Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:27:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia/Serbia1  (Posjeta: 14746 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« Odgovor #120 na: Listopad 27, 2012, 09:29:05 »

bolje ti da anubisa ne poznas,taman mislis da si upozna sve smr..... oko sebe i onda upoznas anubisa,amatera i takve deb...  Grin Grin Grin Grin,objasnio bi ti ja sta su ove tockice ali tiger me gusta usutkat na 7 dana,a mozda i nije tiger sad kad se goronja uvuka anubisu u guz...  valjda me nece opet usutkat  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Shocked
Evidentirano
leki76
Private
*

Karma: +2/-7
Offline Offline

Postova: 22


Profil Email
« Odgovor #121 na: Listopad 27, 2012, 09:59:52 »

a joj  zar se i tim stvarima sluze kad nemogu vojno ili znanjem i uz pomoc dija da onda  te makar banuju a  svakakvi ljudi ima a izgleda  da na ovoj igri malo ljudi ima vecinom bezobraznici i da ne govorim druge rijeci za  takve tipove
Evidentirano
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #122 na: Listopad 28, 2012, 12:23:38 »

A bože sila mi je na WC od ko je koga,čija baba igra u kojem savezu zašto je deda iz saveza X napao dedu iz saveza Y , pricate cijelo vrijeme kao da ste osvojili  pola Azije a ne cro srb1   svijet..  
Ne zanimaju nas priče  ko gdje zašto kako..pobijedili ste i ok.. ovaj tvoj tajson7 NE IGRA A KAMOLI UŽIVA  piše biografije i gluposti trkelja. Usput i Srbija  ima Forum  nemoram čitat gluposti ..
Ovo je forum Croatia/Serbia1 realma i normalno je da će se pisati o ovom realmu.Ako te ne interesuje ili interesira onda ne čitaš jednostavno.Uzgred ima Srbija forum u pravu si znači da se ovjde uskoro uvodi diskriminacija govora ili šta već.Ovo ti je glupost najobičnija što ljude po pisanju tjeraš na neke druge forume.Ne ljutim se nego ovo uzimam samo kao možda loš dan.
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #123 na: Listopad 28, 2012, 10:29:39 »

osvojili ovojili pa što sad će te o tome pisat godinu dana ko je koga prevario ko je koga napao bez razloga i ostalo i ja sam igrao na početku i znam sve što se događalo a mislim da su i ostali napokon shvatili koliko ste se raspisali o tome
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #124 na: Listopad 30, 2012, 08:05:43 »

