Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 02:06:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: bijednici  (Posjeta: 3983 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
buuu
Gost
« na: Svibanj 17, 2012, 11:21:15 »

i tako dok se pricalo o neronu svi navalili na covika pa i ja prvi,a sad doslo doba da se nova vrsta izdajnika proba Grin Grin Grin.veliki anubis i njegov vjerni prijatelj nussis ili vjeko koji drzi stihove o frankopanima objavljuju rat hrvatskom savezu ali anubis i dalje prica o hrvatstvu i domoljublju. Grin Grin Grin i kao sta naslov kaze oni su samo jedni veliki b.......
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #1 na: Svibanj 18, 2012, 12:04:53 »

..et da se ija malo ukljucim..nakon pun kufer vremena..Grin Grin..a neznam dalmos sta da ti kazem..takvi su mi najbolji..busaju se u prsa..MI VELIKE HRVATINE..a ono zive sramotne izdajice..lizatori bugarskog dupeta.. :d Grin..a anubis je prica za sebe..izdo je nas hrvate na svjetskom..nista me necudi sto je i ovdje..a jos se i sakriva cilo vrime..ma sramota izdajnicka sta da ti vise kazem..
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #2 na: Svibanj 18, 2012, 12:10:41 »

ma daj kaj vi brijete, anubis je najbolji igrač IO i on nikad nikog nije izdao, on uvjek igra za ekipu Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #3 na: Svibanj 18, 2012, 12:15:51 »

ma daj kaj vi brijete, anubis je najbolji igrač IO i on nikad nikog nije izdao, on uvjek igra za ekipu Grin Grin Grin Grin
..ma nema boljeg timskog igraca od njega ..viruj mi..Grin Grin..
Evidentirano
wwwww
Sergeant
**

Karma: +17/-21
Offline Offline

Postova: 76


Profil
« Odgovor #4 na: Svibanj 18, 2012, 12:18:49 »

..ma nema boljeg timskog igraca od njega ..viruj mi..Grin Grin..


pa kazem ti ja, sta ne vjerujes mi Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #5 na: Svibanj 18, 2012, 07:43:27 »

i tako dok se pricalo o neronu svi navalili na covika pa i ja prvi,a sad doslo doba da se nova vrsta izdajnika proba Grin Grin Grin.veliki anubis i njegov vjerni prijatelj nussis ili vjeko koji drzi stihove o frankopanima objavljuju rat hrvatskom savezu ali anubis i dalje prica o hrvatstvu i domoljublju. Grin Grin Grin i kao sta naslov kaze oni su samo jedni veliki b.......

Kao prvo ja sam znastvenik ,kao drugo ne objavljujem ja rat,  neprijateljstvo je bilo prije nego sam se vratio sa odmora od 6-7 dana, nisam nii znao da smo neprijatelji a sta vas muci ja neznam iskreno... objavio je rat  Adolff.xx   ako ga neznate a ne ja niti vjeko... a čak niti zlato nisam dao za rat..
« Zadnja izmjena: Svibanj 18, 2012, 07:57:10 od ANUBIS » Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #6 na: Svibanj 18, 2012, 08:04:34 »

Ja sam obican farmer ,kako bi ja ratovao a moji clanovi su gladni ratova a pogotovo sa najratobornijim savezom proslu eru da vide na cemu su posto su i oni ratnici..
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #7 na: Svibanj 18, 2012, 11:00:41 »

http://www.youtube.com/watch?v=fdg3CP7l6uk
« Zadnja izmjena: Svibanj 18, 2012, 11:04:33 od dacmih » Evidentirano

mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #8 na: Svibanj 18, 2012, 02:07:15 »

sve u svemu..mora da ce biti zaimljivo...ocekujem ishod ovdje Grin
Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #9 na: Svibanj 18, 2012, 02:29:44 »

niti ja niti _DevilFrog ili ako vam je draze anubis nismo objavili rat a ako je vec objavljen ratovat cu zato jer ne ocekujem nikakvu milostinju od vas ...a buuu kome se ti smastras da mi određujes kakve cu ja stihove staviti ? ? ... proslu eru ste realm okrenuli naopako i naravno da svi ti silni igraci bili bugari ili ne su jedva  docekali priliku za besplatan rat i dobili su je zar milsite da smo ga mogli zaustaviti ? mislim da smo se ipak nasli na krivom mjestu u krivo vrijeme ali sad je tako neka bolji pobjedi bez gluposti na forumu i nekakvih ne potrebnih svađa...... Smiley
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
buuu
Gost
« Odgovor #10 na: Svibanj 18, 2012, 02:55:10 »

da si blize vidio bi ko je bolji heheeh,al zato je anubis blizu pa cemo njega nagazit da se moze posvetit eliteu i prijetnjama zenskom rodu sta mu super ide  Grin Grin Grin
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #11 na: Svibanj 18, 2012, 03:04:15 »

Dajte ljudi cemu tolika svadja  Shocked
vodimo  *heart* a ne  *guns*

 *drunk*
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #12 na: Svibanj 18, 2012, 04:10:10 »

 Grin  Dajte Ratujte već a ne pisati po formumu ko je bolji i napadnite me vec jednom samo slusam o tome  a nista na djelu jos  Grin ... Tamo je rat ne ovdje na Forumu..  Tongue
Evidentirano
buuu
Gost
« Odgovor #13 na: Svibanj 18, 2012, 04:13:44 »

tebi je cili zivot rat,vidis neke tvoje prijatelje u nasem savezu i odma pritis a oni ko kakve lude te slusaju.ajde napravi provjeru  Grin Grin daj reci tigeru nek provjeri.ma brzo ces ti i bugarima dosadit pa kad te potiraju kome onda ides (brazilcima,turcima,poljacima ili  Grin Grin Grin
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #14 na: Svibanj 18, 2012, 04:18:47 »

E a na kojem svijetu se koljete da pratim tko vodi po vojnim hihi
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!