Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 04:50:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: 7 svjetskih čuda  (Posjeta: 3877 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ratimir2012
Private
*

Karma: +4/-11
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« na: Kolovoz 29, 2012, 12:22:49 »

Ova zadnja promjena, uvođenje 7 svj. čuda je zanimljiva i jako dobro izgleda ali...
uzeo sam farme, ali nisam se obazirao na to dali me diže u ekonomskim bodovima to dizanje levela čuda

Mislim da je to greška što diže igrača u bodovima, jer za očekivati je da će cijeli savez pomagati pojedinim igračima da dignu visoke levele čuda jer svi imaju koristi od toga...
...a viši leveli čuda koštaju kao savezna istraživanja
...to znači da taj igrač imati ultra puno bodova s obzirom na svoju ekonomsku i vojnu snagu
...a onda se javlja problem da, ili nemaš koga napasti jer gubiš puno časti, ili si slabiji vojno od duplo slabijeg u bodovima...i meta za jače naravno
« Zadnja izmjena: Kolovoz 29, 2012, 12:30:59 od ratimir2012 » Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #1 na: Kolovoz 29, 2012, 09:03:44 »

Ova zadnja promjena, uvođenje 7 svj. čuda je zanimljiva i jako dobro izgleda ali...
uzeo sam farme, ali nisam se obazirao na to dali me diže u ekonomskim bodovima to dizanje levela čuda

Mislim da je to greška što diže igrača u bodovima, jer za očekivati je da će cijeli savez pomagati pojedinim igračima da dignu visoke levele čuda jer svi imaju koristi od toga...
...a viši leveli čuda koštaju kao savezna istraživanja
...to znači da taj igrač imati ultra puno bodova s obzirom na svoju ekonomsku i vojnu snagu
...a onda se javlja problem da, ili nemaš koga napasti jer gubiš puno časti, ili si slabiji vojno od duplo slabijeg u bodovima...i meta za jače naravno
nije greska jer trosis resurse kao i kod drugih građevina, pa je red da za to dobijes bodove.
dignut ces se toliko bodovima, koliko ti tvoja ekonomija dozvoljava. s time ako ulazes u svijetska cuda a ne kontroliras ga, onda su to baceni resi
nije potrebno da imas neli visoki lvl. bitno je da imas najvisi. npr ja sam jucer digao piramide na 8 nivo i nitko vise nije gradio piramide. ja vise necu dizati jedino ako cu imat viska resa jer imao 8 ili 60 lvl.  utjecaj piramide je isti. problem je kad se dva ili vise igraca bore za prevlast u istom cudu. onda ce samo onaj s najvecim lvl-om moci imati bonus . a i to se u startu vidi. jer ako jedan igrac iam 8M bodova a drugi 3M jasno je koji ce u konacnici prije napraviti veci lvl.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 29, 2012, 10:57:28 »

koji su uvjeti za stvaranje čuda
Evidentirano

panther.
Sergeant
**

Karma: +23/-21
Offline Offline

Postova: 66



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 29, 2012, 11:08:08 »

25 nivo arhitekture
koji su uvjeti za stvaranje čuda
Evidentirano

.....
ratimir2012
Private
*

Karma: +4/-11
Offline Offline

Postova: 17


Profil
« Odgovor #4 na: Rujan 01, 2012, 09:38:46 »

nije greska jer trosis resurse kao i kod drugih građevina, pa je red da za to dobijes bodove.
dignut ces se toliko bodovima, koliko ti tvoja ekonomija dozvoljava. s time ako ulazes u svijetska cuda a ne kontroliras ga, onda su to baceni resi
nije potrebno da imas neli visoki lvl. bitno je da imas najvisi. npr ja sam jucer digao piramide na 8 nivo i nitko vise nije gradio piramide. ja vise necu dizati jedino ako cu imat viska resa jer imao 8 ili 60 lvl.  utjecaj piramide je isti. problem je kad se dva ili vise igraca bore za prevlast u istom cudu. onda ce samo onaj s najvecim lvl-om moci imati bonus . a i to se u startu vidi. jer ako jedan igrac iam 8M bodova a drugi 3M jasno je koji ce u konacnici prije napraviti veci lvl.

evo ti jedan savjet Wink-  brzo diži piramide na lvl 24 uz pomoć saveza ili odustani od njih  Grin

problem je kad se dva igrača zakače za isto čudo, imam lvl21 palaču zore i prati me drugi igrač ( prvi u realmu ) , ja sam osobno potrošio već skoro 200mil u zlatu da to dignem, bez da mi je savez pomogao i sad ne mogu odustati pa da nemam ništa od toga, a to vjerovatno i ovaj drugi misli
diglo me do sada za 600k bodova, a tek sada slijede skupi leveli, ( 45 mil zlata, 100mil drveta, a poslije toga opet 50% više ) i to sa maksimalnom lvl 40 arhitekturom (snižava cijenu čuda)
pogotovo u internacijalnom realmu, gdje bugari igraju u bugarskom savezu, rusi u ruskom itd. i nitko nemisli napuštati savez, za očekivati je da će savez pomagati donacijama igrače koji dižu čuda jer svi imaju koristi od toga ( svih 30 ili 40 igrača )
prekasno sam shvatio da bez pomoći saveza nema smisla ulagati u čudo, a ako nastavim dalje dizati čudo, vrlo brzo ću imati jednu trećinu ekonomskih bodova uloženih u ništa
...i sad zamisli da si uložio u lvl32 i da ne kontroliraš to čudo nego ti treba još koji level, dao bi još 500 miliona zlata da bude tvoje jer si već toliko dao, a nemaš ništa


« Zadnja izmjena: Rujan 01, 2012, 09:42:39 od ratimir2012 » Evidentirano
driver62
Gost
« Odgovor #5 na: Rujan 01, 2012, 03:43:34 »

horus gradi piramide iz osobnoga zadovoljstva Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #6 na: Rujan 01, 2012, 08:53:09 »

horus gradi piramide iz osobnoga zadovoljstva Grin
da Smiley i nikome nije ni palo na pamet da trosi rese gradeci piramide , a ni nece jer znaju da su im to baceni resi.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!