Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 02:34:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zašto je pala Patrija...  (Posjeta: 12555 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #165 na: Lipanj 03, 2012, 11:55:14 »

Citat: Sonja
E moj donky...  nikad ništa pametno od tebe pa tak ni sada Grin  vidim krivo ti je što sam raspustila saveznu vojsku (iako se ja ne sjećam da sam ja to napravila..al vjerovat ću)....možda san ti trebala pustit da uzimaš vojne bodove ne njoj?? I onako si ih sve uzeo na takav način ili na baniranim igračima (većinu) Grin
Jel nije logičnije raspustit vojsku i ostavit resurse u sveznoj riznici nego ju pustit nekom papku da si nabija vojne uz minimalne gubitke...ccc   dakle pssst  Wink
P.S.  Kad već vrijeđaš skeletora i patriju da njega sluša moram ti nešto jako bitno priopćiti  ;D
    IZ POUZDANIH IZVORA SAM ČULA DA SU SE HUSARI UREDNO SPRDALI S TOBOM DOK SI BIO VOĐA  Cheesy,dakle srećo,najprije svoje dvorište počisti prije nego u tuđe pogledaš  Kiss
He he he... ajmo prvo... svi koji ti ne pašu su papci, vidim etiketu si i MCu nalijepila, meni, jel bio još neko ne znam ne da mi se tražit... a voliš se i s nickova sprdavat, Dunkan je tebi donkey, sad valjda očekuješ da ćemo i za tebe nešt pronać... pa ajde onda, ovako Sonjica nek je meni sroljica, lijepo ti pristaje Grin
Ajd onda prijedlog sroljice... opet da sad neki papci ne pokupe vojne bodove na vama kak su prije par dana, ti raspusti saveznu vojsku ak vam je kaj ostalo Grin Logičnije je... ko će se s njom zamarat, micat, ratovat... lijepo raspustiš i dobiješ drva i željeza u riznicu možete se s tim drvima preko cijele zime grijat Grin
A za skeletora... ne volim ga ko igrača a nakon zadnjih izjava ni ko osobu (obrisane su od moderatora foruma) iz osobnih razloga ko ni on mene, al ga nisam vrijeđao, samo sam se malo zafrkavao na njegov račun u svezi postrojavanja ekipe Wink Ne trebaš mu advokat biti odnosno svakom loncu poklopac makar ti dosadno doma bilo Grin A što se sprdavanja tiče na moj račun dok sam vođa bio, a sigurno je bilo i toga... ako jesu neka su, zavidnika uvijek ima i uvijek će bit. Ponosim se svojom igrom i postignućima u prošloj eri, osobnima kao i postignućima cijelog saveza odnosno cijele ekipe iz Husara [:-}
Evidentirano
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #166 na: Lipanj 03, 2012, 01:32:25 »

He he he... ajmo prvo... svi koji ti ne pašu su papci, vidim etiketu si i MCu nalijepila, meni, jel bio još neko ne znam ne da mi se tražit... a voliš se i s nickova sprdavat, Dunkan je tebi donkey, sad valjda očekuješ da ćemo i za tebe nešt pronać... pa ajde onda, ovako Sonjica nek je meni sroljica, lijepo ti pristaje Grin
Ajd onda prijedlog sroljice... opet da sad neki papci ne pokupe vojne bodove na vama kak su prije par dana, ti raspusti saveznu vojsku ak vam je kaj ostalo Grin Logičnije je... ko će se s njom zamarat, micat, ratovat... lijepo raspustiš i dobiješ drva i željeza u riznicu možete se s tim drvima preko cijele zime grijat Grin
A za skeletora... ne volim ga ko igrača a nakon zadnjih izjava ni ko osobu (obrisane su od moderatora foruma) iz osobnih razloga ko ni on mene, al ga nisam vrijeđao, samo sam se malo zafrkavao na njegov račun u svezi postrojavanja ekipe Wink Ne trebaš mu advokat biti odnosno svakom loncu poklopac makar ti dosadno doma bilo Grin A što se sprdavanja tiče na moj račun dok sam vođa bio, a sigurno je bilo i toga... ako jesu neka su, zavidnika uvijek ima i uvijek će bit. Ponosim se svojom igrom i postignućima u prošloj eri, osobnima kao i postignućima cijelog saveza odnosno cijele ekipe iz Husara [:-}

