Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 09:53:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98438 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #330 na: Kolovoz 11, 2012, 08:20:46 »

Neznam jel mi igramo istu igru....stalno govoriš kako to da vam ne uhvatimo vojsku, dječače dragi mi branimo srebro od prošle godine.......tako da nas zaboli za tuđu vojsku  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
undine
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #331 na: Kolovoz 11, 2012, 08:42:29 »

Neznam jel mi igramo istu igru....stalno govoriš kako to da vam ne uhvatimo vojsku, dječače dragi mi branimo srebro od prošle godine.......tako da nas zaboli za tuđu vojsku  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?
Ma klinac vi branite srebro! Namjestili su vam ga prošlu eru i čuvaju vam ga i ovu eru. Zauzeli ste prazan dvorac nakon što ste se kao pin pong loptice odbili od savezne vojske lexa na pola ere. Ali priznajem, da kao političari imate odličnu politiku igre ispod kamena. No i to je način na koji se može igrat, ali da imate medalju na ovaj način...ja se ne bih hvalio nego pognute glave šutio i čekao da dođu novi dečki koji ne znaju povijest događaja i onda je njima pokazao. Da husari nisu uzeli dvorce lexima ne bi vi bili u poziciji da ''branite'' srebro. ako se netko izborio ili se još bori za medalju to su definitivno husari a i Lexi koji krvavo odrađuju ovu eru, do malo prije i pistolerosi koji su od početka u nezavidnoj situaciji i samo je bilo pitanje vremena kad se to trebalo dogoditi da izgube dvorac. Svaka čast Husarima, toliko su jaki da mogu krojiti sudbinu sebi i ostalima i zaslužuju pobijediti ovu eru...ali mislim da 300_sg ne zaslužuje srebro.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #332 na: Kolovoz 11, 2012, 08:47:50 »

Ma klinac vi branite srebro! Namjestili su vam ga prošlu eru i čuvaju vam ga i ovu eru. Zauzeli ste prazan dvorac nakon što ste se kao pin pong loptice odbili od savezne vojske lexa na pola ere. Ali priznajem, da kao političari imate odličnu politiku igre ispod kamena. No i to je način na koji se može igrat, ali da imate medalju na ovaj način...ja se ne bih hvalio nego pognute glave šutio i čekao da dođu novi dečki koji ne znaju povijest događaja i onda je njima pokazao. Da husari nisu uzeli dvorce lexima ne bi vi bili u poziciji da ''branite'' srebro. ako se netko izborio ili se još bori za medalju to su definitivno husari a i Lexi koji krvavo odrađuju ovu eru, do malo prije i pistolerosi koji su od početka u nezavidnoj situaciji i samo je bilo pitanje vremena kad se to trebalo dogoditi da izgube dvorac. Svaka čast Husarima, toliko su jaki da mogu krojiti sudbinu sebi i ostalima i zaslužuju pobijediti ovu eru...ali mislim da 300_sg ne zaslužuje srebro.
Ma nemoj, po čemu to ne zaslužujemo??? Znaš li ti da su nama na pola ere otišli najbolji igrači u husare??? Okupili smo novu ekipu koja praktički ne zna igrati imperiju, ovo im je prva era.....i uz sve to i dalje smo drugi u poretku i imamo dvorac
Tako da ne pričaj gluposti već se poklopi po ušima
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
undine
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #333 na: Kolovoz 11, 2012, 08:54:32 »

Pa imaj i ti pravo na svoje mišljenje, zašto ne, kao što imam i ja pravo na svoje. Ako misliš da sam u krivu, da sam bez veze pričao, neka savezi iznesu izvještaje bitaka kod zauzimanja dvoraca ili bar nekih napada saveznih vojski. Pa onda neka se ekipa sa imperie izjasni da li misle da li vam je namješteno srebro ili ste se samo izborili za njega. Da ste morali otpočetka kad su vam članovi prešli u husare je istina, ali big deal, kome se to nije dogodilo? Dobro ste onda odradili da vas nitko nije napao jer vas se moglo dokrajčiti, no politika ispod kamena radi svoje.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #334 na: Kolovoz 11, 2012, 09:02:17 »

ne znam ja jeli mi pričamo o istoj eri??? o istom svijetu??? prošlu eru smo osvojili dva prazna dvorca i očuvali ih do kraja.... Ovu eru smo osvojili jedan prazni dvorac i namjeravamo ga očuvati do kraja.....i onda se nađeš ti tu meni soliti pamet.....Daj čovječe kad tvoj savez osvoji što je 300_SG u svojoj posljednjoj tj. u dvije godine onda mi se javi......
prošle godine nas je palio KoH i preživjeli smo
ove godine su nas palili Insekti, Patria, Lexi, Bloodsi.... i preživjeli smo
i na kraju daj mi reci u kojem si ti savezu???
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
undine
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #335 na: Kolovoz 11, 2012, 09:05:33 »

