Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 05:58:36 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: vojska  (Posjeta: 1403 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kire55
Gost
« na: Veljača 17, 2009, 07:17:34 »

zašto ja ne mogu graditi više vojske u selu...došo sam do 50 vojnika i više mi ne želi,piše mi ovo

Najmanji broj vojnika za treniranje je 2
Da bi mogli trenirati veći broj jedinica istovremeno, istražite viši nivo vojne akademije.
   
ne kužim zašto treba dizato akademiju?Huh??
pa ne treba valjda akademija za određeni broj vojnika....ili?Huh?
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #1 na: Veljača 17, 2009, 08:50:31 »

zašto ja ne mogu graditi više vojske u selu...došo sam do 50 vojnika i više mi ne želi,piše mi ovo

Najmanji broj vojnika za treniranje je 2
Da bi mogli trenirati veći broj jedinica istovremeno, istražite viši nivo vojne akademije.
   
ne kužim zašto treba dizato akademiju?Huh??
pa ne treba valjda akademija za određeni broj vojnika....ili?Huh?
vojna akademija omogućava da treniraš više grupa vojnika istodobno...lvl 1 daje jednu grupu lvl 2 daje 2 grupe itd
ti vjerojatno imaš već neki broj te vrste vojnika na treningu i nemaš vojnu arhitekturu lvl 2  Wink
Evidentirano
drago001
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #2 na: Veljača 19, 2009, 01:27:01 »

molim pomoc...koja je razlika izmedu napada..POROBLJAVANJE..NAPAD.NA UTVRDU..BITKA BA POLJU...i dali je moguce da se protivnicki resursi osvoje...Huh?? *xxx* Huh?
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #3 na: Veljača 19, 2009, 10:21:10 »

molim pomoc...koja je razlika izmedu napada..POROBLJAVANJE..NAPAD.NA UTVRDU..BITKA BA POLJU...i dali je moguce da se protivnicki resursi osvoje...Huh?? *xxx* Huh?
bitka na polju više-manje ne služi puno jer samo napadneš njegovu vojsku koja je na polju...a ako mu je vojska na opciji povlači onda ništa nedobiješ...porobljavanje je ubijanje seljaka.nakon što se odvije bitka na polju,ti ubiješ do 20% njegovih seljaka u toj provinciji,ovisi o tome koliko imaš vojske (1 vojnik 1 seljak  Grin ) i dobiješ 5 zlata po seljaku i 1 vojni bod za 1000 mrtvih seljaka..a napad na utvrdu je "pravi" napad,tu napadaš njegovu utvrdu i iako mu je vojska postavljena na povlačenje oni se moraju borit.i nakon što dobiješ napad na utvrdu dobijaš sve njegove resurse preračunate u zlatu
Evidentirano
drago001
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 4


Profil
« Odgovor #4 na: Veljača 19, 2009, 04:31:11 »

hvala care *bravo*
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #5 na: Veljača 19, 2009, 05:39:32 »

ma KoSaC najbolje objašnjava stvari..........
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #6 na: Veljača 19, 2009, 05:54:21 »

 Embarrassed
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!