Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 04:08:01 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Stara garda IO  (Posjeta: 27568 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #60 na: Rujan 08, 2012, 10:25:02 »

moguce je zasto ne u pocetku je svaka bitka medalja domogni se prvi vojske u pocetku i svaku bitku koju posaljes to je bitka dana
ma kužim i znam da je teoretski moguće ali nekako mi to smrdi  jer nikada nitko u ni jednom realmu nije imao 20 medalja sa 300 ekonomslih bodova,kume realm ne traje dugo,a i lik ne igra sam tako da mi to ne ide pod kapu da ga  Lips Sealed š ??!!??!! Shocked :opogleč malo sve bitke dana u R3,pa sam prosudi  *freak*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #61 na: Rujan 08, 2012, 10:26:39 »

ma ustvari ako je malo igrača necu ni igrati.... šta da se mucim sa nekim tikvanima pa da do polovice ere više nitko ne igra kao prije par godina u cro v4 verziji....
ma sve OK,i ja kad imam strah.....tražim izgovora  Grin Grin....Bugari su tu 99% i ja nemrem spati od struha kkkkkk Cool
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #62 na: Rujan 12, 2012, 07:34:43 »

di ste bando
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #63 na: Rujan 12, 2012, 07:47:08 »

gle cara troleta!!  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #64 na: Rujan 12, 2012, 09:32:58 »

ma  Smiley  mi se ,kako god bilo,trebam pomoć u r3 da napravimo dar-mar jer nema puno igrača,a to što i ima igra ih 50ak i
mislim da tu moremo rasturiti i pobrati sve što se može......EDY javiiiiiiiiiiii seeeeeeeeee....realm za medalje i vojne bodove čeka  Smiley   Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
lijepo je sto si otkrio drazi igranja starih verzija Smiley
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #65 na: Rujan 12, 2012, 09:39:30 »

ey... horuse ti tu ne spadaš... ti si među farmerima...   Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #66 na: Rujan 12, 2012, 09:43:25 »

ey... horuse ti tu ne spadaš... ti si među farmerima...   Grin Grin Grin Grin Grin
pise tema stara garda, ja ovdije osim tigera ne znam nikog da je duze od mene ... [:-}
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #67 na: Rujan 13, 2012, 12:00:19 »

ajd vidis da te  Lips Sealed m!  Grin Grin Grin Grin šta ima kod tebe? jel se sije žito? šta v4 više nije za tebe?
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
igorzg
Gost
« Odgovor #68 na: Rujan 15, 2012, 07:50:59 »

 Grin
ajd vidis da te  Smiley m!  Grin Grin Grin Grin šta ima kod tebe? jel se sije žito? šta v4 više nije za tebe?
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #69 na: Rujan 15, 2012, 09:10:08 »

ajd vidis da te  Smiley m!  Grin Grin Grin Grin šta ima kod tebe? jel se sije žito? šta v4 više nije za tebe?
ne, prerastao sam v4. vecina djece prerastu igracke i nadju nove. a ima onih koji nece odrasti pa se cijeli zivot igraju s istom igrackom.

PS: ono s cim se ti (osim IO) puno igras i hvalis po forumu, ustvari i nije igracka , vec nesto sto se koristi udvoje, a zuljeve na ruci ako hoces, mozes dobiti sadeci zito Grin
Evidentirano

crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #70 na: Rujan 15, 2012, 09:49:54 »

ne, prerastao sam v4. vecina djece prerastu igracke i nadju nove. a ima onih koji nece odrasti pa se cijeli zivot igraju s istom igrackom.

PS: ono s cim se ti (osim IO) puno igras i hvalis po forumu, ustvari i nije igracka , vec nesto sto se koristi udvoje, a zuljeve na ruci ako hoces, mozes dobiti sadeci zito Grin

opet ti o sadnji? horuse, ne vrti se sve oko farmi! Morat ćeš to shvatit kad tad.... nekad moras uzet i mač u ruke i zamahnut jer inače će te krast kao tebe svaku eru...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin nemoj biti farmer, probaj biti s druge strane zida... motika vs mač nije isto  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #71 na: Rujan 15, 2012, 09:50:40 »

horuse ja drkam redovito ako si mislio da uzmem svoju igračku u ruke!  Grin Grin Grin Grin Grin nekad u pitanju i nije moja ruka....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
ANTHRAX-POISON
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 2



Profil Email
« Odgovor #72 na: Rujan 15, 2012, 09:55:05 »

 *suicide*
Evidentirano

ŠABANI SU UVIJEK ŠABANI
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #73 na: Rujan 15, 2012, 09:59:34 »

hehehehe lijep ti pistolj! hjavascript:void(0);ahahaha Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #74 na: Rujan 20, 2012, 11:03:49 »

di ste bando
pa di si trole kućo stara Grin Grin
baš me zanimalo hoće li se On horuš javiti i vidim da nije mogao odoliti,a da to ne napravi i usput se "izljubi" sa Edyem Kiss Kiss
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!