Ja sam ti u opakom savezu!  Lips Sealed
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #336 na: Kolovoz 11, 2012, 09:06:19 »

ahhhhh sad mi je sve jasno...... OPAKII produžena ruka lexa ......ti mi pričaš o politici......i vas smo popalili u kompletu  Cool
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
undine
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #337 na: Kolovoz 11, 2012, 09:09:47 »

jeste, stavili smo se na koljena, dupe u zrak a vi odmah skočili da nas nagu....., pa smo vidjeli da uživate i pustili smo da obavljate svoje. *black_eye*
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #338 na: Kolovoz 11, 2012, 09:13:38 »

hahaha, ne zaslužujemo srebro..... preeeee strašno...... koliko bitaka, koliko odricanja, koliko mučenja.... mi ne dižemo guzu kako ti navodiš za vas, već se borimo
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #339 na: Kolovoz 11, 2012, 09:17:34 »

Pogledaj svoj savez, pogledaj si svoje gazde Lexe i nađi nekog tko ima vojnih bodova kao ja  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
undine
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #340 na: Kolovoz 11, 2012, 09:20:38 »

Samo naprijed olja, vodi svoj savez kako najbolje znaš i nemoj da te neki moji komentari razljute ili šta drugo. Svatko od nas zna najbolje šta je napravio i koliko se od čega odricao, ja ovo igram povremeno kao razbibrigu i samo se malo uključim. Pa možda ipak i vi zaslužujete pohvale na kraju krajeva, vidim da zadržati dvorac nije lako, pogotovo kad se lex_legis namjeri na njega...koliko sam vidio svima su uzeli mjeru bar jednom osim husarima. Pa radi toga , Najbolje želje 300_sg da obrane srebro. Olja, budi pozdravljen i vodi naprijed sveje dečke u savezu kao i do sada.
Evidentirano
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #341 na: Kolovoz 11, 2012, 09:24:34 »

aaaaaaaaaaaa neeeeeee, zaručnica će mi dati nogu  Grin Grin Grin iduću eru igram samo rekreativno samo da vidim što se događa.....a tko će biti vođa tko zna...ja neću biti sigurno....odradio ja svoje
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #342 na: Kolovoz 11, 2012, 09:34:38 »

Neznam jel mi igramo istu igru....stalno govoriš kako to da vam ne uhvatimo vojsku, dječače dragi mi branimo srebro od prošle godine.......tako da nas zaboli za tuđu vojsku  Huh? Huh? Huh? Huh? Huh? Huh?

Olja, uvijek smo imali kulturnu komunikaciju, tako da ovo "djecace dragi" obracanje s visoka molim te preskoci...
Nadalje, bas zato se i rokamo s vama, jer ste 2 savez u poretku. Ako cu trosit vrijeme onda necu na kraj skale!
Ja ne osporavam tvoj uspjeh ni medalju kraj tvog imena, rekao sam ti 100 puta, ajmo razdrmat realm... Nisi htio!
Pa gle, bolje grob nego rob. A vi jeste husarski robovi.. Kad se lavovi najedu, hijene dodu potrgat lešinu...

A kad smo kod groba... Nas niste ni iskopali... Jos.  Wink
Evidentirano

BLOODRIDERS
OljaR
Captain
****

Karma: +19/-80
Offline Offline

Postova: 330


300_SG


Profil
« Odgovor #343 na: Kolovoz 11, 2012, 09:50:02 »

ovo dječače dragi je bilo iz fore  Grin neću napadat ljude s kojima sam proveo godinu i pol dana u savezu i osobno ih upoznao
Evidentirano



Uploaded with ImageShack.us
buuu
Gost
« Odgovor #344 na: Kolovoz 12, 2012, 07:28:40 »

http://www.youtube.com/watch?v=mMfH3PDOjKs    evo jedan edin hit za sve vas
Evidentirano
 Str: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!