Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 08:06:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Višak sati  (Posjeta: 566 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mglavoc2
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« na: Kolovoz 01, 2009, 07:38:25 »

Jel mi neko može odgovoriti zašto sam u dva dana prilikom izrade novih tehnologija dobio 30 sati više za izradu, nego što piše. Npr, špijun 11 treba 7 sati za izradu, ja sam dobio 37 sati za izradu
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Kolovoz 01, 2009, 10:49:49 »

zato jer si očito istaživao nešto što je trajalo još 30 sati pa kad si pokrenuo špijuna, on ti se je nastavio na to istraživanje. nije moguće istraživati više stvari odjedom već samo jednu.
znači ako pokreneš nešto što traje 2 sata i nakon toga nešto što traje sat, drugo istraživanje će početi na kraju 2 sata i završiti na kraju 3.
Evidentirano

Moljac
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4



Profil
« Odgovor #2 na: Kolovoz 04, 2009, 10:13:04 »

u svakom slucaju, sa premiumom mores samo staviti vise istrazivanja na listu cekanja, tj da ih primjerice stavis 4 komada pa da te nema recimo dva dana a da se istrazivanja odvijaju, da ne moras svako par sati dolaziti ukljucivati sljedece, ali ne mores istovremeno istrazivati. ovaj prije ti je to lijepo objasnio, svakom istrazivanju nakon prvog ukljucenog se pribraja vrijeme onog(onih) prethodnih.

 *freak*
Evidentirano

Contagious
Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #3 na: Kolovoz 04, 2009, 11:21:05 »

pa ja ne kuzim koji je tu problem....kad se ima premium znaci jedno se istrazivanje istrazuje kao i kad nemas ali opet premium je bolji jer stavis vise odjednom....bolje nego da stavis jedno pa cekas i neko te u meduvremenu npr napadne i oduzme resurse  *freak*
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!