Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 08:52:35 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto je pala Patrija...  (Posjeta: 12571 puta)
0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #45 na: Svibanj 28, 2012, 11:03:12 »

Vidim da me se spominje a sto puta sam rekla ne spominji ime moje uzalud.... dakle...
1. zamolila bi gospodu HUSARE sa povuku špijuna iz patrije pa se možda i počnem igrat...jer očito veliki ratnici neznaju igrati bez  da imaju nekoga unutra...fair game and I am in Wink
2. MC Daworius...prodana dušo...ti ćeš meni nešto pričat o vodstvu saveza?! Pa većeg papka od tebe nisam vidjela... šta? čujem da si se prodao za srebrnu medalju? a olji si se smijao prošlu eru...  Shocked
Okani me se i mog imena jednom zauvjek jer ćeš u suprotnom morat mjenjat nickname ma koji svijet igrao a znam kakva bi to pljuska bila tvom egu....  hvala!
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
HE-MAN
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« Odgovor #46 na: Svibanj 28, 2012, 11:06:24 »

ja igram u patriji i nije bitno pod kojim nickom i evo zašto smo pali....     http://prntscr.com/9taxm
A šta ćeš kad čovjek radije daje da mu Husari razbiju vojsku nego da donira u savez  Grin
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #47 na: Svibanj 28, 2012, 11:07:00 »

Pa moglo bi se reći da ih sonja uči igrati s obzirom da su stalno na stolicama, a tako je lexe prošlu eru vodila...sonja, nemoj se ljutiti, to je šala, znam da ne igraš...samo si novce uložila na krivu boju. Zašto je patria pala ne znam, ali mislim da nije pala nego da je to logičan slijed događaja i vjerujem da će se reorganizirati i pokušati uzvratiti.
Naime, priča se okolo da su husari uplatili dijamante tigrovima kako bi lexima objavili rat...ok...neka su. Onda patria uzme ratnika poput alucardjunior koji je javno gnjavio njima največeg saveznika lex_legis i koji je otišao u tigrove samo da bi nas mogao porobljavati da nam ekonomiju s Smiley  da nas malo usosi i tako dalje, pa drugi dan B U M !!! na patriu...Zar samo ja vidim da tu nešto ne štima? Dakle, uzmeš u savez igrača koji surađuje sa neprijateljem i napada tvojeg prijatelja i netom nakon toga popušiš dvorac i vojsku...hellooouuu.
Opet ti kenjas o nekim torijama zavjere , a husari da niste u federaciji s njima bi se trebali vamo pojaviti i reci kako su to nama (tigrovima )  oni dijamante davali , pa da bih ti po pi Grin i tebi i tvom savezu pa da ste i u husarima , zato jer takve ljude kao sto si ti nepodnosim organski ...Mami bi se uvuko u dupe da imas koristi od toga , a ti i tvoj cijeli savez ste poznati po krvavim koljenima , jer non stop pred nekim klecite ... Zato poklopi se usima , i odi si klekni ... a ostatak vec znas sta ti je radit , jako si dobar u tome ... Nastavi se ulizivat husarima , mozda ce ti se smilovat i dati priliku da im pop.... S obzirom da imas jako puno prakse u tome ... Ja sam iso tamo gdje je rat . To je cinjenica , ali za takve kao sto si ti ,ako treba sam bih doniro ... Sreca tvoja pa nemam vise toliko vremena , nebi ovo samo tako zavrsilo Smiley puno pozdrava Grin
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #48 na: Svibanj 28, 2012, 11:10:39 »

