Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 05:18:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia/Serbia1  (Posjeta: 14819 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #75 na: Srpanj 25, 2012, 02:28:20 »

malo kasnim,ali sada sam dosao sa mora pa da ja dam svojemisljenje o ovom svijetu.
prvo svaka cast istri,ali se moram sloziti sakomentarom gore da nisu zasluzili.zasto?pa ako krenemood pocetka ere sjetimo se da je istra imala dogovor sa the endom o ne napdanju.da bi kasnije netko prodao svoje dupe zamedalju,ali ok cilj opravdava sredstvo,naime ujednu ruku mi je drago radi ovakvog raspleta jer sam ja govorio da istru treba smrviti upolovici ere.medjutim vodja mumi se nije slagao pa eto neka pametuje i drugi puta.tko zna sto bi bilo da meni nije ukraden racun.cinjenica da je nakon toga sve oslo u krivom smjeru.kao sto je anakin rekao..daje vodstvo saveza ostalo isto era bi bila gotova puno prije.ali eto sve cestitke istri na mudroj igri,a tigrovi?gospodo vase dupe ne vrijedi te medalje da ga tako jeftino prodate
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #76 na: Srpanj 27, 2012, 10:30:45 »

malo kasnim,ali sada sam dosao sa mora pa da ja dam svojemisljenje o ovom svijetu.
prvo svaka cast istri,ali se moram sloziti sakomentarom gore da nisu zasluzili.zasto?pa ako krenemood pocetka ere sjetimo se da je istra imala dogovor sa the endom o ne napdanju.da bi kasnije netko prodao svoje dupe zamedalju,ali ok cilj opravdava sredstvo,naime ujednu ruku mi je drago radi ovakvog raspleta jer sam ja govorio da istru treba smrviti upolovici ere.medjutim vodja mumi se nije slagao pa eto neka pametuje i drugi puta.tko zna sto bi bilo da meni nije ukraden racun.cinjenica da je nakon toga sve oslo u krivom smjeru.kao sto je anakin rekao..daje vodstvo saveza ostalo isto era bi bila gotova puno prije.ali eto sve cestitke istri na mudroj igri,a tigrovi?gospodo vase dupe ne vrijedi te medalje da ga tako jeftino prodate

nisam bas upucen u proslu eru jer mi je ovo prva era u cro/srb 1 ali vecina mi govori kako istra mulja i da se treba paziti sa kim se sta dogovaras,zato sam ja planirao objaviti istri rat ali oni su nam peduhitrili i objavili nama ali su se zeznuli i izgubili a onda je dosao ma red njihov podsavez istra1 u par sati smo nabili 15 k vojnih a istra nije ih zastitila i ako je pisao u opisu saveza od istre1 da su oni pod zastitom saveza istre...
http://prntscr.com/crokv
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #77 na: Srpanj 27, 2012, 11:14:47 »

nisam bas upucen u proslu eru jer mi je ovo prva era u cro/srb 1 ali vecina mi govori kako istra mulja i da se treba paziti sa kim se sta dogovaras,zato sam ja planirao objaviti istri rat ali oni su nam peduhitrili i objavili nama ali su se zeznuli i izgubili a onda je dosao ma red njihov podsavez istra1 u par sati smo nabili 15 k vojnih a istra nije ih zastitila i ako je pisao u opisu saveza od istre1 da su oni pod zastitom saveza istre...
http://prntscr.com/crokv

ova istra1 neznam koliki sam morao biti kreten tamo da udjem,ne mozes im neku stvar objasniti ni dokazati a oni ce i dalje po svom iako je krivo,tamo su igrali svatko za sebe a ne za savez kao sto treba a aktivnost nikakva...
Evidentirano
zokyy
Major
*****

Karma: +34/-146
Offline Offline

Postova: 525



Profil
« Odgovor #78 na: Srpanj 27, 2012, 09:27:39 »

da budemo na cisto..istru nije dirao nitko osim tigrova...zasto?pa imali su the_end iza ledja..a end je sa tigrovima imao federaciju...kasnije su tigrovi dali obraz za medalju Grin...sada mogu rec da mi je zao sto nisam mogao zavrsit eru,ili sto sam se vracao nakon sto sam odustao u pola i dao acc Sad..sve u svemu istra nije osvojila svijet vec je MUMI izgubio jer nije znao dobivenu eru dovest do kraja
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #79 na: Srpanj 29, 2012, 08:47:23 »

Pa evo i ovu eru istra igra prljavo,sa mojim savezom se dogovori kao da ne rusimo kolonije osim ako u njoj nema vojske ali zamisli ti oni ruse okupljaliste i onda hvataju moja dva clana jednog spuste za 100K a drugog za 200 k bodova...znaci ima spijuna svuda,a na primer istrini igraci salju na ampfetamine koloniju vojsku koja je na kraju mape i tako im seta vojska a amfi kada se logira samo im vrati vojsku to je njihov off ali zato sada ce biti svega ima da im porusimo kolonije Smiley
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #80 na: Srpanj 29, 2012, 04:06:43 »

