Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 06:43:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98093 puta)
0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #420 na: Kolovoz 20, 2012, 11:50:51 »

ajde što je vama 600k elite  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #421 na: Kolovoz 20, 2012, 01:00:44 »

Oljice, dirao si mi Lexe?! S onim izdajnicima Pistolerosima a? Nista, gasim odmor... Sad cu da vas spalim ko Isusovac vjesticu na Gricu 1788-me  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #422 na: Kolovoz 20, 2012, 01:53:56 »

a malo
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
zujo
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #423 na: Kolovoz 20, 2012, 02:24:47 »

Oljice, dirao si mi Lexe?! S onim izdajnicima Pistolerosima a? Nista, gasim odmor... Sad cu da vas spalim ko Isusovac vjesticu na Gricu 1788-me  Grin
*heart*Ne spominji sveto  ime to sveto ime pistolero *heart*, Lips Sealed doista se cudim ljudima pod tvojom cizmom??,rade sizifov posao sam jer si se t islizao si se mc-ijem,pa ces ih nakraju ostavit na cjedliu i zbrisat u lexe .raskinuo si fedru s pistoserosima i cudis se ko pura dreku kaj smo otisli u 300?? Shocked Shocked Tongue Tongue, nocas je darth dobio porciju sljede i ostali , cisto da se podsjetimo kako je to gazit  druge nako sto su nas lexi poprzili(posteno ejr smo bili losi po noci) .kazes -izdajnici???cega?? koga???  *crazy* *crazy*
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #424 na: Kolovoz 20, 2012, 03:50:06 »

Imali ste federaciju s nama, koja se skidala kad je vama pasalo. Imali ste nacin igre biti dobar sa svima, sto uopce nije lose, sve dok ne odaberes stranu. Tada neminovno nekome stanes na zul Lips Sealed ! Tu nema cudenja, sto god da odaberes. Medutim, kao i amoni, tigrovi, na_vi, i masa drugih saveza koji su odustali ili se priklonili husarskoj torturi ni vi niste bili drugaciji. Odabrali ste biti pijuni, brojka na papiru koja ce nekome cuvati leda, robovi, kmetovi, tijelo s daljinskim upravljacem... Niste izdali mene, izdali ste sebe!

Ne cudi se ljudima koji igraju samnom! Oni nisu pod mojom cizmom, o ne. Svaki od njih moze traziti od mene sto mu treba a ne ja od njih. To su saveznici i prijatelji a ne "moji" ljudi. Imaju svoje ime i svoj ponos i pravoo na svoju viziju igre! A ja cijenim mcd-a ali evo ti javno. Moj prijelaz je nemoguca misija jer idem sa svojom ekipom u "blaze of glory" izgorit cemo ponosno. Zvao me Olja u SG prije 6 mjeseci, mcd u lexe, revizor u hellse, tony u patriu... Ma vidi gdje sam ostao?!? Doma.

Da skratim. Ispricavam se na poduzem odgovoru... Moje sve prove su spaljene, nista zato. Dragi asimilirani husarski robovi... Burn  Smiley
Evidentirano

BLOODRIDERS
zujo
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #425 na: Kolovoz 20, 2012, 04:05:07 »

Imali ste federaciju s nama, koja se skidala kad je vama pasalo. Imali ste nacin igre biti dobar sa svima, sto uopce nije lose, sve dok ne odaberes stranu. Tada neminovno nekome stanes na zul Lips Sealed ! Tu nema cudenja, sto god da odaberes. Medutim, kao i amoni, tigrovi, na_vi, i masa drugih saveza koji su odustali ili se priklonili husarskoj torturi ni vi niste bili drugaciji. Odabrali ste biti pijuni, brojka na papiru koja ce nekome cuvati leda, robovi, kmetovi, tijelo s daljinskim upravljacem... Niste izdali mene, izdali ste sebe!

Ne cudi se ljudima koji igraju samnom! Oni nisu pod mojom cizmom, o ne. Svaki od njih moze traziti od mene sto mu treba a ne ja od njih. To su saveznici i prijatelji a ne "moji" ljudi. Imaju svoje ime i svoj ponos i pravoo na svoju viziju igre! A ja cijenim mcd-a ali evo ti javno. Moj prijelaz je nemoguca misija jer idem sa svojom ekipom u "blaze of glory" izgorit cemo ponosno. Zvao me Olja u SG prije 6 mjeseci, mcd u lexe, revizor u hellse, tony u patriu... Ma vidi gdje sam ostao?!? Doma.

