Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 11:28:28 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Cro/srb1 na sta su istrani spali  (Posjeta: 5636 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #45 na: Srpanj 05, 2012, 12:58:32 »

ja se sijecam sta se dogodilo amonraa-u i ja sam bio diplomat kad se raspao te ga horus nije napustio onako kako ti govoris nego iz nekih drugih razloga ............. necemo sad o tome  Grin bilo je malo  Angry pa smo mi dobili  *black_eye* .......i on ga je mođu sadnjima napustio  Cool
pa gerilac nije bilo ni tako. savez su doslovno ukrali skupa s 600 dijamanata i cim nadjem vremena opsirno cu to opisati , da se ne bi ponovilo nikome vise.  Sad
Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #46 na: Srpanj 05, 2012, 01:01:00 »

to je kad su otisi u end ali neka pustimo sad to nego evo jedan vrlo lijep prizor koji je istra ucinila red_dragonu http://prntscr.com/blm9j  Grin Grin
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #47 na: Srpanj 05, 2012, 03:50:04 »

to je kad su otisi u end ali neka pustimo sad to nego evo jedan vrlo lijep prizor koji je istra ucinila red_dragonu http://prntscr.com/blm9j  Grin Grin
kao prvo to im istra nije ucinila....mozda su im uzeli 2k vojnih mislim nisam 100% sigurAN...voda njihov mi se obratio i pitao sta da rade ja sam im rekao da svo odu 2 dana na odmor da istra automatski izgubi rat jer ako istra na njima zaradi ratnom to neide nikom na ruku jer ce se dizat nenormalno Grin
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #48 na: Srpanj 05, 2012, 04:02:07 »

ali opet lijep prizor  Grin
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #49 na: Srpanj 05, 2012, 04:38:06 »

Goronja u blitzu 56 u mom savezu je bio bostan_man koji je po ulasku u nas savez se odmah kandidovao za vodju a odmah posle toga nam je Darkness objavio rat sto sam prijavio Tigeru a nakon nekog vremena taj je acc blokiran a niko iz darknessa nije blokiran jer nije bilo podudaranja Smiley

Podudarao se, zato i je blokiran, samo jedan se blokira, a to se i vidjelo zašto i radi čega.
Evidentirano

barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #50 na: Srpanj 05, 2012, 04:54:17 »

ali opet lijep prizor  Grin
pa bolje da su to napravili nego da su ovi dobili vojne na njima.....to svakom savezu preporucim kojem istra objavi rat
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #51 na: Srpanj 06, 2012, 01:04:46 »

pa bolje da su to napravili nego da su ovi dobili vojne na njima.....to svakom savezu preporucim kojem istra objavi rat
Lips Sealed a neka nama istra objavi rat nama zao zlato baciti a ne pisati na fb kao da mi nesmijemo u rat,da se bojimo insekata nosili bi Raid u dzepovima Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #52 na: Srpanj 06, 2012, 08:00:25 »

Podudarao se, zato i je blokiran, samo jedan se blokira, a to se i vidjelo zašto i radi čega.
to je nesto novo!! ako se DVA racuna podudaraju, kako samo jedan moze biti blokiran  *crazy* *crazy* *crazy*
koliko znam bilo je da  jaci racun bude blokiran na 48 sati a slabiji na 10 000 (i onda redaljka na njima  Cool Cool).
na kraju pravilo kaze:
5. Posebni uvjeti korištenja online igara
5.1 Osim ako pravila igre ne dozvoljavaju iznimke, korisnici mogu imati samo 1 račun po 1 rundi8 e.g. Svijet, Univerzum, itd.) Korištenje više računa nije dopušteno i Imperia Games može u bilo kojem trenutku izbrisati ili blokirati korisničke račune.

znaci pise KORISNIČKE RAČUNE!!!! a ne racun.
nije li time legalizirano varanje na imperii, tj uz glavni, mogu napraviti 10ak sporednih, pa cu se razvijat bez straha. jer ako me i uhvate blokirat ce sporedni , a glavni ostaje nekaznjen. da li je to tajna enormnih bodova koji  bugarski igraci imaju u startu Huh? Huh?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #53 na: Srpanj 06, 2012, 08:12:31 »

znaci s jedne strane imamo luđake koji potrose stotine eura mjesecno za dijamante (znam lika koji je skupio premijum do 2016. pa su ukinuli premijum u skrinjici  *crazy* *crazy* *crazy*), a s druge varalice kojima je sad omoguceno varanje (ako je tako kako ti kazes goronja, jer u pravilima pise drugacije). koji smisao u takvoj igri ima tablica poretka i sto taj poredak predstavlja. to je kao da u  biciklistickoj utrci par njih vozi na dopu, par njih stavi biciklo u kombi pa se doveze pred cilj  i  onda na kraju svi dijele pehare i naprave rang listu. suludo
zbog tih stvari puno kvalitetnih igraca je prestalo s igrom, a bit ce ih jos kako mi se cini
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #54 na: Srpanj 06, 2012, 10:10:16 »