I evo nastavak price.
Dosao je dan D, nekoliko sati je dvojilo igrace Istre od dobivanje prve medalje, nevjerovatan prizor u alijansi atmosfera kao da su osvojili Svjetski kup u fudbalu mislim da im je bilo i jos draze jer su zatrpavali tribun pohvalama i cestitkama jednim drugima, evocirale su desavanje u toku realma, pozivalo se da svi ostanu i odbrane medalju. Postalo je oficijalno, osvojili su prvu eru cro/serb 1 realma, ali kontakti igraca su ostali, tribun je te subote i nedelje opet bio pun kao da igra nije zavrsila, deo ekipe je samo cekala start  realma, hteli su da vide sjaj medalje koje su osvojili. Vikend je prosao i u ponedeljak je stratovala druga era cro/serb1 realma, Istra je bila na okupu  ubrzano su poceli pripreme za novi realm, znali su da nece biti lako, stari clanovi koji nisu hteli da vise igraju su bili pobacani van, ubrzo je vodstvo alijanse preuzeo Zero88, Ferdo 1986 je osta prvi casnik u alijansi on je jedini koji je zadrzao istu staru funkcija od prve ere do kraja realma, izuzetak Tipicnimuski koji je bio diplomata ali je izlazio iz alijanse jedanput. Nakon kratkog vremena aliajansu je preuzeo Ampfetamin i vodio do kraja realma. Pocetak je bio interesantan, svi su hteli da napadnu Sampione prve ere, svaki od njih novajlija i igraca iz prvog realma su napadali igrace Istre, najvatreniji na pocetku su bili: Vrapche , Majorcek, Motorkaa,DivljaSvinja, Guardianwei( koji napada po logici bodova ako neko ne poraste za bod u toku 24-48 sati ovaj ga napadne i skupi rese), ekipa The_End-a se rasprsila po cjelom realmu usla je u Fear, Silent, Slavenskaja, pokusali su infiltraciju i u same Istre ali dio clanstva nije prihvatilo da bilo koji clan bivseg The_End-a udje u savez. Kako infiltracija nije uspjela poceli su grupiranja i planovi kako da Istra padne, ali su se presli Istra je imala ono sto drugi nisu imali a to je neizmjerna sloga u cjeloj ekipi, vodja i prvi casnik su bili konstantno prisutni u igri, cjelo vodstvo alijanse, diplomata, zapovjednici svi su dali sve od sebe da pocetak realma ne dozvole da se neko poigrava i rasturi Istru. Najbolja fora u igri je bila navuci protivnike da misle da imas spijuna u njihove redove, pa su znajuci sta znaci spijun u alijansi (jer su oni u prosloj eri imale spijuna svugde) poceli bacat clanove napolju, kad su profil Jagodicu bacili van i kad je dobio taj profil ban je nastao najveci spektakl u pocetku realma, imeno tada su igraci Istre ubili u pojam najvece hvalisavce u realmu Vrapche,Majorcek i Motorkaa koi su vazili za najvecu pretnju u realmu (nastala je pometnja u njihovim redovima,pitali su se kako su sada Istrani znali kad i koga da napadnu, tko je sad spijun u alijansi) pocela su velika pregrupiranja u realmu, Silent i Fear nisu mogli da vjeruju da ih Istra moze tako lako uloviti, bar na kratko ta prica se zavrsila Istra je bila mirna bar nekoliko sedmica u igri. I onda je poceo lov na sve sto smeta u igri svaki igrac koji je bio nekakva zakana za Istru je bio napadan tako je jedan dan pao i DarthAnakin koji je u istim momenat i prestao igrati jer se nije moga pomiriti da ga Istrani (one po koje je pljuvao i protiv koje je bio cjelu jednu eru, a u isto vreme zaboravio da je sve u pocetku nacuio od Regoca i par drugih igraca Istre), stime je Istra polako uspostavljala red u drugoj eri realma odrzavajuci se u samom vrhu, njeni igraci su imali najacu vojsku realma jer su je non stop stancali i gomilali tako da su se ostali igraci i plasili da napadnu al o tome cu podrobnije u nastavku price koji sledi.......
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 08:32:01 od tajson7 » Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #125 na: Listopad 30, 2012, 08:18:56 »

I onda je poceo lov na sve sto smeta u igri svaki igrac koji je bio nekakva zakana za Istru je bio napadan tako je jedan dan pao i DarthAnakin koji je u istim momenat i prestao igrati jer se nije moga pomiriti da ga Istrani (one po koje je pljuvao i protiv koje je bio cjelu jednu eru, a u isto vreme zaboravio da je sve u pocetku nacuio od Regoca i par drugih igraca Istre)
evo kao prvo nije majorkaa nego motorkaa
a kao drugo odakle tebi to da je darthanakin odustao od igre ko ti je to slagao jer on nije odustao već je morao ići raditi i nije nikako dolazio na acc vec sam mu ja 2-3 dana cuvao i kada sam vidio da se on nemisli vratit stavio na odmor i acc je na kraju cijelo vrijeme bio na odmoru.A što se tice spijuna imali ste ih u to sam siguran jer je jedan clan vas slikao kako je jedan igrac na tribunu pricao o spijunima i to poslao nama jer je jedan naš član bio dobar sa tim vašim koji je nama poslao tu sliku kako pričate o špijunu a u Silent-u ste ih 100% imali tako da nemoj muljati i lagati za ono što nije istina ...ja sam se pomirio s tim da ste osvojili realm ali pravite tolku dramu koda ste pobjedili Sulejmana i Chuck Norissa zajedno i još ides pisat  nešto što  ni neznaš kao što ste govorili da sam ja dobio bann zbog 2 računa a niste imali pojma zbog čega sam dobio i nemoj molim te više da pišeš te nastavke jer mi ih je puna kapa
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 08:30:31 od barestony » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #126 na: Listopad 30, 2012, 08:29:20 »

drama  Smiley
Evidentirano

tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #127 na: Listopad 30, 2012, 08:56:16 »