Pa evo i ovu eru istra igra prljavo,sa mojim savezom se dogovori kao da ne rusimo kolonije osim ako u njoj nema vojske ali zamisli ti oni ruse okupljaliste i onda hvataju moja dva clana jednog spuste za 100K a drugog za 200 k bodova...znaci ima spijuna svuda,a na primer istrini igraci salju na ampfetamine koloniju vojsku koja je na kraju mape i tako im seta vojska a amfi kada se logira samo im vrati vojsku to je njihov off ali zato sada ce biti svega ima da im porusimo kolonije Smiley

ne u javnosti mozda ih ima i na forumu  Lips Sealed  Grin
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #81 na: Srpanj 29, 2012, 07:45:22 »

ne u javnosti mozda ih ima i na forumu  Lips Sealed  Grin
to sam napisao u ljutnji ali sam se ipak smirio i dogovorio sa svim clanovima da ne diramo jedni drugim kolonije uzaludan gubitak resursa i bodova Smiley
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #82 na: Srpanj 29, 2012, 08:04:07 »

to sam napisao u ljutnji ali sam se ipak smirio i dogovorio sa svim clanovima da ne diramo jedni drugim kolonije uzaludan gubitak resursa i bodova Smiley

da su svi barem takvi a ne da mi kolonije ruse ali sta ces  Cheesy
Evidentirano
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #83 na: Listopad 22, 2012, 05:14:00 »

Pocelo je odbrojavanje
http://prntscr.com/hyu2r
http://prntscr.com/hyu64
http://prntscr.com/hyu7c
Ovo ce biti po svemu sudeci najjaca bitka realma.
Pozz
istra ce odbraniti 1.  Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #84 na: Listopad 22, 2012, 08:01:10 »

Koliko su se pametnjakovica raspisali: Istra nije zasluzila medalju; The_End je bio bolji; Istra mulja ima spijune u svakom savezu; Tigrovi su prodali obraz; i tako dalje......
Svako ima svoju strane price to se oduvjek znalo, ali jedno stoji cjela ekipa The_Enda nikako da dodje do zlatne medalje, rasprsili se kao kapljice vode po svim realmovima dokazuju svima znanje o imperii ratuju farmaju mjenjaju boje ekipe i nikako da dodju do zlata, koliko su spijuna imali po savezima to samo oni znaju uspeli su da rasture Amon Raa uspomoc spijuna al je to dugacka prica!!!. Probali su u cro/serb 1 u drugoj eri da se infiltriraju cak i u Istru, ali deo ekipe koji pamti muljanje i narav ekipe The_End-a sva sreca nije dopustila da neko od njih dodje u Istru ( sa izuzetkom Andjelko96 koji je kasnije sam napustio igru), Mogu rec sljedece u prvoj eri Istra je bila savez koji se tehnicki vrlo dobro formirala i izgradila savez koji je posle Amon Raa bila u stanju da osvoi zlatnu medalju, kako se Amon nesretno izgubio u povjesti, jedini pretendent za 1 mjesto je ostala Istra, The_End nije imao ekipu koja bi mogla da to dovede kraju nabildali su se vojskom i nisu znali sta sa njom, a najvjerojatnije i sama struktura saveza ljudi dovedeni na silu ( napadali su nekog i po 100 puta i zatim ga ucjenjuju da ce prestat jedino ako predje u njihovu alijansu) su presudili da se The_End raspadne,  veci dio ekipe kako ne bi gledali svojim ocima da im se idila raspala u samo jedan tjedan potegli na stolice i pobegli u drugi realm. Istra je imala mladu ekipu sastavljena od ljudi entuzijaste koji su vecinom prvi put zaigrali ovu igru u atmosveri druzenja i zezancija napredovala i sam tok igre je doveo do toga da Ekipa koja je bila u Tigrovima (medju njima su bili igraci iz Amon Raa koji su presli u Tigrove), nakon desetak dana jurnjave izmedju ova dva saveza u kom periodu su se isprobale snage i taktike oba saveza, Tigrovi su resili da predju u Istru i dovedu realm do kraja. Tada je The_End shvatio da nema sanse porazi igraca The_Enda su se nizali svakodnevno, Istra ih je lovila jednog po jednog i oni su padali kao kruske. U istom trenu ekspert za dvorce i savezne vojske Denis je unistio saveznu vojsku The_End-a i doveo ih je u nezavidnoj situaciji jer koliko je The_End donirao vojske toliko je Leghendini_Mumi gubio i na kraju kad je ocigledno postao plen igraca Mussa33, Mumi je raspustio vojsku i postao najveci DONOR resursa Istri jer su se oni tri dana i tri noci cascavali Mumijevim neznanjem.
Nastavak price sledi
Evidentirano
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #85 na: Listopad 23, 2012, 12:37:04 »

