Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 06:31:55 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Samo cro2 i "gospodar svijeta" !!!  (Posjeta: 6705 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« na: Lipanj 01, 2012, 09:31:34 »

Svi dvorci su zauzeti , bitka za titulu najboljeg hrvatskog saveza počinje!


i da ti je zanimljivo husari ce osvojit Grin Grin

 
  
Dvorci:           Dvorac1 SZ     Dvorac2 S     Dvorac3 SI     Dvorac4 Z     Dvorac5 C     Dvorac6 I     Dvorac7 JZ     Dvorac8 J     Dvorac9 JI    
Prvi vlasnici:NA_VIlex_legisNA_VI300_SGHusariNA_VINA_VINA_VIKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosiNA_VIKralj_Zvonimir
Promjene2:.............................................

  
Priključio se i savez patria_nostra , husarski neprijatelj broj 1 Smiley ... time je izbačeno svih 5 NA_VI dvoraca s mape

Dvorci:           Dvorac1 SZ      Dvorac2 S      Dvorac3 SI      Dvorac4 Z      Dvorac5 C      Dvorac6 I      Dvorac7 JZ      Dvorac8 J        Dvorac9 JI      
Prvi vlasnici:NA_VIlex_legisNA_VI300_SGHusariNA_VINA_VINA_VIKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir
Promjene2:.............................................


pa mislim da postoji mogučnost da era zavrsi bez pobjednika  Cool

Dvorci nisu mijenjali vlasnike, ali dogodio se možda presudan trenutak u odluci gospodara svijeta i poredku osvajača medalja .
300_SG pod pritiskom patrie , lexa , pistolerosa , kralja zvonimira , tigrova puca i pada sa 3. na 7. mjesto , time lex_legis dolazi na 3. poziciju , pistolerosi 4. , Kralj_Zvonimir 5. , tigrovi 6. ! Husari se vraćaju na prvo mjesto ispred patrie .



to  je to   hussari   se spojili  s 300  sg  sad ce bit veselo  svima  Grin Grin

ja ne igram taj svijet mislim igrao sam ga ali podrzavam husare naprijed decki hrabro  Grin Grin

Grin Grin A ja mislio da su neke curice  Grin Grin Grin Grin

otišao 300_SG u PM  Cry Cry Cry Cry Cry

lex legis napravio   okupljlište oko   pistoleros-evog  dvorca i  obrnuto   mislim  da je napokon pocela  druga era cro 2 svijeta

Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry



e pa frende   oslabljeni  su  sad svi  patrija na odmoru  . lexi  imaju  vojske.  za zvonimir ni  dragi  bog nezna kaj  planiraju . a kaj  se tice pistolerosa oni  nemaju  više tolko  vojske ni  da se brane  to  znaci  samo  jedno  husari   ce osvojit zlato  bez ijednog palog vojnika



boga mi ovaj cro 2 je kao španjolska sapunica haahahahah nezna se ko pije , a tko placa Grin

Postalo je opet zabavno forum između eureke i igre prijestolja pročitat Grin Igor nije ti bilo u redu objavljivat tablice kolonija na forumu, mada nema veze jer ta tablica kruži okolo po svim savezima koliko čujem, al red je red *hmm* Daj ti dalje ovdje izvještaje o dvorcima rađe, postaje interesantno, borba za treće mjesto je neizvjesna Grin Eru će Husari osvojit tu sumnje nema čak i da im se nije 300SG priključio, ali ovako je sad zacementirana pobjeda, patrija budu drugi ako se ne raspadnu a neće valjda, sad je počela borba za treće mjesto... Pistoljerosi pokupili spavače od 300-500k da im doniraju i vojsku prokockali sad će im neko to dokrajčit valjda, ali ostaju još uvijek u igri za treće mjesto zajedno s još par saveza Grin
Mada će na kraju drugo i treće mjesto možda i saveznicima Husara pripast jer Husarima nema ravne ekipe u cro2 realmu i oni će na kraju pokosit ostale saveze i njihove savezne vojske a vjerujem saveznicima prepustit koji dvorac tako da možda i patrija na kraju ostane bez medalje Cheesy

http://prntscr.com/9dv4y uh sta mi ovaj husar uradi hihihihih
odose 2 kolonije ko da ih nisam ni imo ahahahhahhha kako se ljudi daju naprckat na forumu lagano ...
No nebojte se husari , zavrsim rat sa ovim lexićima i prelazim na vas Smiley
Mozda cu izgledat kao mrav koji ujeda slona , ali boga mi kada te taj isti mrav ujede milijun puta ... Garantiram vam tetanus Grin

ja glasam za ove 300_sg jer tako je u mom svijetu isto bilo ova istra imala taj dvoraca a the_end sve ostale dvorce i za 2 mjeseca to se preokrenulo sad istra ima sve dvorce osim jednog sto drzi savez serbia