Ako sam nekog uvredio mojim pisanjem na forumu se duboko izvinjavam: da je DarthAnakin pao i da je bio ucenik Regoca vodja Istre na kraju prve ere to stoi, ako mu je neko cuvao acc. onda ga je slabo cuvao:D:D:D:D:D da je DarthAnakin bio frend i komsija sa Bad_Copy i to stoji da je Bad molio svoje suigrace da ga ne odvale par puta jer ce to biti kao da ga je on namestio i dao informaciju da nije kod kuce i to stoji,  pa ako si vec nekome cuvao acc. valjda imas i kontakt snjim pa proveri ovo , da je nalog kasnije postao farma Istre gde su Istrani svakodnevno uzimali rese od tog acc. i to stoji. Da ti je frend koji ti reko da Istra nema spijuna u Silent je Horus, i da se igrac iz alijanse Silent ponudio da spija za Istru i to stoji, sta ga je natjeralo da to uradi pohlepa, zelja da vam nasteti ili sta ne znam to sami istrazite. Da je Vrapche mislio da ima najacu vojsku u realmu i to stoji, da kad su banirali Jagodicu i zatim su Istrani odvalili Vrapcheta i to stoji, a tko te je banirao i zasto to ja ne znam to znas ti i admini u Bugarskoj i najvjerojatnije Tiger zna. Da je Motorkaa i Majorcek komunicirao sa BloodyDolor na FB i to stoji da su se tamo hvalisali kao ce da razvale Istru i stim davali nesvesno informacije kad su on line i sta namjeravju da ucine i to stoji. Nemoj da mislite da samo nabacujem neke stvari na forumu puno sam vremena skupljao info o cjeloj situaciji i resio da nesto napisem na forumu jer se skupila ekipa koja samo misli da omalovazi nesto sto je neko uradio cjelu eru u ovom slucaju dve ere istog realma. Jednostavno nemogu spreciti da neko napise nesto i ne trazim od nikog da ovo sto ja napisem podrzi i stane iza mog pisanja. Jednostavno probam objasniti neke stvari iz moje perspektive nadam se da ce moje pisanje bit shvaceno kao objektivno. Hvala.
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #128 na: Listopad 30, 2012, 09:04:39 »

Ako sam nekog uvredio mojim pisanjem na forumu se duboko izvinjavam: da je DarthAnakin pao i da je bio ucenik Regoca vodja Istre na kraju prve ere to stoi, ako mu je neko cuvao acc. onda ga je slabo cuvao:D:D:D:D:D da je DarthAnakin bio frend i komsija sa Bad_Copy i to stoji da je Bad molio svoje suigrace da ga ne odvale par puta jer ce to biti kao da ga je on namestio i dao informaciju da nije kod kuce i to stoji,  pa ako si vec nekome cuvao acc. valjda imas i kontakt snjim pa proveri ovo , da je nalog kasnije postao farma Istre gde su Istrani svakodnevno uzimali rese od tog acc. i to stoji. Da ti je frend koji ti reko da Istra nema spijuna u Silent je Horus, i da se igrac iz alijanse Silent ponudio da spija za Istru i to stoji, sta ga je natjeralo da to uradi pohlepa, zelja da vam nasteti ili sta ne znam to sami istrazite. Da je Vrapche mislio da ima najacu vojsku u realmu i to stoji,
horus tada nije ni bio u savezu vec nam je dojavio bas igrac koji je bio kod vas....sa darthovog racuna sam vas mogao kako ocete uhvatit jer  mu je vojska uvijek bila u koloniju koju niste nasli a robili ste ga i rusili iz dana u dan i nisam mogao to vise gledat i stavio sam na odmor jer je darth rekao da ce se vratit ubrzo a ja nisam imao vremena da mu pazim i stavio sam ga kao sto sam vec spomenio na odmor.
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #129 na: Listopad 30, 2012, 10:00:03 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin

 *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*
Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #130 na: Listopad 30, 2012, 10:07:25 »

Da se i ja oglasim.... Smiley

Nisam ni u jednom trenutku mislio da imam najjacu vojsku (nakon sto nisam igrao), jer sam redovito spijao afet-a... to da ste imali spiju kod nas stoji (u silentu), i naravno da mi je zadnji napad na mene dosao u 5.59h do kraja off-a....

