Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:50:18 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
Anketa
Pitanje: Tko će biti gospodar svijeta druge ere cro2 svijeta?
Husari - 48 (53.3%)
patria_nostra - 11 (12.2%)
300_SG - 5 (5.6%)
lex_legis - 6 (6.7%)
NA_VI - 4 (4.4%)
Kralj_Zvonimir - 5 (5.6%)
pistolerosi - 3 (3.3%)
tigrovi - 0 (0%)
AmonRaa - 3 (3.3%)
nitko na popisu - 5 (5.6%)
Ukupno glasača: 76

 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Druga era cro2 svijeta  (Posjeta: 98910 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #135 na: Svibanj 21, 2012, 04:31:31 »

mislim d nisam nigdje napisao da smo ih gazili. samo sam usporedio da kad smo bili vojno priblizno jednaki da su skrivali vojske i da su jedva napravili 30 bodova. A kao sto vidis mi se donekle trudimo iako smo svi bez vojske,ali to ste znali pa se i dalje naslađujte jer ovo vam je pirova pobjeda.Pa i mi bi tukli husare da se isti rijese sve vojske i puste tek toliko za goldere.
Pa nek se zna da ste dobili lexe u trenutku kad su donirali vojsku i kad nisu ratno sposobni...a ocito samo takve mozete dobiti. Pa ti dokazi suprotno i objavi nekom savezu koji ima vojske.
ovako , jedini koji jos imaju vojske su tomislav i pistolersi , no ovi nece rat s njima . A za husare je potrebno 300 mil zlata za objavu hihi ...
No nema veze i ja cu uskoro u farmere kao sto ste vi , nemam se vise s kim ganjat ... server je ne da je dosadan posto nego ubija u pojam Smiley ... A ti vasi pokusaji , kako ih ti nazivas ... su smijesni Smiley
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #136 na: Svibanj 21, 2012, 04:37:07 »

alucard,sad kad dignete ratni prihod naštancajte vojske i sve donirajte u savez,i probajte osvojit neki dvorac od lexa.onda ćeš vidjeti jel se možeš za Smiley avat sa mcdom... *freak* sad je došlo vrijeme goldanja i punjenja riznice. Grin

Nije da se kuzim previse u te dvorce , ali ovi lexići su prerano morali natrpat dvorce i okupljalista vojskom hahahaah ubit ce ih odrzavanje sve te vojske , a onda je samo pitanje vremena kada ce ih neko klepnut hihi ... a onda cu ja doci sa 10 k lakih maceva i uzet im dvorac ahaaahhahahah
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #137 na: Svibanj 21, 2012, 04:47:07 »

Hehe,ima jos vremena mozda uspijes napisati nesto pametno..Za sada se trudis,ali ne ide ti bas..Biti ce jos tu zanimljivo do kraja.Nekako mi se cini da imamo vise amatera u ovom svjetu..(ne samo jednog-- amater002)I on je  bio jedno vrjeme razvukao usta bas kao ti Alucard..Samo naprjed.. Svi ovdje znamo tko je tko i kakav i na koncu sto vise pricas to manje vrjedis..
Evidentirano
goronja
Major
*****

Karma: +89/-283
Offline Offline

Postova: 850


Killerator


Profil Email
« Odgovor #138 na: Svibanj 21, 2012, 05:52:58 »

Nije da se kuzim previse u te dvorce , ali ovi lexići su prerano morali natrpat dvorce i okupljalista vojskom hahahaah ubit ce ih odrzavanje sve te vojske , a onda je samo pitanje vremena kada ce ih neko klepnut hihi ... a onda cu ja doci sa 10 k lakih maceva i uzet im dvorac ahaaahhahahah

Kako ti znaš da nam je održavanje problem, tu si se malo ono.... nema veze hehehe
Evidentirano

AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #139 na: Svibanj 21, 2012, 08:26:49 »

Hehe,ima jos vremena mozda uspijes napisati nesto pametno..Za sada se trudis,ali ne ide ti bas..Biti ce jos tu zanimljivo do kraja.Nekako mi se cini da imamo vise amatera u ovom svjetu..(ne samo jednog-- amater002)I on je  bio jedno vrjeme razvukao usta bas kao ti Alucard..Samo naprjed.. Svi ovdje znamo tko je tko i kakav i na koncu sto vise pricas to manje vrjedis..
ahaha da ja sam mozda newbie u ovoj igri , ali sta je tu je ... mozda pricam previse , ali dosadno mi je i voli sprdat ljude Smiley
Btw goronja , nemam pojma kakvo je odrzavanje vas vojske i tih gluposti posto se nisam previse petljo u to Smiley ... Ali kako mi se cini , nepise vam se najbolje Smiley
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #140 na: Svibanj 21, 2012, 10:52:24 »

