Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 04:18:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto je pala Patrija...  (Posjeta: 12515 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #60 na: Svibanj 28, 2012, 11:45:28 »

E pa stvarno bih volio znati od kud ti priča da sam se prodao za srebrnu medalju ili za bilo koju uopće...nego jedino da nije ta špija husara u patrii prodala tu foru. Patriu sam u više navrata upozorio da imaju špijuna, a odgovor koji sam dobio je bio otresit oštar. pa ne znam ni sam šta da mislim. Vidim da ste skloni vjerovati onome što želite da je tako a ne onome što čujete.
pa okani se optužaba kao žaba da sam papak, jer kad je zagustilo tvoji su papci njbrže radili. No pustimo to na stranu, nego reci koliko puta sam patrii nudio suradnju i spajanje? pa ako treba stavit ću printscreen na forum nekih razgovora samo zato da se poklopiš ušima da vidiš kakve gluposti pričaš?

paaapak...oš još?  paaaaapaaak... hehe..pa dobro jesi ti normalan? pa tko bi normalan pod tvoje vodstvo??  a priču o tvojim suradnjama sam dobila na početku ere... šta je bilo prošlu eru između tebe i dunkana? kakvi dogovori?...ajmo sad u javnost i ne zaboravi da si mi SAM pisao o tome.....
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
jasmina
Gost
« Odgovor #61 na: Svibanj 28, 2012, 11:46:53 »

pretpostavljam da se jedni razvijaju dok drugi igraju za savez i doniraju cijele vojske za svoju ekipu....a ti pojedinci sjede i čuvaju svoje vojske kao da će ih prenijeti u iduću eru....i vjerojatno glume frajere u savezu  ;D
autor teme i autor prvog odgovora na postavljeno pitanje nije vrijedan biti član niti jednog saveza kada u trenutcima koji su poprilično teški za jedan savez može uopće razmišljati pisati ovako o svom savezu i svojim saveznicima,vidim da ste svi prepisali odgovor od njega sa malim izmjenama riječi,krivac ako se to može uopće u jednoj igri tako nazvati su oni koji su trebali čuvati dvorac i vojsku u njoj,a kako su to vijerojatno igrači koji imaju vijerojatno i svoj život sa svim problemima koje on donosi nemože ih se smatrati krivcima zbog toga što nisu bili prisutni u određenom trenutku u igri da maknu vojsku
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #62 na: Svibanj 28, 2012, 11:47:54 »

paaapak...oš još?  paaaaapaaak... hehe..pa dobro jesi ti normalan? pa tko bi normalan pod tvoje vodstvo??  a priču o tvojim suradnjama sam dobila na početku ere... šta je bilo prošlu eru između tebe i dunkana? kakvi dogovori?...ajmo sad u javnost i ne zaboravi da si mi SAM pisao o tome.....
molimo mladu damu bez neukusnog vrijedanja....hvala unaprijed... Embarrassed
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #63 na: Svibanj 28, 2012, 11:49:30 »

paaapak...oš još?  paaaaapaaak... hehe..pa dobro jesi ti normalan? pa tko bi normalan pod tvoje vodstvo??  a priču o tvojim suradnjama sam dobila na početku ere... šta je bilo prošlu eru između tebe i dunkana? kakvi dogovori?...ajmo sad u javnost i ne zaboravi da si mi SAM pisao o tome.....
dunkan je mene pred kraj ere pozvao da dođem u husare i započnem eru sa njima. Fino sam se zahvalio i odbio poziv. to je sve šta sam ja sa njime pričao.
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #64 na: Svibanj 28, 2012, 11:50:43 »

