Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 05:31:07 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia/Serbia1  (Posjeta: 14800 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #45 na: Lipanj 13, 2012, 03:26:55 »

Ma moj savez je glavni, bem mu misa! FEAR_ Wink
jaro tebi treba jos igraca 8 igraca nije dovoljno za 1.mjesto u nasem svijetu
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #46 na: Lipanj 14, 2012, 09:03:32 »

hmmmmmm........a  da se situacija nije preokrenula kad je the_end i svijet napustilo 7 igrača iz prvih 10 ??
bilo bi zanimljivo znati zasto je ( po tebi 7 najboljih igraca) napustilo igru i theend. za mene nema vece gluposti nego kad netko zapne ko sivonja 4 mjeseca dodje na vrh i onda odustane  i nastavi igrati ispocetka u durgom svijetu *crazy* *crazy*
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #47 na: Lipanj 15, 2012, 10:37:41 »

bilo bi zanimljivo znati zasto je ( po tebi 7 najboljih igraca) napustilo igru i theend. za mene nema vece gluposti nego kad netko zapne ko sivonja 4 mjeseca dodje na vrh i onda odustane  i nastavi igrati ispocetka u durgom svijetu *crazy* *crazy*

i meni je to preglupo  Shocked
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #48 na: Lipanj 15, 2012, 08:17:41 »

Meni nije glupo, i ja tako igram Smiley Dođem do elite i na odmor Grin i opet ispočetka u novome svijetu. Kod mene je razlog da nemam dosta vremena da visim pred kompom samo na imperiji Sad I da, jedan sam od onih koji bude dragovoljno predao svoj račun kad dođem do te granice za nemilosrdno doniranje vojske i resursi pa i uništavanje samog Grin
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #49 na: Lipanj 15, 2012, 08:37:55 »

http://prntscr.com/amq5n
ko ce biti najbolji igrac po bodovima??
http://prntscr.com/amq74
ko ce biti najbolji igrac po vojnim bodovima??
http://prntscr.com/amq91
a ko najbolji savez??
Evidentirano

manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #50 na: Lipanj 15, 2012, 08:57:03 »

nemoj da ja tamo dolazim i objašnjavam neke stvari Smiley
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
Juskee
Gost
« Odgovor #51 na: Lipanj 15, 2012, 10:40:50 »

Jao ajde molim te budi miran na tjedan dana, jesam li ja negdje izjavio da mi idemo na vrh??

tako je opameti ga  Cheesy  *ok*
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #52 na: Lipanj 16, 2012, 03:48:09 »

za koji dan je kraj ere u cro/serb2, pa ne znam da li bi se složili, da napravi ovdje neko od forumaša savez, ubaci nas 5-6 dobrovoljaca i da se usprostavimo savezu za Lips Sealed ancija he he
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #53 na: Lipanj 17, 2012, 02:47:07 »

bilo bi zanimljivo znati zasto je ( po tebi 7 najboljih igraca) napustilo igru i theend. za mene nema vece gluposti nego kad netko zapne ko sivonja 4 mjeseca dodje na vrh i onda odustane  i nastavi igrati ispocetka u durgom svijetu *crazy* *crazy*
Igrao si od početka taj svijet,a desile su se neke stvari koje nemaju baš prevelike veze s imperijom i završilo je kako je završilo......
A što se tiće ovog Denisa što laprda o tome kako end nikad nije imao 7 igrača u prvih 10......malo edukacije sa tvoje strane ne bi škodilo , time ne umanjujem znanje Istre i sve ostalo,samo kažem - tko zna kako bi sve završilo da su u endu ostali igrači koji su ga i osnovali.....ali to je završilo,nečemo se vračati na prošlu eru,počela je nova,pa.......vidjet čemo........ Smiley
I nisam rekao 7 najboljih....nego 7 iz prvih 10.........
Evidentirano
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #54 na: Lipanj 20, 2012, 01:28:42 »

Igrao si od početka taj svijet,a desile su se neke stvari koje nemaju baš prevelike veze s imperijom i završilo je kako je završilo......
A što se tiće ovog Denisa što laprda o tome kako end nikad nije imao 7 igrača u prvih 10......malo edukacije sa tvoje strane ne bi škodilo , time ne umanjujem znanje Istre i sve ostalo,samo kažem - tko zna kako bi sve završilo da su u endu ostali igrači koji su ga i osnovali.....ali to je završilo,nečemo se vračati na prošlu eru,počela je nova,pa.......vidjet čemo........ Smiley
I nisam rekao 7 najboljih....nego 7 iz prvih 10.........
Samo bez tog laprdanja.Mislim da nije u redu sad tako razgovarati.Sto se tice poretka na pocetku bilo je samo iz 2-3 saveza u top 10.A to da je ostalo ovako pa bi bilo onako, to su nagadjanja.U pocetku su OSVETNICI razbijali u ratovima i jedini poraz im je istra nanijela.Ko zna kako bi bilo dalje.Bilo pa proslo.Ako ne mozes drugacije komunicirati onda ne komentarisi sa tim LAPRDANJEM.Nije mjesto.
Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #55 na: Lipanj 21, 2012, 10:08:33 »

sorry na izrazu Smiley
uglavnom....osvetnici su prvi rat izgubili još na početku ere - protiv nas,1850-1813 ili tako nešto ,uglavnom za nekoliko bodova razlike.....
i odlični su dečki bili,nekoliko ih znam preko fejsa,sa nekima sam igrao internacionalne svjetove....i pomeli smo ih-bez rata......
istra je ratovala sa okrnjenim osvetnicima bez fragstera,sosinja i C.Zvezde....čak mislim i da je milan otišao isto....nakon što ih je ,u principu zokky , razbijao jednog po jednog...
Evidentirano
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #56 na: Lipanj 22, 2012, 01:28:14 »

eheheh sad u drugoj eri osvetnici su slabiji od mog saveza najaci su silent_force pa fear pa onda tek istra a istice se lex_legis i neutrals
Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #57 na: Lipanj 22, 2012, 01:32:02 »

Istra1 najjača  Cool
Evidentirano

Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #58 na: Lipanj 22, 2012, 01:34:05 »

kad na vrbi rodi grozde
Evidentirano

denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #59 na: Srpanj 05, 2012, 12:35:22 »

sorry na izrazu Smiley
uglavnom....osvetnici su prvi rat izgubili još na početku ere - protiv nas,1850-1813 ili tako nešto ,uglavnom za nekoliko bodova razlike.....
i odlični su dečki bili,nekoliko ih znam preko fejsa,sa nekima sam igrao internacionalne svjetove....i pomeli smo ih-bez rata......
istra je ratovala sa okrnjenim osvetnicima bez fragstera,sosinja i C.Zvezde....čak mislim i da je milan otišao isto....nakon što ih je ,u principu zokky , razbijao jednog po jednog...
Nisi u pravu.Prvi rat su bili svi u OSVETNICIMA . kompletan sastav sa fragsterom,crvenom zvezdom,metalo,ivancacak... a u drugom nije bilo samo fragstera a sosinjo je na pola rata stavio stolicu.vođa je bio milansrb i on je poslije rata stavio stolicu.Za prvi rat nisu u pravu a drugi jesi djelimično,jer je fragster stavio stolicu a ostali ne.kasnije su stavili jer su izgubili oba dvorca.
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!