Nije da se kuzim previse u te dvorce , ali ovi lexići su prerano morali natrpat dvorce i okupljalista vojskom hahahaah ubit ce ih odrzavanje sve te vojske , a onda je samo pitanje vremena kada ce ih neko klepnut hihi ... a onda cu ja doci sa 10 k lakih maceva i uzet im dvorac ahaaahhahahah

Dvorci:           Dvorac1 SZ      Dvorac2 S      Dvorac3 SI      Dvorac4 Z      Dvorac5 C      Dvorac6 I        Dvorac7 JZ      Dvorac8 J        Dvorac9 JI      
Prvi vlasnici:NA_VIlex_legisNA_VI300_SGHusariNA_VINA_VINA_VIKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir
Promjene2:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusaripatria_nostrapistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir

Dvorci:           Dvorac1 SZ      Dvorac2 S      Dvorac3 SI      Dvorac4 Z      Dvorac5 C      Dvorac6 I        Dvorac7 JZ      Dvorac8 J        Dvorac9 JI      
Prvi vlasnici:NA_VIlex_legisNA_VI300_SGHusariNA_VINA_VINA_VIKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir
Promjene2:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusaripatria_nostrapistolerosihusariKralj_Zvonimir




Dvorci:           Dvorac1 SZ      Dvorac2 S      Dvorac3 SI      Dvorac4 Z      Dvorac5 C      Dvorac6 I        Dvorac7 JZ      Dvorac8 J        Dvorac9 JI      
Prvi vlasnici:NA_VIlex_legisNA_VI300_SGHusariNA_VINA_VINA_VIKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusaripatria_nostrapistolerosihusariKralj_Zvonimir
Sada:husarilex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosihusariKralj_Zvonimir

DRŽITE SE TEME !!! Smiley
« Zadnja izmjena: Lipanj 01, 2012, 09:33:27 od Igor245 » Evidentirano

Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #1 na: Lipanj 02, 2012, 09:35:51 »

oj jesi ti nagomilao ovoga
Evidentirano

McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #2 na: Lipanj 03, 2012, 11:18:01 »

Igore...predložit ću te za Pulitzerovu nagradu zbog ovog izvještavanja...samo anprijed.
Evidentirano
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #3 na: Lipanj 03, 2012, 01:46:00 »

jedva cekam  da završi  taj  cro  2 ,treba  husare nac  kad se nadu  negdje  i  razvalit ih  s palicama jedino   im  tak  može  neko  neš  druge nema ,potrgat im  prste  da nemreju  tipkat ,  mislim  da cu  to  organizirat  za pocetak  nove ere
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Lipanj 06, 2012, 06:58:32 »

Nevjerojatan povratak 300_SG preuzeo kontrolu nad svijetom cro2 i upravo je vodeći savez u svijetu.
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Lipanj 06, 2012, 07:13:53 »

http://youtu.be/yFRh9yzoWXE   Shocked  Grin
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #6 na: Lipanj 06, 2012, 01:28:12 »

pa normalno ja sam glasao za njih u anketi hehehe tako je i istra pobijedila eru u cro serb 1 za 3 mjeseca 70% utjecajnosti postigla i ostalih 5 mjeseci je zadrzala i pobijedila
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #7 na: Lipanj 07, 2012, 09:57:37 »

Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #8 na: Lipanj 08, 2012, 01:52:20 »

zapad je naš  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin tko kaže da je 300_SG pao pod pritiskom.......  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #9 na: Lipanj 08, 2012, 02:04:46 »

pa normalno ja sam glasao za njih u anketi hehehe tako je i istra pobijedila eru u cro serb 1 za 3 mjeseca 70% utjecajnosti postigla i ostalih 5 mjeseci je zadrzala i pobijedila
nažalost to nije moguće jel nemamo vojske za dva dvorca.....da je ekipa ostala onda bi išli na još jedan (imperijanski) dvorac i imali bi solidan teritori Lips Sealed ..ovako nažalost ideja o zlatu pala je u vodu, bili bi sretni s bilo kojoj medaljom u ovako oslabljenom sastavu.....ali svaka čast što je bar netko napisao nešto pozitivno o savezu 300_SG  :hooray:
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #10 na: Lipanj 08, 2012, 05:42:35 »

joj jeste i vi znam da jedan dvorac moze zauzeti samo jednu cetvrtinu te ere ali moze uzeti jos 2 dvorca kad tad
Evidentirano

Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #11 na: Lipanj 09, 2012, 12:02:21 »

Oljice, trebas pomoc...Huh?    Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #12 na: Lipanj 09, 2012, 10:17:16 »

u pravu je covjek nije to da je nemoguce zauzeti dvorac
Evidentirano

OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #13 na: Lipanj 09, 2012, 05:11:53 »

pomoć je uvijek dobrodošla  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #14 na: Lipanj 14, 2012, 04:35:37 »

Konačno neka novost iz svijeta cro2 !  ;D

Husari dvostrukim napadom od 3M vojske u sec razlike osvajaju sjeveroistočni dvorac od saveza lex_legis






Evidentirano

 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!