hehehe..vidim trebalo ti je tjedan dana da smisliš odgovor  Grin  al OK..nije svima IQ na istoj razini...  pa da ja tebi odgovorim..al smjesta Grin
 naravno da su mi svi koje ne volim papci...jer da im dijelim komplimente bilo bi licemjerno,a kod mene uvijek znaš na čemu si, zar ne DONKY?  I nadimak imaš samo ti,srećo...a koliko vidim trebalo ti je godinu dana da prevedeš značenje...ili je to učinio netko drugi Grin..vrlo vjerovatno... Wink
Ajmo dalje..svakom loncu poklopac...hmmm..pa ti si me OPET prvi spomenuo..iako sam rekla da me se ne petlja u ništa i ne vuče po forumu...žensko sam..misliš da ću šutit? a neee...nisam dresirana ko neke  Lips Sealed
I još samo jedna stvar..prošla era je završila.... what about you in this one? (što je s tobom u ovoj-da se ne mučiš?)...dakle šuti i igra Lips Sealed .ili ne igraj..kako god,tvoja stvar a patriju ostavi da sama brine oko ogrjeva i sličnih stvari... Wink
sooooo.. kiss from sroljice ( baš je simpatično)  Kiss
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
don_sever
Lieutenant
***

Karma: +4/-39
Offline Offline

Postova: 105


za mene je i napoleon bio mali covjek


Profil Email
« Odgovor #167 na: Lipanj 03, 2012, 01:57:16 »

dunkan   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* napravim ovu  eru prvih 400  vojnika i  frajer mi  ih razvali   pa jer ima covjek  da tebe  voli   donky moj 
Evidentirano

BOLJE MIJEŠAT ALKOHOL  NEGO  BETON
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #168 na: Lipanj 03, 2012, 02:24:48 »

hehehe..vidim trebalo ti je tjedan dana da smisliš odgovor  Grin  al OK..nije svima IQ na istoj razini...  pa da ja tebi odgovorim..al smjesta Grin
 naravno da su mi svi koje ne volim papci...jer da im dijelim komplimente bilo bi licemjerno,a kod mene uvijek znaš na čemu si, zar ne DONKY?  I nadimak imaš samo ti,srećo...a koliko vidim trebalo ti je godinu dana da prevedeš značenje...ili je to učinio netko drugi Grin..vrlo vjerovatno... Wink
Ajmo dalje..svakom loncu poklopac...hmmm..pa ti si me OPET prvi spomenuo..iako sam rekla da me se ne petlja u ništa i ne vuče po forumu...žensko sam..misliš da ću šutit? a neee...nisam dresirana ko neke  Lips Sealed
I još samo jedna stvar..prošla era je završila.... what about you in this one? (što je s tobom u ovoj-da se ne mučiš?)...dakle šuti i igra Lips Sealed .ili ne igraj..kako god,tvoja stvar a patriju ostavi da sama brine oko ogrjeva i sličnih stvari... Wink
sooooo.. kiss from sroljice ( baš je simpatično)  Kiss
Nije mi trebalo tjedan dana da smislim odgovor nego mi ga se nije dalo pisat... a eto sad se prije ručka našlo malo više vremena pa sam bio na forumu i usput ti odgovorio... ja ne visim cijelo vrijeme ovdje za razliku od tebe pa ti nije teško odmah odgovorit Grin Dal igrao ili ne igrao nema veze s forumom i dal ću šutjet ili ne moja stvar Grin I to što imaš svoj osobni nadimak za mene a za druge nemaš samo pokazuje koliko te iritiram i koliko si zavidna na ono što sam ja u igri postigao. Mi smo u Husarima imali svakakve nadimke za tebe al iz poštovanja prema svakome kad mu se obraćam bilo porukom bilo na forumu koristim nick koji ima a ne kak ih mi interno zovemo... znam značenje nadimka al ti nisi neko kome je pristojnost jača strana pa ti to nisam zamjerao i ignorirao to Cool Koliko te smetam vidi se po tome što nakon što sam te onako usput spomenuo, u zafrkanciji, bez vrijeđanja, a ti si odmah valjda jedva dočekala (sama si napisala da ti je dosadno bilo kad je zatišje na forumu bilo) i iz zadirkivanja (donkey) prešla na vrijeđanje (papak) i evo zadnji post korak dalje za vrijeđanje inteligencije (onaj prvi dio posta gdje sugeriraš da imaš jači IQ Grin) ali to je dio tebe i vjerojatno si ne možeš pomoć Grin Šteta... sasvim prosječan i solidan igrač ali koliko frustracija i kompleksa samo imaš... uff *freak*
Pošto si žensko i mora tvoja zadnja bit, sad ćeš ti meni odgovorit a ja to više neću komentirat onda dalje, tak da bar ovdje na forumu tebi bude zadnja ko i prošle ere Grin Ovaj razgovor polako silazi s teme pa ću na ovome stat, barem što se razgovora s tobom tiće, a ti jedno karlovačko rokni i bit će ti lakše, ja ću jedan radler sad strusit [:-}
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #169 na: Lipanj 03, 2012, 04:49:50 »

