Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 02:14:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto je pala Patrija...  (Posjeta: 12513 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #90 na: Svibanj 29, 2012, 12:41:01 »

VJERUJ ONDA DA ĆU TI ONDA OSOBNO DOĆ
nema problema....ali samo igraj svoj račun a ne tuđe....i doniraj tu vojsku više...kako te nije sram,neznam čega se bojiš imaš krpu bodova i šaku jada od vojske sramoto...uništio si savez sa svojim pametovanjima  Undecided
Evidentirano
hnekic6
Gost
« Odgovor #91 na: Svibanj 29, 2012, 12:43:08 »

STVARNO SI ....NEZNAM KAKO BI SE SJETIO TOLIKO LOŠIH MISLI O TEBI ALI NISI NORMALAN...
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #92 na: Svibanj 29, 2012, 12:45:20 »

svaka budala ima svoje veselje....   Grin

eto vam spijuna,ne znas ko je,smije ti se ,s tobom je u savezu ,pa ti igraj dalje,...mislim na tog optimusa,naravno

tacno tiger jos proslu cro 2 eru si rekao da ces predlozit da se rijesi to pitanje vidljivosti  offline statusa drugih igraca ,...to je vec stari problem..
« Zadnja izmjena: Svibanj 29, 2012, 12:46:56 od memnon » Evidentirano

Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #93 na: Svibanj 29, 2012, 12:48:44 »

--Skeletor--.LJEPO SAM VAM REKAO KO JE NA STOLICI NEKA SE JAVI U SAVEZ A VI SE ZA Lips Sealed AVATE ..OD SADA KO SE NE JAVI BIT ĆE KAŽNJEN..VIDIM DA BEZ KAŽNJAVANJA NEMA NIŠTA JER JE TO PROBLEM ILI STE NEĆIJI ŠPIJUNI..HOĆU DA SE ZNA KO JE NA ĆIJEM ACC..ZBILJA ĆE LETITI VAN IZ SAVEZA..POZDRAV ako nisam bio dovoljno jasan obratite se na privat....          kakvo ponašanje na forumu takvo i u savezu........... Shocked
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #94 na: Svibanj 29, 2012, 12:49:00 »

Malo sam otišao sa strane na terasu jer sam se poprilično uzbudio i srce me stislo...ovako, ako me netko krivo protumačio to je jer je pisanim riječima teško izraziti ton i namjeru. Nije mi namjera bila nikog obezvrijediti, a smajliće i te stvari ne volim pisati jer mi se čine djetinjasti...ali možda sammorao više ih koristiti da izrazim osječaje. Vjerujem da patrii nije lako jer su zbog trenutka nepažnje izgubili mnogo toga. Nama se to desilo jer sam ja zaspao i probudio se nekih 30 min nakon napada na SZ dvorac i tad je već bilo gotovo...kriva procjena podizanja njihovog okupljališta. Ako niste primjetili, nije se oglasio niti jedan husar niti da potvrdi niti da demantira insinuacije da sam se sa njima dogovorio. Vjerojatno se smiju i gledaju kako ćemo se međusobno pojesti. Mislim da bi svi trebali uplatiti 20kn na neki račun i nači se na nekoj livadi, okrenuti janjca i napit se vina il pive za te pare i dobro se svemu ovome nasmijati..jer priznajmo...svi mi imamo preko 30 banki i ozbiljni smo ljudi, a ovo je samo igra razbibriga.
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #95 na: Svibanj 29, 2012, 12:50:02 »

nema problema....ali samo igraj svoj račun a ne tuđe....i doniraj tu vojsku više...kako te nije sram,neznam čega se bojiš imaš krpu bodova i šaku jada od vojske sramoto...uništio si savez sa svojim pametovanjima  Undecided

meni stvarno nije jasno...igrati s lljudima u savezu,provodit vrijeme s njima i na kraju ih tako na forumu razapet... stvarno te može bit sram tko god da si..... ovime nisi ponizio niti jednog člana patrije nego samo sebe samog...  uživaj u svom djelu..pametni će shvatiti tko je tu gubitnik...
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #96 na: Svibanj 29, 2012, 01:03:41 »

--Skeletor--.LJEPO SAM VAM REKAO KO JE NA STOLICI NEKA SE JAVI U SAVEZ A VI SE ZA Smiley AVATE ..OD SADA KO SE NE JAVI BIT ĆE KAŽNJEN..VIDIM DA BEZ KAŽNJAVANJA NEMA NIŠTA JER JE TO PROBLEM ILI STE NEĆIJI ŠPIJUNI..HOĆU DA SE ZNA KO JE NA ĆIJEM ACC..ZBILJA ĆE LETITI VAN IZ SAVEZA..POZDRAV ako nisam bio dovoljno jasan obratite se na privat....          kakvo ponašanje na forumu takvo i u savezu........... Shocked

Počeo vas je skele postrojavat *freak* Uff onda ste zbilja dno dotaknuli *crazy* Najrađe bi vam ja rekao ko su vam špilje u savezu da se malo smirite, al neću.... nek vas skele proziva, ak mu to date drugo niste ni zaslužili Grin
Evidentirano
hnekic6
Gost
« Odgovor #97 na: Svibanj 29, 2012, 01:09:03 »

