Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:41:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: tipka rasporedi svu vojsku u utvrdu  (Posjeta: 4351 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« na: Kolovoz 13, 2012, 01:46:23 »

žašto u utvrdi nema tipke rasporedi svu vojsku u utvrdu, ovako bi samo stisnuo tipku i sva vojska bi ušla u utvrdu a bez moram svu vojsku potipkati i onda odabrani u garizon

to bi služilo ako bi imao malo vojske koja biti stala u utvrdu da bude brža a ako bi imao puno vojske onda da otprilike jednako rasporedi.  Grin
Evidentirano

igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 14, 2012, 09:29:56 »

Slažem se sa ovim 100%
Dajte stavite neki gumb da se trupe ubace u utvrdu ovako samo danguba vremena a vojska troši mnogo zlata.
kako ima gumb uaci sve na polje iz utvrda tako da ima ubaci u utvrdu....  Huh?
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 14, 2012, 10:22:33 »

znači, na polju imaš 500k konja, 500k strijela, 1m teških koplja, 2k opsadnih sprava, nešto mačeva i opskrbnih kola...
u utvrdu, najveću, f9, stane ajmo reć nekih 100k vojske (nisam siguran)...
i ti sad hoćeš da tebi program odabere najbolji sastav vojske za garnizon u obrani i stavi ti ga unutra automatski?
e sinek, neki su još u doba prije kompa kalkulirali najbolji sastav vojske za garnizon, a vi bi danas sve na gotovo... nemože to tako... ;D ;D ;D
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 14, 2012, 10:28:18 »

znači, na polju imaš 500k konja, 500k strijela, 1m teških koplja, 2k opsadnih sprava, nešto mačeva i opskrbnih kola...
u utvrdu, najveću, f9, stane ajmo reć nekih 100k vojske (nisam siguran)...
i ti sad hoćeš da tebi program odabere najbolji sastav vojske za garnizon u obrani i stavi ti ga unutra automatski?
e sinek, neki su još u doba prije kompa kalkulirali najbolji sastav vojske za garnizon, a vi bi danas sve na gotovo... nemože to tako... ;D ;D ;D

ne ja sam mislio da otprilike jednako rasporedi vojsku
Evidentirano

mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #4 na: Kolovoz 14, 2012, 10:35:53 »

a šta imaš od toga??
održavanje 1000 teških mačevaoca- 1200 zlata po satu
održavanje 1000 kataprahta- 5400 zlata po satu
(ovo je iz blitza, pa je zato malo veće održavanje)
i ne vidim tu logiku da mi bilo kako puni garnizon drugom vojskom osim najskupljom, jer kod mene je vojska u utvrdama samo kad sam online.. na off se sve šalje na put, a vjerujem da ni ti ne ostavljaš utvrde pune stalno... ako već to i radiš, onda ih jednom natovari kako želiš i neka stoje
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #5 na: Kolovoz 15, 2012, 12:23:03 »

Mrki ne kompliciraj stvari...To je prijedlog....
200 000 kata je malo više od 100 000 zlata na sat zato ih se stavi u utvrde i ne uzima ti zlato iz prestolnice...a jesi li ga zakomplicirao do kraja   *black_eye*  ;D
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #6 na: Kolovoz 15, 2012, 04:29:00 »

vojska nema sta radit po fortovima....vojska je uvjek u pokretu......kad si online vojska je u pokretu zato i sluzi.....tako da....a te gumbice brate..pun mi je kofer novotarija.......pun vrag gumbica....jos samo fali gumb da se sve samo igra,,,,,,,
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #7 na: Kolovoz 15, 2012, 09:33:52 »

Mrki ne kompliciraj stvari...To je prijedlog....
200 000 kata je malo više od 100 000 zlata na sat zato ih se stavi u utvrde i ne uzima ti zlato iz prestolnice...a jesi li ga zakomplicirao do kraja   *black_eye*  ;D
Grin Grin Grin Grin Grin Grin a moram malo
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #8 na: Kolovoz 15, 2012, 10:06:32 »

vojska nema sta radit po fortovima....vojska je uvjek u pokretu......kad si online vojska je u pokretu zato i sluzi.....tako da....a te gumbice brate..pun mi je kofer novotarija.......pun vrag gumbica....jos samo fali gumb da se sve samo igra,,,,,,,
Ma nemoj Vojska i da hoče bit u pokretu onda treba maknut 6h off di ču ju poslat najviše može putovat sve skupa 3h a off je 6
Ne lupetaj bezveze...Večina igrača raspoređiva vojsku po utvrdama da nejdu u minus sa zlatom...
Vojska ti je u pokretu baš si smješna hahahhaa Daj na kojem ti serveru igraš da vidimo el ti je vojska stalno u pokretu?  Grin Grin
Evidentirano
TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« Odgovor #9 na: Kolovoz 15, 2012, 01:56:08 »

Ma nemoj Vojska i da hoče bit u pokretu onda treba maknut 6h off di ču ju poslat najviše može putovat sve skupa 3h a off je 6
Ne lupetaj bezveze...Večina igrača raspoređiva vojsku po utvrdama da nejdu u minus sa zlatom...
Vojska ti je u pokretu baš si smješna hahahhaa Daj na kojem ti serveru igraš da vidimo el ti je vojska stalno u pokretu?  Grin Grin

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #10 na: Kolovoz 15, 2012, 04:35:35 »

ahaa..a ti pravis vojsku da je drzis po forotovima.....ili da puknes 30-40 napada na susjede i 4 poroba koje imas??? Tongue
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #11 na: Kolovoz 16, 2012, 12:07:21 »

Iso miki ista si ko gerilac i kompanija
Ključaj ovu temu prije no što poludim od bjesnih komentara.... Al još navek se slažem sa ovime i tako če i bit stalno....
Kud su gluposti mogli stavit od izgleda tako bi se moglo i ovo. A ti tina moš i na glavi stat briga me Grin 
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #12 na: Kolovoz 16, 2012, 12:49:00 »

Iso miki ista si ko gerilac i kompanija
Ključaj ovu temu prije no što poludim od bjesnih komentara.... Al još navek se slažem sa ovime i tako če i bit stalno....
Kud su gluposti mogli stavit od izgleda tako bi se moglo i ovo. A ti tina moš i na glavi stat briga me Grin 

tina ima pravo kad si online vojska je u pokretu na potencijalne mete,a vi bi uveli gumbe da vam sam susatv odredi kako da se spremi vojska kad ocete biti off ili online nebitno,a da mozda uvedu jedan gumb da se acc sam igra....
Evidentirano
igebich
Lieutenant
***

Karma: +1/-53
Offline Offline

Postova: 147


KIRAINIKA s tim nickom igram :D


Profil
« Odgovor #13 na: Kolovoz 17, 2012, 07:17:47 »

El ja moram sve crtat??? Grin
Ne to nego samo prijedlog isto tako kao što imaš prebaci određene vojske iz provincije u provinciju tako da....Ne da sam server odredi vojsku da ubaci u utvrdu neg da moš birat koju vojsku češ stavit u fort???
Problemaaa....Iz jednog običnog pitanja vi stvarate probleme to je za   Cry 
Evidentirano
TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« Odgovor #14 na: Kolovoz 17, 2012, 08:39:55 »

Ajde da vam objasnim ja sam misli da ako ja imam 23 000 vojnika a stane 27 000 da stisnes gumb i svu vojsku koju imas da ide u utvrdu
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!