Istru nisam dirao i to mi je cijeli savez zamjerio, obecao sam da ih necu dirati ako oni ne budu radili probleme mojima, jer preko noci su mogli ostat najjaci njihovi bez vojske... u to vrijeme sam pao s 1. ili 2. mjesta na 8. poziciju jer četri dana nisam igrao... poceo je rat s SRBknights i onda sam se vratio i poceo igrati.....

Cim je ekipa ojacala, odmah napadi..... igrac koji me je prvi napao mi se pol sta kasnije ispricao i rekao da on nije poslao napad sa svog racuna...netko drugi je... i svih drugih 6 napada..... Admini su to prešutili i nisu nikoga kaznili, iako su to neki od njih trazili...

nego...poceli smo opet igrati, istre nigdje na vidiku... http://prntscr.com/ikf4v   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

Vrapche
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #131 na: Listopad 31, 2012, 02:59:54 »

Da se i ja oglasim.... Smiley

Nisam ni u jednom trenutku mislio da imam najjacu vojsku (nakon sto nisam igrao), jer sam redovito spijao afet-a... to da ste imali spiju kod nas stoji (u silentu), i naravno da mi je zadnji napad na mene dosao u 5.59h do kraja off-a....

Istru nisam dirao i to mi je cijeli savez zamjerio, obecao sam da ih necu dirati ako oni ne budu radili probleme mojima, jer preko noci su mogli ostat najjaci njihovi bez vojske... u to vrijeme sam pao s 1. ili 2. mjesta na 8. poziciju jer četri dana nisam igrao... poceo je rat s SRBknights i onda sam se vratio i poceo igrati.....

Cim je ekipa ojacala, odmah napadi..... igrac koji me je prvi napao mi se pol sta kasnije ispricao i rekao da on nije poslao napad sa svog racuna...netko drugi je... i svih drugih 6 napada..... Admini su to prešutili i nisu nikoga kaznili, iako su to neki od njih trazili...

nego...poceli smo opet igrati, istre nigdje na vidiku... http://prntscr.com/ikf4v   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Provjereni su ti napadi Vrapche o kojima pricas.reci cu ti da te je spijao Bad_Copy i da smo napade slali racunajuci da si radio AS i da si na obaveznom 6h off-a.pretpostavili smo da je tako.Svi napadi su provjereni i moze ti Darth potvrditi da su isli iz 4 drzave (Hrvatske,BiH,Srbije i Crne Gore - tako je utvrdjeno po IP adresama).i sam znas da je nemoguce sa jedne IP adrese poslati 2x napad na istog igraca sa  acc.pa niko nije lud da se voza po 4 drzave i salje napade.To je bila cista sreca jer smo te pratili i ulovili na kraju.A novi realm,pa reci mi iskreno 2x da uzmes da li bi 3. put igrao.svi su na drugim realmima.pozz u novoj eri puno srece
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #132 na: Listopad 31, 2012, 04:55:22 »

Nema to veze, ja i dalje stojim kod izrecenog..... a to zna dosta ekipe ovdje, cak je taj mali copy priznao da je jedan igrac sve napravio... nema veze, mozemo se naci u bilo kojem realmu Smiley
Evidentirano

Vrapche
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #133 na: Studeni 01, 2012, 03:07:38 »

Nema to veze, ja i dalje stojim kod izrecenog..... a to zna dosta ekipe ovdje, cak je taj mali copy priznao da je jedan igrac sve napravio... nema veze, mozemo se naci u bilo kojem realmu Smiley
na kojem zelis?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #134 na: Studeni 01, 2012, 04:07:17 »

dođite u croatia3 tu se nikako nećete moći izbjeć
Evidentirano

 Str: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!