Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 11:44:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Croatia/Serbia1  (Posjeta: 14827 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #135 na: Studeni 01, 2012, 05:03:36 »

Pa evo i ovu eru istra igra prljavo,sa mojim savezom se dogovori kao da ne rusimo kolonije osim ako u njoj nema vojske ali zamisli ti oni ruse okupljaliste i onda hvataju moja dva clana jednog spuste za 100K a drugog za 200 k bodova...znaci ima spijuna svuda,a na primer istrini igraci salju na ampfetamine koloniju vojsku koja je na kraju mape i tako im seta vojska a amfi kada se logira samo im vrati vojsku to je njihov off ali zato sada ce biti svega ima da im porusimo kolonije Smiley

http://prntscr.com/inxhz
da stavrno prljavo igra...sto si onda tamo otisao Huh? zeljna guzica medalje !!!
Evidentirano
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #136 na: Studeni 01, 2012, 11:19:20 »

Evo moze cs1 Smiley zapravo izaberite realm koji ce tek pocet da odmjerimo snage  [:-}
Evidentirano

Vrapche
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #137 na: Studeni 01, 2012, 11:47:37 »

Evo moze cs1 Smiley zapravo izaberite realm koji ce tek pocet da odmjerimo snage  [:-}
taj cs1 je svima nama dosadio.valjda i sam vidis da ne igra vecina iz saveza.i onda stavis sliku i pitas gdje je istra sad?rekao sam ti istinu vezano za napad koji je isao na tebe.pratili smo te sa bodovima i copy te spijao to jutro.niko te iz tvog saveza nije izdao.provjeri ko ti je tad bio u savezu i vidjeces.ta jagodica je banovana bila.znali smo da ti vojska dolazi i da je bila na AS.tad niko nije imao 6h AS.kad je dosla znali smo da imamo malo vremena pa smo nas 5 poslali svi napade.najblizi je bio ampf,pa mateaa,zero... kad je ampf prosao znali smo da ne mozes uci na acc zbog 6h.bilo pa proslo.jedino sto sam ti zamjerio tad je sto se nisi vratio.ocigledno je bilo da ti se nije igralo.pretproslu eru na cs1 mussa33 je znao preko noci ostati bez 3-4 kolonije,ali se vracao.i to je trajalo izvjesno vrijeme.sruse njemu ali je i on vracao.taj me je igrac odusevio na prvoj eri cs1.a tebi Vrapche samo jedan savjet da bez obzira ako te neko sa vojskom unisti trebas nastaviti i potruditi se da vratis istom mjerom.igrao sam internacionalni x1 svijet i svi oko mene su igrali sa dijamntima.svaki dan su me spijali i napadali.cekao sam samo da dodjem do elitne.kasnije sam im vratio svima.zao mi je sto nisi bio uporan proslu eru.
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #138 na: Studeni 01, 2012, 11:49:11 »

 Cry
Evidentirano

denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #139 na: Studeni 01, 2012, 12:01:02 »

Evo moze cs1 Smiley zapravo izaberite realm koji ce tek pocet da odmjerimo snage  [:-}
poceo je skoro i cs4 i tamo sam se kasno regostrovao.proslo je sigurno pola mjeseca i poceo sam polako.vidim da si igrao i tamo http://prntscr.com/ioeqn i vidis sta ti je samir napisao.upravo ono sto sam ti rekao.ti dobro krenes realm.i cim te neko napadne i porazi te napustas igru.rekao sam ti stvarno iz najbolje namjere da si trebao nastaviti i vratio bi sigurno.jer realm ne traje samo mjesec dana.kad-tad ce oni koji su te napali popustiti malo.iskoristis tad priliku i vratis.ne moze niko tako dugo u kontinuitetu da igra IO.da bude svaki dan po par sati.ne kazem da nema takvih,ali svi normalno dodju u tu fazu da rjedje ulaze na acc.mozda je tad tvoja prilika koju trebas da iskoristis.smatraj ovo kao prijateljski savjet.ne mislim da te vrijedjam ako mislis da to radim onda smatraj i ovo zadnji moj odgovor na bilo koji tvoj komentar.pozz i sretno
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #140 na: Studeni 01, 2012, 01:09:20 »

