Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 10:34:38 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Da li je moguce!!!?  (Posjeta: 5048 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #15 na: Kolovoz 29, 2012, 06:05:40 »

na koje si saveznike mislio angola?Huh?Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #16 na: Kolovoz 29, 2012, 07:24:03 »

nije gov no  nego se pas po sra    Grin Grin Grin Grin Grin
Grin upravo tako frende
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #17 na: Kolovoz 29, 2012, 07:29:44 »

Tigeru do kad njima traje ponedjeljak u uredu? do petka možda? koliko vidim nisu prstom maknuli pa im poruči tamo da su najobičnije p.č.e...od direktora pa sve do do dole...
JOŠ UVJEK onaj bug stoji na ponos bugarima i onima asslizscima koje hoće biti bugari (shemales)....
Evidentirano

srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #18 na: Kolovoz 29, 2012, 09:19:50 »

 ova igra je postala ,,BUGS bunny show" Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #19 na: Kolovoz 30, 2012, 10:31:40 »

HALLO TIGERU   ŠTA JE OVO? hoće biti kakve promjene ili moramo biti u pravu kad kažemo da su bugari najobičnije i najveći cheateri na io?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2012, 12:12:33 od goronja » Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #20 na: Kolovoz 30, 2012, 12:17:30 »

pa, ako baš hoćeš, ja sam prvi pokrenuo tu suradnju s bugarima i nagovarao anubisa da im se pridruži. KOH-ovci su najobičnije pi...e   koji su prvo moljakali POLAND za federacju jer su se toliko bojali anubisa da više nisu mogli ni spavati jer im je zadavao noće more. Nakraju su i dobili federaciju, koju su odmah raskinuli čim su riješili da baniraju anubisa. I onda ga napadali. Eto, to je način na koji igraju veliki KOH-ovci. Anubis je za te farmerske piz...ine  igrač kojem se trebaju divititi i molit' boga svaki dan da i ne primijeti. Grin:D:D  Što se tiče KOH-a , uvijek ću igrati protiv njih i njihovih saveznika. U kojemu god realmu da ih sretnem.

 Grin Šta ti je ANUBIS kupio lizalicu da tako pišeš o njemu Grin bojali opet Grin ANUBISA  veliko Grin:D, dobro da znam, jer ja kad vidim ANUBISA ima da nabije gaće i da bježi.Pa ćemo vidjeti ko će se koga bojat, osveta će mi biti tako slatka.
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #21 na: Kolovoz 30, 2012, 12:30:51 »

šta je tebi Goronja? taj citat koji je kao navodno angola napisao je ustvari anubis napisao ...kužiš koja bi budala nešto tako napisala o gospodinu šenulom? Tongue
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #22 na: Kolovoz 30, 2012, 03:57:45 »

Ja sam uistinu to i napisao i stojim iza svoji riječi. No, da se sad ne prepiremo ili pričamo lovačke priče i šaljemo bezvezne prijetnje, dođite u r82 kad nova era počne. Još se malo dvoumimo hoćemo li početi u r125 ili r82, ali ovaj drugi je izvjesniji. Pa sad ako želite pretvoriti svoje riječi u djela, dođite tamo, postanite član KOH-a ili neke od njihovih marioneta pa ćemo već vidjeti čija majka crnu vunu prede.  Toliko od mene u ovoj temi. Ionako je već skrenula.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #23 na: Kolovoz 30, 2012, 05:38:57 »

šta da vidimo? kako si ti bugarski donator i dupelizac? nezz kako imaš obraza nekome spočitavat da je nečija marioneta a sam si najveća od svih? mislim šta trabunjaš ti uopće? koliko ja znam,a znam...da KOH nema uopće imperativa da nešto učini u r82,a najmanje da su marionete ili da trebaju nekog da im budu marionete...baš igraju opušteno i mogu reći bez cilja...jer ne zanimaju ih ni dvorci a posebno ne neko sitno blebletalo poput tebe...dečki igraju onak za sebe...,malo odmor,malo farmica malo napad i to je to..vjerojatno im je dosadno sad u r82...kao što i je....
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #24 na: Kolovoz 30, 2012, 05:41:05 »

jel ima netko mjerodavan da kaže kad će se bugarski bug sa minusom popravit? koliko treba proći dana ili godina da se nešto učini?
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #25 na: Kolovoz 30, 2012, 06:32:31 »

dac, ajde smanji taj alkohol, majke ti... Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
buuu
Gost
« Odgovor #26 na: Kolovoz 30, 2012, 07:33:05 »

 :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:   tolko o tom svijetu i o tom dosadnom angoli
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #27 na: Kolovoz 30, 2012, 11:16:02 »

šta da vidimo? kako si ti bugarski donator i dupelizac? nezz kako imaš obraza nekome spočitavat da je nečija marioneta a sam si najveća od svih? mislim šta trabunjaš ti uopće? koliko ja znam,a znam...da KOH nema uopće imperativa da nešto učini u r82,a najmanje da su marionete ili da trebaju nekog da im budu marionete...baš igraju opušteno i mogu reći bez cilja...jer ne zanimaju ih ni dvorci a posebno ne neko sitno blebletalo poput tebe...dečki igraju onak za sebe...,malo odmor,malo farmica malo napad i to je to..vjerojatno im je dosadno sad u r82...kao što i je....



Uvijek ću rađe igrati s bugarima ili bilo kojim drugim strancem nego nekime od ovog malograđanskog izmeta od vas. Naučio sam se pameti prošlu eru i nikad više ni sa KOH om ni srbima ( vukovi, srbija) u r82 u federaciju. Čudio sam se neronu i sl. što igraju s bugarima, ali sam zapravo uvidio da je to i jedino logično rješenje.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 30, 2012, 11:18:02 od angola » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
srbija
Sergeant
**

Karma: +25/-39
Offline Offline

Postova: 81



Profil Email
« Odgovor #28 na: Kolovoz 30, 2012, 11:16:11 »

Popravice im se taj minus kad ih dobro olupamo, evo priblizavamo se cifri od 250k balista u saveznoj vojsci. Ima da cerupamo tu gamad od bugara.
A drugo sto se angole tice, vise ne znam koji nalog da im napadnem a da on ne izleti iz njega sa porukom: ,, ne razumem sta sam vam ja zgresio....Huh?
te je angola, te je survam_boy, vise ne znam koga da napadnem a da se on ne javi Grin
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #29 na: Kolovoz 30, 2012, 11:24:52 »

a što se ti ku---iš? ratovali ste 2 put s bugarima i jednom s turcima i već si proglasio kako ste najbolji savez. Molio sm Boga da nam objavite rat zajedno sa vukovima i vikinzima da i vas naučim lekciju. Vukovi koji su 20 puta bolji su se zabili u nas a i vikinzi 2 puta. I o čemu ti pričaš?! Pa bolje da vas nema sljedeću eru-
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
 Str: 1 [2] 3 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!