Da skratim. Ispricavam se na poduzem odgovoru... Moje sve prove su spaljene, nista zato. Dragi asimilirani husarski robovi... Burn  Smiley
pstolerosi su nastali iz nicega i samo onaj ko je bio tamo zna da smo bili samo svoji iako je to bila nemougac misija ,u pocetku price s dvorcima lexi su nam nudili suradnju onakvu kakva njima odgovara Shocked,odbivsi to postali smo im neprijatelji ,kad su skuzili da se bore s vjetrenjacama okomili se na nas,da si pravi vodja a ne napuhanko Tongue Tongue znao bi da se fedra skidala jer smo vas prijateljski robili u to vrijeme,ali di bi ti to znao kad si nosen egom i nastupas iz sjene, kad ces shvatiti *WALL* *WALL* da su nam lexi uzeli sve i ovo je pravi nacin da ih skupa s  tobom i ljudima koji te prate svedemo na goldere iako su lexi puni goldera pa je ova zavrsnica ustvari slag na tortu jedne ere
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #426 na: Kolovoz 20, 2012, 04:27:04 »

Pistolerosi su bili jedan hrabar i ponosan savez! Cjenio sam ih...

Evo ti cinjenice pa da zavrsimo:
- nikad, nikad (!!!) nisam dobio poruku ili upit na koji nisam odgovorio. Toliko o mom egu!
- nikad nisam dobio poruku od vode Pistolerosa, da jesam, mozda bi vas moj kompa mcd postedio
- vas egoisticni stav, mi imamo dvorac i vise ne trebamo nikog, vas je kostao dvorca
- iz jednog ponosnog casnog saveza postali ste mini husari medalja po svaku cijenu
- i Mcd-a cu napast ako prede k olji ili rockyii-ju! ( a nece jer imaju ponos/stav/muda )

Eto, zao mi je. Mogli ste preci k nama pa izginuti casno... Ovak, live long and prosper... Aha... And burn...
Evidentirano

BLOODRIDERS
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #427 na: Kolovoz 20, 2012, 04:53:03 »

pstolerosi su nastali iz nicega i samo onaj ko je bio tamo zna da smo bili samo svoji iako je to bila nemougac misija ,u pocetku price s dvorcima lexi su nam nudili suradnju onakvu kakva njima odgovara Shocked,odbivsi to postali smo im neprijatelji ,kad su skuzili da se bore s vjetrenjacama okomili se na nas,da si pravi vodja a ne napuhanko Tongue Tongue znao bi da se fedra skidala jer smo vas prijateljski robili u to vrijeme,ali di bi ti to znao kad si nosen egom i nastupas iz sjene, kad ces shvatiti *WALL* *WALL* da su nam lexi uzeli sve i ovo je pravi nacin da ih skupa s  tobom i ljudima koji te prate svedemo na goldere iako su lexi puni goldera pa je ova zavrsnica ustvari slag na tortu jedne ere

E moj zujo, lako zujat kad tuđim kc mašeš i lupaš. Naravno da smo vam nudili ono šta je nama pasalo, a to je da nam se pridružite u gornjem redu dvoraca i umjesto da ga uzmete dole da ga uzmete gore da se možemo vojno braniti. Vaš je vođa bio neodlučan na koju če stranu, i prvi put kad smo se spustili do vas vi ste digli mač i krenuli u samoubilački pohod na naše okupljalište bez da ste malo jezik ukjlučili prije..stoga, vi ste nas prvi napali.Ako misliš da je bilo nešto totalno loše za vas od toga šta smo ponudili...samo izvoli i reci, iako sumnjam da uopče znaš cijelu priču. A što se tiče goldera u lexima, ja ti dajem 10 dijamanata ako nađeš više od jednog goldera u lexima...i to 10 dijamanata za svakog kojeg nađeš. Moram primjetiti da se niste ni trunku potrudili uzvratiti udarac nego sada kad ste u 300sg prešli onda ste odjednom hrabri, pa neka ste, bolje to nego ništa. Samo znajte, u onom ste dvorcu samo gosti, i nadam ste da ste ekipi donijeli malo pršuta i sira i to sve zarakijali...inače, loši ste gosti.
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #428 na: Kolovoz 20, 2012, 04:56:09 »

