Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 09:38:25 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98455 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #165 na: Svibanj 23, 2012, 02:53:03 »

Evo sada o cem ti pricas , pun si sebe ko septicka .vana ... Koliko god nevolim ratovati sa slabijima toliko mi je i drago , pogotovo radi takvih kao ti ... Ja nigdje nisam trazio pozornost , niti neki uspjeh ... radim ono sto volim , a to je ratovanje ... i naravno da je igra izgubila draz ... Kada te netko napadne jednom mjesecno , jer sam na kraju karte ... I kada nitko nece da se ganja kao prije ... zato je tu nadam se nova era , a takve pune sebe kao sto ste ti i chucin , ce odleprsati Grin
I na tome cu se truditi do zadnjeg vojnika ako treba . Sretno ti bilo . Meni je ovo zabava ,a ti koji to shvacas previse ozbiljno idi unovaci se u vojsku i glumi generala Smiley
Naravno ako imas ispod 50 banki Grin
Mozda sada i ja ispadam pun sebe sto sam rekao da ganjam takve kao ti , koji zive na staroj "slavi" no zaboli me Grin
Ja sam svoj cilj ostvario , a jesi li ti ?
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #166 na: Svibanj 23, 2012, 03:07:07 »

naravno da sam ostvario svoj cil Lips Sealed  dapače hvala na brizi, ostvarujem svoje ciljeve iz dana u dan a zamisli ne moram se s time hvaliti na forumu :-)... uostalom, imam život za razliku od nekih :-) i to je za početak dosta dobro... i ne znam da je mene netko tu lovio jer nisam nigdje nit bježao nego stvarno igram onako opušteno... naravno, dok ne sretnem nekog seronju koji misli da sve zna i da mu je sve jasno... nego gledaj, sluša Lips Sealed  možemo ti otvoriti temu Junior 'enjavi i bit će samo tvoja pa možeš non stop pisati postove u njo Lips Sealed  siguran sam da će se naći netko tko će to čitati.. sad mi se više neda s tobom raspravljati jer to ne vodi nikamo, a neću više odgovarati na provokacije jer ti ne želim dati gušta, a upravo to želiš.. raspravljaj si doma sa mamom... imaš još par mjeseci da odrasteš pa onda te možda netko iduću eru shvati ozbiljno Kiss
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #167 na: Svibanj 23, 2012, 03:10:19 »

jos jedan razlog zasto nisam u tome svjetu.......prepirke ko je veci ratnik..... *crazy* *crazy*
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #168 na: Svibanj 23, 2012, 03:15:56 »

naravno da sam ostvario svoj cil Lips Sealed  dapače hvala na brizi, ostvarujem svoje ciljeve iz dana u dan a zamisli ne moram se s time hvaliti na forumu :-)... uostalom, imam život za razliku od nekih :-) i to je za početak dosta dobro... i ne znam da je mene netko tu lovio jer nisam nigdje nit bježao nego stvarno igram onako opušteno... naravno, dok ne sretnem nekog seronju koji misli da sve zna i da mu je sve jasno... nego gledaj, sluša Lips Sealed  možemo ti otvoriti temu Junior 'enjavi i bit će samo tvoja pa možeš non stop pisati postove u njo Lips Sealed  siguran sam da će se naći netko tko će to čitati.. sad mi se više neda s tobom raspravljati jer to ne vodi nikamo, a neću više odgovarati na provokacije jer ti ne želim dati gušta, a upravo to želiš.. raspravljaj si doma sa mamom... imaš još par mjeseci da odrasteš pa onda te možda netko iduću eru shvati ozbiljno Kiss
de tko te ebe Grin
Idi cuclaj krastavac ili nes slicno Grin ...
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #169 na: Svibanj 23, 2012, 03:17:31 »

jos jedan razlog zasto nisam u tome svjetu.......prepirke ko je veci ratni Smiley  . *crazy* *crazy*
upravo tako ;-)
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #170 na: Svibanj 23, 2012, 03:25:21 »

tule, koji ti je k...? i tebi McD?
pustite ga na miru, neka piše stihove... čitajte i lijepo se  Grin Grin Grin
a ne vi mu još dajete materijala... *crazy* *crazy*
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #171 na: Svibanj 23, 2012, 03:27:56 »

tule, koji ti je k...? i tebi McD?
pustite ga na miru, neka piše stihove... čitajte i lijepo se  Grin Grin Grin
a ne vi mu još dajete materijala... *crazy* *crazy*
E  Lips Sealed  mrki Grin zafrknu ti mene Grin , a tamn sam se poceo zabavljat muahahahaahah
Evidentirano
ZliTule
Private
*