Mislim da nije uredu smijat se patrijinoj muci jer su nam cijelu eru saveznici... mislim da su mcd-ov komentar tako i dozivjeli...nazalost... to da nam je patrija bila dobar saveznik se vidjelo na pocetku vise nego sad... sad trenutno znam malo njih tamo, a da mi se ne svidja sto im je defile kroz savez to stoji... O Sonji kao covjeku, zeni pa i kao nekadasnjem clanu lexa mislim nabolje... pouzdan igrac na kog se uvijek mozes osloniti... svaka cast sonjica... mislim da bi svako volio takvog igraca u savezu... mozda proslu eru samo nije imala jak suport i osobe od povjerenja uz sebe, a s druge strane imala spijune... ono sto mene muci kod patrije je to sto se cijelu eru toliko igraca izpremjenjalo tak da ne znas tko sto vise igra... za razliku od husara, nemaju neku taktiku vec im je cilj rusit husare... husari pak imaju cilj i po njemu razvijaju taktiku... e sad da se ni meni ne svidja uvijek nasa legis taktika je istina, ali ako se za nesto odluci vecina stojim iza njih... tako da optimuse nije uredu da ovako predstavljas svoje kolege, ako ti uopce jesu kolege... ako ti ne valja izadjes iz saveza ili prestanes igrati... i to je jedino ispravno.. sve usvemu... postujem odredjene igrace iz patrije i nadam se da cemo nekad opet moci biti prijateljski savez, ali to ce naravno ukljucivati i to da ne primate ekipu koja je potencijalna opasnost za vas savez, a onda naravno i za nas.. ili ekipu koja je do prije 2-3 dana rusila nas kao vase saveznike, a onda skrivanje u savezu koji je cijelu eru tj. bar dok sam bio aktivniji na pocetku suradjivao s nama... izdvojio bi naravno brzog i jontru koji mi se cini ne igraju vise imperiju, ali sam s njima suradjivao neprestalno... ima jos nekih acc-eva, ali nisam siguran da ih igraju stari igraci s kojima sam imao odlican odnos... i to mi je najvise zao.. zao mi je patrije... vjerujem da je razlog njihovog pada najvise zbog nedostatka energije da koliko god da se bore i kako god da se sloze s nekim uvijek ispada losa kombinacija... no bilo je i divnih situacija.. pa nemojmo zaboravit izbacivanje jadnog dunkana iz stroja.. pa to su oni napravili ;-) nadam se da cete poslozit svoje redove i nastavit borbu zesce nego ikad... samo da se ne desi proslogodisnja era kad su na kraju svi odustali... nemam potrebe vise komentirat... pogotovo ne neke žvaljave replike na ovo Kiss
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #65 na: Svibanj 28, 2012, 11:52:22 »

dunkan je mene pred kraj ere pozvao da dođem u husare i započnem eru sa njima. Fino sam se zahvalio i odbio poziv. to je sve šta sam ja sa njime pričao.
istina.. potvrdjujem.. ja sam tada razgovarao sa mcd-om o tome
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #66 na: Svibanj 28, 2012, 11:53:55 »

