Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:03:15 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ukidanje saveznog foruma  (Posjeta: 1014 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« na: Srpanj 12, 2012, 09:21:02 »

Zašto? To je jedna od najvećih gluposti dosad.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Blue_Master
Private
*

Karma: +8/-21
Offline Offline

Postova: 22


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 12, 2012, 10:16:12 »

ajde reci tko ga koristi ? svi odu na skype i tamo se dogovaraju..nek ostave samo savezne ankete.
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #2 na: Srpanj 12, 2012, 10:41:12 »

Slazem se sa Angolom da je to najveća glupost, tamo se uvijek mogu staviti konstruktivne stvari za pročitat, dobro je ako se igra cro svijet ili slicno ali ako igrate interneacionalni ipak treba dati prostora da se napiše dosta stvari na forum jer ne koriste se svi skypom a još mannje razgovaraju na Hrvatskom jeziku , neka upustva i slicno kao koordinate za OFF i razne stvari moramo sada stavljati na Bookmarks i to mi zauzuma dodatno mjesto u oznakama a ovo dijeljenje klonija je dobra stvar samo ponekad trebam prolistati 7-8 stranica da nadjem nešto šta mi treba... ufff baš je glupost ukidanje foruma.. Undecided
Evidentirano
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #3 na: Srpanj 12, 2012, 03:31:00 »

ahahha ama to niko ne koristi neznam za druge ali nijedan savez u kojim sam bio nije bilo nekog zapisivanja u forumu
 
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #4 na: Srpanj 12, 2012, 03:45:27 »

ahahha ama to niko ne koristi neznam za druge ali nijedan savez u kojim sam bio nije bilo nekog zapisivanja u forumu
 

ocito si bio u nekim jako dobrim savezima.....

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Srpanj 23, 2012, 12:01:06 »

tako je. velika glupost i idiotarija *crazy* *crazy* *crazy*
osobno sam na forumu imao detaljni prirucnik za pocetnike, pravila saveza, udaljenosti protivnika, koordinate nep. kolonija , prostor za upoznavanje clanova isl.
novog clana sam  uputio da procita forum i sve mu je bilo jasno. sad mu moram sve to crtati po par dana
no, mozda je ovo korak prama zatvaranju i ovog foruma. i tako nas tu ima sve manje i nista pametno i konstruktivno se ne moze procitati kao nekad, vec samo pod Lips Sealed avanja i prepucavanja Sad
Evidentirano

TezakKarlo
Private
*

Karma: +0/-29
Offline Offline

Postova: 46



Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 31, 2012, 06:43:22 »

forum je bio jako dobra stvar jer sada trebamo svakom igracu posebno pisati uvjete a sa forumom smo trebali samo jednom to napisati

vratite forum
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!