Karma: +14/-8
Offline Offline

Postova: 46


Profil Email
« Odgovor #172 na: Svibanj 23, 2012, 03:31:56 »

tule, koji ti je k...? i tebi McD?
pustite ga na miru, neka piše stihove... čitajte i lijepo se  Grin Grin Grin
a ne vi mu još dajete materijala... *crazy* *crazy*
a ne znam ni sam, ali što jest jest imaš pravo...ma napisao sam već da ni sam ne znam zašto ga samo ne ignoriram... u zadnje vrijeme sam malo živac valjda i u realnom životu pa su mi reakcije dosta loše... non stop nailazim na budale i nemogu doć sebi koliko su ustrajni u svojoj gluposti, pa se onda upletem, a kasnije si mislim "što mi je to trebalo?"... valjda to svakom dođe period  Embarrassed
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #173 na: Svibanj 23, 2012, 03:33:23 »

a ne znam ni sam, ali što jest jest imaš pravo...ma napisao sam već da ni sam ne znam zašto ga samo ne ignoriram... u zadnje vrijeme sam malo živac valjda i u realnom životu pa su mi reakcije dosta loše... non stop nailazim na budale i nemogu doć sebi koliko su ustrajni u svojoj gluposti, pa se onda upletem, a kasnije si mislim "što mi je to trebalo?"... valjda to svakom dođe period  Embarrassed
Sta je nije valjda menga u pitanju muahaahahahahahahha
QQ cry me a river Smiley
Evidentirano
mrki88
Colonel
******

Karma: +333/-221
Offline Offline

Postova: 1206



Profil
« Odgovor #174 na: Svibanj 23, 2012, 03:42:39 »

a ne znam ni sam, ali što jest jest imaš pravo...ma napisao sam već da ni sam ne znam zašto ga samo ne ignoriram... u zadnje vrijeme sam malo živac valjda i u realnom životu pa su mi reakcije dosta loše... non stop nailazim na budale i nemogu doć sebi koliko su ustrajni u svojoj gluposti, pa se onda upletem, a kasnije si mislim "što mi je to trebalo?"... valjda to svakom dođe period  Embarrassed

problemi se riješavaju na šanku, hlebo ga ti, a ne tu... zato.... zovi...Wink
Evidentirano

"ukoliko trčite goli oko drveta brzinom 87 km/h, postoji šansa da po Lips Sealed ete sami sebe."
radazg1
Sergeant
**

Karma: +11/-47
Offline Offline

Postova: 83


Profil
« Odgovor #175 na: Svibanj 23, 2012, 03:56:21 »

problemi se riješavaju na šanku, hlebo ga ti, a ne tu... zato.... zovi...Wink

hahaha prva pametna na ovom forumu Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #176 na: Svibanj 23, 2012, 04:29:59 »


  
Priključio se i savez patria_nostra , husarski neprijatelj broj 1 Smiley ... time je izbačeno svih 5 NA_VI dvoraca s mape

Dvorci:           Dvorac1 SZ      Dvorac2 S      Dvorac3 SI      Dvorac4 Z      Dvorac5 C      Dvorac6 I      Dvorac7 JZ      Dvorac8 J        Dvorac9 JI      
Prvi vlasnici:NA_VIlex_legisNA_VI300_SGHusariNA_VINA_VINA_VIKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir
Promjene2:.............................................
Dvorci:           Dvorac1 SZ      Dvorac2 S      Dvorac3 SI      Dvorac4 Z      Dvorac5 C      Dvorac6 I        Dvorac7 JZ      Dvorac8 J        Dvorac9 JI     
Prvi vlasnici:NA_VIlex_legisNA_VI300_SGHusariNA_VINA_VINA_VIKralj_Zvonimir
Promjene:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusariHusaripistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir
Promjene2:lex_legislex_legislex_legis300_SGHusaripatria_nostrapistolerosipatria_nostraKralj_Zvonimir
Evidentirano

Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #177 na: Svibanj 23, 2012, 04:41:39 »

E  Smiley  mrki Grin zafrknu ti mene Grin , a tamn sam se poceo zabavljat muahahahaahah


Mali, dobar si ti  Wink
Nedaj da te neko bedira, jest da mene u 2 rata nisi napao nijednom (  Embarrassed )
Ostani, reko bi Goran Karan  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #178 na: Svibanj 23, 2012, 04:52:05 »


Mali, dobar si ti  Wink
Nedaj da te neko bedira, jest da mene u 2 rata nisi napao nijednom (  Embarrassed )
Ostani, reko bi Goran Karan  Grin
Ahahahahah pa kada smo si dobri Grin ... ivanka sam cak jednom napo , eto reda radi hehe
Evidentirano
Khaal
Captain
****

Karma: +33/-55
Offline Offline

Postova: 269



Profil
« Odgovor #179 na: Svibanj 23, 2012, 05:33:39 »

Ahahahahah pa kada smo si dobri Grin ... ivanka sam cak jednom napo , eto reda radi hehe



Sine vrati se ...  Grin
Evidentirano

BLOODRIDERS
 Str: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!