Mislim da nije uredu smijat se patrijinoj muci jer su nam cijelu eru saveznici... mislim da su mcd-ov komentar tako i dozivjeli...nazalost... to da nam je patrija bila dobar saveznik se vidjelo na pocetku vise nego sad... sad trenutno znam malo njih tamo, a da mi se ne svidja sto im je defile kroz savez to stoji... O Sonji kao covjeku, zeni pa i kao nekadasnjem clanu lexa mislim nabolje... pouzdan igrac na kog se uvijek mozes osloniti... svaka cast sonjica... mislim da bi svako volio takvog igraca u savezu... mozda proslu eru samo nije imala jak suport i osobe od povjerenja uz sebe, a s druge strane imala spijune... ono sto mene muci kod patrije je to sto se cijelu eru toliko igraca izpremjenjalo tak da ne znas tko sto vise igra... za razliku od husara, nemaju neku taktiku vec im je cilj rusit husare... husari pak imaju cilj i po njemu razvijaju taktiku... e sad da se ni meni ne svidja uvijek nasa legis taktika je istina, ali ako se za nesto odluci vecina stojim iza njih... tako da optimuse nije uredu da ovako predstavljas svoje kolege, ako ti uopce jesu kolege... ako ti ne valja izadjes iz saveza ili prestanes igrati... i to je jedino ispravno.. sve usvemu... postujem odredjene igrace iz patrije i nadam se da cemo nekad opet moci biti prijateljski savez, ali to ce naravno ukljucivati i to da ne primate ekipu koja je potencijalna opasnost za vas savez, a onda naravno i za nas.. ili ekipu koja je do prije 2-3 dana rusila nas kao vase saveznike, a onda skrivanje u savezu koji je cijelu eru tj. bar dok sam bio aktivniji na pocetku suradjivao s nama... izdvojio bi naravno brzog i jontru koji mi se cini ne igraju vise imperiju, ali sam s njima suradjivao neprestalno... ima jos nekih acc-eva, ali nisam siguran da ih igraju stari igraci s kojima sam imao odlican odnos... i to mi je najvise zao.. zao mi je patrije... vjerujem da je razlog njihovog pada najvise zbog nedostatka energije da koliko god da se bore i kako god da se sloze s nekim uvijek ispada losa kombinacija... no bilo je i divnih situacija.. pa nemojmo zaboravit izbacivanje jadnog dunkana iz stroja.. pa to su oni napravili ;-) nadam se da cete poslozit svoje redove i nastavit borbu zesce nego ikad... samo da se ne desi proslogodisnja era kad su na kraju svi odustali... nemam potrebe vise komentirat... pogotovo ne neke žvaljave replike na ovo Kiss
ma tu ti se nezna tko šta igra...svatko svakome ulazi na račune  *crazy*
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #67 na: Svibanj 28, 2012, 11:54:33 »

paaapak...oš još?  paaaaapaaak... hehe..pa dobro jesi ti normalan? pa tko bi normalan pod tvoje vodstvo??  a priču o tvojim suradnjama sam dobila na početku ere... šta je bilo prošlu eru između tebe i dunkana? kakvi dogovori?...ajmo sad u javnost i ne zaboravi da si mi SAM pisao o tome.....
prošlu si eru ti vodila lexe, ja sam preuzeo zadnjih par dana. sonja, de popuši cigaru i skuliraj. Pa kud ste mene našli napadat i moj savez zbog toga što se desilo patrii, zar sam ja možda odao da nema tko čuvat vojsku, ili sam ja upravljao vojskom i namjestio je? zar sam ja poslao saveznu vojsku husara na patriu? pa šta je nisu spremili kao mi u okupljalište pa je ne bi mogli napasti? Mislim da bi prvo krivca trebali potražiti u svojim redovima a ne u našim redovima.
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #68 na: Svibanj 28, 2012, 11:56:39 »