 Grin Grin Grin

Well said!
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #429 na: Kolovoz 20, 2012, 05:01:18 »

žao mi je jedino što nismo sinoć razbili i jugozapad, ali ima vremena  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
trava
Private
*

Karma: +10/-3
Offline Offline

Postova: 12


Profil Email
« Odgovor #430 na: Kolovoz 20, 2012, 05:04:09 »

A čete igrat v6 ?
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #431 na: Kolovoz 20, 2012, 05:05:34 »

Jedna stvar je sigurna a to je da Iwsha, Svrco, Guber i ja igramo zadnju eru!!!!
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
zujo
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #432 na: Kolovoz 20, 2012, 08:48:40 »

E moj zujo, lako zujat kad tuđim kc mašeš i lupaš. Naravno da smo vam nudili ono šta je nama pasalo, a to je da nam se pridružite u gornjem redu dvoraca i umjesto da ga uzmete dole da ga uzmete gore da se možemo vojno braniti. Vaš je vođa bio neodlučan na koju če stranu, i prvi put kad smo se spustili do vas vi ste digli mač i krenuli u samoubilački pohod na naše okupljalište bez da ste malo jezik ukjlučili prije..stoga, vi ste nas prvi napali.Ako misliš da je bilo nešto totalno loše za vas od toga šta smo ponudili...samo izvoli i reci, iako sumnjam da uopče znaš cijelu priču. A što se tiče goldera u lexima, ja ti dajem 10 dijamanata ako nađeš više od jednog goldera u lexima...i to 10 dijamanata za svakog kojeg nađeš. Moram primjetiti da se niste ni trunku potrudili uzvratiti udarac nego sada kad ste u 300sg prešli onda ste odjednom hrabri, pa neka ste, bolje to nego ništa. Samo znajte, u onom ste dvorcu samo gosti, i nadam ste da ste ekipi donijeli malo pršuta i sira i to sve zarakijali...inače, loši ste gosti.
znam ja cjelu pricu mc jer sam ju ja krojio,mislim toliko podcjenivacki ic na pistolerose ,radit vojnu vjezbu na nama ;D hallo?? pa normalno da smo napali naravno neiskustvo je dalo gubitak , zasto je tako lose i cudno htjet bit  svoj *bravo* *bravo*,naravno nismo imali ,sanse vec  sam 100 puta rekao  Lips Sealed e se nama za medalje zar ne razumijete daje to jedini nacin da se malo naucimo igrat na vama  *easy* ;D
Evidentirano
zujo
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #433 na: Kolovoz 20, 2012, 08:53:52 »

Pistolerosi su bili jedan hrabar i ponosan savez! Cjenio sam ih...

Evo ti cinjenice pa da zavrsimo:
- nikad, nikad (!!!) nisam dobio poruku ili upit na koji nisam odgovorio. Toliko o mom egu!
- nikad nisam dobio poruku od vode Pistolerosa, da jesam, mozda bi vas moj kompa mcd postedio
- vas egoisticni stav, mi imamo dvorac i vise ne trebamo nikog, vas je kostao dvorca
- iz jednog ponosnog casnog saveza postali ste mini husari medalja po svaku cijenu
- i Mcd-a cu napast ako prede k olji ili rockyii-ju! ( a nece jer imaju ponos/stav/muda )

Eto, zao mi je. Mogli ste preci k nama pa izginuti casno... Ovak, live long and prosper... Aha... And burn...

eto jos jedna potvrda tebe A.C.A.B. siguran sam da znas dobro sto znaci,javljao sam se ja tebi vise puta u sve do price o dvorcima ,vidis koliko si upucen kad ni neznas zasto su fedre bile raskinute  Cheesy *gamer* :evil3:
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #434 na: Kolovoz 20, 2012, 10:20:58 »

Zamjenio si me micek...
A vidim i da pukusavas vrijedati...
A ni neznam tko si...
Stoga je moja komunikacija s tobom gotova...
Ne igram se sa frustriranom djecom...

 Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
 Str: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!