Jako mi je drago da se netko tako majcinski brine za nas.Uvjek sam se divio ljudima koji se vise brinu za druge nego za sebe.Evo ne znam kako ti zahvaliti.Nadam se Alucar da te nece slomiti prevelika briga za lexic savez..Hmm kako se smo ljepo izrazavas---leksici--bas je ljepo kada se muskarac tako izrazava..Alucar tvoji lexici misle na tebe ,nisam bas siguran da ces kod nas naci nekog za drustvo..Ima drugih saveza gdje ces puno brze naci  drustvo..
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #141 na: Svibanj 21, 2012, 11:01:51 »

Ma ja vama lexići od milja Grin posto vi koristite ruzne izraze hehe ... neboj se ja prestajem igrat cim zavrse ratovi , jel me uopce nezanima to ganjanje oko dvoraca , pa cu brigu o vama prepustit nekom drugom hehe
Evidentirano
strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #142 na: Svibanj 21, 2012, 11:31:17 »

Ma meni bi iskreno bilo zao da prestanes igrati,nije da se nesto bojim..Jedostavno takvi igraci su potrebni ovoj igri..Na koncu moras dokazati da si igrac,Ovaj rat sa lexom nije to pokazao.Ovdje bez zamjerke(iako mnogi pljuju) jedini igraci su u savezu Husari-u ostalim savezima ima tu i tamo pokoji(u Husarima ih ima najvise-no nisu svi).Ova igra ima svoja pravila(to nisu pisana pravila).Oni koji su tu duze znaju ih--oni koji nisu mozda ce ih nauciti.Ti Alukard pokazujes  volju.No sama volja odnosno nacin na koji neke stvari cinis pokazuju vecini koliko si daleko .... Zato nemoj sada odustati..bas si presao 1/10 puta.Inace da se nebi netko nasao uvrjedzen glede moga komentara sto se Husara tice..Ljudi su to koji nisu bez vraga prvi -koji nisu  i sada bez vraga pojedinacno najaci.One price sa kupovinom dijamanata..Mogu reci da su mnogi kupovali dijamante i igrali na njih pa nemaju 5 M bodova... Na koncu ovo je timska igra,gdje na kraju igra ekipa (savezne vojske) protiv ekipe.svi koji se ne mogu ukljuciti u tu igru otprilike su kao ekipa koja se spremila za izlazak van dosli ispred diska i ne mogu uci unutra jer nemaju za upad..Zato nemoj odustati Alucard
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #143 na: Svibanj 21, 2012, 11:37:57 »

Najjači igrač u cro2 to je valjda svima očito je Marko_2001 .
Evidentirano

strumfclub
Private
*

Karma: +12/-20
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #144 na: Svibanj 21, 2012, 11:46:55 »

Bravo Igore..Jedna od najboljih i mozda najpostenijih era..
Evidentirano
mala_tina
Captain
****

Karma: +91/-155
Offline Offline

Postova: 487



Profil
« Odgovor #145 na: Svibanj 22, 2012, 12:41:20 »

manje price vise rokanja.......no sta to vidim tigrovi nekome rat objavili...ajde da i ja to dozivim..... Shocked
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #146 na: Svibanj 22, 2012, 05:18:26 »

Ma meni bi iskreno bilo zao da prestanes igrati,nije da se nesto bojim..Jedostavno takvi igraci su potrebni ovoj igri..Na koncu moras dokazati da si igrac,Ovaj rat sa lexom nije to pokazao.Ovdje bez zamjerke(iako mnogi pljuju) jedini igraci su u savezu Husari-u ostalim savezima ima tu i tamo pokoji(u Husarima ih ima najvise-no nisu svi).Ova igra ima svoja pravila(to nisu pisana pravila).Oni koji su tu duze znaju ih--oni koji nisu mozda ce ih nauciti.Ti Alukard pokazujes  volju.No sama volja odnosno nacin na koji neke stvari cinis pokazuju vecini koliko si daleko .... Zato nemoj sada odustati..bas si presao 1/10 puta.Inace da se nebi netko nasao uvrjedzen glede moga komentara sto se Husara tice..Ljudi su to koji nisu bez vraga prvi -koji nisu  i sada bez vraga pojedinacno najaci.One price sa kupovinom dijamanata..Mogu reci da su mnogi kupovali dijamante i igrali na njih pa nemaju 5 M bodova... Na koncu ovo je timska igra,gdje na kraju igra ekipa (savezne vojske) protiv ekipe.svi koji se ne mogu ukljuciti u tu igru otprilike su kao ekipa koja se spremila za izlazak van dosli ispred diska i ne mogu uci unutra jer nemaju za upad..Zato nemoj odustati Alucard

