Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 01:08:45 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bijednici  (Posjeta: 3982 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #45 na: Svibanj 19, 2012, 01:14:12 »

 Cool



 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Cry
Evidentirano
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« Odgovor #46 na: Svibanj 19, 2012, 03:20:40 »


ja od tebe, hahahahah, pa di vadis te viceve Grin Grin Grin Grin


poštovanje --warlock-- Tongue Tongue Tongue Tongue

o ne ne ne  *stop*....nisi ti warlock,kamo srece da taj nick igra COVJEK koji je i napravio racun,...
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #47 na: Svibanj 19, 2012, 07:07:20 »

 *xxx* molio bih vas da se držite teme pod nazivom "bijednici" koga god to išlo, ali pišite u granicama normale, a ne na osnovi osobnih prepucavanja sa lošim riječnikom, pa niste kočijaši, znam da su vam živci na granici normale, ali take it easy molim vas, hvala.
Da se nadodam na sve ovo, do sad u ovih 6 godina u internacionalnim realmima nisam imao iskustva da me ijedan Hrvat napao, ruku na srce,hvala naa tome, a koliko vidim ta netrpeljivost prema jednim drugima proističe  iz realma Hrvatskih svijetova gdje je valjda normalno napadati jedne druge pa su se stvorili klanovi i neprijatelji. Uzrok svemu je dakako kad se nađu ti igrači u internacionalnom svijetu, večina a ne svi, naravno će igrati rađe sa Bugarima nego sa svojima. Prošlu eru u blitz 5 sam imao par Bugara u savezu ijako sam rekao nikad, pogazio sam sam svoj vlastiti ponos pa ih primio, što mi je bila velika greška, em su špijali, em su lažljivci i nepouzdani, nikada nisam imao ni jednog u ovih 6 godina nigdje u savezu niti igrao sa njima, a nikada ni neću. Razlozi su očiti, a to je njihova bahatost i dominacija u svim svijetovima. Možete govoriti o Brazilcima, i nezam kome još svašta, poznavajući Latinose koji su vesel narod i igraju igre sa srcem i uzbuđenjem za razliku od mnogih varalica iz Bugarske, što se dalo vidjeti iz priloženog prošlu eru što se zbivalo. Što se tiče teme bijednici, neka sam živi sa time taj ko igra igru kako zna i umije i to na pokvaren način, mnogih sam se stvari ovdje nagledao  i vrijeđanja progutao a i davao, ponese te nekako,istina, uđe ti igra pod kožu i krv, ko droga, pa igra postaje sve osim ratna strategija. Zato sam se naučio jedne stvari, igraj a ostala smeća ostavi po strani koja se dešavaju i prenose iz generacije u generaciju imperije. Ko te napadne vrati mu duplo, bio Hrvat ili netko drugi, druge nema. Ali nemojmo se vrijeđati radi jedne ratne strategije gdje su mnogi protiv mnogih i gdje su mnogi za mnoge. toliko od mene. Hvala na razumijevanju.
Evidentirano

goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #48 na: Svibanj 19, 2012, 07:08:22 »

Još da vas usrećim, nema Svjetskog prvenstva, pa se više ne zamarajte sa time.
Evidentirano

radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #49 na: Svibanj 19, 2012, 08:37:33 »

i te spike da se u stranim svjetovima...nenapadaju hrvati..kao nepisano pravilo....to si mozete macku okaciti na dupe....poceo sam el. blitz prosla era....i vidim porob ide namene....a ono ...majstor radazg ide sa konjicima namene....hehehe..od onda...bilo kojeg hrvata ako ima resa rokam....negledam vise na nacionalnost..cak mi je draze hrvata spaliti nego nekog stranca....

ti si bio jedini hrvat kojeg sam napao...a jedini razlog je bio što te nisam podnosio Grin al sam na kraju i povukao porob
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #50 na: Svibanj 19, 2012, 08:48:28 »

da ovde se gadi anubisa a vi ostali sebi nadite novu temu. Grin Grin Grin
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #51 na: Svibanj 19, 2012, 09:12:19 »

ajd nemojte pljuvat po anubisu.....ako mu neko ima nesto rec nek mu kaze u pvt poruci...oke...znam anubisa 1-2 godine...i uvjek je fer bio...barem prema meni.....samo znajte imperija je najvece selo....

ništa ti neznaš....Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #52 na: Svibanj 19, 2012, 09:50:06 »

o ne ne ne  *stop*....nisi ti warlock,kamo srece da taj nick igra COVJEK koji je i napravio racun,...



kanto za napucavanje, sta se sad ti opet javljas, ako taj covjek ima nesto protiv mene ili nesto slično neka mi se on javi a ne ti kanto za napucavanje Grin Grin Grin Grin Grin


čujem da su ukinuli castleville pa si sad dosao ovamo pisat Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #53 na: Svibanj 19, 2012, 11:45:53 »

opet vi iz cro2,imat tamo svoju temu i crta iz moje. Grin Grin Grin ovde ocu samo da vidim price o anubisu i njegovom privjesku vjeki tj nussisu a i ako netko ima neku pohvalu za njih moze i to mada nevirujem da ima takvih  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #54 na: Svibanj 19, 2012, 11:47:04 »

i te spike da se u stranim svjetovima...nenapadaju hrvati..kao nepisano pravilo....to si mozete macku okaciti na dupe....poceo sam el. blitz prosla era....i vidim porob ide namene....a ono ...majstor radazg ide sa konjicima namene....hehehe..od onda...bilo kojeg hrvata ako ima resa rokam....negledam vise na nacionalnost..cak mi je draze hrvata spaliti nego nekog stranca....
tako je slazem se sa tobom igorzg nikad nece u koaliciju sa hrvatima  Grin Grin Grin nema nista ljepse nego oderati u imperiji svoga  ;D
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #55 na: Svibanj 19, 2012, 11:50:02 »

opet vi iz cro2,imat tamo svoju temu i crta iz moje. Grin Grin Grin ovde ocu samo da vidim price o anubisu i njegovom privjesku vjeki tj nussisu a i ako netko ima neku pohvalu za njih moze i to mada nevirujem da ima takvih  Grin Grin Grin Grin
anubis je mozda ponajbolji hrvatski igrac imperije mislim na v5 vjerovatno zato ste ljubomorni pa vrijedjate ,spustite se na zemlju i priznajte si jednom da je covjek magistrirao ovu igru  ;D bravo anubis  *drunk* *easy*
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #56 na: Svibanj 19, 2012, 11:53:32 »

bolje pitajte covjeka da vas nauci igrati nego sto ga tu omalazavate covjek zna igrati i neznate si to priznati
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #57 na: Svibanj 19, 2012, 12:00:19 »

eto vidite ovako ko igor ili ga hvalite ili ga popljujte,iznenaden sam heheh al ipak ima anubis frendova  Grin Grin Grin.hvala igore sta se drzis teme razmislit cemo o tvom prijedlogu Grin Grin Grin
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #58 na: Svibanj 19, 2012, 12:11:02 »

cekaj malo je li ova mala_tina musko ili zensko,a ako je musko onda koji se  Lips Sealed  zove mala_tina  Huh? Huh? Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #59 na: Svibanj 19, 2012, 12:14:13 »

cekaj malo je li ova mala_tina musko ili zensko,a ako je musko onda koji se  Smiley  zove mala_tina  Huh? Huh? Grin Grin
mala_tina je gledajuci sa moga gledista transvestit  Grin Grin pa tko voli neka izvoli
« Zadnja izmjena: Svibanj 19, 2012, 12:23:26 od igorzg » Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!