka na polje , u prazno. služile su za čistiti put u napadu na utvrdu sa strane husara. Ne sječam se da nas je 300sg još jednom udario...moguče da je, ali se ne sječam. Prvi su napad se svjesno zabili da bi ostali prošli...a mi smo svjesno to izgurali znajuči da prvi dobivamo no uzdali smo se da bi mogli i drugi...koji je bio na knap. tako je kako je. kreče iz početka i svima želim uspjeha.
Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #8 na: Rujan 04, 2012, 09:14:16 »

 Grin to je onaj igor što su ga oderali u cro 3 nemrem vjerovati da su te jednu noć dećki ubili za 2m bodova..chucky ti vratio za ono s:)nje u cro2 u na_vi Grin
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2012, 10:12:45 od driver62 » Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #9 na: Rujan 05, 2012, 06:31:08 »

Grin to je onaj igor što su ga oderali u cro 3 nemrem vjerovati da su te jednu noć dećki ubili za 2m bodova..chucky ti vratio za ono s:)nje u cro2 u na_vi Grin
kako su ga oderali kaj igor nije bio u naviu Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Rujan 05, 2012, 06:37:11 »

Grin to je onaj igor što su ga oderali u cro 3 nemrem vjerovati da su te jednu noć dećki ubili za 2m bodova..chucky ti vratio za ono s:)nje u cro2 u na_vi Grin
mislim da nema smisla hvaliti se s tim kako se usred noći sasvim neočekivano prekine mirovni sa svojim dugotrajnim saveznicima i uništi im se najjači bodovno igrač samo kako bi ovi na kraju ere mogli zauzeti prvu poziciju u ekonomskom poredku , što je najgore znali su da sam svaku noć off jer ipak smo bili zajedno u savezu 6 mjeseci ... a pošto nije bilo nikakve prijetnje i naznake da bi moglo doći do takvog naglog prekida mirovnog sva vojska bila je razbacana po provincijama i lako se mogla uništit ... dobro, uništili su pola svega , ostala polovica je završila među saveznom vojskom , a uostalom bojali su se direktnog obračuna jer na okupu vojska je bila nesavladiva jer je bila najjača u svijetu i ovo je bio jedini način da je se uništi , a i ne vjerujem da se to dogodilo zbog onog "s:)nje u cro2 u na_vi" jer je chucky taj koji je prvi zbrisao iz saveza pred naletom husara pf
Evidentirano

buuu
Gost
« Odgovor #11 na: Rujan 05, 2012, 06:54:44 »

nezna se u cro2 ko pije ko placa  Grin Grin Grin
Evidentirano
Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #12 na: Rujan 07, 2012, 07:23:42 »

mislim da nema smisla hvaliti se s tim kako se usred noći sasvim neočekivano prekine mirovni sa svojim dugotrajnim saveznicima i uništi im se najjači bodovno igrač samo kako bi ovi na kraju ere mogli zauzeti prvu poziciju u ekonomskom poredku , što je najgore znali su da sam svaku noć off jer ipak smo bili zajedno u savezu 6 mjeseci ... a pošto nije bilo nikakve prijetnje i naznake da bi moglo doći do takvog naglog prekida mirovnog sva vojska bila je razbacana po provincijama i lako se mogla uništit ... dobro, uništili su pola svega , ostala polovica je završila među saveznom vojskom , a uostalom bojali su se direktnog obračuna jer na okupu vojska je bila nesavladiva jer je bila najjača u svijetu i ovo je bio jedini način da je se uništi , a i ne vjerujem da se to dogodilo zbog onog "s:)nje u cro2 u na_vi" jer je chucky taj koji je prvi zbrisao iz saveza pred naletom husara pf

stvarno se imas sa cim povalit (najaca vojska)  Grin Grin Grin Grin doniro si manje od 100k vojske za savez,manje od 2% donacija na svojih 8m bodova (dok smo nas par jacih sve donirali u savez cak su neki izlazili radi ponovnih donacija,ja sam Hoplitima isao donirat 800k vojske) ...mi smo te samo spustili tamo gdje ti je mjesto Grin   i Igore ako nekom das rijec onda se moras pridrzavati toga,a ne potpisat mirovne sa 200 saveza da bi stitio svoju guzicu i samo na sebe mislio,ali mlad si ti naucit ces Grin Grin Grin
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 07, 2012, 01:49:41 »

stvarno se imas sa cim povalit (najaca vojska)  Grin Grin Grin Grin doniro si manje od 100k vojske za savez,manje od 2% donacija na svojih 8m bodova (dok smo nas par jacih sve donirali u savez cak su neki izlazili radi ponovnih donacija,ja sam Hoplitima isao donirat 800k vojske) ...mi smo te samo spustili tamo gdje ti je mjesto Grin   i Igore ako nekom das rijec onda se moras pridrzavati toga,a ne potpisat mirovne sa 200 saveza da bi stitio svoju guzicu i samo na sebe mislio,ali mlad si ti naucit ces Grin Grin Grin
nije stvar u tom da se ja hvalim najjačom vojskom nego... ja sam skupio tih 1,3 - 1,4 M vojske bez ijednog kupljenog dijamanta !!
istina.. više članova saveza je ispunilo kvotu 100% ..svaka čast , ali s obzirom na situaciju u svijetu i uvjerljivu dominaciju saveza Stormborn tijekom cijelog svijeta nije bilo obavezno ići na 100%... nadam se da ne želiš reći da ti je sad žao što si i ti među njima i što si donirao vojsku za drugi savez nego u svoj !?
- najveći savezni neprijatelj je bio savez s manje od 150 000 kataprahta i 120 000 paladina .
mirovni tj. federacija - znači da se ta dva saveza ( svi igrači ) ne mogu međusobno napadati !!

Evidentirano

Chucky
Lieutenant
***

Karma: +37/-33
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 07, 2012, 04:34:54 »

nije stvar u tom da se ja hvalim najjačom vojskom nego... ja sam skupio tih 1,3 - 1,4 M vojske bez ijednog kupljenog dijamanta !!
istina.. više članova saveza je ispunilo kvotu 100% ..svaka čast , ali s obzirom na situaciju u svijetu i uvjerljivu dominaciju saveza Stormborn tijekom cijelog svijeta nije bilo obavezno ići na 100%... nadam se da ne želiš reći da ti je sad žao što si i ti među njima i što si donirao vojsku za drugi savez nego u svoj !?
- najveći savezni neprijatelj je bio savez s manje od 150 000 kataprahta i 120 000 paladina .
mirovni tj. federacija - znači da se ta dva saveza ( svi igrači ) ne mogu međusobno napadati !!



sto bi mi bilo zao,da mi je bilo zao nebi doniro vojsku isto ko i ti Grin Grin  (htio sam deckima pomoc i pomogao sam) a i nama sam dao preko 500k kata i jos preko 600k svega ostalog i po meni to je jos premalo sta sam dao ... i drago mi je da jos postoji poštenih ljudi na ovoj imperiji koji drze do svoje rijeci,zato sam to i napravio
Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!