Opet ti kenjas o nekim torijama zavjere , a husari da niste u federaciji s njima bi se trebali vamo pojaviti i reci kako su to nama (tigrovima )  oni dijamante davali , pa da bih ti po pi Grin i tebi i tvom savezu pa da ste i u husarima , zato jer takve ljude kao sto si ti nepodnosim organski ...Mami bi se uvuko u dupe da imas koristi od toga , a ti i tvoj cijeli savez ste poznati po krvavim koljenima , jer non stop pred nekim klecite ... Zato poklopi se usima , i odi si klekni ... a ostatak vec znas sta ti je radit , jako si dobar u tome ... Nastavi se ulizivat husarima , mozda ce ti se smilovat i dati priliku da im pop.... S obzirom da imas jako puno prakse u tome ... Ja sam iso tamo gdje je rat . To je cinjenica , ali za takve kao sto si ti ,ako treba sam bih doniro ... Sreca tvoja pa nemam vise toliko vremena , nebi ovo samo tako zavrsilo Smiley puno pozdrava Grin
Riješi to na polju sa McD...ali sa špijunima pošto ste vojske donirali  Grin

















Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #49 na: Svibanj 28, 2012, 11:12:25 »

Vidim da me se spominje a sto puta sam rekla ne spominji ime moje uzalud.... dakle...
1. zamolila bi gospodu HUSARE sa povuku špijuna iz patrije pa se možda i počnem igrat...jer očito veliki ratnici neznaju igrati bez  da imaju nekoga unutra...fair game and I am in Wink
2. MC Daworius...prodana dušo...ti ćeš meni nešto pričat o vodstvu saveza?! Pa većeg papka od tebe nisam vidjela... šta? čujem da si se prodao za srebrnu medalju? a olji si se smijao prošlu eru...  Shocked
Okani me se i mog imena jednom zauvjek jer ćeš u suprotnom morat mjenjat nickname ma koji svijet igrao a znam kakva bi to pljuska bila tvom egu....  hvala!
E pa stvarno bih volio znati od kud ti priča da sam se prodao za srebrnu medalju ili za bilo koju uopće...nego jedino da nije ta špija husara u patrii prodala tu foru. Patriu sam u više navrata upozorio da imaju špijuna, a odgovor koji sam dobio je bio otresit oštar. pa ne znam ni sam šta da mislim. Vidim da ste skloni vjerovati onome što želite da je tako a ne onome što čujete.
pa okani se optužaba kao žaba da sam papak, jer kad je zagustilo tvoji su papci njbrže radili. No pustimo to na stranu, nego reci koliko puta sam patrii nudio suradnju i spajanje? pa ako treba stavit ću printscreen na forum nekih razgovora samo zato da se poklopiš ušima da vidiš kakve gluposti pričaš?
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #50 na: Svibanj 28, 2012, 11:15:04 »

Riješi to na polju sa McD...ali sa špijunima pošto ste vojske donirali  Grin
Ocigledno ti nemas pojma tko je sta doniro , krivo su te uputile tvoje spije , ja imam vise nego dovoljno vojske da mogu ganjat sve te jazavce iz lexa , ono sto sam ja doniro je samo mala kap u moru , koliko imam i koliko vojske mogu napraviti ...
Jedino cega nemam je raspolozivog vremena ... No ako puknem , bit ce ga i previse ... a tek se onda vrata pakla otvaraju za one sto klece ... pa bi mogli samo da mi kleknu Grin
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #51 na: Svibanj 28, 2012, 11:18:57 »

daworius.. Lips Sealed  prodano...jos samo da mi je saznat gdje zivis da ti zapalim kucu...cuko prodani....cicijo jedna zvaljava,,, *freak*
Pa jel si ti normalan? od kud ti pravo da tako prijetiš, a o tome šta govoriš nemaš pojma ni dokaza. nit sam vam ja razbio vojsku, nit sam vam uzeo dvorac, nit sam u bilo kakvom dogovoru sa husarima, a več 3 noći čamim pred kompom i čuvam vojsku, a jedinu noć kad sam od umora zaspao uzeli su nam dvorac. pa o čemu ti baljezgaš?
Evidentirano
Optimus Prime
Private
*

Karma: +8/-8
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #52 na: Svibanj 28, 2012, 11:20:57 »

