Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 01:14:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 11   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Stara garda IO  (Posjeta: 27590 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« na: Kolovoz 21, 2012, 02:25:50 »

Pozdravljam staru gardu IO!!
Nemrem vas pohvatati po realmovima,pa reko da pokušam ovako hehe....
Di se sada najviše igra,di je naj zanimljivije?Planiram se vratiti u igru,nekima na žalost,a nekima će možda biti i drago kkkk Grin Grin
....ajde di god igrali,želim uspijeh,a ako netko ima volje i želje neka se javi tu...pozdravljam sve bivše suigrače iz saveza LongRifle,Feudals,Mantikori i druge sa kojima
sam se družio...pozdravlja vas i Edy krvopija hahaha  Wink Wink.....nadam se da Horus više ne igra  Grin Grin
Evidentirano
trava
Private
*

Karma: +10/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil Email
« Odgovor #1 na: Kolovoz 21, 2012, 04:30:19 »

igra ti horus

koliko znam cro/srb1 i cro/srb5  Wink
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 21, 2012, 07:32:50 »

titan horus ti igra crosrb 5 gdje i ja malo odrzavam formu
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #3 na: Kolovoz 21, 2012, 07:36:15 »

ako ne igraju dilje od 5 - 6 godina ne smatram ih starom gardom.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 21, 2012, 09:39:42 »

onda nisam ni ja među njima  Smiley
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #5 na: Kolovoz 21, 2012, 10:09:32 »

ti nisi igoritza bašššš.. Grin imaš staža kao cijeli cro 2 zajedno Tongue
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 21, 2012, 10:24:36 »

Pozz,Titane!
Valjda se gazdarica smekšala,,kad se vraćaš, *black_eye*,a i vidim da je roštilj spreman! Samo da gemišti budu na pravoj temperaturi,a inaće ni sam ne spadam u tu gardu staru(barem po IO), tek završavam 4. godinu,sve je skupa u nekom leru, obzirom da ekipa se skuplja, čim obaveze popuste,i da reci međimurcu da ga pozdravljam  Cheesy
Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 21, 2012, 10:50:38 »

Pozdravljam staru gardu IO!!
Nemrem vas pohvatati po realmovima,pa reko da pokušam ovako hehe....
Di se sada najviše igra,di je naj zanimljivije?Planiram se vratiti u igru,nekima na žalost,a nekima će možda biti i drago kkkk Grin Grin
....ajde di god igrali,želim uspijeh,a ako netko ima volje i želje neka se javi tu...pozdravljam sve bivše suigrače iz saveza LongRifle,Feudals,Mantikori i druge sa kojima
sam se družio...pozdravlja vas i Edy krvopija hahaha  Wink Wink.....nadam se da Horus više ne igra  Grin Grin
O de si stari labane Grin U r79 igramo,to ti je najsvjeziji v4.
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #8 na: Kolovoz 22, 2012, 12:16:29 »

ke ima mangupi?  Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #9 na: Kolovoz 22, 2012, 12:18:17 »

bude se igralo kaj? mislim, dal ima mjesta za mene negdje... tj. igrat cu v4 samo ako se nađe neki slični server kao što je bio prošli r95  Grin Grin Grin
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 23, 2012, 12:36:52 »

Pozdravljam staru gardu IO!!
Nemrem vas pohvatati po realmovima,pa reko da pokušam ovako hehe....
Di se sada najviše igra,di je naj zanimljivije?Planiram se vratiti u igru,nekima na žalost,a nekima će možda biti i drago kkkk Grin Grin
....ajde di god igrali,želim uspijeh,a ako netko ima volje i želje neka se javi tu...pozdravljam sve bivše suigrače iz saveza LongRifle,Feudals,Mantikori i druge sa kojima
sam se družio...pozdravlja vas i Edy krvopija hahaha  Wink Wink.....nadam se da Horus više ne igra  Grin Grin
Pozdrav TITAN--puno je vremena proslo... Ima nas jos nesto zivih.Valjalo bi napraviti staru ekipu:)
Evidentirano
crissedi
Sergeant
**

Karma: +8/-13
Offline Offline

Postova: 77



Profil Email
« Odgovor #11 na: Kolovoz 23, 2012, 12:45:40 »

ajde napravite  Grin Grin Grin Wink
Evidentirano

http://imageshack.us/photo/my-images/210/crissangel.png/ ako se slika dobro ne vidi tu je bolje! =D crissangel igrali ( Titan i Edi )
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #12 na: Kolovoz 23, 2012, 03:29:12 »

hahaha....vidim da se ipak niste predali (bar neki),a i nemojte pretjerivati sa ovo 5 godina igranja kkkkk Wink
mislim da je i 3-4 godine nespavanja dovoljno...
probat ćemo se dogovoriti u nekom r-u,pa malo poprašiti ili će nas netko razguzlijati...ali kako god bilo,di god da smo igrali,nismo se predavali samo tako,
koliko toliko smo konkurirali i najjačima,,,,a ovo oko horusa što sam napisao:ma nemam ništa protiv njega,već protiv njegovoga hvalisanja,dobar je on igrač (skoro kao edy  Grin Grin)
....aj držte se,pa se uskoro budemo organizirali ako netko ima volje  *easy* *easy*
...e da,zaboravih reći da je pecara gotova,vino i voda su na hladnome,pa tko ima volje,nek navrne  *drunk* *drunk*
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 23, 2012, 03:30:56 »

hahaha....vidim da se ipak niste predali (bar neki),a i nemojte pretjerivati sa ovo 5 godina igranja kkkkk Wink
mislim da je i 3-4 godine nespavanja dovoljno...
probat ćemo se dogovoriti u nekom r-u,pa malo poprašiti ili će nas netko razguzlijati...ali kako god bilo,di god da smo igrali,nismo se predavali samo tako,
koliko toliko smo konkurirali i najjačima,,,,a ovo oko horusa što sam napisao:ma nemam ništa protiv njega,već protiv njegovoga hvalisanja,dobar je on igrač (skoro kao edy  Grin Grin)
....aj držte se,pa se uskoro budemo organizirali ako netko ima volje  *easy* *easy*
...e da,zaboravih reći da je pecara gotova,vino i voda su na hladnome,pa tko ima volje,nek navrne  *drunk* *drunk*

jel mogu onda i ja biti stara garda??? Grin Grin Grin
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
2PRDEK2
Private
*

Karma: +5/-9
Offline Offline

Postova: 27


Profil Email
« Odgovor #14 na: Kolovoz 23, 2012, 05:54:16 »

Jel ima mjesta za staru gardu koja kad je pocinjala igrat nije ni znala koju igricu igra Smiley ,a ima staz ne spavanja god i pol  *freak* Grin
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 11   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!