Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:09:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98450 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #225 na: Lipanj 06, 2012, 11:23:12 »

nemojte mi govoriti za rokija da je neko i nešto, sve su to neki propaliteti sa velikim džepovima! Šalju jedni drugima po 80 poklona od 10 dijamanata, igra izgubila smisao... Ali opet respect Husarima, ubjedljivo su najbolji, kao i AmonRaa u cro/serb 4 Smiley
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
Dunkan1973
Global Moderator
*

Karma: +49/-115
Offline Offline

Postova: 213


Profil
« Odgovor #226 na: Lipanj 06, 2012, 08:43:02 »

nemojte mi govoriti za rokija da je neko i nešto, sve su to neki propaliteti sa velikim džepovima! Šalju jedni drugima po 80 poklona od 10 dijamanata, igra izgubila smisao... Ali opet respect Husarima, ubjedljivo su najbolji, kao i AmonRaa u cro/serb 4 Smiley
Ajd ja ću ti ipak reć... za njega ti si mali miš, niko i niš Cheesy A za tebe on je ako igraš u cro2 bog i batina... kad pogledaš prema gore nit ga ne vidiš koliko je visinske razlike između tebe i njega. Sa ili bez dijamanata s njim se mjerit ne možeš, ni po bodovima ni po doprinosu za ekipu Grin Da ti daju besplatno 20 sati proizvodnje svaki dan opet mu ne bi ni do koljena bio Grin Ja znam i što je privatno, nije propalitet nego je faca... duboke đepove nema, a kredite koje koristi si je sam zaradio. Propaliteta ovdje ima sigurno, a jedan od njih si ti kad druge tako blatiš bez da ih poznaješ *freak*
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #227 na: Lipanj 06, 2012, 09:11:36 »

da, za njega sam mali miš, ali iz mnogo razloga koje ne bih sada komentirao. A po čemu ti zaključuješ da da mi daju 20 ssati proizvodnje svaki dan, da mu ne bi bio ni do koljena? Prije nekoliko sedmica sam bio 64. na ljestvici u cro2 svijetu BEZ IKAKVE KUPNJE DIJAMANATA, pa sam ga prestao igrati jer više nije bilo zanimljivo, tek sad se preokrenula situacija... Po vojnim bodovima se vidi dobar,aktivan,pametan taktičar, a lagano je skupljati resurse i pripajati provincije, unapređivati ekonomiju itd. ponovo kažem respect vama, ali da nema dijamanata, ko zna kakva bi ljestvica bila
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #228 na: Lipanj 06, 2012, 10:53:06 »

da, za njega sam mali miš, ali iz mnogo razloga koje ne bih sada komentirao. A po čemu ti zaključuješ da da mi daju 20 ssati proizvodnje svaki dan, da mu ne bi bio ni do koljena? Prije nekoliko sedmica sam bio 64. na ljestvici u cro2 svijetu BEZ IKAKVE KUPNJE DIJAMANATA, pa sam ga prestao igrati jer više nije bilo zanimljivo, tek sad se preokrenula situacija... Po vojnim bodovima se vidi dobar,aktivan,pametan taktičar, a lagano je skupljati resurse i pripajati provincije, unapređivati ekonomiju itd. ponovo kažem respect vama, ali da nema dijamanata, ko zna kakva bi ljestvica bila
Bez ljutnje i uvrede ... ali je ti tesko sada pred kraj dici se na ljestvici kada je pola igre prestalo igrat , a ostalih pola doniralo vojsku Smiley
ja se tom liku iskreno divim kako je uspio narokat bodove na imperijanu Grin ... jer ja sam probo i propo ko grcka hihi
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #229 na: Lipanj 06, 2012, 11:12:09 »

ja sam sad napušteno carstvo tamo Smiley
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #230 na: Lipanj 06, 2012, 11:13:51 »

ja sam sad napušteno carstvo tamo Smiley
hehe , ja se nedam brukat ... pa cu valjda nagrecat za odmor ili tako nes hihi
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #231 na: Lipanj 06, 2012, 11:58:32 »

Htio bih samo nesto reci rockyii je ovdje za vecinu profesor..Ima ih masa koji o ovoj igri znaju dosta,ima ih nekolicina koji znaju pouno i tek par koji znaju skoro sve.. Rockyii zna skoro sve--osobno mislim da nije u Husarima da bi to tom savezu bilo kao da si mu otkinuo jednu nogu.Vecina  koji ovdje pisu gluposti preporucio bi im da se prime nekog pametnijeg posla--zivot je prekratak da bi ga potratili u pokusajima da ispadnu pametni..
Evidentirano
zujo
Private
*

