Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:53:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: s jednog kompa više acc  (Posjeta: 557 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
wunderkind
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil Email
« na: Srpanj 26, 2009, 02:08:28 »

jel smiju više ljudi s jednog kompa igrati npr.dva brata al da se dogovori da između njih nema napadanja nit prodavanja resurasa i da to admini znaju da ih nebi slučajno zablokirali ?  tak je bilo dok sam igrao ogame dali je to moguče i ovdje ?
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Srpanj 26, 2009, 12:22:18 »

Da, ako ne radite ništa ilegalno, najvj. neće biti kazne. Ali Te priče obično ne završe tako jer si onda pazite oba acc, pa netko napadne jednog koji hitno treba pomoć, pa drugi uskoči itd.... rezultat znate.
Evidentirano

Thunder*
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 42



Profil
« Odgovor #2 na: Srpanj 27, 2009, 07:00:15 »

jel smiju više ljudi s jednog kompa igrati npr.dva brata al da se dogovori da između njih nema napadanja nit prodavanja resurasa i da to admini znaju da ih nebi slučajno zablokirali ?  tak je bilo dok sam igrao ogame dali je to moguče i ovdje ?

i tako to krene!!!!
"dali mogu dva brata igrat na istom kompu?" nakon toga se prikljuci i sestra pa mama i tata ,pa djed i baka,pa onda dođe tvoj prijatelj koj isto ima acc pa i on se tvog kompa malo da vidi situaciju,pa dođu prijateljice od sestre pa i one usput da bace pogled malo na acc,zatim dođu mamine prijateljice na kavu ,pai one dok piju kavu da pošalju vojsku,a usput dođe i stric na godišnji par dana pa ce i on malo s tvog kompa a ima i dvoje djece i svako ima otvoren acc...... i da stvar bude bolja svi igraju isti svjet ,i onda kad neko dobije ban...onda krene ono najzanimljivije..: "zašto sam banan?""nisam ja varao""mama ,tata,brat,seka...su samo htjeli,,,,""ma neko mi provalio lozinku-pa mi kupio jeftino željezo...) Lips Sealed

savjet:
otvori više acc-a ,slobodno,nek cjela obitelj igra, ali ima više svjetova ,za vašu sigurnost -da ne dobijete ban ,svako neka igra svoj svjet i svi sretni i zadovoljni... Tongue

Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!