Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 12:34:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: čudne stvari  (Posjeta: 730 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
goranpr
Private
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Postova: 8


Profil Email
« na: Srpanj 27, 2009, 02:44:05 »

pozdrav. vođa sam saveza apachi u svijetu 38. trenutno ratujemo protiv saveza WARclan. zanima me kako to da oni svaki put kad pošaljem napad na nekog njihovog igrača od kojeg sam jači oni ga 15 min prije nego ja stignem do njega izbace van iz saveza tako da dobijemo 0 bodova shvatio bih da je to jedan član ,ali to su napravili već sa 6 člana,tako da mi tu nešto ne štima,ili se netko od njih logira na sve račune i stalno provjerava dal ih ko napada,ili na neki način varaju,a možda i imaju ludu sreću makar to ne vjerujem. sad sam putovao 18 i pol sati u jednom smjeru zbog rata dođem pred sama vrata utvrde od fausta iz saveza WARclan i kad idem pogledati koliko sam bodova zaradio on više nije u savezu, atako je bilo i sa igračima prije. jel mi može netko to malo pojasniti. hvala goranpr vođa saveza apachi realm 38
Evidentirano
Thunder*
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 27, 2009, 03:59:37 »

pozdrav. vođa sam saveza apachi u svijetu 38. trenutno ratujemo protiv saveza WARclan. zanima me kako to da oni svaki put kad pošaljem napad na nekog njihovog igrača od kojeg sam jači oni ga 15 min prije nego ja stignem do njega izbace van iz saveza tako da dobijemo 0 bodova shvatio bih da je to jedan član ,ali to su napravili već sa 6 člana,tako da mi tu nešto ne štima,ili se netko od njih logira na sve račune i stalno provjerava dal ih ko napada,ili na neki način varaju,a možda i imaju ludu sreću makar to ne vjerujem. sad sam putovao 18 i pol sati u jednom smjeru zbog rata dođem pred sama vrata utvrde od fausta iz saveza WARclan i kad idem pogledati koliko sam bodova zaradio on više nije u savezu, atako je bilo i sa igračima prije. jel mi može netko to malo pojasniti. hvala goranpr vođa saveza apachi realm 38

ništa cudno i ništa novo ,samo još jedan dokaz da treba uvest novo pravilo da za vrijeme rata nema izlaska niti izbacivanja igraca iz saveza jer ovako igra gubi smisao kad svako slabiji izađe ili bude izbacen na sred rata i zaista se nadam da ce nadležni ispravit taj nedostatak

moguce je da se sitaju ....
vođa saveza vidi od svakog clana,kamo mu vojska ide(misija) .a možda vidi i dolazne napade -pa riješava igrace
u svakom slucaju nekorektno

Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 27, 2009, 04:27:12 »

hmmm.... ja sam vodja saveza u r9, ostalo je nebitno, i ja mogu samo vidit vojsku saveznika u napadu, nemogu vidit koje vojnike, uz to mogu vidit treniranja vojske, a i to je nebitno, bitno je, da nevidis dolazne napade, tj. znaci da znaju svi sve loznike i provjeravaju acce, evo, sada upravo gledam u saevzu to, i ima, vojska u napadu i vojska u pokretu, u pokretu jest da vojska putuje iz jedne provnicije u druge, a vojske u napadu, jest da saveznik je poslao napad na nekog... znaci, vodja ili vec ko nemoze vidit da napad dolazi na saveznika, tako da se u tom savezu treba provjerit ko tamo putuje s jednog accaa drugi, mozda ih ima vise tako da..... hehe
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #3 na: Srpanj 27, 2009, 06:49:16 »

ma ne znam gdje ovo pitanje svrstati, ali vama nije sigurno teško. ne kužim zašto mi stalno troši zlato pa i kad sam vojsku poslao ne terern i svu artiljeriju
špijune raspustio ostavio samo u 5 provincija kod istog lika.proizvodnju  zlata sam digao da mi pokriva troškove vojske ali mi brže skida nego što piše po satu.
ne mogu non stop napadat da pokrivam troškove.prije nisam imao taj problem.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Srpanj 27, 2009, 06:51:54 »

ma ne znam gdje ovo pitanje svrstati, ali vama nije sigurno teško. ne kužim zašto mi stalno troši zlato pa i kad sam vojsku poslao ne terern i svu artiljeriju
špijune raspustio ostavio samo u 5 provincija kod istog lika.proizvodnju  zlata sam digao da mi pokriva troškove vojske ali mi brže skida nego što piše po satu.
ne mogu non stop napadat da pokrivam troškove.prije nisam imao taj problem.
Vojska u napadu troši 1,5 puta više nego na polju. Samo što ti to ne piše u izvješću carstva. očito imaš previše vojske.
Evidentirano

vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #5 na: Srpanj 27, 2009, 10:38:07 »

pa na poćetku igre su mi rekli da mi vojska mora biti stalno u pokretu da mi ne skida zlato.
i imam samo 52000 vojnika mislim da to nije puno
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #6 na: Srpanj 27, 2009, 11:56:25 »

hmmm.... ja imam 20 k vojske, i trosi oko 10 k/h, pa... ono bi trebalo trositi 20 k/h zlata hehe
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!