Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 11:13:59 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia/Serbia1  (Posjeta: 14805 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
alexthebig
Private
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Postova: 7


Profil Email
« Odgovor #165 na: Veljača 15, 2013, 01:04:59 »

 [:-} [:-} Vozdra ljudi pise vam dvostruki osvajac zlatne medalje u r61 samo sam mislio ubaciti se malo pa nestajem!!!
Ja iskreno sa horusom nisam imao nikakve konflikte prije pa ne zelim ni sada ali cega se najvise sjecam da je sa donacijama u riznicu bio na 0% ali uvijek a sta se tice saveza ISTRA tu bi vam mogao pisati hvalospjeve danima i nocima koje smo proveli na skypu i cuvali smo dvorce i saveznu vojsku a sta se tice the enda sami su od pocetka bili na vrhu i mislili su da je to to medalja je njihova i da se nisu mozda drzali bezobrazno i bahato mozda bi i bili drugi ili treci jer clanovi istre nisu samo dijelili zlatne medalje vec i srebrne i broncane!!!   A posto se ne zivi na staroj slavi pa cu reci samo da ovaj realm je barem zanimljiv ima 25igraca i 50 racuna koji su aktivni!!!
Evidentirano
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #166 na: Veljača 16, 2013, 04:39:59 »

[:-} [:-} Vozdra ljudi pise vam dvostruki osvajac zlatne medalje u r61 samo sam mislio ubaciti se malo pa nestajem!!!
Ja iskreno sa horusom nisam imao nikakve konflikte prije pa ne zelim ni sada ali cega se najvise sjecam da je sa donacijama u riznicu bio na 0% ali uvijek a sta se tice saveza ISTRA tu bi vam mogao pisati hvalospjeve danima i nocima koje smo proveli na skypu i cuvali smo dvorce i saveznu vojsku a sta se tice the enda sami su od pocetka bili na vrhu i mislili su da je to to medalja je njihova i da se nisu mozda drzali bezobrazno i bahato mozda bi i bili drugi ili treci jer clanovi istre nisu samo dijelili zlatne medalje vec i srebrne i broncane!!!   A posto se ne zivi na staroj slavi pa cu reci samo da ovaj realm je barem zanimljiv ima 25igraca i 50 racuna koji su aktivni!!!

Sa Horusom nemas konflikte ali bi ga radio opalio da ti je u dometu  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #167 na: Ožujak 06, 2013, 01:31:34 »

A vi se to dopisujete preko foruma kao da niste tamo u istom savezu. iako je era pocela u 10. mjesecu, ja sam tamo poceo igrati 26.1.. s obzirom na vas kalibar igraca , za 3 tjedna cemo biti u x2 pa cete si moci priustiti to zadovoljstvo. Grin
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #168 na: Ožujak 07, 2013, 10:20:33 »

S obzirom da znamo Horus koliko doniras mislim da cemo biti i prije.... jer ja za razliku od tebe vise gledam savez... no tvoj "kalibar" svi znamo kakav je  [:-} [:-} [:-}
Evidentirano
barestony
Major
*****

Karma: +47/-195
Offline Offline

Postova: 752



Profil Email
« Odgovor #169 na: Ožujak 07, 2013, 08:09:51 »

S obzirom da znamo Horus koliko doniras mislim da cemo biti i prije.... jer ja za razliku od tebe vise gledam savez... no tvoj "kalibar" svi znamo kakav je  [:-} [:-} [:-}
pricas gluposti horus je bio medu onima koji su najvise donirali u svijetu 5blitz x4 za savez CROTEAM
teletabise  *freak* *freak*
Evidentirano
klaun1
Major
*****

Karma: +126/-56
Offline Offline

Postova: 605

uz igrace sa zabranom pisanja na forumu... buuu


Profil
« Odgovor #170 na: Ožujak 07, 2013, 08:41:48 »

bare di se sad igras  Grin Grin Grin
Evidentirano

buuu
BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #171 na: Ožujak 07, 2013, 11:31:37 »

pricas gluposti horus je bio medu onima koji su najvise donirali u svijetu 5blitz x4 za savez CROTEAM
teletabise  *freak* *freak*


Jao nemoj samo ti da mi se javljas koji si prodao off svog suigraca za 100k drva Istri... molim te pokrij se usima i produzi dalje vidim Horusa sve brane neke postenjacine i igracine   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #172 na: Ožujak 08, 2013, 12:58:33 »

Jao nemoj samo ti da mi se javljas koji si prodao off svog suigraca za 100k drva Istri... molim te pokrij se usima i produzi dalje vidim Horusa sve brane neke postenjacine i igracine   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Nemoj tako, priča se da je Horus jednom davno dao dva dijamanta u savez  Huh? Cheesy Grin  
Evidentirano

