Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:11:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: varanje  (Posjeta: 8978 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #30 na: Kolovoz 27, 2012, 04:12:20 »

pa reko si mi ad ju ias na fejsu  Grin..eto ti sam ti prico prije tjedan dana da vara ko mutava...sto se na kraju obistinilo Wink
Evidentirano
ANTHRAX-POISON
Private
*

Karma: +1/-14
Offline Offline

Postova: 2



Profil Email
« Odgovor #31 na: Kolovoz 27, 2012, 03:22:37 »

zar nema samo 19 prova
Evidentirano

ŠABANI SU UVIJEK ŠABANI
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #32 na: Kolovoz 27, 2012, 04:24:37 »




ocito si novi,ovo je v4a  :)tu ih ias 25.al nea kolonija i tih svih sr a nja  ko u v5......taman proslo 48 h,vratia se šime u stari savez....trebalo bi sve te vojne i medalje oduzet joj posto nista nije zasluzeno....a i da trebalo bi im ko savezu oduzet nakupljene vojne bodove..zadnji rat namjesten .nakupljeno jedno 120 k vojnih..objavili ga svojim bugarcicima..i sta su radili..na ovu dvojicu najjacih su slali napade u asmo jednu provinciju..i to jedno 100 napada na svakog...dok su se ovi sa slabijim racunima namjerno zabijali u njihove vojske.......oduzeo bi im naravno i savezna istrazivanja,jer ni to nisu stekli mukom,ko zna kolko je tatica 12.05 utrpo u riznicu.......i da zasto im je najjaci igrac bodovno bas odma nakon sta je 12.05 pokupio ban otiso na odmor,a od pocetka ere ni dana nije bilo...sumljivo sta ne..da ne bjezi mozda od bana  Wink....kriminalci imperije xd...
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #33 na: Kolovoz 27, 2012, 05:56:07 »



eto to su veliki mocni bastardsi,cheater do cheatera.. Grin..pipiruda prvi banan prvo 48 h..pa opet i za par mj forever..pa onda buhala i green11 dosli na red.samo sta na neku foru buhalu vratili pa je igro jos par mjeseci i onda zauvjek ban...tu nam je i trenutni vođa ngdje za uskrs dobio ban na 48 h..i dalje mulja al eto igra...tad negdje je i manu01 dobio ban na 48,samo sta  Lips Sealed  ga neam sliku  Cheesy.gledajte jso imena manol ,manu,,hm cini se slicno sta ne  ;D....12.05 posljednji pao ...steta asmo na 48 h..slika od prosounda je tu jer je banan kad i ovaj 12.05..,povezanii ....onda ovaj nikolan,to je acc s kojeg su mi za uskrs slali poklone(10 poklona s opsadnima da me uspore i da im nisam prijetnja)..prijavljeno i znalo se da je povezan s jaccim profilma iz bastardsa al samo je on pobro ban s ovim tulipanima di je bio u savezu.vanq i megi.......to je samo dio profila s kojima su muljali.a pitaj boga kolko ih jos imaju s kojima muljaju i dalje.....BASTARDS ====CHEATERS
Evidentirano
Dany
Private
*

Karma: +10/-21
Offline Offline

Postova: 28



Profil
« Odgovor #34 na: Kolovoz 27, 2012, 06:04:29 »

Sad ti je valjda malo lakše? Smiley
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #35 na: Kolovoz 27, 2012, 06:13:56 »



http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2012_8_14/13131153_13133746_4367629


dogovorena bitka,odnosno namjesten cijeli rat sto sam vec i spominjo.....igrac suprise inace prijasnji clan bastardsa,kasnije clan saveza musketari,savez s kojim zapravo bastardsi upravljaju...i naposljetku da bi prije rata preso u Bratstvoto i skuco se namjerno u blasta.....to ej samo jedna od tonu namjestenih bitaka u tom ratu..samo eto ova je isplivala prva na povrsinu jer je lik cak i medalju pokupio .....cek jel ja ovo moram prijavit il ces ti tiger sam to prenjet u ured,ak ces procitat ovo uopce ? Cheesy.....
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #36 na: Kolovoz 27, 2012, 06:17:30 »

Sad ti je valjda malo lakše? Smiley
heh,,pa je nakon sta je onaj datum najveci cheater od njih banan....al toga ima tonu...likovi mi mogli knjigu izdat s naslovom,kako varat na imperiji. Cheesy..samo je b ga nisu se usavrsili.. Grin
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #37 na: Kolovoz 29, 2012, 04:58:14 »



eto to su veliki mocni bastardsi,cheater do cheatera.. Grin..pipiruda prvi banan prvo 48 h..pa opet i za par mj forever..pa onda buhala i green11 dosli na red.samo sta na neku foru buhalu vratili pa je igro jos par mjeseci i onda zauvjek ban...tu nam je i trenutni vođa ngdje za uskrs dobio ban na 48 h..i dalje mulja al eto igra...tad negdje je i manu01 dobio ban na 48,samo sta  Smiley  ga neam sliku  Cheesy.gledajte jso imena manol ,manu,,hm cini se slicno sta ne  ;D....12.05 posljednji pao ...steta asmo na 48 h..slika od prosounda je tu jer je banan kad i ovaj 12.05..,povezanii ....onda ovaj nikolan,to je acc s kojeg su mi za uskrs slali poklone(10 poklona s opsadnima da me uspore i da im nisam prijetnja)..prijavljeno i znalo se da je povezan s jaccim profilma iz bastardsa al samo je on pobro ban s ovim tulipanima di je bio u savezu.vanq i megi.......to je samo dio profila s kojima su muljali.a pitaj boga kolko ih jos imaju s kojima muljaju i dalje.....BASTARDS ====CHEATERS