Tajson ne znam stvarno da li smo se upoznali u prosloj eri,ali sve sto si rekao je istina.Potpisujem svaku tvoju rijec.Ne mislim da Mumi ne zna da igra,jednostavno savez je kao sto si prmjetio bio na silu.Prijetili su svima,pa su cak stavili u opis saveza Srdacan pozdrav od buducih vladara svijeta.Sve sto si rekao u vezi istre i tigrova je tacno.a za ovaj ponovljeni realm si pogodio opet.u pravu si da su pokusavali da nam uvale spijune.mozda imamo i sad ne znam,ali da se trudimo da nas taj spijun ne kosta 1.hvala na ovako objektivnom komentaru
Evidentirano
ampfetamine
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil
« Odgovor #86 na: Listopad 23, 2012, 12:50:54 »

ma imaju i sad spijuna ko ih  Lips Sealed   Grin samo znam da endovcima nije uspjela infiltracija u druge saveze pa onda svi u fear Smiley niti im drugi nickovi nisu pomogli  :Smiley mogu zahvalit ovom prilikom cuci sto je odrzao svoju rijec bio posten i  izbacio gamad van saveza (ne mogu reci  za sve igrace end saveza da su takvi,znaju oni na koje se to odnosi)
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2012, 12:56:39 od ampfetamine » Evidentirano
tajson7
Private
*

Karma: +10/-4
Offline Offline

Postova: 34


Profil
« Odgovor #87 na: Listopad 24, 2012, 01:31:59 »

Kako sam obecao sljedi nastavak price ali sad malo osvrt na neke teme koje se odnose na proslu eru u cro/serb1. Kako sam spomenuo u prvom postu postojao je savez Amon Raa pod vodstvom opste poznatog po IO: "Horus". Igrac koji veoma dugo igra IO poznaje mehaniku igre i kad je meksa srca zna i napraviti tim oko sebe. Znao je kako sastaviti savez i tehnicki ga srediti kako bi bio spreman da osvoji prvu eru u cro/serb1. Ali jednostavno ekipa koja je pocela u Amonu nije mogla da istrpi nacin vodjenja alijanse (nije jedini slucaj u zadnje vreme se sve vise desava) i polako se ekipa preselila u The_End i taj trend se zadrzao do samog kraja realma odnosno do raspada The_End-a. U Amonu su iz pocetka bili Darth_Anakin, Shanks, Bezbriznii, Meris11, Janja i jos desetak igraca koji su do kraja realma presli u The_End. U isto vreme a i kasnije su u timu Amon Raa bili Sohigh, Markoher, (wunderkind) Mussa33, Sosinjo koji su presli po raspada Amon Raa (bolje receno po kradje alijanse od odredjenih clanova Amona, mada posteno bi bilo rec da su dio ekipe Amona napustili sami aliajnsu) u Tigrove i nekih drugih malih saveza, koji su kasnije i presli u Istru i osvojili medalju, tako da price da su Tigrovi odigrali duplu igru u odnosima sa The_End-om ne drze vodu jer su njihovim redovima vec bili igraci Amona koji su na svoju kozu osjetili nacin igre igraca The_End-a njihovo muljanje duplih profila i spijuna, i isti ti igraci ne bi ni na koji nacin podrzali odluku da The_End uzme prvo mjesto, vec obrnuto borili bi se do kraja da The_End ne uzme nista kako je i vec bilo. Oko desavanja u prvoj eri cro/serb1 malo ljudi zna da je Istra imala pravog saveznika u alijansi STRONG i da je Outlaaw odigrao kljucnu ulogu u  osvajanje medalje, naime sve sto je Istra radila radila je u dosluhu sa Outlaaw koji je bio pakleni igrac i razvalio puno igraca The_End-a. Strong je bio kompaktna cjelina igraca koji su dali bezrezervnu podrsku Istre  i zauzvrat dobili srebrnu medalju. Da ne bi bilo da nije imao udeo u osvajanje medalje moram spomenuti Horus-a koji je nakon sto je izbacen iz svoje alijanse posle kratkog vremena od strane vodje Istre - Pazinjan90 primljen je u savez Istra i dobio mjesto Casnik za Izgradnju jer mu je istrazivanje Arhitekture bio na najvisi nivo u cjeloj alijansi. Nije da nije nista pomogo al je patio od toga da bude sto vise u vrhu sa net bodovima pa donacije u saveznu riznicu su bile ocajne i zbog toga je steko puno neprijatelja sto ga kasnije kostalo izbacivanje iz alijanse u drugoj eri i njegovo konacno povlacenje iz igre u cro/serb1. sa time se zatvorila i cjela povjest saveza Amon Raa.
Nastavak price sljedi.......
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #88 na: Listopad 24, 2012, 01:45:34 »

to tajsone izdaj knjigu  Grin Grin Grin
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #89 na: Listopad 24, 2012, 11:15:16 »

 Grin pa i tu su horusa izbacili? Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!