Vrapche
Juskee
Gost
« Odgovor #173 na: Ožujak 08, 2013, 01:29:12 »

Nemoj tako, priča se da je Horus jednom davno dao dva dijamanta u savez  Huh? Cheesy Grin  

ahahahhahahah Hors car  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
alonevulf
Lieutenant
***

Karma: +15/-29
Offline Offline

Postova: 184



Profil
« Odgovor #174 na: Ožujak 08, 2013, 01:43:53 »

ahahahhahahah Hors car  Grin Grin Grin Grin

juske ajd pusti forum ajd na cs4 da se stitimo Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #175 na: Ožujak 23, 2013, 08:16:46 »

zavrsila je jos jedna cs1 era, ali za razliku od predhodnih , nitko to nije spomenuo, nitko nije nikom cestitao ni napravio hvalospjeve o njoj. bas me zanima koji je razlog tome  :hmmm: :hmmm: :hmmm:

hajde tajsone, ti si to uvijek znao realno i opsirno opisati  Grin Grin
« Zadnja izmjena: Ožujak 23, 2013, 08:19:41 od Horus » Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #176 na: Ožujak 23, 2013, 09:58:30 »

O cemu ti Horus pricas? kome da se sta cestita? Ajd reci ti sto imas za predhodnu eru pa cu se ja nadovezat  *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #177 na: Ožujak 24, 2013, 01:03:35 »

O cemu ti Horus pricas? kome da se sta cestita? Ajd reci ti sto imas za predhodnu eru pa cu se ja nadovezat  *freak* *freak* *freak*
eto da se i s tobom slozim jedamput. ja sam samo usporedio kraj ove ere s predhodnima. svi junaci ......... Grin
Evidentirano

BloodyDolor
Captain
****

Karma: +37/-87
Offline Offline

Postova: 310



Profil
« Odgovor #178 na: Ožujak 24, 2013, 09:34:46 »

eto da se i s tobom slozim jedamput. ja sam samo usporedio kraj ove ere s predhodnima. svi junaci ......... Grin

eru 3 cs1 nitko nije pobjedio niti izgubio... vise je bilo diplomacije, prevara, mutljavine, vrijedjanja i ostalog nego IGRE... tako da nema tu sto da se komentira ta era... svi na to gledaju ka da se nije ni igrala... jer kad tri saveza tuku jedan nema tu igre... taj jedan mora past ka sto je i pao a onda je nastala igra spedacine tko ce koga za Lips Sealed at.... ali ako vec mora da se komentira ta era jedno je sigurno.... nije se videlo tko je kakav igrac ali se videlo tko je kakav covjek i na sta je spreman sve... ni na jednom serveru ni u jednoj eri nisam vidia ovoliko vrijedjanja i flastera koliko na cs1 era 3... a to samo jedno znaci... da ova igra vise nije igra vec postaje mjesto za lecenje kompleksa pojedinih ljudi kojima je mjesto u bjeloj kosulji...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #179 na: Ožujak 24, 2013, 10:48:51 »

eru 3 cs1 nitko nije pobjedio niti izgubio... vise je bilo diplomacije, prevara, mutljavine, vrijedjanja i ostalog nego IGRE... tako da nema tu sto da se komentira ta era... svi na to gledaju ka da se nije ni igrala... jer kad tri saveza tuku jedan nema tu igre... taj jedan mora past ka sto je i pao a onda je nastala igra spedacine tko ce koga za Smiley at.... ali ako vec mora da se komentira ta era jedno je sigurno.... nije se videlo tko je kakav igrac ali se videlo tko je kakav covjek i na sta je spreman sve... ni na jednom serveru ni u jednoj eri nisam vidia ovoliko vrijedjanja i flastera koliko na cs1 era 3... a to samo jedno znaci... da ova igra vise nije igra vec postaje mjesto za lecenje kompleksa pojedinih ljudi kojima je mjesto u bjeloj kosulji...
tu se ne bih slozio s tobom. ocito je da u ovom slucaju vrijedi : s kim si , takav si. a s obzirom na tvoj rijecnik , ne cudi me da te ljudi vrijeđaju, tj. samo se spuste na tvoj nivo i razgovaraju tvojim rijecnikom. ja sam imao priliku doci u jedan normalan , dobar savez, i za par tjedana nisam vidio nikakvih svađa ni teskih tonova. sto je bilo van toga, ne bih ulazio u to, kao ni u dogovaranja i podmetanja kojih je bilo napretek
Evidentirano

 Str: 1 ... 10 11 [12] 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!