Šta si ti ovdje natrkelja svašta, sve same isinuacije bez konkretnih dokaza i same pretpostavke, zbog čega se ljudi hvataju za glavu, čim je netko bolji odmah je cheater, samo dokazi stari priloži , ovo su samo slike i isinuacije, ništa konkretno i dokazano sa tvoje strane.  *hmm*
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #38 na: Kolovoz 29, 2012, 09:38:24 »

ak je neko bolji odma varaju?...ak te bas zanima bolji je 1 gledajuci bodove..pa jel ti vidis ove znakice krajj njihovih imena  *xxx*...sta ja iam tu dokazivat kad su vec pobrali banove....a sta ti mogu dokazat je ovo di sam piso da su rat namjestili..evo sad proslo 2 tjedna od rata pa vidim sve bitke..pa je preocitoo da je sve dogovoreno...ak hoces  slobodno se regaj u r13 i malo prolistaj po bitkama imedu njih i Bratstvoto ...bit ce ti jasnije...
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #39 na: Kolovoz 30, 2012, 12:25:37 »

bah, ako se ti dogovoriš sa drugim savezom da će ti pkloniti rat sa namještenim bitkama tvoja i njihova stvar radi prestiža u bodovnoj razlivi, to se zna, al za to se ne dobiva ban.
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #40 na: Kolovoz 30, 2012, 02:09:56 »

onda zasto su npr u zadnjoj r71 igoru i dambu oduzeti svi vojni bodovi pred kraj ere  jer su se natjecali u tome ko ce se vise puta zaletit u njih i bit prvi vojno..tu je slicna stvar samo sta ovi namjestaju da budu prvi kao savez po vojnim.... :S
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #41 na: Rujan 01, 2012, 01:42:12 »

meni nije jasno zasto neki brane te varalice,istina ,nisu svi bugari i turčini varalicee al 99% ih je iz te 2 zemlje,i prežalosno je da ja svaku eru buden u top 5 i s Lips Sealed u me likovi koje prije toga prijavim uredno 10-15 puta i čisti budu ,nakon sto me roknu lipo dobiju banove i sta ja sada da radin?i tako svaku j.. eru,moze li se tome stati na kraj zanima me??bar kad prijavin neka se lipo pogleda i svee,a ne čist,čist i nakon 10 dana baniran,al boli ga k.. jer mi je roknijo tesko sagradenu armu koja bi bila uvjerljivo najjača da nema tih varalica.ja i kiks smo u r13 bar 5 acc-a prijavili i banirani su i ondan tvrdimo i ovi varaju al niko nas nehlebe 2 % i nakraju i ti likovi budu banirani,nevjerojatno glupoo,,,pa sami znademo mi koji igramo duže i razumimo da sa 17 provincija i 2x vecon vojskom od igraca koji ima 25 prova sa manjon armom nemoze se brze resti,inače je 99% varanje,eventualno od ratnog prihoda ili trgovine dobre ,al to moze trajat 5-6 dana nista dulje,moze eventualno napadima na mine,al ti likovi imaju po 1-2k napada nista posebno a u povijesti bitaka na svakoj mini zarade max 50k zlata,i kako se ne moze skuziti da netko vara?? *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #42 na: Rujan 01, 2012, 05:17:07 »

a ni meni nije jasno kako se ovaj 12.05 osudi i dalje varati nakon bana 48 h ...........za mj dana ce bit ponovno jedan od jacih.....decko nebi trebo nakupit preko 25 k bodova po danu.....a ovo je zbilja pretjerivanje,.znaci banan je 25..27 je mogo pocet igrat...i u 4 dana  s tim jadnim blijednim popaljenim provincijama skok od 162 k bodova plus ima jos cca 20 milja resa.....ja nezz sta ovi admini izvode..umjesto da mu prikelje ban na forever
dopustaju da se lik sprda.... *crazy*
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #43 na: Rujan 03, 2012, 01:15:29 »

Pricas gluposti...
Niko im nista nemre,blaže rečeno nikog ni nije briga bitno da se kupi blagajna Grin hehe
Ovo je Bugarska igra kontas ili da crtam i tu bas niko ništa nemre...
Varanja bude i bit če dok god postoji imperija...Kako varaju na travianu tako i ovdje...  *black_eye*
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #44 na: Rujan 18, 2012, 08:55:05 »

Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!