http://prntscr.com/inxhz
da stavrno prljavo igra...sto si onda tamo otisao Huh? zeljna guzica medalje !!!
anonymous9819 dobru sisu ti ima sestra Shocked
Evidentirano

vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #141 na: Studeni 01, 2012, 02:03:14 »

poceo je skoro i cs4 i tamo sam se kasno regostrovao.proslo je sigurno pola mjeseca i poceo sam polako.vidim da si igrao i tamo http://prntscr.com/ioeqn i vidis sta ti je samir napisao.upravo ono sto sam ti rekao.ti dobro krenes realm.i cim te neko napadne i porazi te napustas igru.rekao sam ti stvarno iz najbolje namjere da si trebao nastaviti i vratio bi sigurno.jer realm ne traje samo mjesec dana.kad-tad ce oni koji su te napali popustiti malo.iskoristis tad priliku i vratis.ne moze niko tako dugo u kontinuitetu da igra IO.da bude svaki dan po par sati.ne kazem da nema takvih,ali svi normalno dodju u tu fazu da rjedje ulaze na acc.mozda je tad tvoja prilika koju trebas da iskoristis.smatraj ovo kao prijateljski savjet.ne mislim da te vrijedjam ako mislis da to radim onda smatraj i ovo zadnji moj odgovor na bilo koji tvoj komentar.pozz i sretno
Ma ne igram tamo, samo sam se spojio nekidan i napravio par tisuca bodova jer je bila hrpa bedaka s resima u x2..... ovih 12 napada je bilo dok sam bio napusteno...
Evidentirano

Vrapche
vauvau
Lieutenant
***

Karma: +15/-76
Offline Offline

Postova: 207



Profil
« Odgovor #142 na: Studeni 01, 2012, 02:09:32 »

Ne trebam vam jos ja i cs4, dosta vas ovi GRUZani peglaju   Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

Vrapche
denis_xp
Private
*

Karma: +3/-2
Offline Offline

Postova: 34


Profil Email
« Odgovor #143 na: Studeni 02, 2012, 12:05:03 »

Ne trebam vam jos ja i cs4, dosta vas ovi GRUZani peglaju   Tongue Tongue Tongue
vidis bio sam u GRUZ gotovo cijelu proslu eru.i na ljeto nisam mogao da igram pa sam napravio pauzu do kraja realma.mene ne pegla niko.cak ni AS ne radim.udji i pogledaj ako mozes pa ces vidjeti da me niko nije napao.ma i da napadne ja se ne sekiram. Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
ajkulica
Sergeant
**

Karma: +10/-10
Offline Offline

Postova: 54



Profil
« Odgovor #144 na: Studeni 02, 2012, 03:43:47 »

anonymous9819 dobru sisu ti ima sestra Shocked
a tek guzicu Grin
Evidentirano
cuco_
Lieutenant
***

Karma: +4/-25
Offline Offline

Postova: 173


Profil Email
« Odgovor #145 na: Studeni 02, 2012, 04:18:51 »

http://prntscr.com/inxhz
da stavrno prljavo igra...sto si onda tamo otisao Huh? zeljna guzica medalje !!!
Vidim neko me prati,poslovica kaze za dobrim konjem se uvjek prasina dize!! Smiley
Ti anonymous9819 vjerovatno si bio neprimjecen u cs1 ili bilo kom realmu i bio necija farma pa tako pises o nekom koga i ne znas,a ti moji guzicu ostavi na miru geju jedan Grin
Evidentirano
anonymous...
Private
*

Karma: +3/-16
Offline Offline

Postova: 43


If you don't let me dream, I won't let you sleep


Profil
« Odgovor #146 na: Studeni 03, 2012, 07:35:57 »

vidis bio sam u GRUZ gotovo cijelu proslu eru.i na ljeto nisam mogao da igram pa sam napravio pauzu do kraja realma.mene ne pegla niko.cak ni AS ne radim.udji i pogledaj ako mozes pa ces vidjeti da me niko nije napao.ma i da napadne ja se ne sekiram. Tongue Tongue Tongue
Lips Sealed ..jos je mlada za vas..
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #147 na: Studeni 03, 2012, 10:13:20 »

nije mlada...vidim ja po prsima da je to zrelo i ako već nije puklo,puknut će uskoro Grin
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #148 na: Studeni 03, 2012, 10:17:04 »

nije mlada...vidim ja po prsima da je to zrelo i ako već nije puklo,puknut će uskoro Grin