 TOVARSISAKprije....sati
skele i cijeli savez oprostite kaj sam vas uvrijedio al totalno sam popizdio...mc je dogovorio federaciju sa husarima da njih ne diraju i da oni dobe srebro...to je i amater reko
Evidentirano
HE-MAN
Private
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Postova: 3



Profil
« Odgovor #53 na: Svibanj 28, 2012, 11:24:48 »

E pa stvarno bih volio znati od kud ti priča da sam se prodao za srebrnu medalju ili za bilo koju uopće...nego jedino da nije ta špija husara u patrii prodala tu foru. Patriu sam u više navrata upozorio da imaju špijuna, a odgovor koji sam dobio je bio otresit oštar. pa ne znam ni sam šta da mislim. Vidim da ste skloni vjerovati onome što želite da je tako a ne onome što čujete.
pa okani se optužaba kao žaba da sam papak, jer kad je zagustilo tvoji su papci njbrže radili. No pustimo to na stranu, nego reci koliko puta sam patrii nudio suradnju i spajanje? pa ako treba stavit ću printscreen na forum nekih razgovora samo zato da se poklopiš ušima da vidiš kakve gluposti pričaš?
Ja mislim da je Igor254 - ili poznat kao Solar_flare, zapravo on špija. Cheesy
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #54 na: Svibanj 28, 2012, 11:27:12 »

majmuni jedni, amater je špija od početka, pa on se razvio na osnovu federacije sa husarima i od sebe napravio mučenika došavši kod vas.
 Pa evo vam razgovor sa rockyem pa sad vi procjenite dal je to dogovor ili samo fer play igra
http://prntscr.com/9tkkj
a svi nasjedate na tu igru i izjedate se međusobno zbog buba koje vam ubacuju u uho.
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #55 na: Svibanj 28, 2012, 11:27:56 »

pa jednom je izletio iz patrije ako se nevaram...zbog odavanja nekih stvari husarima
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #56 na: Svibanj 28, 2012, 11:28:41 »

 http://youtu.be/AA5DsLzSVrk
*dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *dance* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *YAHOO* *easy* *HI* *easy* *HI* *easy* *HI* *easy* *HI* *easy* *HI* *easy* *HI* *easy* *HI* *HI* *easy* *easy* *freak* *xxx* *freak* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Najviše Online Danas: 56. Najviše Online Ikada: 56 (Danas u 11:34:23 )  KUL Smiley
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2012, 11:47:23 od Niger » Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
buuu
Gost
« Odgovor #57 na: Svibanj 28, 2012, 11:34:01 »

majmuni jedni, amater je špija od početka, pa on se razvio na osnovu federacije sa husarima i od sebe napravio mučenika došavši kod vas.
 Pa evo vam razgovor sa rockyem pa sad vi procjenite dal je to dogovor ili samo fer play igra
http://prntscr.com/9tkkj
a svi nasjedate na tu igru i izjedate se međusobno zbog buba koje vam ubacuju u uho.
a je mu se uvlacis u supak u tom razgovoru,svaka cast samo tako nedaj se ti isprovocirat od ovih siscana Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #58 na: Svibanj 28, 2012, 11:36:06 »

ne uvlačim se ja nikome, na taj način ja razgovaram sa svakim vođom saveza sa kojim sam stupio u kontakt, a to ti mogu svaki od njih posvjedočiti ako ih pitaš. Pristojno i na razini položaja na kojoj se nalazimo obojica.
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #59 na: Svibanj 28, 2012, 11:38:58 »

Najviše Online Danas: 56. Najviše Online Ikada: 56 (Danas u 11:34:23 )       ......aj svaka vam dala..hladne vode iz bunara.. Grin Grin Grin Grin Grin  ..aj da ste vec jednom srusili rekord..star 2 godine..mozda i 3..Grin Grin..negoo..ovo je bolje nego svadanje..feudalsa i amon raaaaaa..dobranoooooo..Grin Grin Grin Grin..
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!