Karma: +1/-4
Offline Offline

Postova: 11


Profil
« Odgovor #232 na: Lipanj 10, 2012, 12:06:57 »

nakon ovog teksta sam shvatio da moj ziovt nema smisla idem se odmah *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #233 na: Lipanj 10, 2012, 01:39:59 »

nemojte mi govoriti za rokija da je neko i nešto, sve su to neki propaliteti sa velikim džepovima! Šalju jedni drugima po 80 poklona od 10 dijamanata, igra izgubila smisao... Ali opet respect Husarima, ubjedljivo su najbolji, kao i AmonRaa u cro/serb 4 Smiley
nije lijepo pljuvat po nekome ako imas sta za rec postoji pvt...nebrukas njega nego sad brukas sebe,,,a taj igrac je zamene majstor a kamoli zatebe...
Evidentirano
manijac
Lieutenant
***

Karma: +6/-51
Offline Offline

Postova: 140



Profil Email
« Odgovor #234 na: Lipanj 10, 2012, 11:20:42 »

ma neću više da diskutujem o tome, ne vrijedi, nego kad će više 300_SG završiti ovo? Oljareeeeee Grin
Evidentirano

Hrabrost ima samo onaj, koji zna da se vi bojite. !
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #235 na: Lipanj 10, 2012, 05:07:28 »

ma neću više da diskutujem o tome, ne vrijedi, nego kad će više 300_SG završiti ovo? Oljareeeeee Grin

kad mu profesor rockyii kaze "daj tati dvorac"....  Cry
Evidentirano

BLOODRIDERS
Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #236 na: Lipanj 10, 2012, 06:41:30 »

Rockyii je kao igrač IO i kao osoba veoma kvalitetan. po meni spada u najbolje igrače ove igre uopće.Znanje koje on ima o igrici, vi koji ga prozivate vjerujem nećete nikad imati. Suditi nekome i prozivati ga samo zato jer nije napadački tip, nazivati ga propalitetom,a zapravo mu ne znaš ni ime,a kamoli gdje i kako zarađuje i troši svoje novce je ravno kretenizmu,malom ljubomornom djetetu,ili nekom fali pažnje možda. Vjerujem da se on neće oglasiti na ovo ružno pisanje o njemu,a znam da prati, jer je on iznad toga.
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #237 na: Lipanj 10, 2012, 07:00:44 »

Rockyii je kao igrač IO i kao osoba veoma kvalitetan. po meni spada u najbolje igrače ove igre uopće.Znanje koje on ima o igrici, vi koji ga prozivate vjerujem nećete nikad imati. Suditi nekome i prozivati ga samo zato jer nije napadački tip, nazivati ga propalitetom,a zapravo mu ne znaš ni ime,a kamoli gdje i kako zarađuje i troši svoje novce je ravno kretenizmu,malom ljubomornom djetetu,ili nekom fali pažnje možda. Vjerujem da se on neće oglasiti na ovo ružno pisanje o njemu,a znam da prati, jer je on iznad toga.

 [:-}
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #238 na: Lipanj 10, 2012, 07:02:50 »

Rockyii je kao igrač IO i kao osoba veoma kvalitetan. po meni spada u najbolje igrače ove igre uopće.Znanje koje on ima o igrici, vi koji ga prozivate vjerujem nećete nikad imati. Suditi nekome i prozivati ga samo zato jer nije napadački tip, nazivati ga propalitetom,a zapravo mu ne znaš ni ime,a kamoli gdje i kako zarađuje i troši svoje novce je ravno kretenizmu,malom ljubomornom djetetu,ili nekom fali pažnje možda. Vjerujem da se on neće oglasiti na ovo ružno pisanje o njemu,a znam da prati, jer je on iznad toga.

 Grin Grin AHA, A GDJE JE TO ON NAJBOLJI U OVOJ IGRI? POSTOJI NEKI RANG? Ako je najbolji u Cro, onda mu i nije neka pohvala,neka dođe u blitz 5 ili beta 111  Grin Grin Grin, iskreno nikad čuo za njega.
Evidentirano

Smucika
Lieutenant
***

Karma: +22/-109
Offline Offline

Postova: 129


imperia je samo online igrica ako niste znali


Profil
« Odgovor #239 na: Lipanj 10, 2012, 07:37:19 »

 napisala sam ''po meni'' znaci to je moje misljenje,ne mora biti i tvoje. vjerujem da niste s njim nikad bili u kontaktu,da ne znate nista o njemu,jer da znate ne bi ovako pisali.
Evidentirano
 Str: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!