Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:15:53 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Limit odsustva?  (Posjeta: 638 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Moljac
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4



Profil
« na: Srpanj 29, 2009, 12:03:46 »

Nov sam tu, i nisam nasao nigdje (ne znaci da ne pise negdje) jeli postoji kakav limit odsustva, tj koliko najduze moze proci da se ne logiram u igru (ako sam odsutan 3 mjeseca ili vise primjerice) a da me ne izbrise igrica ili izbaci ili sto vec?

 *freak*
Evidentirano

Contagious
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 29, 2009, 07:47:12 »

minimum je 2 dana a maksimuma nema. ti sam prekidaš odmor i ako se ne prijaviš i ne prekineš odmor, odmor i dalje traje. ako imaš kredita, ako imaš kredita, račun ti se ne briše, a ako nenaš, obriše se na kraju ere.
Evidentirano

Apokalipso
Lieutenant
***

Karma: +12/-26
Offline Offline

Postova: 168


Vaš najdraži chat Operater


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 29, 2009, 09:10:30 »

tj ako si neaktivan 7 dana i neko te napadne tvoj racun postaje gold mine a svi gold minovi(neaktivni igraci) se na kraju ere brišu....jedini nacin za to izbjeci je taj odmor koji se placa 10 kredita...
Evidentirano

Moljac
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4



Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 29, 2009, 01:37:31 »

Znaci uplatim odmor, i tada ako ga ne prekinem on se nastavlja i dalje automatski? dali on onda automatski dere kredite ili?
A kada dode kraj ere, brise se akaunt kazete? A ako sam aktivan sto se onda dogada na kraju ere? Ostaje mi akaunt ali sve se gradi iznova jelda?

U svakom slucaju na kraju jel ja mogu nekako otici recimo na 3-6 mjeseci primjerice i da kada se vratim ako nije kraj ere da nastavim igrati s ovim sto sqam izgradio do sada?
Evidentirano

Contagious
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 29, 2009, 02:11:46 »

Znaci uplatim odmor, i tada ako ga ne prekinem on se nastavlja i dalje automatski? dali on onda automatski dere kredite ili?
A kada dode kraj ere, brise se akaunt kazete? A ako sam aktivan sto se onda dogada na kraju ere? Ostaje mi akaunt ali sve se gradi iznova jelda?

U svakom slucaju na kraju jel ja mogu nekako otici recimo na 3-6 mjeseci primjerice i da kada se vratim ako nije kraj ere da nastavim igrati s ovim sto sqam izgradio do sada?
nema trošenja kredita. 10 kredita dođe odmor, trajao on 2 dana ili 5 mjeseci.
na kraju ere se acc obriše ako na njemu nema više kredita. ako ima, onda ostaje.
možeš otići na 3-6 mjeseci ako ostaviš acc na odmoru i imaš gore barem par kredita. a kad era završi, sve kreće ispočetka.
Evidentirano

Moljac
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4



Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 29, 2009, 02:25:21 »

hvala tiger. to je odgovor kakav sam trebao.


 Cool
Evidentirano

Contagious
bstard
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 18


Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 31, 2009, 03:38:37 »

nazalost, mislim poludio sam!!!! jedan zlatni rudnik, dobar, udaljen svega 40 minuta od mene, svaki dan mi davao 100-150K, bez napora, i lik se VRATIO nakon 4 mjeseca doslovno!!!!!! mislim halo. i još jedan nakon 3 mjeseca u kojem sam mu uzeo cca 10 milja sada se logirao  *hmm* mislim čemu to  Cry
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!