Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 10:57:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: čestitka i pozdrav za kraj ere  (Posjeta: 527 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« na: Rujan 03, 2012, 03:33:29 »

Čestitke svim igračima na odigranoj eri... Čestitke Husarima i 300_sg na osvojenom prvom i drugom mjestu... Posebne čestitke mojim Lexima na osvojenom trećem. Era je, po meni, bila zanimljiva i usprkos savladavanju novih stvari koje su integrirane u IO tokom ere te nedostatku vremena, a volje za društvenim životom, pokazala da u svemu što radiš moraš imati viziju i biti uporan i ustrajan. Bilo je uspona i padova, lijepih i manje lijepih trenutaka, ali kad sveskupa zbrojim, poprilično sam uživao dok sam igrao. Puno pozdrava, ostajte mi zdravi i pametni. Mislim da sam konačno gotov sa igrom... Wink
Evidentirano
Iwsha
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« Odgovor #1 na: Rujan 03, 2012, 03:58:48 »

Čestitke svim igračima na odigranoj eri... Čestitke Husarima i 300_sg na osvojenom prvom i drugom mjestu... Posebne čestitke mojim Lexima na osvojenom trećem. Era je, po meni, bila zanimljiva i usprkos savladavanju novih stvari koje su integrirane u IO tokom ere te nedostatku vremena, a volje za društvenim životom, pokazala da u svemu što radiš moraš imati viziju i biti uporan i ustrajan. Bilo je uspona i padova, lijepih i manje lijepih trenutaka, ali kad sveskupa zbrojim, poprilično sam uživao dok sam igrao. Puno pozdrava, ostajte mi zdravi i pametni. Mislim da sam konačno gotov sa igrom... Wink
hvala na čestitkama u ime svih SG-eovaca ... također čestitke u naše ime savezu lex-legis na osvojenom trećem mjestu i više sreće ubuduće te im želim da u slijedećoj eri budu uspješniji .... barem srebro ...  Smiley Smiley Smiley ... također se slažem sa svim ovim gore napisanim, a to također znači da je vrijeme da napustim ovaj virtualni svijet i posvetim više vremena stvarnom životu ... savez 300_SG ostavljam mlađim i perspektivnim snagama .. pozdrav svima i sretno
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!