Hehe , ma imam ja volje igrat , ali ne vise ovu eru ... nema svrhe hehe . Meni se ratuje a neganja goldere Grin
Vjerojatno ce uskoro poceti to doba osvajanja ili kako vec, te isto tako nadam se i brzo zavrsiti hehe ... btw nikada nisam kupio niti jednog dijamanta , a poceo sam igrati krajem 12 mjeseca hihi
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #147 na: Svibanj 22, 2012, 05:21:38 »

manje price vise rokanja.......no sta to vidim tigrovi nekome rat objavili...ajde da i ja to dozivim..... Shocked
Da tigrovi su objavili rat , nekako mi je to zanimljivo ... u koji god savez dodjem tamo se ratovi objavljuju hihi
Evidentirano
McDaworius
Lieutenant
***

Karma: +30/-48
Offline Offline

Postova: 151


Profil
« Odgovor #148 na: Svibanj 22, 2012, 10:31:48 »

Slusaj ti amateru jedan. Znaju si tko se krije iza tog tvog nicka. Tu si samo da iskaljavaš frustracije. Patrii si prodao pricu da ti je komp pokvaren, no kod tebe je nesto drugo pokvareno. Prvo si nas sa acc kockar maltretirao pa kad te zvonimir ili tko drugi roknuo preso si na ovaj. kad si dosao u veliki ligu nisi izdrzao niti 12h, a svaki savez u kojem si bio si totalno raz h ebo...Pusiona si od igraca jer ne znas ratovat, skakali ste iz saveza van i vračali se kad smo vam vojske lovili, nikad nisi skinuo jaceg igraca ili nekome vojsku raazvalio, pa amateru bilo nam je drago imat te ovu eru i vidjeti u biti klio smo mi više ljudi i koliko cjenimo jedni druge...a daj ti nabroji bar dvoje koji tebe cijene! :-) A nama si uvjete postavljao i zahtijevao tko ce kolko vojske radit i koga robit. stoga amatru, mani se nas ljudi i skloni se kod tebi sličnima.
Evidentirano
AlucardJunior
Lieutenant
***

Karma: +3/-71
Offline Offline

Postova: 174



Profil Email
« Odgovor #149 na: Svibanj 22, 2012, 03:03:06 »

Slusaj ti amateru jedan. Znaju si tko se krije iza tog tvog nicka. Tu si samo da iskaljavaš frustracije. Patrii si prodao pricu da ti je komp pokvaren, no kod tebe je nesto drugo pokvareno. Prvo si nas sa acc kockar maltretirao pa kad te zvonimir ili tko drugi roknuo preso si na ovaj. kad si dosao u veliki ligu nisi izdrzao niti 12h, a svaki savez u kojem si bio si totalno raz h ebo...Pusiona si od igraca jer ne znas ratovat, skakali ste iz saveza van i vračali se kad smo vam vojske lovili, nikad nisi skinuo jaceg igraca ili nekome vojsku raazvalio, pa amateru bilo nam je drago imat te ovu eru i vidjeti u biti klio smo mi više ljudi i koliko cjenimo jedni druge...a daj ti nabroji bar dvoje koji tebe cijene! :-) A nama si uvjete postavljao i zahtijevao tko ce kolko vojske radit i koga robit. stoga amatru, mani se nas ljudi i skloni se kod tebi sličnima.
McDonald's de glup si i ti i te tvoje teorije zavjere ! Kao prvo ja samo igram ovaj acc , i jos jednom me nazovim amaterom002 i tuzit cu te za klevetu ahahahahha . Kao prvo , mene cjeni dosta igraca vamo . Jer skim god sam ratovo( osim s vama ) sam osto u dobrim odnosima . Cuvam vojsku ko zidov pare i to je jedan od razloga sto me cijene , pogreske su svedene na 5 % ... a takvi jazavci kao ti uvijek traze razlog da bi srali po nekom i izmisljali kojekakve teorije Grin ... Btw za tvoju informaciju amater igra na Ikantihomir , a on je daleko od mene i po nacinu na koji prica i nacinu razmisljanja takoda stvarno nemam pojma odakle ti ta ideja Smiley
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!