 Grin
Evidentirano
DarthAnakin
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 39



Profil
« Odgovor #149 na: Veljača 13, 2013, 10:25:50 »

Evo da se i ja oglasim., iako toliko gluposti svojstvenih nekome iz dječjeg vrtića nisam , kao ni Starčevića,več dugo vidio na istom mjestu.
1. pojma nemam tko je regoč iz Istre - imam 30 g. i o imperiji me ne treba učiti nitko o navedenih
2. igrači od kojih sam naučio dosta su redom
 Horus - iako bi se o njegovom stilu igre dalo raspravljati,čovjek zna....i tu je kraj priče.
Anubis - susreo sam se sa njim samo 2 puta , jednom u svijetu kojemu se sad ne sječam imena jer sam tek počinjao a drugi put u Stormbornu u prvoj eri Cro 3 svijeta,Devilfrog čini mi se je bio tamo,čovjek cijeloj ekipi u CS1 može biti profesor.
DeeRaa-isto tako iz Cro 3 svijeta,za mene odličan igrač i čovjek....kome nije - njegov problem
Zokky- neki ga znaju iz Husara , neki ne,a to dovoljno govori o upučenosti istih u ovu igru
kaboom - susjed moj,skupa igramo pikado
ima ih još.ali ne da mi se nabrajati sad tu -glavnom,ne igraju ove svjetove za djecu.

................Nadalje,sa prestankom igranja u CS1,prestao sam i druge svjetove , dao sam šifru baretu jer je acc imao hrpetinu vojske i ekonomiju kakvu cijela Istra nije  ( osim Horusa ) .
originalni The_end bio je sastavljen od acc:
 bezbriznii - igrala ga je Dijana,mada nije bio njezin nego od dečka , koji se naljutio zbog nekih mojih privatnih poruka i zabranio joj igrati dalje ,zato se raspao The_end.
lava - zokky je to igrao iako je to originalni acc od Dijane
legendinho mumi - možda je kako zoki kaže,napravio grešku,ali tada osim njega, zokija i još eventualno jednog igrača u endu nije ostao niti jedan ozbiljan igrač.....sve ovo kasnije dovedeno je sprdnja od saveza
Moj acc - dok sam ga igrao....kasnije smo pustili acc djeci koja nisu znala što bi sa dijamantima i vojskom pa su nas osramotili
hellas i rode.
To je originalni The_end - tih 6 acc....
 Nadalje...taj isti dečko,očito bolestan malo,je zbog tih poruka uništio acc bezbriznii , zabranio curi igrati ( koliko je glup,dovoljno govori to što sam ja iz Rijeke a ona iz Splita ) , raspustio vojske svima kojima je bio čuvar i uzeo dijamante iz rize jer su "njegovi a ne njezini" -  zvao je sam sebe u savez,te je sa svojim drugim acc putevi izašao iz saveza i stavio bezbriznii na odmor. Dakle -stvari nevezane za imperiju....
The_end i Osvetnici bili su jedina 2 saveza  prvoj eri cro-srb svijeta koji su ličili na nešto......u svojim originalnim postavama.
Nakon svih ovih desavanja,logično se bilo maknuti  . Pogreška je bila ostavljati acc svakakvima , ali neće se više ponoviti - da me sramote tu po imperiji i povezuju sa nekakvim poluamaterima koji su dovedeni jer je MUMI ostao sa samo 2 ozbiljna acc u savezu pa se popnio svim i svačim.
Svaka čast na osvajanju medalje,ali nemojte lupetat stvari koje ne znate.Imate tu svoju fejsbuk grupu gdje ima vas 50 iz 10 različitih saveza, dogovarajte se i radite šta hočete , ali neke igrače iz Enda koji vam za imperiju mogu biti profesori nemojte dovoditi  isti kontekst sa otpadcima koji su se borili za medalju . Koju ne bi vidjeli jer bi prošli kao knezborna i Horus kad su bili u prvih 5 - stolice.

..
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!