 vidim da nekima smeta moje prijateljstvo s ANUBIS-om, što nikad nikom nisam krila ,pa ako i ima netko na imperiji da to još nezna nek sad zna, iako to nije povod mog javljanja

.. ne bi željela da samo ćlanovi patrije uživaju na moj raćun pa ću citirat sonju da sad svi znate ko se podrazumjeva pod " NEKE"
misliš da ću šutit? a neee...nisam dresirana ko neke  Lips Sealed


moram te razoćarat spoznajom da nisam dresirana , ja sam samo svoje  Lips Sealed  odavno pojela pa mi sad toliko smrdi iz usta da ih ne mogu otvorit da ne zagadim okolinu


.....o ljudima sam uvjek i uvjek ću sudit na raćun osobne impresije i držaću svoju rjeć bez obzira oće li mi prije puknit glava ili zid u koji tućem

PS: sviđa mi se poslovica koju si stavila uz svoj avatar Wink


http://www.youtube.com/watch?v=Sy2x8sryE7E
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2012, 05:04:14 od uncutica » Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #170 na: Lipanj 03, 2012, 07:34:29 »

nisu ni sve bolesti iste....
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
_sonja_
Captain
****

Karma: +70/-115
Offline Offline

Postova: 282



Profil
« Odgovor #171 na: Lipanj 04, 2012, 12:58:24 »

donky..nebitan si...   UNCE...GDJE SI TI SEBE NAŠLA OVDJE?Huh?!!!  KAKVE VEZE IMA ANUBIS SA IČIM!!??  NISAM MISLILA NA TEBE NITI NA NIJEDNU IGRAČICU IMPERIJE...OMG...protiv tebe nisam nikad riječ rekla niti neću jer si mi OK,zapravo baš draga....s kim tko prijateljuje mene se ne tiče,to je osobni odabir svakog pojedinca i ovo me totalno zbunilo...   Shocked
Evidentirano

...nije bitno što kaže,već tko kaže....
buuu
Gost
« Odgovor #172 na: Lipanj 04, 2012, 01:10:58 »

 Grin Grin Grin Grin kaj su unca i anubis frendovi.ko bi to rekl   Cheesy Cheesy Grin Grin
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #173 na: Lipanj 04, 2012, 01:33:05 »

Grin Grin Grin Grin kaj su unca i anubis frendovi.ko bi to rekl   Cheesy Cheesy Grin Grin


  Angry koji ono autobus vozi do strožanca .. 60??  Tongue
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #174 na: Lipanj 04, 2012, 01:55:39 »

docu ja po tebe  Grin Grin
Evidentirano
uncutica
Major
*****

Karma: +235/-152
Offline Offline

Postova: 569



Profil
« Odgovor #175 na: Lipanj 04, 2012, 01:56:22 »

 Kiss većeras oko 22  Wink
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #176 na: Lipanj 04, 2012, 03:40:30 »

ovaj forum ne služi za flertovanje i dogovoranje ne moralnih sastanaka !!!!!
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #177 na: Lipanj 04, 2012, 04:07:46 »

ovaj forum ne služi za flertovanje i dogovoranje ne moralnih sastanaka !!!!!
dac nebudi ljubomoran  Tongue
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #178 na: Lipanj 04, 2012, 07:04:45 »

Oče koja crnca? Grin (dimenzije na pvt Wink )
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
buuu
Gost
« Odgovor #179 na: Lipanj 04, 2012, 08:08:46 »

Oče koja crnca? Grin (dimenzije na pvt Wink )
Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!