Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 11:10:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vojska  (Posjeta: 2956 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Juskee
Gost
« na: Travanj 30, 2012, 10:50:18 »

Bilo bi dobro kad posaljes vojsku na nekoga i opljackas gaa da je samo preusmjeris na drugoga a ne da cekas 3 sata da se vrati ili ako ides napasti nekoga i kasnije ga spijas vidis da je uspio resurse pomaknuti da vojsku preusmjeris na njegove druge prove ili igraca nekog drugog a ne da cekas 3 sata da ode a nema resursa i da se vrati sa malo,to je prijedlog pa vidite Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 30, 2012, 11:15:35 »

I onda recimo neki malo jači igrač lijepo pošalje vojsku po redu na 50 igrača i sve ih ubije u 2 sata. Napadi će ostati kakvi jesu.
Evidentirano

Juskee
Gost
« Odgovor #2 na: Travanj 30, 2012, 01:26:10 »

I onda recimo neki malo jači igrač lijepo pošalje vojsku po redu na 50 igrača i sve ih ubije u 2 sata. Napadi će ostati kakvi jesu.
pa neka ovo je ratna igra a da bi poslao na 50 igraca treba mu puno vojske
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 30, 2012, 02:00:32 »

Niste shvatili. Znači na taj bi način slao jednu vojsku. Uzmeš 3 mil vojske i pošalješ na goldića, 2 min od njega ti je drugi igrač, njega ubiješ, 2 minutte dalje goldić, pa 4 igrač, pa 5... i tako središ 10 igrača koji su ti recimo na 3x dok bi reko keks. Pogotovo igrači na vrhu koji razviju ogromnu vojsku. Evo primjer iz blitzy - po 4 milijuna kataprahta i hrpu druge vojske. Pa mu daj priliku da šalje napade od igrača do igrača. Nema šanse da se nešto takvo uvede.
Evidentirano

AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #4 na: Travanj 30, 2012, 02:04:48 »

Da slazem se sa tigerom u potpunosti ... Posaljes na goldera koji je kraj njega , niti on vidi napad niti ista ti preusmijeris vojsku odjednom 1 min njemu se pojavi napad i nema vise vojske ... To bi bilo smijesno xD
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #5 na: Travanj 30, 2012, 02:39:08 »

Da slazem se sa tigerom u potpunosti ... Posaljes na goldera koji je kraj njega , niti on vidi napad niti ista ti preusmijeris vojsku odjednom 1 min njemu se pojavi napad i nema vise vojske ... To bi bilo smijesno xD
hahahaha bilo bi smijesno nebi ocekivo napad i bum eto na njega ide hahah Grin  Lips Sealed  mislio sam da je dobar prijedlog ali nije,sjetit cu se ja boljih
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #6 na: Travanj 30, 2012, 02:45:22 »

hahahaha bilo bi smijesno nebi ocekivo napad i bum eto na njega ide hahah Grin  Smiley  mislio sam da je dobar prijedlog ali nije,sjetit cu se ja boljih

Ajde potrudi se Smiley
Evidentirano
sableta
Captain
****

Karma: +49/-52
Offline Offline

Postova: 333



Profil Email
« Odgovor #7 na: Travanj 30, 2012, 04:31:50 »

po meni bi samo trebalo uvest malo jace maceve za nomade,,,neke elitne ,,,,,to je sto se tice vojske,,,,
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #8 na: Travanj 30, 2012, 04:49:39 »

ovo sto sableta kaze je oke Grin ili da teski imaju barem 20 zivotnih bodovoa vise Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #9 na: Travanj 30, 2012, 05:13:40 »

Trebalo bi ako već nedaju da se ratni uzima u dijelovima neka omoguće da je dovoljno rese imati sve u 1 provinciji pa onda da nemorate premiještati u svaku provinciju resurse da bi radili vojsku (primjer ratni za 19 prova da raspodijelite uzme  dobrih 10-15 minuta koji strepite i ruke vam se znoje da vas ne skuže) pod uvjetom da imate transportne stanice dovoljno visoke i onda samo idete od prov, do provincije i radite vojsku bez dodatnog opterecenja sa klikanjem premjestanja resursa.. Nešto slično su uveli sa gradjevinama.. i mislim da je prijedlog sasvim u redu..
« Zadnja izmjena: Travanj 30, 2012, 05:15:12 od ANUBIS » Evidentirano
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #10 na: Travanj 30, 2012, 05:18:32 »

  mislio sam da je dobar prijedlog ali nije,sjetit cu se ja boljih
Bolje nemoj  Grin Grin Grin
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #11 na: Travanj 30, 2012, 05:28:01 »

Trebalo bi ako već nedaju da se ratni uzima u dijelovima neka omoguće da je dovoljno rese imati sve u 1 provinciji pa onda da nemorate premiještati u svaku provinciju resurse da bi radili vojsku (primjer ratni za 19 prova da raspodijelite uzme  dobrih 10-15 minuta koji strepite i ruke vam se znoje da vas ne skuže) pod uvjetom da imate transportne stanice dovoljno visoke i onda samo idete od prov, do provincije i radite vojsku bez dodatnog opterecenja sa klikanjem premjestanja resursa.. Nešto slično su uveli sa gradjevinama.. i mislim da je prijedlog sasvim u redu..

Svidja mi se ova ideja od anubisa ... Nekada je potrebno i puno vise vremena od 15 min da se rese raspodjele da bi se vojska pravila , pogotovo kada je u pitanju neki masivni vojni prihod . Bilo bi stvarno super da naprave nesta kao sto je kod izgradnje gradjevina ( transportiraj i izgradi ) samo verzija za vojsku hehe . Mislim da bi to uvelike smanjilo vrijeme prebacivanja i potrosnje ogromnih iznosa resa kao sto je vojna odsteta Grin .To bi nam rijesilo tih 30 min strepnje i stresa hehe
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #12 na: Travanj 30, 2012, 05:56:31 »

da..eo prijmer..ratna osteta 350m drva i 60m zeljeza....pa ti brate prebacu Lips Sealed pola sata posla.....a napadi u 10minuta....hmmhmhmh..nije bas lijep....
Evidentirano
Juskee
Gost
« Odgovor #13 na: Travanj 30, 2012, 06:21:38 »

Bolje nemoj  Grin Grin Grin
hahahahahhahahahah kreativan sam
Evidentirano
vuleta
Sergeant
**

Karma: +4/-28
Offline Offline

Postova: 88


Profil
« Odgovor #14 na: Travanj 30, 2012, 06:37:52 »

Svidja mi se ova ideja od anubisa ... Nekada je potrebno i puno vise vremena od 15 min da se rese raspodjele da bi se vojska pravila , pogotovo kada je u pitanju neki masivni vojni prihod . Bilo bi stvarno super da naprave nesta kao sto je kod izgradnje gradjevina ( transportiraj i izgradi ) samo verzija za vojsku hehe . Mislim da bi to uvelike smanjilo vrijeme prebacivanja i potrosnje ogromnih iznosa resa kao sto je vojna odsteta Grin .To bi nam rijesilo tih 30 min strepnje i stresa hehe
apsolutno bi ovo tribalo..previse se vremena gubi na prebacivanje resursa..a ko nemas dovoljno vojske za obranit se ostanes bez ratnoga ako te odma skuze
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!