Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 03:56:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ZAŠTITA OD SKELETORA  (Posjeta: 1703 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« na: Svibanj 18, 2012, 12:01:13 »

Napadi između tebe i --Skeletor--. su zabranjeni jer dijele ili su dijelili istu IP adresu ili računalo u nekom trenutku.


ko zeli zastitu ja mu je rijesim đabe;)


svi vi koji ste pod pritiskom i koje ucjenjuje za prijateljske porobe tu sam, samo javite i rijesimo taj problem Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #1 na: Svibanj 18, 2012, 02:46:06 »

koliko imas bodova??
Evidentirano

Scofield111
Lieutenant
***

Karma: +2/-61
Offline Offline

Postova: 226


Profil Email
« Odgovor #2 na: Svibanj 18, 2012, 02:47:04 »

mrkmismrk mozes mi se njega rijesiti ako si u croatia serbia 1 svijetu??
Evidentirano

bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 18, 2012, 02:50:56 »

Napadi između tebe i --Skeletor--. su zabranjeni jer dijele ili su dijelili istu IP adresu ili računalo u nekom trenutku.


ko zeli zastitu ja mu je rijesim đabe;)


svi vi koji ste pod pritiskom i koje ucjenjuje za prijateljske porobe tu sam, samo javite i rijesimo taj problem Grin Grin Grin Grin Grin
  o pa ti si sad i dobročinitelj postao  Grin
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 18, 2012, 06:35:50 »

  o pa ti si sad i dobročinitelj postao  Grin




ne nisam dobročinitelj, ja sam ti sam vrag:D:D


al ko se prepozna u ovome nek bude faca i zatrazi da se te zabrane poniste jer i tam saj zna kako je doslo do tih zabrana;)

Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #5 na: Svibanj 18, 2012, 07:41:45 »

nijednu zabranu, za koju sam tražio da ju ponište,nisu poništili...bez obzira koji razlog napisao.
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #6 na: Svibanj 18, 2012, 09:37:16 »

nijednu zabranu, za koju sam tražio da ju ponište,nisu poništili...bez obzira koji razlog napisao.


ma oni ti imaju neke svoje bolesne razloge, badava im pises kaj očes, oni imaju alat di oni nekaj vide i mores se  Lips Sealed , navodno da je to da si nebi ja slučajno namjestil skeletora ko golda:D:D
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #7 na: Svibanj 18, 2012, 10:04:52 »


ma oni ti imaju neke svoje bolesne razloge, badava im pises kaj očes, oni imaju alat di oni nekaj vide i mores se  Smiley , navodno da je to da si nebi ja slučajno namjestil skeletora ko golda:D:D
  da sam ga ja nastavio igrat ti bi bio gold Grin
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #8 na: Svibanj 18, 2012, 10:13:40 »

  da sam ga ja nastavio igrat ti bi bio gold Grin


ko tii. hahahahha, pa ti neznas porob poslat a kamoli nest drugo:D:D
Evidentirano
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #9 na: Svibanj 18, 2012, 11:03:40 »

wwww i bubamara...koji su vam nickovi u cro2?
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #10 na: Svibanj 18, 2012, 11:14:51 »

ja sam ti warlock a bubamara ti ima najmanje 35 nickova, ja mislim da ni sam nezna koliko ih ima Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #11 na: Svibanj 18, 2012, 11:18:15 »

ja sam ti warlock a bubamara ti ima najmanje 35 nickova, ja mislim da ni sam nezna koliko ih ima Grin Grin Grin Grin Grin Grin


između ostalog njegov je i skeletor:D:D
Evidentirano
bubamara4
Private
*

Karma: +8/-23
Offline Offline

Postova: 26


Profil
« Odgovor #12 na: Svibanj 19, 2012, 11:35:45 »

wwww i bubamara...koji su vam nickovi u cro2?
   da ja sam bio skeletor ali prije par mjeseci sad sam king hiss al ne igram aktivno nego samo laprdam po forumu
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #13 na: Svibanj 19, 2012, 06:45:35 »

ja sam ti warlock a bubamara ti ima najmanje 35 nickova, ja mislim da ni sam nezna koliko ih ima Grin Grin Grin Grin Grin Grin

kad 100 puta ponovis sebi neku laz pocinjes vjerovat da je istina.ti nisi warlock ti si kresoook,dodi sebi,kaljas nick covjeka kojem nisi ni po igri a siguran budi ni po ponasanju i silnim prostaklucima koje izbacujes iz svojih bijesnih usta,ni do koljena.
druga stvar da tebi tvoja kanta za napucavanje odgovori da nikad mi vojsku nisi klepio ni vidio bijelu zastavicu.a sto si se nasladivao brojnim rusenjima i porobima koje ste svojevremeno slali sta da ti kazem i ja sam se slatko smijao kad su te saveznici znali zvati u 3 sata nocu na mobitel da ti jave da goris ko slama,...
treca i poslednja stvar napravi mali predah od imperije,osjecati ces se bolje jer postajes isfrustrirani bezumnik... Tongue
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #14 na: Svibanj 19, 2012, 06:54:45 »

kad 100 puta ponovis sebi neku laz pocinjes vjerovat da je istina.ti nisi warlock ti si kresoook,dodi sebi,kaljas nick covjeka kojem nisi ni po igri a siguran budi ni po ponasanju i silnim prostaklucima koje izbacujes iz svojih bijesnih usta,ni do koljena.
druga stvar da tebi tvoja kanta za napucavanje odgovori da nikad mi vojsku nisi klepio ni vidio bijelu zastavicu.a sto si se nasladivao brojnim rusenjima i porobima koje ste svojevremeno slali sta da ti kazem i ja sam se slatko smijao kad su te saveznici znali zvati u 3 sata nocu na mobitel da ti jave da goris ko slama,...
treca i poslednja stvar napravi mali predah od imperije,osjecati ces se bolje jer postajes isfrustrirani bezumnik... Tongue
evo karma +  ;D
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!