znaci s jedne strane imamo luđake koji potrose stotine eura mjesecno za dijamante (znam lika koji je skupio premijum do 2016. pa su ukinuli premijum u skrinjici  *crazy* *crazy* *crazy*), a s druge varalice kojima je sad omoguceno varanje (ako je tako kako ti kazes goronja, jer u pravilima pise drugacije). koji smisao u takvoj igri ima tablica poretka i sto taj poredak predstavlja. to je kao da u  biciklistickoj utrci par njih vozi na dopu, par njih stavi biciklo u kombi pa se doveze pred cilj  i  onda na kraju svi dijele pehare i naprave rang listu. suludo
zbog tih stvari puno kvalitetnih igraca je prestalo s igrom, a bit ce ih jos kako mi se cini
Istina, al to sve ostavljamo na odluci administratora o veličini učinjenog prekršaja.
Evidentirano

cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #55 na: Srpanj 06, 2012, 02:08:23 »

Ma bugari varaju i to svima mogu dokazati a i admini u uredima imaju gresku u sistemu tj hakeri im prave greske...Moze li mi ko reci kako zlatna medalja posle 3 ere moze postati srebrena???i kada sam se zalio dobio sam odgovor u bazi stoji da je moj savez drugi a i bio je drugi po ekonomskom poretku a zar se ne gleda dominacija dvoraca 71% smo drzali i sada srebreni ma gdje to ima
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #56 na: Srpanj 06, 2012, 03:06:25 »

ima na IO  *freak*
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #57 na: Srpanj 06, 2012, 04:23:36 »

Ma bugari varaju i to svima mogu dokazati a i admini u uredima imaju gresku u sistemu tj hakeri im prave greske...Moze li mi ko reci kako zlatna medalja posle 3 ere moze postati srebrena???i kada sam se zalio dobio sam odgovor u bazi stoji da je moj savez drugi a i bio je drugi po ekonomskom poretku a zar se ne gleda dominacija dvoraca 71% smo drzali i sada srebreni ma gdje to ima
nije to nista ja sam prosli r95 24 sata prije kraja bio 2. i onda je par bugara skocilo skoro za milijun i zavrsio sam 4 ili 5. i to im nije bilo dosta, nego su mi stavili bugarsku zastavu. mislim da mi i sad jos tamo stoji Sad
Evidentirano

DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #58 na: Srpanj 06, 2012, 05:30:17 »

znaci s jedne strane imamo luđake koji potrose stotine eura mjesecno za dijamante (znam lika koji je skupio premijum do 2016. pa su ukinuli premijum u skrinjici  *crazy* *crazy* *crazy*), a s druge varalice kojima je sad omoguceno varanje (ako je tako kako ti kazes goronja, jer u pravilima pise drugacije). koji smisao u takvoj igri ima tablica poretka i sto taj poredak predstavlja. to je kao da u  biciklistickoj utrci par njih vozi na dopu, par njih stavi biciklo u kombi pa se doveze pred cilj  i  onda na kraju svi dijele pehare i naprave rang listu. suludo
zbog tih stvari puno kvalitetnih igraca je prestalo s igrom, a bit ce ih jos kako mi se cini
rijetko kad se slažem sa tobom u potpunosti , ali ovdje imaš potpuno pravo....igrati ovo na ovaj način više stvarno nema smisla....
poslao sam ti sve,pametan si,možeš zaključiti logikom zdravog razuma što se dešavalo...
profil koji je baniran u vlasništvu je jedne cure koja igra sa njim drugi svijet....cura ne troši dijamante,ali igra i zabavlja se....tip koji je kao tu uzeo taj acc onako bez veze,radio je gluposti ,ulazio u tko zna koliko saveza sa tko zna koliko acc - njemu nema bana.....i uopće se ne bih začuio da curu iz nekog XY razloga baniraju i tamo....pa , ionako ne puni kasicu......to su "nebitni" igrači.......
podlo,gnjusno,bezobrazno...kako od Bugara,tako i od naših admina koji takvim igračima uvelike daju vjetar u leđa svojim "širom zatvorenim očima".
Evidentirano
mjelic34
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 31


Profil Email
« Odgovor #59 na: Srpanj 10, 2012, 03:11:22 »

hee kad su tako dobri igraci neznam zasto se ne pokazu u internacionalnim svjetovima a ne tu sa spijunima da igrate
dođite u internacionalne svijetove CUMANS forever KABUMMMMMM
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!