Počeo vas je skele postrojavat *freak* Uff onda ste zbilja dno dotaknuli *crazy* Najrađe bi vam ja rekao ko su vam špilje u savezu da se malo smirite, al neću.... nek vas skele proziva, ak mu to date drugo niste ni zaslužili Grin
DESI STARI DRUŽE...
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #98 na: Svibanj 29, 2012, 01:11:09 »

Malo sam otišao sa strane na terasu jer sam se poprilično uzbudio i srce me stislo...ovako, ako me netko krivo protumačio to je jer je pisanim riječima teško izraziti ton i namjeru. Nije mi namjera bila nikog obezvrijediti, a smajliće i te stvari ne volim pisati jer mi se čine djetinjasti...ali možda sammorao više ih koristiti da izrazim osječaje. Vjerujem da patrii nije lako jer su zbog trenutka nepažnje izgubili mnogo toga. Nama se to desilo jer sam ja zaspao i probudio se nekih 30 min nakon napada na SZ dvorac i tad je već bilo gotovo...kriva procjena podizanja njihovog okupljališta. Ako niste primjetili, nije se oglasio niti jedan husar niti da potvrdi niti da demantira insinuacije da sam se sa njima dogovorio. Vjerojatno se smiju i gledaju kako ćemo se međusobno pojesti. Mislim da bi svi trebali uplatiti 20kn na neki račun i nači se na nekoj livadi, okrenuti janjca i napit se vina il pive za te pare i dobro se svemu ovome nasmijati..jer priznajmo...svi mi imamo preko 30 banki i ozbiljni smo ljudi, a ovo je samo igra razbibriga.
nije lose... tako se najbolje rjesavaju razmirice... pa da zapjevamo "tko ne pije, za husare je!" :-)
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #99 na: Svibanj 29, 2012, 01:11:26 »

kad je već dunkan ovdje, zamolio bih ga da kaže jel smo on i ja imali prošlu eru bilo kakav dogovor i o čemu je bio naš jedini kontakt. hvala
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #100 na: Svibanj 29, 2012, 01:11:38 »

kaki si u igri taki si u zivotu.....a ti momak...koliko vidim si teski kompleksas...zeljan paznje....nesiguran u zivotu..pa tu lijecis svoje frustracije...na nekoj igrici.....idi si bolje nac curu...ako uopce mozes....ili prosetaj psa vani...ako te mama pusta preko ceste.....al to sumnjam....ici izdavat svoj savez,,,,,skojima si 24 sata zajedno....koji su ti pomagali oko centri slali ti zlato..spijali protivnike zatebe....malo jadno.....
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #101 na: Svibanj 29, 2012, 01:14:56 »

kad je već dunkan ovdje, zamolio bih ga da kaže jel smo on i ja imali prošlu eru bilo kakav dogovor i o čemu je bio naš jedini kontakt. hvala
pusti ga, on ce ti samo uvalit... pa vidis da mu je jadnom ovo zabavno sve skupa... uglavnom, meni si pokazao screenove i od tog razgovora.. ja sam vidio svojim ocima ;-)
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #102 na: Svibanj 29, 2012, 01:38:05 »

kaki si u igri taki si u zivotu.....a ti momak...koliko vidim si teski kompleksas...zeljan paznje....nesiguran u zivotu..pa tu lijecis svoje frustracije...na nekoj igrici.....idi si bolje nac curu...ako uopce mozes....ili prosetaj psa vani...ako te mama pusta preko ceste.....al to sumnjam....ici izdavat svoj savez,,,,,skojima si 24 sata zajedno....koji su ti pomagali oko centri slali ti zlato..spijali protivnike zatebe....malo jadno.....

   tineeek    *kissgirl*  moram priznat da mi je baš falio ovaj forum    Grin
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
Pcelar
Lieutenant
***

Karma: +19/-48
Offline Offline

Postova: 161



Profil
« Odgovor #103 na: Svibanj 29, 2012, 01:47:53 »

ovaj optimus je garant spija a moguce da je i ovaj svemoguci skeletor,a ono najvaznije husari osvajaju eru jel i ono kaj im se moze nac na putu se porazbija i posvada medusobno  Cool Cool
Evidentirano

Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #104 na: Svibanj 29, 2012, 02:15:00 »

kad je već dunkan ovdje, zamolio bih ga da kaže jel smo on i ja imali prošlu eru bilo kakav dogovor i o čemu je bio naš jedini kontakt. hvala
Ah kaj se uzbuđuješ... nek si misli ko si kaj hoće Wink Ak ti kaj znači mogu potvrditi da je istina kaj si napisao. Ja sam kontaktirao tebe kad vam se savez raspadao na kraju ere, uvijek su mi se sviđali ratnički accevi a ti si bio jedan od rijetkih tamo koji su radi gušta igru igrali do kraja. Na kraju si negativno odgovorio, uljudno i korektno. S druge strane Sonjica naša vam je raspustila saveznu vojsku malo prije mog udara uštedjevši mi gubitke, pa sam išao pitat ekipu jel to naš acc možda pa da ja za to ni ne znam Cheesy
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!