Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 04:51:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Nemoguca misija  (Posjeta: 1176 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
muhamedspahic
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« na: Rujan 21, 2012, 08:49:41 »

       Postovani
 Molio bih vas za jedan odgovor da li su vam se desavale slicne stvari koje sam ja nazvao "NEMOGUCA MISIJA"
   Igram realm 64 i dobro znate da vrijeme putovanja vojske iznosi 100 polja po satu,no meni se desilo sledece
   Posaljem vojsku izmedji 21:30 i 22:00 dana 20.09. na igraca koji je udaljen 1320 sto znaci sa mojom kartografijom bi bila tu oko 16:00 iduci dan tj 21.09 Ja se prijavim prije 16sati da rasprodam resurse jer smo bili u ratu i sva vojska mi je bila u setnji da bih imao zlata da je saljem dalje,normalno u ratu smo vodili razlikom oko 10k bodova ja se prijavim na acc i gle cuda pola ekonomskih bodova nemam moja vojska koja je trenutno setala je bila u provinciji 2 samo 800 vojnika od nepunih 180k u ratu nas vodi savez s kojim smo ratovali preko 20k bodova.100% sam je poslo na goldera koji je udaljen 1320 od mene mozeli mi netko objasniti kako se nasla u provi 2? Koliko igram ovu igru nikad mi vojska duze od sat vremena nije "lezala"bez rata a  posebno u ratu.Gledajuci izvjestaje napadi su se odvijali od 04 sata tog dana sto znaci da je vojska "preletjela" naprijed i nazad za nekih 6 sati sto je previse  sa kartografijom 11+5 za realm svijet.Pas je samo znao moj bliski prijatelj koji je isto izgubio poprilicno vojske da bih se odrekao ratnog prihoda.dugo se poznamo no nebi to nikad napravio npr da vrati vojsku nazad.napadi su bili od 4 sata ujutru sto mi je malo sumnjivo da ce netko do ta doba cekati ako nije znao da ce biti tu tada u to vrijeme i zadnji napad je bio oko 8 ujutru kada je ostalo nekih 2000 vojnika normalno posle je uslijedilo jos.Pregledajuci izvjestaje vidio sam da napada na tog igraca uopste nije bilo
  Mozeli mi netko objasniti tu nemogucu misiju

   
Evidentirano
amater002
Lieutenant
***

Karma: +27/-72
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #1 na: Rujan 21, 2012, 08:54:28 »

obrati se tigeru privatnom porukom daj mu sva potrebna vremena i on ce ti to sve provjeriti
Evidentirano
muhamedspahic
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #2 na: Rujan 21, 2012, 09:04:16 »

ma vec sam kontaktirao kazu provjerit ce u ponedjeljak u uredu ali i ako bude banovan taj netko ako je vec provalio na acc banovat ce njega ali savez ce dobiti rat i mi smo izgubili on vjerovatno ima jos jedan profil i sta ostaje nama obicnim smrtnicima
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #3 na: Rujan 22, 2012, 04:23:45 »

nista bez ureda ponedjeljkom  Cheesy
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!