Mislim da nije uredu smijat se patrijinoj muci jer su nam cijelu eru saveznici... mislim da su mcd-ov komentar tako i dozivjeli...nazalost... to da nam je patrija bila dobar saveznik se vidjelo na pocetku vise nego sad... sad trenutno znam malo njih tamo, a da mi se ne svidja sto im je defile kroz savez to stoji... O Sonji kao covjeku, zeni pa i kao nekadasnjem clanu lexa mislim nabolje... pouzdan igrac na kog se uvijek mozes osloniti... svaka cast sonjica... mislim da bi svako volio takvog igraca u savezu... mozda proslu eru samo nije imala jak suport i osobe od povjerenja uz sebe, a s druge strane imala spijune... ono sto mene muci kod patrije je to sto se cijelu eru toliko igraca izpremjenjalo tak da ne znas tko sto vise igra... za razliku od husara, nemaju neku taktiku vec im je cilj rusit husare... husari pak imaju cilj i po njemu razvijaju taktiku... e sad da se ni meni ne svidja uvijek nasa legis taktika je istina, ali ako se za nesto odluci vecina stojim iza njih... tako da optimuse nije uredu da ovako predstavljas svoje kolege, ako ti uopce jesu kolege... ako ti ne valja izadjes iz saveza ili prestanes igrati... i to je jedino ispravno.. sve usvemu... postujem odredjene igrace iz patrije i nadam se da cemo nekad opet moci biti prijateljski savez, ali to ce naravno ukljucivati i to da ne primate ekipu koja je potencijalna opasnost za vas savez, a onda naravno i za nas.. ili ekipu koja je do prije 2-3 dana rusila nas kao vase saveznike, a onda skrivanje u savezu koji je cijelu eru tj. bar dok sam bio aktivniji na pocetku suradjivao s nama... izdvojio bi naravno brzog i jontru koji mi se cini ne igraju vise imperiju, ali sam s njima suradjivao neprestalno... ima jos nekih acc-eva, ali nisam siguran da ih igraju stari igraci s kojima sam imao odlican odnos... i to mi je najvise zao.. zao mi je patrije... vjerujem da je razlog njihovog pada najvise zbog nedostatka energije da koliko god da se bore i kako god da se sloze s nekim uvijek ispada losa kombinacija... no bilo je i divnih situacija.. pa nemojmo zaboravit izbacivanje jadnog dunkana iz stroja.. pa to su oni napravili ;-) nadam se da cete poslozit svoje redove i nastavit borbu zesce nego ikad... samo da se ne desi proslogodisnja era kad su na kraju svi odustali... nemam potrebe vise komentirat... pogotovo ne neke žvaljave replike na ovo Kiss
http://prntscr.com/9tmbq
Evidentirano
Cromiks
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #69 na: Svibanj 28, 2012, 11:58:17 »

Ko je rekao da je pala Patrija? Shocked
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #70 na: Svibanj 29, 2012, 12:02:01 »

svasta je svatko cuo.. i to je dosta smjesno :-) ja sam cuo prije dok je skeletor bio kod nas da je on spija od husara.. i to sam cuo od patrije... i to sam mu i rekao kad je isao... nikad se nikom nisam bojao reci ono sto sam mislio... dalo bi se tu svasta reci.. postojala je opcija da neki husari predju kod nas jer se neko vrijeme tamo raspadala igra.. i sjecam se da je smucika pregovarala nesto sa warlockom ili slicno o njegovom prelazku kod nas.. to je bilo prije pol godine mi se cini... eto, ako nije tako neka kaze netko tko zna bolje od mene.. koliko ja znam mcd nije pregovarao sa husarima, bar koliko ja znam..bar ako se to nije desilo u zadnjih 5 min...
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #71 na: Svibanj 29, 2012, 12:02:06 »

Ko je rekao da je pala Patrija? Shocked
vidi u poredku po vrijednosti saveza
Evidentirano

HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #72 na: Svibanj 29, 2012, 12:03:29 »

Ko je rekao da je pala Patrija? Shocked
Ma nije pala samo im trenutno švelje prave loše šavove.
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #73 na: Svibanj 29, 2012, 12:04:35 »

http://prntscr.com/9tmjc
http://prntscr.com/9tmnk
Samo bih to zelio reci.Dakle skoro cjela ekipa je sada tu i stoji iza Mc-a .A komu se ne svidza neka nam dodze u posjetu..
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #74 na: Svibanj 29, 2012, 12:08:58 »

ajte vi skeletora pitajte od koga je on to čuo pa da svi ovdje na forumu procjene da li je ta osoba od koje je on to čuo mjerodavna. A možda je on dobio nalog husara da tako prenese svojima. i ja sam čuo mnogo stvari, ali sam onda direktno pitao i odgovore koje sam dobio smatrao sam vrijednijima od onih čuo sam nešto ali nisam siguran ali je možda --- ma dajte. sad nam se smiju, a pred kraj kad se karte sve otvore, oni koji budu završili u nekim savezima znat če se za koga su igrali.
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!