Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:23:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 11 12 [13]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia/Serbia1  (Posjeta: 14794 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #180 na: Ožujak 25, 2013, 12:22:38 »

tu se ne bih slozio s tobom. ocito je da u ovom slucaju vrijedi : s kim si , takav si. a s obzirom na tvoj rijecnik , ne cudi me da te ljudi vrijeđaju, tj. samo se spuste na tvoj nivo i razgovaraju tvojim rijecnikom. ja sam imao priliku doci u jedan normalan , dobar savez, i za par tjedana nisam vidio nikakvih svađa ni teskih tonova. sto je bilo van toga, ne bih ulazio u to, kao ni u dogovaranja i podmetanja kojih je bilo napretek

Smesni covece... sem tebe na ni jednom realmu me niko nije vredjao... pricam za ljude koji se medjusobno vrijedjaju... a to sto ti zatvaras oci i pravis se da ne vidis neke stvari to je tvoj problem... necu nikog da imenujem ali zna se tko je sve imao flastere proslu eru....  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #181 na: Ožujak 28, 2013, 08:56:06 »

Prodajem bjele košulje sa vezicama, cjena?Huh? sitnica
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #182 na: Travanj 05, 2013, 06:38:25 »

http://prntscr.com/bhe8u   Vako si izgledao Horus te 2. ere cs1

A evo sada da se podsetis koliki si igrac (igracina) kad ne smijes sam da napadnes i resavas problem nego places i huskas druge ljude da resavaju tvoje probleme....

http://prntscr.com/bhs91   ovo si Vrapchetu pisao....  *crazy* *crazy* *crazy*


I posle svi vi koji serete da je Horus igrac mozete da se pokrijete usima i da sutite  Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #183 na: Travanj 06, 2013, 12:16:34 »

http://prntscr.com/bhe8u   Vako si izgledao Horus te 2. ere cs1

A evo sada da se podsetis koliki si igrac (igracina) kad ne smijes sam da napadnes i resavas problem nego places i huskas druge ljude da resavaju tvoje probleme....

http://prntscr.com/bhs91   ovo si Vrapchetu pisao....  *crazy* *crazy* *crazy*


I posle svi vi koji serete da je Horus igrac mozete da se pokrijete usima i da sutite  Cheesy Cheesy Cheesy
vidim tebi se dize na mene pa skupljas moje poruke.  he he to je malo bolesno, ali ako te veseli a mene nista ne kosta samo naprijed.  *crazy* *crazy* ;D
ovo gore si podmetnuo tko zna cije provincije. a tebi necu i ne mogu dokazivati "koliki" sam igrac. necu jer se ne isplati gubiti vrijeme na tebe, a ne mogu, jer da napisem cijelu bibliju ovdije ti to neces moci shvatiti jer si igracki daleko ispod mene. istina, tvoj domet igre je dici se u 3 ujutro i slati porobe. svaka cast, dobar si u tome, ali ja to ne bih kometirao. ovo od vrapcea si izvadio iz konteksta, jer se tu uopce ne radi o tebi nego o njemu. hvalio se nesto, pa sam ga ja uputio na tebe. to se inace zove: jednim udarcem dvije muhe, ali ni to neces shvatiti , pa se necu ni truditi dalje
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #184 na: Travanj 06, 2013, 09:17:34 »

vidim tebi se dize na mene pa skupljas moje poruke.  he he to je malo bolesno, ali ako te veseli a mene nista ne kosta samo naprijed.  *crazy* *crazy* ;D
ovo gore si podmetnuo tko zna cije provincije. a tebi necu i ne mogu dokazivati "koliki" sam igrac. necu jer se ne isplati gubiti vrijeme na tebe, a ne mogu, jer da napisem cijelu bibliju ovdije ti to neces moci shvatiti jer si igracki daleko ispod mene. istina, tvoj domet igre je dici se u 3 ujutro i slati porobe. svaka cast, dobar si u tome, ali ja to ne bih kometirao. ovo od vrapcea si izvadio iz konteksta, jer se tu uopce ne radi o tebi nego o njemu. hvalio se nesto, pa sam ga ja uputio na tebe. to se inace zove: jednim udarcem dvije muhe, ali ni to neces shvatiti , pa se necu ni truditi dalje

Ma mozes ti da trtljas koliko hoces, Vrapche mi je ovo poslao jos tada smejajuci se tebi koliko si jadan.... plakao si celom savezu a kad si video da te ne fermaju 2% poceo si da trazis igrace van saveza, time si mi samo dizao cenu jer ako si ti IGRACINA a bjezis od mene i trazis druge da me rijese samim tim sam ja 3x iznad tebe  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
KIRNJA
Sergeant
**

Karma: +13/-15
Offline Offline

Postova: 80


Profil
« Odgovor #185 na: Travanj 06, 2013, 10:13:50 »

Pozdrav ljudi svima
Ja san uzea mali predah od imperije i sad san ko novi,spavan normalno,ne svađan se sa nikim,oslobođen san stresa
Probajte ljudi,triba se i malo odmaknit od troprofilne gamadi šta bi prodali rođenu majku za virtualnu medalju.
Evidentirano
 Str: 1 ... 11 12 [13]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!